Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 29 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.11
Prihlásený: 16.12.12
Príspevky: 18
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 04.03.2011 1:20

Zdravím osadenstvo tohto fóra.

Rád by som sa s vami podelil o grafický návrh tejto stránky: http://dl.dropbox.com/u/5843002/webdiza ... tiva_2.png

rád si prečítam ako na vás vplýva, čo sa vám na nej páči/nepáči, prípadne, čo by ste zmenili. :)

Ďakujem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Clavicus - webdizajn

Registrovaný: 03.11.06
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 1761
Témy: 41
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 04.03.2011 1:37

Na mňa vplýva veľmi sladko a svetlo a neprehľadne, ale ináč je v poriadku :D







_________________
Oldcore user
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.11
Prihlásený: 16.12.12
Príspevky: 18
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.03.2011 1:57

Vdaka za reakciu.

sladko nerozumiem ako myslíš

web je sám o sebe svetlý, aby nerušil a aby vyšli do popredia ukážky prác + zároveň tam má určité kontrastné prvky na dôležitých miestach

to, že na teba pôsobý neprehľadne mi je ľúto, dúfam, že to nie je globálnejší problém, lebo práve na prehľadnosť som sa snažil klásť dôraz. Prečo konkrétne je dizajn podľa teba neprehľadný? :)


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Clavicus - webdizajn

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 04.03.2011 3:15

tie biele pasy medzi tymi troma projektmi su naschval?

stranka je zbytocne siroka-okraje nemusia mat 3 centimetre

osobne nepovazujem prilis profesionalne znetvorenie slov ako facebook-fejsbuk

text je prilis nevyrazny (mozno chyba screenu, zeby obrazok v zlom formate?)

clovek by od stranky, na ktorej propagujes prave svoje schopnosti v tejto oblasti, ocakaval trochu viac grafiky. Nie moc, ale aspon nejaku.

Centrovanie celych odsekov textu tiez nie je moc esteticke, zarovnal by som doprava

Ber to ako nazor amatera, ale stojim si za nim







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Clavicus - webdizajn

Registrovaný: 25.05.07
Prihlásený: 14.04.23
Príspevky: 346
Témy: 58
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 04.03.2011 7:35

osobne by som zvolil iny font







_________________
Ntbk 1: HP ProBook 640 Ntbk 2: HP EliteBook 840 G5
HTPC: Zotac Zbox BI320,120GB SSD, RAM 3Gb
Konzola: Xbox ONE 1Tb
TV: Samsung 65RU7402
Tel 1: Huawei P10lite
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Clavicus - webdizajn

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 04.03.2011 8:19

Po prvu deliacu ciaru sa mi to naozaj paci, pekne uhladene , zvolene farby ok , jednoducho dobra praca 9ja by som iba zmensil pismo v menu) . No pod tou ciarou mi to pride uz odflaknute, ako keby si mal inspiraciu na hlavicku a potom si to iba tak dokoncil ... skoda







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.10.08
Prihlásený: 30.07.12
Príspevky: 933
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 04.03.2011 9:16

mne vadila ta oranzova sipka v ktorej je napisane "Kontaktujte nas..." , mne to evokovalo sipku urcenu na strankovanie , bud nech su tie oranzove objekty rovnako tvarovane alebo nech ich tvar naznacuje ich ucel, cize skor by som miesto tej sipky bral naznak nejakej obalky alebo nieco podobne naznacujuce komunikaciu. tiez mi nesedia tie ikonky webdizajn, kodovanie a redakcne ... su tvarovo tak odlisne ako keby nepatrili na jednu stranku , bud im daj nejake rovnaky podlkad v ktorom samotne ikony budu len doplnujuce alebo ja osobne by som ponechal prvu ikonu webdizajnu a znej by som vymenou ceruzky za ozubene koliesko urobil ikonku pre kodovanie ... samozrejme rusive je aj formatovanie textov popisujucich webdizajn,kodovanie, redakc... , take odflaknute zarovnanie na stred a zvyraznovanie boldom je dost lacne. ked uz je problem s roztiahnutim textov na rovnaku sirku tak by som tu sirku naznacil bud nejakym podkladom ineho odtienu backgroundu alebo pouzil zvisle ciary ako je to v tej spodnej casti "O nas", "Budte snami" ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.11
Prihlásený: 16.12.12
Príspevky: 18
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.03.2011 12:34

Vďaka všetkým, odznelo tu mnoho zaujímavých názorovje dost mozne, ze sa tomu povenujem.

Na niektoré veci by som ale reagoval:

- "tie biele pasy medzi tymi troma projektmi su naschval? " nie, vďaka za upozornenie, pravdepodobne niečo utieklo... :)

- "stranka je zbytocne siroka-okraje nemusia mat 3 centimetre " ano dizajn je siroky (mam sirokouhly monitor, a pri praci sa robí lepšie, ked vidis pozadie pokracovat)

- "osobne nepovazujem prilis profesionalne znetvorenie slov ako facebook-fejsbuk " V patke som sa trosku uvolnil, strohy profesionalizmus nieje za kazdu cenu idealny.

- "text je prilis nevyrazny (mozno chyba screenu, zeby obrazok v zlom formate?) " skor chyba vyhladzovania textu graf. editorom...

- "Centrovanie celych odsekov textu tiez nie je moc esteticke, zarovnal by som doprava " na odseky sa určite pozriem a niečo s nimi urobím.

- " No pod tou ciarou mi to pride uz odflaknute, ako keby si mal inspiraciu na hlavicku a potom si to iba tak dokoncil ... skoda" nie, tak to rozhodne nebolo...

- coldac - vdaka za tip s textami :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Clavicus - webdizajn

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 04.03.2011 14:24

Prehnany profesionalizmus pri slovenskych firmach je aj tak zbytocnost :) o to viac ak tvoja cielova skupina nie su stari paprdovia, ktori vacsinu zivota prezili v socializme.. Takze ten fejsbuk je podla mna uplne v poriadku..

Dizajn sa mi vsak nepaci. Tento odtien modrej robi celu stranku velmi fadnu a v kombinacii s tou oranzovou je to pre mna past na oko.

Tiene jednotlivych prvkov su tam nahadzane vseliako a posobi to na mna rusivo..

No a nakoniec logo. Ta oranzova cast povedzme, aj ked mi tam vadi zospodu divno zrezany citron ci co to je, ale ta biela cast je uplne nevyrazna a ked mam pravdu povedat, to logo som si prvykrat ani nevsimol, co je chyba. Kerning sa mi moc nepaci, nechal by som z kazdej strany o nieco vacsi priestor pre citron.

Takze asi tolko odomna :)







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.11
Prihlásený: 16.12.12
Príspevky: 18
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.03.2011 11:59

TommyHot píše:
Prehnany profesionalizmus pri slovenskych firmach je aj tak zbytocnost :) o to viac ak tvoja cielova skupina nie su stari paprdovia, ktori vacsinu zivota prezili v socializme.. Takze ten fejsbuk je podla mna uplne v poriadku..

Niesu všetci zlí, neviem aké máš skúsenosti ty, ale myslím, že podnikateľ na Slovensku si veľmi často neuvedomuje potenciál kvalitne spravenej webovej prezentácie a preto za ňu nie je ochotný platiť.


TommyHot píše:
Dizajn sa mi vsak nepaci. Tento odtien modrej robi celu stranku velmi fadnu a v kombinacii s tou oranzovou je to pre mna past na oko.

Škoda, tak asi predsa príliš silný kontrast medzi farbami... rád by som to videl na rôznych monitoroch.


TommyHot píše:
Tiene jednotlivych prvkov su tam nahadzane vseliako a posobi to na mna rusivo..

Neviem, ktoré tiene rušia.


TommyHot píše:
No a nakoniec logo. Ta oranzova cast povedzme, aj ked mi tam vadi zospodu divno zrezany citron ci co to je, ale ta biela cast je uplne nevyrazna a ked mam pravdu povedat, to logo som si prvykrat ani nevsimol, co je chyba. Kerning sa mi moc nepaci, nechal by som z kazdej strany o nieco vacsi priestor pre citron.

Takze asi tolko odomna :)

No tak to aby som ho nejako zvýraznil... :)

Každopádne vďaka, že si si našiel čas, a prezentoval svoj názor.

http://dl.dropbox.com/u/5843002/webdiza ... _found.png
Tak spravil som podstránku s referenciami... napriek tomu, že úvodná stránka bola prijatá medzi vami rozpačito predsa ju sem vyskúšam dať. Skôr sa na tom dizajne učím, resp. skúšam tvorbu portfólia (ktovie, či ho niekedy použijem) takže kritika vítaná. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Clavicus - webdizajn

Registrovaný: 27.11.09
Prihlásený: 10.05.13
Príspevky: 254
Témy: 24
Príspevok NapísalOffline : 06.03.2011 12:34

I ked na prvy pohlad pomerne prijemny design ma to zopar much ktore by sa tomu dali urcite vytknut.

Typ farieb aky si zvolil je pomerne slusna volba, nakolko oranzova modra su komplementarne farby, ale ich kontrast a odtiene posobia trochu vybledlo.
Vačší problém ale vidím v kontraste textu s pozadím.
Trochu nelogicky organizované prvky co by som zase nevidel az ako taký problém.
Button v headri je dost nestandardný púta na seba vsetku pozornost a zaniká ti logo a menu.
Zvazoval by som pouzitie dalsej doplnkovej farby napríklad ciernu na buttony.
Menu zvýraznit a logo tiez, trochu zaniká.
Kontaktujte nás by som urcite presunul pod slideshow a header by som nejak graficky oddelil.
Slideshow respp. galeriu by som doplnil posuvnikmi aby bolo mozne posuvat sa na dalsie tym padom ten button mozes presunut lebo s tym vrchnym v tvare sipky aj tak neposobia vyvazene .
Dalsie projekty alebo Portfolio button by som presunul pod obsahovu cas nase sluzby.
Obsahová cast je celá odfláknutá a posobi nudne. Zarovnanie na stred ti rozbíja celý layout urcite by som tie stĺpce zarovnal do lava. Oranzový nadpis trochu zaniká opat skús pouzit ciernu napriklad na ikonky.
Vyhladeny text posobi divne a rozpal medzi pismenami je obrovsky bud je to dane fontom alebo mas zle nastaveny kerning.
No a zvisok uz posobi ako keby si na to nemal cas, ikony sieti su doslova komicke a vyzera to detinsky....hlavne ten vnutorny tien omg.

Podla mna ked popracujes na detailoch a hlvne ked domyslis obsah tak mas podla mna namierene k celkom prijemnej stranke.

Tiene ktore pouzivas posobia trochu nasilne.







_________________
NIKDY NEHOVORÍM, ŽE SA NIEČO NEDÁ UROBIŤ, LEBO VŽDY SA MOŽE NÁJSŤ BLBEC, KTORÝ NEVIE ŽE SA TO NEDÁ A UROBÍ TO !
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.11
Prihlásený: 16.12.12
Príspevky: 18
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.03.2011 12:57

pa3ick píše:
I ked na prvy pohlad pomerne prijemny design ma to zopar much ktore by sa tomu dali urcite vytknut.

Typ farieb aky si zvolil je pomerne slusna volba, nakolko oranzova modra su komplementarne farby, ale ich kontrast a odtiene posobia trochu vybledlo.
Vačší problém ale vidím v kontraste textu s pozadím.
Trochu nelogicky organizované prvky co by som zase nevidel az ako taký problém.
Button v headri je dost nestandardný púta na seba vsetku pozornost a zaniká ti logo a menu.
Zvazoval by som pouzitie dalsej doplnkovej farby napríklad ciernu na buttony.
Menu zvýraznit a logo tiez, trochu zaniká.
Kontaktujte nás by som urcite presunul pod slideshow a header by som nejak graficky oddelil.
Slideshow respp. galeriu by som doplnil posuvnikmi aby bolo mozne posuvat sa na dalsie tym padom ten button mozes presunut lebo s tym vrchnym v tvare sipky aj tak neposobia vyvazene .
Dalsie projekty alebo Portfolio button by som presunul pod obsahovu cas nase sluzby.
Obsahová cast je celá odfláknutá a posobi nudne. Zarovnanie na stred ti rozbíja celý layout urcite by som tie stĺpce zarovnal do lava. Oranzový nadpis trochu zaniká opat skús pouzit ciernu napriklad na ikonky.
Vyhladeny text posobi divne a rozpal medzi pismenami je obrovsky bud je to dane fontom alebo mas zle nastaveny kerning.
No a zvisok uz posobi ako keby si na to nemal cas, ikony sieti su doslova komicke a vyzera to detinsky....hlavne ten vnutorny tien omg.

Podla mna ked popracujes na detailoch a hlvne ked domyslis obsah tak mas podla mna namierene k celkom prijemnej stranke.

Tiene ktore pouzivas posobia trochu nasilne.


Vďaka ti. :) komentár takéhoto typu mi k tej stránke chýbal.

jtbs píše:
len dodam nieco k obsahu, na takomto portfoliu by padlo vhod, umiestnit na uvodnu stranku tvoje schopnosti, resp. schopnosti tvojho teamu. Udat co ovladate a na akej urovni (jazyky, grafikcu pracu, seo optimalizacia a podobne)


Do toho by som nešiel, prípadný záujemca si to vyčíta z ponuky sluzieb... :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Clavicus - webdizajn

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2011 7:58

jj presne tak, a neviem ci by som vrazil peniaze za 80%tnu stranku + kto si da 100% klame ... co sa tyka podstranky zmen trosku ten tien pod ref. je moc silny alebo zmen blending mode ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.11
Prihlásený: 16.12.12
Príspevky: 18
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 07.03.2011 17:41

Áno je to nezmysel, ale koniec koncov nie je to vlastne jedno? :D

Pridám ďalší, starší návrh: http://dl.dropbox.com/u/5843002/webdiza ... v2%2C0.jpg


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.12.10
Prihlásený: 10.05.11
Príspevky: 22
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 0:02

Na prvy pohlad mi to pride pekne, celkom fajn farebne. No ked si vsimnes, tak ten text v obdlznikovom boxe je trosku zle zarovany. Dom sa mi zda byt na boku resp. je tam dost volneho miesta medzi domom a textom. A ten spodny obrazok pod tym textom Landscaping... by som nedal iba tak ale vymyslel na neho nieco zaujimavejsie. Co mi tam vadi je nerovnomerne zarovanie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.10.06
Prihlásený: 13.05.14
Príspevky: 26
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 7:45

Suhlasim s peter.povazan plus spodok stranky sa straca na pozadi. Ohranicil by som to. Tak ako mas vrch.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.11
Prihlásený: 16.12.12
Príspevky: 18
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.05.2011 18:16

Zdravím, robil som niečo ďalšie, tak vás poprosím o kritiku.

http://dl.dropbox.com/u/5843002/webdiza ... nahlad.png


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Clavicus - webdizajn

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2011 20:57

text vo footri sa mi zda moc velky vratane tvojho loga.. header je taky chudobnejsi a pre firmu zaoberajucu sa zahradnym dizajnom by som urcite zvolil iny obrazok, pretoze ten co tam je vobec nehovori nic o zamerani firmy... ikonky pri nadpisoch by som dal asi viac dolava... to je v rychlosti asi vsetko.







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.11
Prihlásený: 16.12.12
Príspevky: 18
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.09.2011 22:58

http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2011/ ... 48tp49.png Vopred ďakujem za kritiku, ak nejaká bude. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Clavicus - webdizajn

Registrovaný: 10.01.10
Prihlásený: 19.05.12
Príspevky: 96
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 15.10.2011 13:22

Pekne, len na mna velmi tenky sidebar :)







_________________
Sony Vaio = Intel Pentium M
OS = Linux Ubuntu Netbook Edition

Samsung Galaxy SII 16GB - bohuzial v oprave
iPod Touch 3G 32GB = iOS 4.2.1
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.11
Prihlásený: 16.12.12
Príspevky: 18
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.10.2011 23:15

VOTRELEC005 píše:
Pekne, len na mna velmi tenky sidebar :)


Ďakujem. Tiež som si vravel, ale rozhodol som sa nechať viac priestoru článkom. Aj tak ľudí zaujímajú na blogu skoro výhradne články. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Clavicus - webdizajn

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2011 19:51

Ani neviem, ci sa tomu da nieco vytknut (kazdopadne kto chce psa bit palicu si najde :D)

Podla mna je to super a aj ten sidebar je siroky az az. Mozno by som posunul nadpis viac k clanku aby sa clanky trosku viac oddelili od seba, ale inak je to pekne.







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.11
Prihlásený: 16.12.12
Príspevky: 18
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.12.2011 15:06

Ďakujem :) Mám tu jeden dizajn na aktuálnu tému: http://clavicus14.deviantart.com/art/SN ... -276819535


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Clavicus - webdizajn

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2011 15:26

V porovnaní so súčasným dizajnom SNG je ten tvoj veľmi zlý. Pozri sa na web SNG - to je dokonalý grafický minimalizmus. Aj keď môže vyvolávať kontroverzné reakcie, grafika spolu s kódom dosahuje takých kvalít, že by ju mali vystavovať v samotnom SNG.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.11
Prihlásený: 16.12.12
Príspevky: 18
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.12.2011 15:29

:D:D:D ... pobavilo :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Clavicus - webdizajn

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.01.2012 13:05

shaggy píše:
V porovnaní so súčasným dizajnom SNG je ten tvoj veľmi zlý. Pozri sa na web SNG - to je dokonalý grafický minimalizmus. Aj keď môže vyvolávať kontroverzné reakcie, grafika spolu s kódom dosahuje takých kvalít, že by ju mali vystavovať v samotnom SNG.

Si robis kozy? A co konkretne je na SNG dokonale?







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Clavicus - webdizajn

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.01.2012 16:03

Pre chápavých (Clavicus) to nemusím vysvetlovať, pre nechápavých (sorry, TommyHot) - pozrieť si dátum a možno pochopíš, že išlo o iróniu :)

A nejak takto obhajuje ten web samotná SNG a ten "tvorca" - proste ono je to umenie, iba my sme to nepochopili. Inak povedané "všetci sme idioti, len on je lietadlo".







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Clavicus - webdizajn

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 01.01.2012 16:10

It's Not a Bug, It's a Feature!

vsetko je lepsie ako momentalny web SNG, a takto by som si stranku kludne vedel predstavit, takze tak :)







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.11
Prihlásený: 16.12.12
Príspevky: 18
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.03.2012 21:28

Portfólio. http://dl.dropbox.com/u/5843002/webdiza ... _final.png


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 29 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Webdizajn

v Ponuka práce

3

1311

17.03.2009 22:51

lio Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. webdizajn

v Webdesign

3

1146

27.02.2011 17:25

Solim Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. webdizajn

v Webdesign

4

815

16.02.2011 13:39

..INCREDIBLE.. Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Grafika, webdizajn...

v Ponuka práce

0

1040

11.10.2009 19:17

snaque Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Ponuka webdizajn

v Ponuka práce

3

1228

27.07.2009 8:59

drozdo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prvý webdizajn

v Webdesign

15

1259

03.07.2008 19:01

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. webdizajn / hodnotenie

v Webdesign

23

1366

13.04.2011 7:14

Freelan Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. WEBDIZAJN OD AGENTURY

v Webdesign

10

817

13.04.2011 8:45

stenley Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky je tento webdizajn

v Webdesign

18

1131

13.11.2009 12:39

anton Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Responzivny webdizajn vs. mobilna verzia webu

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Webdesign

32

1709

05.03.2014 9:59

hatto13 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra