Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 480 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16 ďalšia

Fajčíťe?
 Áno! 22% 22% [ 72 ]
 Nie! 78% 78% [ 259 ]


Celkom hlasov : 331

AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 20.09.07
Prihlásený: 19.03.09
Príspevky: 742
Témy: 23
Bydlisko: Piešťany
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2008 19:11

marmare píše:
takze som si potiahol asi 3-krat v zivote :sick: :filth: ;)

od 1.1.09 sa nebude fajcit v restikach konecne bude pokoj :lol:
jj, tie restiky aj mna potesili :)







_________________
CPU: Intel Pentium4 3,6Ghz, Graf.: 256Mb GeForce 7600 GS , RAM: DDR2 (533Mhz)512Mb+512Mb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 15.10.07
Prihlásený: 28.04.24
Príspevky: 664
Témy: 111
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2008 19:43

(fajciarska zona).... 2 metre....(nefajciarska zona) a medzitym jedna stara palma ako fasa..... :shit:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.12.07
Prihlásený: 12.01.18
Príspevky: 232
Témy: 17
Bydlisko: SK
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2008 18:26

lednicky1 píše:
jj, tie restiky aj mna potesili :)


aj mna to potesilo a pritom som fajciar, snazim sa prestat uz dlho, ale ked okolo seba citim cigaretovy dym, laka ma to zapalit si

oki...idem zakurit :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 03.06.07
Prihlásený: 19.02.24
Príspevky: 314
Témy: 13
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2008 19:06

ja uz fajcim ale len prilezitostne... s kamaratkou napoly jednu ked sa zideme... a o tych restikach je mi to jedno fajcime len iba vonku







_________________
MB: MSI K9AGM3; CPU: AMD Athlon X2 4000+; VGA: ATi Sapphire Radeon HD2600XT Ultimate 256 DDR3; RAM: 2x1GB GoodRam; PSU: noname 300W; CASE: TWINS; PRINTER: HP Photosmart 8150; MOBILE: Sony Ericsson K810i + 4GB MicroSD M2; FOTO: Sony DSC-W7

NB: Acer Aspire TimelineX 5820TG; CPU: Intel Core i5-460M; VGA: ATi Mobility Radeon HD5650; RAM: 4GB DDR3; HDD: 750GB;
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2008 19:59

nefajčim a ani nechcem začať.. mam chore pluca takze, nechcem umriet velm iskoro :(







_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 23.10.07
Prihlásený: 23.11.21
Príspevky: 2288
Témy: 140
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2008 20:16

Ja to nemozem ani citit... nieze to este fajcit


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2008 23:40

DAVE1979 píše:
maximalny uspech bol 1 mesiac
Veď za jeden mesiac už nie je snáď cítiť ani fyzickú závislosť. Prečo si znovu začal ?







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 0:47

Musim sa vyjadrit k tym vasim domnienkam o cigarach a skodlivosti.

Ano cigary su menej skodlive ako cigarety, ale nie je to len preto ze cigar vyfajcite menej.

Vidno zlate moje deticky ze neviete ako sa fajci cigara.

Cigara sa fajci dlho a pomaly. Aj hodiny jedna (zalezi na tom co to je za cigara). Neslokuje sa. Tabak je kvalitnejsi, ale je mnohokrat silnejsi. ak by ste sa pokusili slukovat, tak po par tahox sa dusite a ste mimo (cely zeleny). Nikotin z dymu cigary sa dostane do krvy nie prostrednictvom pluc, kedze to pluc sa nedostane, ale cez sliznice v ustnej dutine. Tabak musi byt silnejsi kedze sa nikotin z neho dostava do krvy len cez povrch dutiny ustnej. Preto je to aj menej skodlive, vobec sa totis nedostava dym do pluc. Ale samozrejme ze to nie je uplne neskodne.

Cigaru nesmiete zahasit, s tym ze si ju zapalite neskor, neskor je uz nepouzitelna. Nesmiete ju pretiahnut, teda potiahnut priryxlo. Lebo sa stane take ze dym ktory prechadza od konca celou cigarou az vam do ust, prilis zaserka tabak ktory je medzi koncami a cigara je v prdeli.

Predpokladam ze o takychto veciach ale nemate ani paru (vacsina z vas). Zaujimave je ze su ludia ktory to fajcia a pritom nevedia ako sa to robi.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 07.08.07
Prihlásený: 09.04.19
Príspevky: 373
Témy: 16
Bydlisko: Ba
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 1:26

Ja nefajcim, ani som nikdy nefajcila. Toto je vec, ktora mi prisla odmalicka ako uplny nezmysel :indicare: Proste smrad, dym. Tabak voni krasne, pokial sa nezapali. (ako figy :P) A ked uz, tak reagujem na Jerryho19, cigary su fajnovejsie - krasne vonave (ked maju nejaku aromu). Napachnuty fajciar z klasickych cigariet je fakt humus :sick:


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 22.03.07
Prihlásený: 23.06.23
Príspevky: 2096
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava V
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 13:03

Jerry19 píše:
...

No zlatý môj, zato, že bafkáš jak komín, nie si ešte vôbec na úrovni, nad "šlukujúcimi deckami". Svoje "presvedčivé" tvrdenia si nepodložil nijakým dôkazom, ja to však spravím:
Citácia:
Though fewer chemicals are used in producing premium cigars, they produce more carbon monoxide>, the carcinogen linked to several forms of cancer. Cigar smokers have a 34 percent higher cancer death rate than cigarette or pipe smokers.
http://www.cleanlungs.com/education/fea ... story.html

Citácia:
... When smoked, these compounds give off several tobacco-specific nitrosamines (TSNAs), some of the most potent human carcinogens known. Also, because the cigar wrapper is less porous than cigarette paper, the tobacco doesn't burn as completely. The result is a higher concentration of nitrogen oxides, ammonia, carbon monoxide, and tar -- all very harmful substances.
http://fitsugar.com/452111

Ale máš pravdu, že rakovina pľúc je menej pravdepodobná, hrozí "len" rakovina ústnej dutiny. Ako hovoria Česi, "prašť jako uhoď".


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 01.05.24
Príspevky: 4016
Témy: 399
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 15:32

Jerry19 píše:
Musim sa vyjadrit k tym vasim domnienkam o cigarach a skodlivosti.

Ano cigary su menej skodlive ako cigarety, ale nie je to len preto ze cigar vyfajcite menej.

Vidno zlate moje deticky ze neviete ako sa fajci cigara.

Cigara sa fajci dlho a pomaly. Aj hodiny jedna (zalezi na tom co to je za cigara). Neslokuje sa. Tabak je kvalitnejsi, ale je mnohokrat silnejsi. ak by ste sa pokusili slukovat, tak po par tahox sa dusite a ste mimo (cely zeleny). Nikotin z dymu cigary sa dostane do krvy nie prostrednictvom pluc, kedze to pluc sa nedostane, ale cez sliznice v ustnej dutine. Tabak musi byt silnejsi kedze sa nikotin z neho dostava do krvy len cez povrch dutiny ustnej. Preto je to aj menej skodlive, vobec sa totis nedostava dym do pluc. Ale samozrejme ze to nie je uplne neskodne.

Cigaru nesmiete zahasit, s tym ze si ju zapalite neskor, neskor je uz nepouzitelna. Nesmiete ju pretiahnut, teda potiahnut priryxlo. Lebo sa stane take ze dym ktory prechadza od konca celou cigarou az vam do ust, prilis zaserka tabak ktory je medzi koncami a cigara je v prdeli.

Predpokladam ze o takychto veciach ale nemate ani paru (vacsina z vas). Zaujimave je ze su ludia ktory to fajcia a pritom nevedia ako sa to robi.



naprosto s tebou suhlasim,s chalanmi si vzdy po zapase kupime cigary(ziadne sunky ochutene,normal tie velke) a v pohodke to bafkamme aj 45min.(raz som dym slukol a skoro ma roztrhlo). ziadna cigareta nema chutou na cigaru!!!!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 18:23

br4n0:

dristy.

Pravdepodobnost ze dostanes z fajcenia rakovinu jazyka alebo nieco podobne,je asi taka ako ze z nich dostanes rakovinu hrubeho creva. To ze as to niekde konstatuje este neni dokaz. urcite je to skodlive menej ako cigarety. Kedze to netahaz do pluc a teda vobec si tym pluca nezanasas.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 22.03.07
Prihlásený: 23.06.23
Príspevky: 2096
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava V
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 23:57

Nechcem začínať zbytočnú polemiku, ale sám si povedal, že nikotín sa v tomto prípade dostáva do krvi cez sliznice v ustnej dutine. Myslíš, že ostatné svinstvá tam neostávajú, tak ako ostávajú v pľúcach pri fajčení cigariet? Funguje snáď v tomto prípade nejaká automatická detoxikácia?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2008 3:58

Nie, ale nezasieras si pluca, len usta. A aj keby si dostal rakovinu napr jazyka, tak je to stale lepsie ako rakovina pluc. Ale nemyslim zi ze sa treba toho obavat. ani rakoviny pluc ani jazyka.

Skor ta zrazi auto ako by si mal mat rakovinu, no a to uz je jedno ze coho.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 14.07.07
Prihlásený: 26.02.16
Príspevky: 458
Témy: 37
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2008 9:37

ja nefajcim,sak naco?







_________________
"92% of teens have moved onto rap or hip-hop. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature"
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 01.05.24
Príspevky: 4016
Témy: 399
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2008 2:23

Jerry19 píše:
Skor ta zrazi auto ako by si mal mat rakovinu, no a to uz je jedno ze coho.


lol to si robis prdel??? miliony ludi po celom svete umiera na rakovinu pluc a hrtana a ty zaderes takuto koninu????


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 02.10.06
Prihlásený: 24.01.22
Príspevky: 2212
Témy: 114
Bydlisko: PORTUGAL --...
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2008 2:38

tiez sa mi to volako nepaci







_________________
Desktop: CPU: Intel C2D E7200 Cooler: AC Freezer 7 Pro MB: Asus P5Q-PRO VGA: ATI sapphire HD4850 RAM: OCZ DDR2 PC2-8000 /1000 MHz/2x2GB Platinum Edition HDD: Samsung HD753LJ 750GB LCD: Samsung SyncMaster 2232BW PSU: OCZ Stealth X Stream 500W DVD-RAM: Asus DRW-2014L1T Case: NOX COOLBAY Windows series Audio: Logitech x-230 Mys: A4TECH X-710BF Keyboard: Logitech Media Keyboard 600 Webcam+mic: Logitech S5500 pro OS: Windows XP PRO SP3 & Windows Vista Ultimate SP1 64bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2008 12:16

Trty:

Hej a kde ?

Poznal som len jedneho fajciara co zomrel na rakovinu, ale tiez je otazne ze co ju spospobilo. No a poznam viacero ludi co zomrelo na rakovinu a nikdy nefajcili. No a poznam veela ludi co fajcia a nemaju ziaden problem. Az na take ze nemozu zabehnut 12minutovku a tak, ale to im myslim neprekaza. No a kopec aj starsich ludi poznam co fajcili viac ako 20 rokov a nemaju s tym nejaky problem, skor maju ien zdravotne problemy, ktore su bezne aj u starsich nefajciarov.

Ty vyxadzas z toho co si niekde cital. Ja z osobnej skusenosti. Moja skusenost je taka ze nepoznam nikoho co umiera na rakovinu momentalne.

Ja som niekde cital ze nejaky teroristi zautocili na WTC. Ale z toho co som mal moznost vidiet usudzujem ze pricinou zrutenia nebol naraz lietadal ani poziar ani vybuch. :) Videl som ine vacsie poziare, aj nepodarene demolacie a ine demolacie budov a aj nazivo.

Netreba slepo verit vsetkomu co niekde citas, alebo pocujes.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.01.08
Prihlásený: 23.10.08
Príspevky: 4
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2008 17:57

Fajcenie je absolutna blbost, mne fajciari prekazaju este viac ako napriklad nejaky narkoman co si to slahne za rohom, ale tito zavislaci smradia vzduch aj ostatnym :loony:


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10353
Témy: 206
Bydlisko: Semily
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2008 18:04

Kouření mi vadí na 2 místech.
1. na zastávkách MHD (vyřešeno zákonem kterej to zakazuje a tím že mám auto->zastávky nepotřebuju :) )
2.v hospodách...když tam vlezu tak můžu rovnou veškerý hadry hodit do pračky jelikož smrdim jak tepelná elektrárna :sick:







_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2008 11:23

Luks:

Hospody sa uz vela krat riesili na forax a dospelo sa k tom uzaveru, ze ked si nefajciar nemas co liezt do podnikov pre fajciarov. Rovnako ako fajciar nevojde do opdniku kde sa nefajci a nezapali si tam. Co je na tom nepoxopitelne.

To ze vlezies do podniku kde sa fajci a sa tam rozculujes ze je tam nadymene, je daco nenormalne a mozes byt rad ze tam nenastves dakoho tym hundranim.

To je ako keby som ja fajciar prisiel do podniku kde sa nefajci, zapalil si a este sa rozculoval ze ako je to mozne ze nemozem fajcit.

To ze je podnikov pre fajciarov viac, je asi preto ze do krcmy xodia vacsinou fajciary. Teda majitel podniku dobre vie, ze co sa mu oplati viac, ci podnik pre fajciarov alebo pre nefajciarov a ze ci sa mu oploati vobec pre zopar nefajciarov vyrabat nejake oddelene priestory a vetranie.

Restauracii a slusnych opdnikov pre nefajciarov je dostatok. A je aj kopec podnikov kde sa fajci ale pred vydavanim obedov a nejaky cas potom sa nefajci. Proste sa o napr. 11:00 vyvetra a do 14:00 napr. sa nefajci. No a aj ked je niekto fajciar pri obede predsa nebude fajcit.


Zastavky:
Vobec by nebol potrebny zakon ak by boli fajciary ohladuplny ako napr ja. Ja ked fajcim na zastavke postavim sa tak aby som na nikoho nedymil. Aj ked je zastavka natrieskana, nie je problem postavit sa 10m od nej. naviac aj ked stojim 1m od nejakej osoby a nefuka nejaky sialeny vietor, nieje problem vypustat dym nad hlavu, takze to ta osoba mozno tak maximalne zaciti ze niekto vedla fajci ale to je asi tak ako ked zaciti parfem ked je niekto nablizku.

Teda ak by boli fajciari ohladuplny tak by s tymto nebol problem a nebolo by treba ziaden zakon.

Skratene.
1. Zastavka je dost velka a vacsinou je kopec miesta aj mimo tej budky, takze mozes sa postavit inde ked ti niekto vadi, nemusis stat vedla neho. No ak prsi, tak mozno sa niekto najde co si zapali ale nemyslim si a hlavne ked sa tam ludia tlacia pod tou strieskou tak este som nevidel aby niekto pritom ako sa tam tlaci fajcil, aj ked stoji vpredu.

No a ten zakon o zastavkach neriesi nic. Pretoze nie je celkom jasne kde je zastavka a kde uz nieje, resp ake su jej presne hranice. Ale riesi akurat to ze uz asi skoro nikto nebude fajcit priamo v tom pristresku, len niekde trosku dalej od neho.

2. No tak tam nelez, ani ja neleziem do podnikov pre nefajciarov a nevypalujem si tam zobak.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Cigarety

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2008 13:34

Klasický názor fajčiara... 90% fajčiarov sere na to, že na zastávkach sa nesmie fajčiť. A v hospodách, dúfam, že raz príde zákon ako v nemecku - zapáliť si môžu len vonku ;) V 99% hospodách sa fajčí. Keď si tam dojde nefajčiar vypiť pivko, alebo niečo tvrdšie, dojde ako vyúdená klobása. Tak sa tu neoháňaj argumentom, že nefajčiarskych hospôd je viac. Takisto oddelené nefajčiarske a fajčiarske je ftákovina, lebo ten dym sa tam aj tak dostane. Ke´d idem do hocjakého baru v DNV, fajčí sa tam. nemáme jedinú hospodu pre nefajčiarov.

Takže jediné, v čo dúfam - že to zákony obmedzia, a zvýšia cenu cigariet aj viac ako o 10sk ;) nech si konečne uvedomíte, že fajčenie je len vyhadzovanie peňazí do luftu, a ničenie si zdravia.







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2008 13:38

Nic take som nenapisal ze ktorych je viac. Viac je tych, ktore sa viac oplatia majitelovi, alebo prevadzkovatelovi. A kedze clovek ktory si pride vypit pivko a poldeci je vacsinou aj fajciar, tak co asi sa mu viac oplati, kedy bude mat viac zakaznikov, ked to bude nefajciarsky alebo fajciarsky podnik ?

Toto som napisal, zaver si si mal spravit z toho sam, a spravil si si zly zaver.

Restika je uz nieco ine tam samozrejme je vyhodnejsie ak je nefajciarska.

Oddelit sa to da, ved predsa ked spravim do podniku 2 vchody z vonku a su uplne oddelene tak dym sa nedostane do druhej miestnosti. A dokonca ani nemusia byt uplne oddelene, aj ked je prechod medzi, staci aby v nefajciarskej casti bol pretlak (dostatocny pretlak).

Ale oplati sa mi to ? Investovat do vetrania a stavebnych uprav (a na to aby to bolo ucinne a funkcne oddelenie treba zainvestovat, nestaci nejaka smeisna prepazka). Radsej pridem o tych zopar nefajciarov, je to pre mna vyhodnejsie ako investovat do uprav. No a naviac na fajciaroch zarobim este aj na predaji cigariet.

Citaj poriadne, neodvolavaj sa na veci ktore som nenapisal.

Kedze si asi nikdy nefajcil tak potom ako vies o com to je a naco to je a ake to je. Nedristaj o niecom o com nic nevies a nemas o tom ani paru.

Nie je to vyhadzovanie penazi do luftu, je to prispievanie do statneho rozpoctu formou dane za tabak, a tie peniaze v statnom rozpocte z toho tabaku nie su len pre fajciarov, ale sa prerozdeluju ako vsetky ostatne peniaze ktore sa tam dostanu na skolstvo zdravotnictvo atp. Takze mozes byt rad ze ti prispievam. Fajciarov bude ubudat, ale to nevadi pretoze sa cena za cigarety zdvihne (a aj preto ich pocet bude klesat), aby boli zisky z dane za tabak rovnake priblizne. Cena asmotnych cigariet je menej ako 20% z ceny konecnej. Cele to je len biznis. Ak by to malo naozaj vazny vpliv na zdravie tak by sa to proste zakazalo tak ako kokain , pervitin a ine drogy. Ale lepsie je to povolit a zarabat na dani. No a stat v tom hraje asi taku rolu ako pasak. Zarobi na tom viac ako vyrobca a predajca. V Holandsku je legalna aj trava a pohoda. A keby bola aj tu legalna myslim ze by to problem nebol. Bola by dostupnejsia kvalitnejsia a asi aj lacnejsia, a zarabal by na tom stat.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2008 13:59

lol ohanat sa ze prispievam do stat. rozpoctu je trocha cudne :D to potom prispieva kazdy a hoci cim. to je len vyhoroka ze akurat ti zapasoval ten š. rozpocet.

kazdy fajcar aj nefajcar si vyargumentuje to svoje a co mu sadne to si prisbobi

rakovina nerakovina , na starobu budes suchy, hnedy, prevalene lice , budu ci trcat licne kosti a budes nervozny a podrazdeny bez cigi.

nvm ale cigareta asi zdrava nebude


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Cigarety

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2008 15:49

O tvoj takzvaný "príspevok" nestojím, a nepovedal som nič o tom, že by nemali krčmy zarábať. keď sa totiž raz schváli zákon o zákaze fajčenia v podnikoch, nebudú fajčiari môcť fajčiť legálne v žiadnom podniku, takže nikto nepríde o kšeft.

No ozaj, máš pravdu, ešte som neskúsil "cigu" ale ani na to nemám najmenšiu chuť. O tom, načo to je, aké to je atď, ale páru mám, aké to je? smradlavé, a "život skracujúce" + s tým spojené ťažkosti s kondíciou a celkovým zdravím. na čo to je? na odtučňovanie peňaženky, a na to byť medzi spolužiakmi (kolegami) "cool"

To, že si "niekto" rieši cigaretami svoje komplexy a nervozitu, to sú jeho sračky







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 28.08.07
Prihlásený: 19.09.14
Príspevky: 1657
Témy: 44
Bydlisko: Nová Baňa,S...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2008 15:57

Smrdí, hnusné to je...Proste nikdy! Keď si budem každé 2 dni kupovať krabočku, tak za polroka vyvalím okolo 5l, a za to si kúpim radšej E8400 alebo niečo také radšej..







_________________
I ♥ ⌂ ♪
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.12.07
Prihlásený: 03.03.08
Príspevky: 131
Témy: 19
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2008 19:39

nefajčím mám k tomu odpor nechcem si zničiť život a byť závislák niektorí si myslia že je to frajerina ked huliš maš nagelovane vlasy a naušnicu v ruke a kazí to zdravie no viem ked už raz niekto začne ťažko sa to odnaučí (nehovorím že som fajčil) PS: a je to drahe


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2008 11:13

Nie "nikto nepride o kseft", ale vsetci pridu o kseft.

Si myslis ze ked sa uplne zakae fajcenie v podnikoch tak to nebude mat vplyv na navstevnost ?

Co urobi fajciar ked nemoze fajcit v podniku ? Ostane doma na terase, vytiahne slnecnik na zahradu, kupi si prepravku piva, alebo rovno sud. A nepozve kamosov do podniku ale domov. Ono sa to deje uz teraz. No a ked sa zakaze fajcenie tak sa to bude asi diat castejsie. Napr ja do krciem xodim zriedkavo a prilezitostne navstivim nejakeho kamosa a tam si nieco vypijem, zafajcim si.

Ked sa to zakaze, nebude mi to nejak vrazne vadit, a mozno sa zredukuje pocet podnikov, ktorych je neurekom. Lepsia je kvalita ako kvantita.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 02.11.21
Príspevky: 3331
Témy: 91
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2008 16:46

fajcim vselico ale cigarety nie :D :-D no a nepaci sa mi fajcenie na zastavkach... vacsinou ignorujem a nevadi mi to az tak ale ked ma chyti zla nalada tak idem zabijat... a sude vraj novela zakona o nefajciaroch... kde sa vravi ze sa zrusi fajcenie v podnikoch... a minule ma tiez nasralo ked som bol na pizzu s kamosou a vedla prisiel typek s babenkou a ona pi*a jedna vyj*bana si zapalila... keby som nejedol tak to este zvladnem... ale inac to bol vrchol... ale co som mal robit... som len povedal ze to je pica a papal som dalej, kedze som nemal chut mlatit tam nejaku čubku vyhulenu a toho jej akoze chlapca.







_________________
Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 28.08.07
Prihlásený: 02.05.24
Príspevky: 943
Témy: 51
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2008 18:58

fajcenie :sick: fajciari by sa mali uvedomit ze zabijaju aj NAS :roll:


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 480 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Cigarety eshop

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

12

1159

06.02.2018 18:17

mareks4 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra