Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.01.07
Prihlásený: 02.12.07
Príspevky: 1703
Témy: 25
Príspevok NapísalOffline : 23.07.2007 22:45

Mám pocit, že touto a podobnými témami ide značka PCforum.sk dole. :shock:


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 06.07.06
Prihlásený: 05.12.19
Príspevky: 2390
Témy: 28
Bydlisko: PL-Waw <...
Príspevok NapísalOffline : 23.07.2007 22:46

aviro ... sme v Sekcii Diskusia nie Iny HW ... cize tu sa to kludne moze riesit ... je to len diskusia ... ale samozrejme ak sa to nebude janoviF pacit tak to kludne moze Locknut







_________________
MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 23.07.2007 22:51

imho somarina na skratenie casu ovela viac sa treba venovat heslu "zarabaj cash"


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 11.12.13
Príspevky: 2167
Témy: 74
Bydlisko: Glasgow
Príspevok NapísalOffline : 23.07.2007 23:17

aviro901 píše:
Mám pocit, že touto a podobnými témami ide značka PCforum.sk dole. :shock:


prave naopak :roll: zamysli sa nad tym







_________________
“We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 23.07.2007 23:19

No v poslednej dob e je tu vela takych tem o nicom, som za. Ale sice su tu 2 sekcie Diskusia a Krcma a tie su nato urcene takze to je jedno.....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.01.07
Prihlásený: 02.12.07
Príspevky: 1703
Témy: 25
Príspevok NapísalOffline : 23.07.2007 23:25

Lub0$ píše:
Ale sice su tu 2 sekcie Diskusia a Krcma a tie su nato urcene takze to je jedno.....

Ale informácie typu básne o láske, láska a iné by som na stránkach, čo obsahujú v názve "pc", nehľadal. :(

"Vy a holky" je už niečo iné. :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 06.07.06
Prihlásený: 05.12.19
Príspevky: 2390
Témy: 28
Bydlisko: PL-Waw <...
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2007 1:57

Čo to je láska?
to je ten cit
to je vtedy keď 2 telá nevydajú ani hláska
je to cit ktorý cíti aj ten najhorší žid(bez urážky)
Existuje láska na 1. pohľad
a vtedy na ňu človek musí brať ohľad.
no ale nie každý človek má taký rozhľad
človek ktorý neni taký jak by chcel byť
nemôže každý tak jak chce žiť.
keďže som chalan viem aké to je
keď ťa baba odmietne.
Keď ti tvoj návrh zamietne
no nesmieš ani zaľáhať
aj keď sa budú iný chalani navážať
musíš konať rozvážne.
a zároveň aj odvážne.
Musí ťa viesť tvoja hlava cestou rozumne
To je lne malá časť toho čo láska znamená
Kladie veľkú záťaž na tvoje ramená
láska je niečo veľmi zvláštne
v človeku prevládajú vášne
láska je cit
cit ktorí sa nemá prehliadať
naopak by sme ho mali hladať
ale zasa nemali sa do neho hnat
niekedy sa človek musí načakať
no ale nakoniec to stojí za to
nakoniec je ti človek ktorého milujes je ti drahší ako zlato
chcem svoj život naplniť krásou
a hlavne citom láskou
aj keď som počul vela ohlasov
aká je láska zlá
no ja keď môžem tak neváham.

Keď vás niekto ľúbi, vyslovuje vaše meno iným spôsobom. Viete, že vaše meno je v jeho ústach v bezpečí.

Láska je, keď sa dievča navonia voňavkou a chlapec si dá na seba vodu po holení a potom idú spolu von a navzájom sa voňajú.

Láska je, keď sa ideš s niekým najesť a dáš mu väčšinu svojich hranoliek bez toho, aby si chcel tie jeho.

Láska je to, čo ťa rozosmeje, keď si unavený.

Láska je, keď moja mama urobí kávu pre ocina a trochu z nej odpije, než mu ju dá, aby si bola istá, že chutí dobre.

Láska je to, čo je s vami v miestnosti počas Vianoc, keď prestanete otvárať darčeky a počúvate.

Keď sa chcete naučiť ľúbiť lepšie, začnite od niekoho, koho neznášate.

Láska je, keď povieš chalanovi, že máš rada jeho tričko, a potom ho nosí každý deň.

Keď sa majú dvaja radi, zostanú spolu, aj keď sú z nich malá starenka a malý deduško. Napriek tomu, že sa poznajú tak dobre.

Moja mamička ľúbi ocina, preto mu dáva najlepší kúsok z kurčaťa.

Láska je, keď mamina uvidí ocina spoteného a smradľavého, a aj tak ho považuje za krajšieho ako Roberta Redforda.

Láska je, keď ti tvoje šteniatko olíže tvár, aj keď si ho nechala samé celý deň.

Keď niekoho ľúbiš, tvoje mihalnice behajú hore a dole a z teba vychádzajú malé hviezdičky.

Láska je, keď mamina vidí tatina na záchode a nemyslí si, že je to hnusné.

Ozaj by ste nemali hovoriť niekomu Ľúbim Ťa, pokiaľ to nemyslíte vážne, ale ak to tak myslíte, radšej to hovorte často. Ľudia zabúdajú.

Zajtra môže byť neskoro.

Bol raz jeden chlapec, ktorý sa narodil s nemocou. Bola to nevyliečiteľná choroba. V 17 rokoch mohol každú chvíľu zomrieť. Žil stále len utiahnutý v dome pod dohľadom svojej matky. Raz toho už mal dosť a tak sa rozhodol, že sa pôjde prejsť do mesta. Poprosil svoju matku o dovolenie a ona mu to umožnila. Keď sa prechádzal videl množstvo obchodov. Keď šiel okolo jedného obchodu s hudobninami, uvidel nádherné dievča, asi v jeho rokoch...
Bola to láska na prvý pohľad. Otvoril dvere a vstúpil dovnútra. Nepozeral sa po ničom inom iba po nej. Stále viac sa približoval k nej. Pozrela sa na neho s úsmevom a opýtala sa: „Môžem Vám nejako pomôcť?“ V priebehu toho si myslel, že je to ten najkrajší úsmev aký kedy vo svojom živote videl. Pocítil potrebu pobozkať ju práve v tejto chvíli. Koktavo jej odpovedal: „Áno, eeehhh, uuuhhh, rád by som kúpil jedno CD.“ Bez premyslenia zobral prvé CD aké mal po ruke. „Chceš ho zabaliť?“ dievča sa opýtalo s úsmevom. Odpovedal: „áno.“ A ona mu išla CD zabaliť, keď mu ho podala rozlúčili sa a odišiel. Od toho dna, navštevoval, tento obchod pravidelne, aby kúpil nejaké CD. To dievča mu stále jednotlivé CD balila. On si ich bral domov a zabalené ukladal do zásuvky. Príliš sa hanbil, aby ju niekde pozval. Akokoľvek to skúšal, nešlo mu to. Jeho matka sa pokúsila ho v tom povzbudiť, aby sa ďalší deň odvážil, a on sa chytil za srdce a... a vyšiel odvážne k obchodu. Kúpil si CD a ako vždy dostal ho zabalene. Vzal CD a keď sa ona nepozerala, rýchle jej nechal na pulte lístok s jeho telefónnym číslom a vybehol z obchodu von.
„...Crrr“ !!!
Matka zobrala slúchadlo: \"Áno?\", bola to ona, pýtala sa na neho, matka úplne zničená
začala plakať a povedala:
„Ty to nevieš? ... Včera zomrel.“
Bolo príliš dlhé ticho, až na plač matky, ktorý sa v slúchadle ozýval...Neskôr vstúpila matka do izby svojho syna, aby si ho pripomenula. Rozhodla sa začať s triedením jeho vecí. Otvorila zásuvku a na jej prekvapenie zbadala tam hŕbu zabalených CD. Jedno z ich otvorila a našla tam lístok. Bolo na ňom napísane: „Ahoj!!!, si fakt milý, chcel by si si niekedy so mnou vyjsť von? Mám ťa rada ...Sofia.“
S hlasitou emóciou otvorila matka ešte jedno CD a i z toho CD vypadol papierik, a na všetkých stalo to iste...Takýto je život... Nečakaj príliš dlho kým niekomu povieš, čo cítiš! Povedz to ešte dnes!!
Zajtra už môže byť neskoro...







_________________
MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2007 8:57

Uff Shark, zase si ma emocionalne vycerpal....
Jo a tato tema je dobra, mozno sa niekomu aj zmeni pohlad na inych ludi :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2007 10:14

Shark NX píše:
Kamahl je to Fizycka laska ... velmi rad s nou zamachrujes v meste ... aj ukazes ako ju "lubis"
Pritom hocijako na nu pomyslis len sa ti postavi ... je to cista sexualna "Touha" a nevinna baba na to doplati

sak to som tym chcel povedat. je to len sexualna tuzba a nie laska ;) ale to je asi uz len chytanie za slovicka







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2007 11:15

ejha shark ... toto treba niekde zverejnit v nejakom casopise ale si fakt dobry az na to ze o com to je :roll: nenavidim ked su vsetky basnicky o laske aj pesnicky a pod :roll:


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 21.12.06
Prihlásený: 31.12.19
Príspevky: 9438
Témy: 95
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2007 11:39

Sharky pekny pribeh s tym chlapcom a laskou :cry: Lasku vnima kazdy clovek individualne jeden ti povie je to lasky druhy ze mu ide o nieco ine adt. Laska a pohlad na lasku sa vyvija spolu s vekom.







_________________
NB: ACER Aspire TimeLineX 3820TG: i5-460M; ATI HD5650; 4GB DDR3; HDD 640GB; OS: Win7 64bit + Taška: Zeroshock 3; USB Hub: aktiv Belkin 4port - USB2
Myš: MS laser mouse 6000; Headset: Logitech Digital Precision PC Gaming; Klávesnica: Logitech 200; USB key: Patriot SUPERSONIC USB3 - 32GB ; Mobil: SE Xperia Neo V
Repro:Bach 2.0; Tlač:HP 1410, 1315, 3330-kopírka
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2007 12:26

iwka77 píše:
laska je ten najkrajsi cit aky moze byt....laska je nadherny cit medzi dvoma ludmi..laska moze byt vseliaka ale aj tak najkrajsia je v tedy ak je cista a ak neni podvedena


Ale ja nechapem ako moze dievca na zakladnej skole opisovat lasku? :roll:
Ved si to ani ja netrufam opisovat a nieto este dievca, pravdepodobne mladsie odo mna, kedy ti si zazila lasku, preboha, to ze si mala frajera si myslim, ze nieje laska, ale puberta ;) :roll:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 10.01.17
Príspevky: 1129
Témy: 41
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2007 12:52

Kurnik. Je to tu mozno dva dni a jake fofre tu hadzu... necital som vsetko, je to unavne a, ako imnotwhafo napisal, emocionalne vycerpevajuce... hlavne Sharkyho rozsiahle a do bodky pravdive vyroky-kopie.

Co si myslim o laske?
Je to cit pre zivot VELMI dolezity. Nejde bez neho, ale ani s nim.
Bez neho to nejde ak nemate koho milovat... to treba vzdy.
S nim to nejde v pripade, ze mate druhu osobu radi, milujete ju, ale ona city neopatuje a smadnemu zobrakovi da vodu. (Volny preklad: Po laske baziacemu cloveku ponukne LEN priatelstvo.)

O laske sa traduju rozne mudre vyroky, skusenosti, ktore sa vsak nadobudaju VZDY vlastnym pricinenim.
Jedna veta vrai:
- Z priatelstva moze byt laska, ale z lasky priatelstvo byt nemoze.
To je pravda, lebo (muzsky pripad) priatelstvo zeny je blizke laske. Zamilujete sa do nej, ona vam da zase LEN priatelstvo, od Vas ocakava to iste... ja som tak raz uz s jednym kvazi vztahom sekol. Nema to zmysel.
S osobou som obmedzil kontakt, lebo ma to dalej len brzdilo. Teraz som volnejsi, lahsie si najdem babu... snad. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 23.07.07
Prihlásený: 26.07.07
Príspevky: 31
Témy: 2
Bydlisko: rimavska so...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.07.2007 15:55

presne bo chalani nevedia tak presne co je laska baby ju citia viac no cest vinimkam tak sa tu nevychvalujte nebudete tym frajeri


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 21.12.06
Prihlásený: 31.12.19
Príspevky: 9438
Témy: 95
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2007 18:13

Ak sa nik neurazi mozem to uzavret tak, ze vsetky dievcata co hcu vediet daco o laske neh mi napisu na icq alebo ss :D
// inac citam to aj ja cele dakedy sa zasmejem ale daco normalne ze :cry: vsak sharky..







_________________
NB: ACER Aspire TimeLineX 3820TG: i5-460M; ATI HD5650; 4GB DDR3; HDD 640GB; OS: Win7 64bit + Taška: Zeroshock 3; USB Hub: aktiv Belkin 4port - USB2
Myš: MS laser mouse 6000; Headset: Logitech Digital Precision PC Gaming; Klávesnica: Logitech 200; USB key: Patriot SUPERSONIC USB3 - 32GB ; Mobil: SE Xperia Neo V
Repro:Bach 2.0; Tlač:HP 1410, 1315, 3330-kopírka
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 06.07.06
Prihlásený: 05.12.19
Príspevky: 2390
Témy: 28
Bydlisko: PL-Waw <...
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2007 19:58

Premazane pic**** nasich dospelakov co vedia co tomuto foru treba ... keby ste aspon raz drzali huby tak by tu bolo hned dobre
Tak sa miernite lebo vas zmiernim ja

iwka77 píše:
presne bo chalani nevedia tak presne co je laska baby ju citia viac no cest vinimkam tak sa tu nevychvalujte nebudete tym frajeri


Iwik ... pozor ... prepac ale v tvojom veku (cca 14-16) mozes zazit pravu lasku ... Mozes sa zalubit ale este nedokazes pochopit nasledky tej lasky ... Dusevnu viazanost atd... Teraz si povies dalsi sedlak co sa vyvysuje ... ale ked budes mat 19-20-> tak pochopis o com som hovoril
Ked si teraz najdes nejakeho krasavca tak som si isty ze si nedokazes predstavit s nim zivot do konca svojho zivota ... ;)
Samozrejme neber to v zlom


Naposledy upravil Shark NX dňa 25.07.2007 2:24, celkovo upravené 1






_________________
MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 21.12.06
Prihlásený: 31.12.19
Príspevky: 9438
Témy: 95
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2007 20:23

Sharky to mysle asi tak ze cim starsia tak na lasku budes mat iny postoj, randenie bude insie a nebudete uz len behat ako koniky s klapkami na ociach a v hlbokych snoch zit.







_________________
NB: ACER Aspire TimeLineX 3820TG: i5-460M; ATI HD5650; 4GB DDR3; HDD 640GB; OS: Win7 64bit + Taška: Zeroshock 3; USB Hub: aktiv Belkin 4port - USB2
Myš: MS laser mouse 6000; Headset: Logitech Digital Precision PC Gaming; Klávesnica: Logitech 200; USB key: Patriot SUPERSONIC USB3 - 32GB ; Mobil: SE Xperia Neo V
Repro:Bach 2.0; Tlač:HP 1410, 1315, 3330-kopírka
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2007 22:37

pohlavny rasista ty sardinka jedna nehovor mi ze som ani ciastocne nemal pravdu keby to nebola baba tak ma tato tema lock hned .... :( kam to len svet speje


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2007 22:42

Freelan píše:
pohlavny rasista ty sardinka jedna nehovor mi ze som ani ciastocne nemal pravdu keby to nebola baba tak ma tato tema lock hned .... :( kam to len svet speje


To mas pravdu, aj ja si myslim, keby ju spravil taky Mastros tak uz to tu je davno po prvej strane :lock:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2007 22:44

Freelan píše:
pohlavny rasista ty sardinka jedna nehovor mi ze som ani ciastocne nemal pravdu keby to nebola baba tak ma tato tema lock hned .... :( kam to len svet speje

to si fakt myslis ze shark alebo niekto iny z vedenia robi ustupky len preto ze je tu nejaka 14 rocna baba? :roll: sa prebud chlape a nepi**** OT, toto je tema o laske nie o tom co znizuje uroven fora alebo kam tento svet speje. ak mas problem napis vedeniu alebo zaloz temu "temy o laske znizuju kvalitu pcfora" a tam si mozte setci pi*** aj tak vam to nepomoze :-D este ze tu je take vedenie ake je...
//Shark: Mierna cenzura nadavok ... aspon to hviezdickuj ;)







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 06.07.06
Prihlásený: 05.12.19
Príspevky: 2390
Témy: 28
Bydlisko: PL-Waw <...
Príspevok NapísalOffline : 25.07.2007 1:07

Freelan píše:
pohlavny rasista ty sardinka jedna nehovor mi ze som ani ciastocne nemal pravdu keby to nebola baba tak ma tato tema lock hned .... :( kam to len svet speje

Lub0$ píše:
To mas pravdu, aj ja si myslim, keby ju spravil taky Mastros tak uz to tu je davno po prvej strane :lock:

Deti moje osprostene ... ja proti Mastrosovi uz nic nemam ... to ze mi liezor na nervy to je minulost ak si si nevsimol uz nemam protinemu vyhrady
Freelan to je fakt to posledne co potrebujem balit nejaku 14 ... aj keby to pisal Gul1 tak tu temu necham otvorenu ... lebo sa tu neriesia pi*** o FPS
Prosimta veeeelmi dobre porozmyslaj co nabuduce vypotis ... lebo mas k zenam nejaku Averziu ... to som si vsimol uz davnejsie







_________________
MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 10.01.17
Príspevky: 1129
Témy: 41
Príspevok NapísalOffline : 25.07.2007 13:03

Tak ste sa tu pekne pohasterili, vyjasnili ste si zakladne veci a principy... teraz s5 k teme. :)

Laska... casto sa utapam v snoch, ked lezim s nejakou babou, ktora sa mi paci, len tak v trave, pozerame na seba, hladime sa... nic viac, nic menej.
Tak by som vtýdrzal prelezat aj cele dni (cele hodiny, kym by som nevyhladol).
Alebo len lezat v posteli v objati... dlho. Ach jaj. Chce to facku na zobudenie. :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 25.07.2007 19:52

Shark NX píše:
Deti moje osprostene ... ja proti Mastrosovi uz nic nemam ... to ze mi liezor na nervy to je minulost ak si si nevsimol uz nemam protinemu vyhrady
Freelan to je fakt to posledne co potrebujem balit nejaku 14 ... aj keby to pisal Gul1 tak tu temu necham otvorenu ... lebo sa tu neriesia pi*** o FPS
Prosimta veeeelmi dobre porozmyslaj co nabuduce vypotis ... lebo mas k zenam nejaku Averziu ... to som si vsimol uz davnejsie
proti ktorim ako ... ;) tie normalne mi nevadia ale pokec fan dost ... a ja ti dam deti moje osprostene :jaw:

//Shark: Co si myslite o laske?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 13.07.05
Prihlásený: 04.03.08
Príspevky: 1186
Témy: 10
Príspevok NapísalOffline : 25.07.2007 20:39

Chlapci ked sa pozenite vsetky tieto romanticke kecy a myslienky vas za par rokov prejdu :lol:







_________________
PMD 85
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 06.07.06
Prihlásený: 05.12.19
Príspevky: 2390
Témy: 28
Bydlisko: PL-Waw <...
Príspevok NapísalOffline : 25.07.2007 21:17

Kokos necham tu baby nech si tu popisu .. par x na to zareagujem a Freelan cely pobureny jak keby mu nejaka z pokecu nedala alebo ho kusla do vtaka :roll:
Carlos samozrejme ... na tot pomyslim akurat ked som doma v Robote mam hlavu uplne niekde inde







_________________
MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.07.2007 22:09

Kamahl píše:
//Shark: Mierna cenzura nadavok ... aspon to hviezdickuj ;)

OT: sorac nejaky som bol vytoceny... dik za edit :)







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 13.08.07
Prihlásený: 22.01.08
Príspevky: 38
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2007 16:03

Láska je prejav citovej slabosti. ;)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 06.07.06
Prihlásený: 05.12.19
Príspevky: 2390
Témy: 28
Bydlisko: PL-Waw <...
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2007 16:21

mhm ... co nam este povies??
Zopakujem ti tu vetu ked budes do niekoho zalubena ;)







_________________
MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 10.01.17
Príspevky: 1129
Témy: 41
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2007 17:00

Dobre si ju zrusil, Sharky. ;) :applaud:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o laske?

Registrovaný: 13.08.07
Prihlásený: 22.01.08
Príspevky: 38
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2007 17:07

Shark NX píše:
mhm ... co nam este povies??
Zopakujem ti tu vetu ked budes do niekoho zalubena ;)


Už som zaľúbená 5 rokov aj vydatá dokonca ;)


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Vaše básne o láske

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Láska, vzťahy, priateľstvo

63

21120

22.08.2008 21:10

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. co myslite?

v PC zostavy

25

1612

14.08.2006 9:00

H_R_K_Y Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. co myslite?

v PC zostavy

19

1064

10.09.2008 20:07

michal1313 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. co myslite?

v PC zostavy

21

964

06.02.2008 15:17

aiven Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. x1300-co myslite

v Grafické karty

2

746

11.09.2006 23:23

Tom@S Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co myslite, ktoru????

v Grafické karty

11

573

19.11.2007 16:18

alex7625 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ASUS F5RL - co myslite ?

v Notebooky a netbooky

5

685

28.03.2008 11:06

gadgetsk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co si myslite o...

v nVidia grafické karty

11

867

09.03.2007 16:48

d_o_d_o Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co si myslite o Rihanne

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Kultúra, umenie, filmy, hudba, história, média

59

4476

28.03.2008 11:53

Harlequin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co si myslite o KASPERSKY?

v Antivíry a antispywary

1

445

01.02.2016 18:05

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. gtx280 co si onej myslite

v nVidia grafické karty

29

1097

25.01.2009 22:00

ilagio235 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Myslite algoritimicky? zopar zakernych programov

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

0

540

15.11.2008 13:19

m@-nX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Myslite v malom s Linutopom

v Novinky

2

589

29.07.2008 23:35

tinozv Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC SHARK čo si myslíte???

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v PC zostavy

80

2781

29.01.2011 20:45

jamimi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co si myslite o linuxe?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Operačné systémy Unix a Linux

56

3008

15.05.2008 20:23

Qpkqkma Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co si myslite a rada

v PC zostavy

29

1137

27.08.2009 12:20

pukepulos Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra