Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 73 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 14.08.06
Prihlásený: 12.01.21
Príspevky: 123
Témy: 6
Bydlisko: tam kde zro...
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2006 9:34

Carnage píše:
Carnage píše:
Carnage napísal:
pokial mate doma televizor a chytate markizu tak si urcite musel vidiet AJ MUDRY SCHYBI tak mi tu nehovor ze len v usa ziju taki kkti

a pokial si to nevidel v telke tak tu mas archiv:
http://www.markiza.sk/tv_archiv/?19383p=AJMUDRYSCHYBI


su a co to ma co spolocne s tym, ze tvrdim, ze americania maju percentualne vacsie zastupenie menejinteligentnych, ktorych EQ nedosahuje ani polovicu sk priemeru... (...a uz podla nazvu temy by ti malo bit jasne, ze nikto netvrdi, ze slovaci su mudrejsi ci co, a ja uz vobec nie...)

Carnage píše:
Carnage napísal:
pokial mate doma televizor a chytate markizu tak si urcite musel vidiet AJ MUDRY SCHYBI tak mi tu nehovor ze len v usa ziju taki kkti

...uz teraz chapem, preco tie nazory :( , ked beries relaciu aj mudry schybi za reprezentacnu vzorku sk a doverujes jej, vies kolko hodin stravia na ulici (zaujimave je, ze su to stale tie iste mesta a dediny: Plavecky Stvrtok - miestny indiani, Senica - miestny indiani, madarske okresy - najlepsie taky, co vobec nevedia co sa ich pytali, alebo je to miniaturna dedinka, kde este nemaju elektrinu) polozia ti v rychlom slede asi 20 - 30 otazok a prestrihaju to k ich spokojnosti a tvojmu velkemu udivu, jak si to sprosto odpovedal...
...kedze si uz mal 18, mal by Ti uz niekto vysvetlit, ze niektore relacie, su IBA na pobavenie naroda...
...ide o to, ze v amerike doveruju mediam, presne ako ty a potom si kludne spravia mienku o SK podla filmu HOSTEL!!!







_________________
...všetko sa dá vyriešiť, iba treba vedieť ako...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 14.08.06
Prihlásený: 12.01.21
Príspevky: 123
Témy: 6
Bydlisko: tam kde zro...
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2006 10:06

myslim, ze sme prave s Carnagem, ukamenovali tuto temu...sorry

...ale som ochotny dalej diskutovat na povodne tema, pretoze je dost zaujimave...







_________________
...všetko sa dá vyriešiť, iba treba vedieť ako...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 1032
Témy: 37
Bydlisko: czech republik
Príspevok NapísalOffline : 22.08.2006 15:16

Citácia:
ze americania maju percentualne vacsie zastupenie menejinteligentnych, ktorych EQ nedosahuje ani polovicu sk priemeru...

To je sice možné, ale komunistickou veš si tam nasadit nenechali a zplundrovat hospodářství si také nenechali.
Tak asi blbí nebudou.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 14.08.06
Prihlásený: 12.01.21
Príspevky: 123
Témy: 6
Bydlisko: tam kde zro...
Príspevok NapísalOffline : 22.08.2006 21:44

Ivo Mašek píše:
Citácia:
ze americania maju percentualne vacsie zastupenie menejinteligentnych, ktorych EQ nedosahuje ani polovicu sk priemeru...

To je sice možné, ale komunistickou veš si tam nasadit nenechali a zplundrovat hospodářství si také nenechali.
Tak asi blbí nebudou.


...ale zato uspesne plundruju ine narody a zato ich nikdy nebudem uznavat!!! :(







_________________
...všetko sa dá vyriešiť, iba treba vedieť ako...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 22.08.2006 22:45

peterb píše:
americania maju percentualne vacsie zastupenie menejinteligentnych, ktorych EQ nedosahuje ani polovicu sk priemeru

tak za prve je to IQ a za druhe USA ma najlepsie univerzity na svete, najlepsich doktorov, vsetky velke objavy boli uskutocnene v USA
http://www.isteve.com/IQ_Table.htm a s tym IQ si to zase trochu prestrelil
nevravim ze ten test musi byt uplne smerodatny ale nieco na tom bude
P.S. americanov nemam rad, ale nie su o nic horsi ako slovaci a tvrdit ze su blbi je ubohost







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 12.08.06
Prihlásený: 03.11.08
Príspevky: 229
Témy: 12
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 22.08.2006 22:57

ale tych vedcov a doktorov maju zo sveta :jaw:







_________________
CPU: AMD Athlon X2 3800 MB: Epox 9NPA-Sli HDD: Seagate 250 GB sataII RAM: Kingston 1GB 400 VGA: Sapphire x1950 256mb ULTIMATE DDR3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 14.08.06
Prihlásený: 12.01.21
Príspevky: 123
Témy: 6
Bydlisko: tam kde zro...
Príspevok NapísalOffline : 22.08.2006 23:00

Tommy píše:
tak za prve je to IQ a za druhe USA ma najlepsie univerzity na svete, najlepsich doktorov, vsetky velke objavy boli uskutocnene v USA
http://www.isteve.com/IQ_Table.htm a s tym IQ si to zase trochu prestrelil
nevravim ze ten test musi byt uplne smerodatny ale nieco na tom bude
P.S. americanov nemam rad, ale nie su o nic horsi ako slovaci a tvrdit ze su blbi je ubohost


...to co som myslel je EQ, Emotional Intelligence - vyjadruje mieru tvojho spravania v spolocnosti, ako sa vies prisposobyt zivotu, okoliu, inym ludom ....... IQ testy su mimochodom, iba jednou castou EQ testov!
...IQ vyjadruje iba logicku cast tvojich schopnosti (a v tom mozu byt USA pre-mna za-mna aj na prvom mieste vo svete) - aj seriovy vrahovia mavaju s pravidla vysoke IQ - ty mozu pochadzat z USA :lol:







_________________
...všetko sa dá vyriešiť, iba treba vedieť ako...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 22.08.2006 23:01

bsE píše:
ale tych vedcov a doktorov maju zo sveta :jaw:

Co si myslite o americkom lude







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 12.08.06
Prihlásený: 03.11.08
Príspevky: 229
Témy: 12
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 22.08.2006 23:22

Tommy píše:
Co si myslite o americkom lude
:combat: :bully: :batter: :shoot: :whip:
ty mas svoj nazor ja mam svoj nazor ale podla mna sa amici nevedia spravat :jaw: ako povedal peterb


Naposledy upravil bsE dňa 22.08.2006 23:24, celkovo upravené 3






_________________
CPU: AMD Athlon X2 3800 MB: Epox 9NPA-Sli HDD: Seagate 250 GB sataII RAM: Kingston 1GB 400 VGA: Sapphire x1950 256mb ULTIMATE DDR3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 14.08.06
Prihlásený: 12.01.21
Príspevky: 123
Témy: 6
Bydlisko: tam kde zro...
Príspevok NapísalOffline : 22.08.2006 23:22

Tommy píše:
tak za prve je to IQ a za druhe USA ma najlepsie univerzity na svete, najlepsich doktorov, vsetky velke objavy boli uskutocnene v USA
http://www.isteve.com/IQ_Table.htm a s tym IQ si to zase trochu prestrelil
nevravim ze ten test musi byt uplne smerodatny ale nieco na tom bude
P.S. americanov nemam rad, ale nie su o nic horsi ako slovaci a tvrdit ze su blbi je ubohost


...tunak je to dost dobre vysvetlene:

http://referaty.atlas.sk/odborne_humani ... ogia/15830







_________________
...všetko sa dá vyriešiť, iba treba vedieť ako...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 1032
Témy: 37
Bydlisko: czech republik
Príspevok NapísalOffline : 23.08.2006 21:14

Citácia:
ty mas svoj nazor ja mam svoj nazor ale podla mna sa amici nevedia spravat ako povedal peterb

Škoda, že už sem nemůžou vtrhnot ruská vojska. Někteří z vás by to potřebovali, jako prase drbání.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 14.08.06
Prihlásený: 12.01.21
Príspevky: 123
Témy: 6
Bydlisko: tam kde zro...
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2006 8:24

Ivo Mašek píše:
Škoda, že už sem nemůžou vtrhnot ruská vojska. Někteří z vás by to potřebovali, jako prase drbání.
:sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick:

...tak toto je dost OUT!!! To ze nemam rad americanov, este nemusi znamenat, ze si prajem rusakov, alebo ze by som to potrebova!!!







_________________
...všetko sa dá vyriešiť, iba treba vedieť ako...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2006 10:35

peterb píše:
:sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick:

...tak toto je dost OUT!!! To ze nemam rad americanov, este nemusi znamenat, ze si prajem rusakov, alebo ze by som to potrebova!!!

o amikoch mas informacie z medii, alebo si tam nejaky cas zil?







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 14.08.06
Prihlásený: 12.01.21
Príspevky: 123
Témy: 6
Bydlisko: tam kde zro...
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2006 10:57

Spirit píše:
o amikoch mas informacie z medii, alebo si tam nejaky cas zil?


...myslis si, ze ked nemam rad cigaretovy smrad, musim najprv fajcit, aby som mohol kritizovat ciagarety?

...inak ta reakcia bola na vyhlasenie IVA, ze by sme potrebovali, aby nam sem vtrhli rusi...
Citácia:
Škoda, že už sem nemůžou vtrhnot ruská vojska. Někteří z vás by to potřebovali, jako prase drbání


ja ani tak proti americanom nemam nic, iba mi vadi vnucovanie ich pravdy a ich namyslenost.

PS: nezil som v amerike, ale som zil s americanmi (bolo ich strasne vela a nie na slovensku) 1 rok a mal som ich moznost sledovat aj v nebezpecnych situaciach a aj s nimi iba sediet a debatovat - staci na to, aby som mohol mat na nich nazor?







_________________
...všetko sa dá vyriešiť, iba treba vedieť ako...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2006 11:37

moment, ja netvrdim to co si si z toho vyvodil, ale to, ze tommy v usa narozdiel od teba rok zil. A niektore veci teda dokaze lepsie porovnat ako ty. Nemyslim tym nic konkretne, iba podotykam. ;)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 14.08.06
Prihlásený: 12.01.21
Príspevky: 123
Témy: 6
Bydlisko: tam kde zro...
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2006 12:31

Spirit píše:
moment, ja netvrdim to co si si z toho vyvodil, ale to, ze tommy v usa narozdiel od teba rok zil. A niektore veci teda dokaze lepsie porovnat ako ty. Nemyslim tym nic konkretne, iba podotykam. ;)

...ale vad aj ja som zil s americanmi rok. On zil v ich prirodzenom prostredi, kde sa nie-vzdy prejavia ich vlastnosti naplno. Tym netvrdim, ze ich Tommy nespoznal, dokonca som niekde cital, ze ich tiez velmi nemusi.
...a ja chcem este raz zdoraznit, ze mi amerika a ani americania nevadia, iba mi vadi, ich spravanie sa voci neamericanom (aj ked original americania su vlastne indiani ;) )
...jo a s tommym som tu skor rozoberal ich IQ a EQ... :D
Inak pohoda, je to moja oblubena tema, ale mam rad ludi, co k tomu maju co povedat a nie vyjadrenia, ze by nam prial dqalsiu okupaciu rusmi :x







_________________
...všetko sa dá vyriešiť, iba treba vedieť ako...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2006 15:25

Carnage píše:
pokial mate doma televizor a chytate markizu tak si urcite musel vidiet AJ MUDRY SCHYBI tak mi tu nehovor ze len v usa ziju taki kkti


no ale na tento prispevok mi neda nevyjadrit sa, vies "aj mudri schyby" je podla mna neco aka primitivna relacia , neco ako telenovela , ktora nataca ludi vacssinou na juznom slovensku ktory pomaly ani nevedia po slovensky, resp. si vyberaju ludi s mensim vzdelanim , alebo newim jak to tam vlastne je, ale nakoniec ix vykreslia na hambu vsetkym ludom , cize je to primitivne , neco ako "superstar" , a to vobec nesuvisi s touto temou , a taktiez suhalim s tymto

peterb píše:
Inak pohoda, je to moja oblubena tema, ale mam rad ludi, co k tomu maju co povedat a nie vyjadrenia, ze by nam prial dqalsiu okupaciu rusmi







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 1032
Témy: 37
Bydlisko: czech republik
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2006 7:43

Citácia:
a nie vyjadrenia, ze by nam prial dqalsiu okupaciu rusmi

Protože vlastní zkušenost je k nezaplacení a hodně lidem, kteří tu diskutují, s prominutím, o hov*ě, by se rozsvítilo v palici.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 14.08.06
Prihlásený: 12.01.21
Príspevky: 123
Témy: 6
Bydlisko: tam kde zro...
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2006 1:46

Ivo Mašek píše:
Citácia:
a nie vyjadrenia, ze by nam prial dqalsiu okupaciu rusmi

Protože vlastní zkušenost je k nezaplacení a hodně lidem, kteří tu diskutují, s prominutím, o hov*ě, by se rozsvítilo v palici.

...a co to ma co spolocne s touto temou?







_________________
...všetko sa dá vyriešiť, iba treba vedieť ako...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 1032
Témy: 37
Bydlisko: czech republik
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2006 9:45

No my byli šťastní, když američané na různých jednání podporovali naše disidentské organizace, když nám posílali peníze, když pro nás provozovali rozhlasové stanice, když nás podporovali, když do světa oznamovali, kdo z disidentů byl zavřen, zkrátka, když nám pomáhali.
Protože Rus ti nepomůže!! Ten tě maximálně okrade a jako závdavek si k tomu přivlastní celý stát.
Takže naše generace má amíky ráda, protože nám pomáhali a nakonec vytáhli z komunistických sraček. (jenomže o tom někteří z vás ví úplný ho*no. Hrajete si tu akorát na frajery)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 14.08.06
Prihlásený: 12.01.21
Príspevky: 123
Témy: 6
Bydlisko: tam kde zro...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2006 10:28

Ivo Mašek píše:
No my byli šťastní, když američané na různých jednání podporovali naše disidentské organizace, když nám posílali peníze, když pro nás provozovali rozhlasové stanice, když nás podporovali, když do světa oznamovali, kdo z disidentů byl zavřen, zkrátka, když nám pomáhali.
Protože Rus ti nepomůže!! Ten tě maximálně okrade a jako závdavek si k tomu přivlastní celý stát.
Takže naše generace má amíky ráda, protože nám pomáhali a nakonec vytáhli z komunistických sraček. (jenomže o tom někteří z vás ví úplný ho*no. Hrajete si tu akorát na frajery)

...A VIES O TOM, ZE PRAVE AMICI PODPORILI VPAD RUSOV DO NASEJ KRAJINY?
no takze potom si umyvali ruky a im tak vlastne o nas ani neslo, ako im islo o bojovanie proti rusom. tak isto to bolo aj s Talibanom, Usamu si stvorili americania sami a ten sa im pomstil.
ide iba o to, ze sa im nemusime tiskat do kakaca a ospevovat ich, pre mna nespravili az tak vela, iba hajili svoje zaujmi. niesu tak uzasny, niesu tak milujuci ina narody, je to klam, nad ktorym ked sa zamyslis, mozes prehliadnut, ale to by si musel citat, co tu bolo pisane. zda sa mi, ze teba ani tak nezaujima, co piseme, teba zaujima iba tvoja pravda...







_________________
...všetko sa dá vyriešiť, iba treba vedieť ako...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2006 10:44

je to narod ako vsetky ostatne , len je velky tak ma vela praxov, a bol tak vybajeny ze to zacalo ludi srat az to preslo to antiamerikanizmu , a ten nakoniec pokracoval proti amickej vlade co bolo imho spravne lebo bush je .......,

a blby nesu ludia ale ix vlada, a co sa tyka toho vpadu ,

to peterb :
Citácia:
...A VIES O TOM, ZE PRAVE AMICI PODPORILI VPAD RUSOV DO NASEJ KRAJINY?


suhlasim s tvojimi nazormi viac menej ale
to je podla mna blbost , som si vedomy toho ze som to nezazil a rozpravam len z toho co som poxytil v skole tak to nemusi byt spravne ale neslo o to ze boli dohodnute hranice toho co maju dobit rusi a co amici a amici museli podla dohody cakat na rusov aj ked by to dobili ovela skor?







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 14.08.06
Prihlásený: 12.01.21
Príspevky: 123
Témy: 6
Bydlisko: tam kde zro...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2006 12:56

javo píše:
suhlasim s tvojimi nazormi viac menej ale
to je podla mna blbost , som si vedomy toho ze som to nezazil a rozpravam len z toho co som poxytil v skole tak to nemusi byt spravne ale neslo o to ze boli dohodnute hranice toho co maju dobit rusi a co amici a amici museli podla dohody cakat na rusov aj ked by to dobili ovela skor?


...v `68 na rade OSN preberali, ci smu vpadnut ruske vojska do nasej krajiny. Vsetko prebiehalo OK, vsetci sa postavili za nas, dokonca aj USA, co bolo mimochodom viac, ako vsetci ostatny dokopy. Ibaze cez prestavku sa zisiel zastupca rusov a americanov a po prestavke uz zastupca americanov hlasoval za "vpad" do nasej krajiny, co bolo rozhodujuce. To ze je to iba docasne riesenie na vyriesenie krizi (ktora tu mimochodom nebola viz tema nezabudli ste na vcerajsie vyrocie...) a tak uz nikto po prvom roku nebral vazne...tak preto to silne tvrdenie, ze podporili!!!







_________________
...všetko sa dá vyriešiť, iba treba vedieť ako...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2006 13:01

peterb píše:
...v `68 na rade OSN preberali, ci smu vpadnut ruske vojska do nasej krajiny. Vsetko prebiehalo OK, vsetci sa postavili za nas, dokonca aj USA, co bolo mimochodom viac, ako vsetci ostatny dokopy. Ibaze cez prestavku sa zisiel zastupca rusov a americanov a po prestavke uz zastupca americanov hlasoval za "vpad" do nasej krajiny, co bolo rozhodujuce. To ze je to iba docasne riesenie na vyriesenie krizi (ktora tu mimochodom nebola viz tema nezabudli ste na vcerajsie vyrocie...) a tak uz nikto po prvom roku nebral vazne...tak preto to silne tvrdenie, ze podporili!!!


jaj ty myslis '68 , tak to ja myslel ine, tak srry







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 13.01.06
Prihlásený: 20.12.13
Príspevky: 247
Témy: 36
Bydlisko: Daleko na v...
Príspevok NapísalOffline : 02.11.2006 13:38

su ntucni a kustok menej inteligentny ale len niektory su aj vinimky ako v kazdej skupine ludi alebo narode


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 04.09.07
Príspevky: 959
Témy: 43
Príspevok NapísalOffline : 02.11.2006 14:45

ja si myslim ze nevedia co chcu.najskor utok na irak ako odplata ale ked tam zacali zrazu umierat ich ludia tak rychlo domov...co dodat ide im len o ropu


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 13.01.06
Prihlásený: 20.12.13
Príspevky: 247
Témy: 36
Bydlisko: Daleko na v...
Príspevok NapísalOffline : 02.11.2006 14:53

presne chcu si len nahrabat ropu narobit vrty vytazit ju a potom v klude odidu a jaky su mi to zachranci iracanou :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.06
Prihlásený: 29.08.11
Príspevky: 198
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 02.01.2007 21:11

uff...


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 1032
Témy: 37
Bydlisko: czech republik
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2007 15:23

:loony: :loony: :loony: :loony: :loony:
... nemám slov.
40 let komunismu a 20 let sovětské vojenské přítomnosti je pro vás velmi, opravdu velmi málo. S takovýmito moudrými názory, jistě od lidí s bohatými životními zkušenostmi, si to zopakujete. Přeji hodně úspěchů.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 04.09.07
Príspevky: 959
Témy: 43
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2007 16:42

ja nehovorim ze rusi su lepsi .meznamena ked mam taky nazor na jedneho musim okamzite milovat toho druheho.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 73 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. co myslite?

v PC zostavy

19

1067

10.09.2008 20:07

michal1313 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. co myslite?

v PC zostavy

25

1612

14.08.2006 9:00

H_R_K_Y Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. co myslite?

v PC zostavy

21

965

06.02.2008 15:17

aiven Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co myslite, ktoru????

v Grafické karty

11

573

19.11.2007 16:18

alex7625 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. x1300-co myslite

v Grafické karty

2

748

11.09.2006 23:23

Tom@S Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co si myslite o...

v nVidia grafické karty

11

867

09.03.2007 16:48

d_o_d_o Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ASUS F5RL - co myslite ?

v Notebooky a netbooky

5

686

28.03.2008 11:06

gadgetsk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Čo si myslíte o eurokalkulačkách?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

41

2085

17.11.2008 12:47

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co si myslite o Rihanne

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Kultúra, umenie, filmy, hudba, história, média

59

4476

28.03.2008 11:53

Harlequin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co si myslite o KASPERSKY?

v Antivíry a antispywary

1

445

01.02.2016 18:05

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. gtx280 co si onej myslite

v nVidia grafické karty

29

1098

25.01.2009 22:00

ilagio235 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co si myslite o laske?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Láska, vzťahy, priateľstvo

106

6082

20.08.2007 23:35

Mastros Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Myslite algoritimicky? zopar zakernych programov

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

0

540

15.11.2008 13:19

m@-nX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Myslite v malom s Linutopom

v Novinky

2

589

29.07.2008 23:35

tinozv Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC SHARK čo si myslíte???

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v PC zostavy

80

2782

29.01.2011 20:45

jamimi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co si myslite o linuxe?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Operačné systémy Unix a Linux

56

3008

15.05.2008 20:23

Qpkqkma Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra