[ Príspevkov: 26 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...

http://pctuning.tyden.cz/component/cont ... porazit-ie
Ani ma to nejako neprekvapuje. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 14.07.09
Prihlásený: 07.09.23
Príspevky: 2130
Témy: 61 | 61
Bydlisko: Šaľa

prajem to Chromu, na IE musia este zapracovat. nocna mora pre zacinajucich webdizajnerov :-)


_________________
pc::cpu:AMD Ryzen 5 4600Gmb:ASUS PRIME B450M-A II ram:8 GB Kingston gpu:MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OChdd:Seagate Momentus XT 500GB + Seagate Green 1TB case:Corsair Obsidian 550D psu:GIGABYTE P450B fans: Corsair stock dvd:2xLG GH22NS mouse:Cougar Mouse Minos XC kb: Cherry Stream 3.0 lcd: HP 24m os: Nobara Linux 38 sound: Scythe Kama Bay AMP mini blk + repro zo starej veže
nb::HP ProBook 4330s cpu: i3 SB 2.1 GHz gpu: Intel hd3000 ram: 1 x 4 GB Kingston ssd: Samsung 850 EVO 500GB os: Linux Mint
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 05.11.11
Prihlásený: 20.06.26
Príspevky: 1692
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Bratislava

Kto dnes nepouziva google vyhladavac? Tak ako ma otraval google s "Vy+" pri kazdom vyhladavani, tak vpohode bude otravovat aj s Chromakom. Spravil som si taky maly prieskum a 3 z 4 BFU uz pouzivaju Chromaka, takze ked budu otravovat aj s Chrome, tak sa mozu splnit sny. Len teraz neviem co je mensie zlo. Chrome alebo IE?


_________________
CPU: AMD Ryzen 7 5700X, RAM: 16 GB KIT DDR4 3200, GPU: RTX 3060 Ti
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava

IE je jednotka? tí ludia fetujú :-D :-D


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 06.11.08
Prihlásený: 06.09.21
Príspevky: 3091
Témy: 84 | 84
Bydlisko: Trnava

Je to divné, ale veľa ľudí stále používa IE.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14571
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Žilina

Trty píše:
IE je jednotka? tí ludia fetujú :-D :-D

nefetujú. Stačí si spočítať, koľko existuje BFU a tiež aký majú na tom podiel školy a firmy ;) Je to predsa všeobecne známy fakt, že IE je najpoužívanejší. Neviem, čo ťa na tom tak prekvapilo.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

Z ludí čo poznám vie o iných prehliadačoch ako je IE asi 10%, mna skvor prekvapilo, že podiel IE nie je väčší.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 18.12.10
Prihlásený: 03.03.26
Príspevky: 697
Témy: 94 | 94
Bydlisko: Čadca

ja som Vam to hovoril...niekolko noviek dozadu :) a vacina zacala na mna hned utocit atd...:) a mate to tu ....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 2246
Témy: 176 | 176
Bydlisko: Košice

Osobne som tiež prešiel na chrome. Zdá sa my oveľa lepší. My u nás na škole IE nemáme ani na jednom PC všade je Chome alebo FF. Avšak IE má myslím v PC každý ako "záložný browser".


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 11.01.09
Prihlásený: 20.06.26
Príspevky: 1399
Témy: 10 | 10
Bydlisko: Hrinova

Ja nie, nakolko nemam OS windows. Taktiez pouzivam chrome a nemam dovod ist k inemu browsru.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 23.07.10
Prihlásený: 24.08.14
Príspevky: 440
Témy: 53 | 53
Bydlisko: C:\wamp\www

Trty píše:
IE je jednotka? tí ludia fetujú :-D :-D

Ano je ale v pouzivatelnosti.
Ja si myslim ze je to preto lebo IE je uz vo Win a niektory ludia ani nevedia co je to internetovy prehliadac...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 05.11.11
Prihlásený: 20.06.26
Príspevky: 1692
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Bratislava

Tak tak... Ked stretnes MACistu, tak povie Safari a ani ho nenapadne si nainstalovat nieco ine (je mu to jedno a kazdy druhy ani nevie instalovat).


_________________
CPU: AMD Ryzen 7 5700X, RAM: 16 GB KIT DDR4 3200, GPU: RTX 3060 Ti
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava

lenže hned po instalacii winu ti na plochu dr*ne obrovskú ikonu "vyberte si internetový prehliadač" a ak aj napriek tomu ludia nestiahnu FF abo chrome,to už považujem za negramotnost ludi... s IE je to ako s tym škriabaním lavého ucha pravou rukou... mysim že to pozante všetci...

btw: safari je trochu na inej urovni ako IE... raz som bol lenivy inštalovat FF,že vydržím na IE-vydržal som asi 30 sekund,kym som nedal nacitavat stranku a polovica obrazkov chybala.. :) . okrem toho IE je asi to najpomalšie čo som v živote videl... aj slimák sa plazí rychlejsie,ako IE načitava stranky...


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 19.06.26
Príspevky: 13344
Témy: 438 | 438
Bydlisko: Myjava

no ale teraz trochu kecas, asi si nepouzival naraz najnovsi IE a FF... totizto v nacitavani stranok a celkovo rychlosti su na tom IE9 a FF9 uplne rovnako
co sa tyka bezneho BFU surfovania, tak IE9 je normalny pouzitelny prehliadac, clovek, ktory vie len pozerat stranky a nic viac, totiz ani nic lepsie nepotrebuje a ci mu Chrome stranku nacita o sekundu rychlejsie, je mu sumafuk.

druha skupinka Opera a Chrome su uz samozrejme ina liga.


_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Edifier R1700BT / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 11 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S24 Ultra Phone2: Google Pixel 8 Pro
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 23.12.10
Prihlásený: 10.09.22
Príspevky: 1056
Témy: 157 | 157
Bydlisko: KK/PP/BA

Trty píše:
raz som bol lenivy inštalovat FF,že vydržím na IE-vydržal som asi 30 sekund,kym som nedal nacitavat stranku a polovica obrazkov chybala.. :) . okrem toho IE je asi to najpomalšie čo som v živote videl... aj slimák sa plazí rychlejsie,ako IE načitava stranky...


To nieje pravda... Mozno to tak dakedy bolo, ale dnes uz je rozdiel minimalny. Viem to z vlastnej skusenosti. Pouzivam aj operu, aj IE. Nevidim rozdiel v rychlosti a aj obsah stranky zobrazi v pohode.


_________________
HP ProBook 4530s Intel® Core™ i5-2430M (2.4GHz, 3MB, 2 jadrá)*4GB 1333MHz DDR3*ATI Mobility Radeon HD 6490 1GB + Intel HD Graphics 3000*640GB SATA 5400RPM *Windows 7 Home Premium 64 bitová verzia
Lenovo IdeaPad Z50-70 Intel Core i5 4210 Haswell* NVIDIA GeForce GT 840M 4GB + Intel HD Graphics 4000*SSHD 1TB 5400 otáčok + 8GB cache*RAM 4GB* Full HD (1920 × 1080)*Windows 10 pro

Boh je reálny, pokial nebol deklarovaný ako integer
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 05.11.11
Prihlásený: 20.06.26
Príspevky: 1692
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Bratislava

Trty píše:
lenže hned po instalacii winu ti na plochu dr*ne obrovskú ikonu "vyberte si internetový prehliadač"
To uz neplati. Instaloval som Win7 64bit (DVD z leta 2011) a ten nic neponukol. Zrejme to nariadenie EK bolo na istu dobu, tak uz to tam nieje.


_________________
CPU: AMD Ryzen 7 5700X, RAM: 16 GB KIT DDR4 3200, GPU: RTX 3060 Ti
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34 | 34
Bydlisko: Brno

Trty píše:
lenže hned po instalacii winu ti na plochu dr*ne obrovskú ikonu "vyberte si internetový prehliadač" a ak aj napriek tomu ludia nestiahnu FF abo chrome,to už považujem za negramotnost ludi...
Preco negramotnost? Ked od prehliadaca cakas tolko, aby ti proste zobrazil stranku a nepotrebujes ani jeden z milion addonov, ani sa nepotrebujes prepajat na sluzby Googlu, ani v tom nechces mat zabudovany mailovy klient, IRC klient a dalsie zbytocnosti, tak to nie je o negramotnosti, proste si nebudem nasilu instalovat nieco, co nevyuzijem. Necakam od hudobnej zbierky viac ako ze sa da prehrat? Ficim na WMP a nepotrebujem zhanat pokrocilejsie prehravace. Nerobim s obrazkami zlozitejsie upravy ako resizovanie a otacanie? Pouzijem MSPaint a nebudem si kupovat Photoshop. Naucte sa chapat potreby a respektovat volbu ostatnych ludi a nekritizujte softver, ktory nepouzivate.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 19.04.26
Príspevky: 11107
Témy: 166 | 166
Bydlisko: Brno

s SSD-ckom a rychlym netom je vyber prehliadaca len vecou preferencii k znacke.


_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.06.11
Prihlásený: 10.08.12
Príspevky: 42
Témy: 1 | 1

necudo ze sa stane jednickou medzi prehliadacmi, ved len pozrite na ich stranku http://google-chrome.sk/ kolko je nan doplnkov, tem a rozsireni


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava

Ďuri píše:
Preco negramotnost? Ked od prehliadaca cakas tolko, aby ti proste zobrazil stranku


lenze keby si si vsimol cely moj prispevok,zistil by si ze IE nedokaze ani to... teda asi som mal len ja tuto smolu...
IE je pomaly,ma problem s nacitavanim obrazkov,flash playerom (pozeranie videi na YT mi dnes pride ako zaklad toho,čo robia ludia na nete) a pod... aspon u mna mal IE tieto problemy-cize v tomto ohlade absolutne zlyhal,a nechapem ze ho ludia pouzivaju...


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14571
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Žilina

trty, možno je načase, aby si aktualizoval na najnovší IE9, pretože ten netrpí ani jedným z týchto problémov, ktoré tu opisuješ. Porovnávať IE6 vs moderné browsere je trochu nefér ;)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily

eMp píše:
To uz neplati. Instaloval som Win7 64bit (DVD z leta 2011) a ten nic neponukol. Zrejme to nariadenie EK bolo na istu dobu, tak uz to tam nieje.
Je to součást aktualizace systému.


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 18.08.10
Prihlásený: 30.05.25
Príspevky: 4730
Témy: 59 | 59
Bydlisko: Prešov

treba to brať tak, že 90% ľudí ani nemá šajn o tom čo je to internetový prehliadač a už vôbec netušia, že ten ktorý majú je pomalý, alebo že sú tu lepšie, rýchlejšie. absolútne to nesledujú a nemajú to ako vedieť. laik všetko hádže na rýchlosť pripojenia, takže rieši až keď sa mu stránky prestanú načítavať alebo to trvá minútu a prvé čo ho napadne je riešiť to s poskytovateľom pripojenia, lebo šak mám pomalý internet. :)

minule suseda za mnou došla, že vymenila wifi net za optiku, lebo že jej to cez wifi blblo a jej niekto múdry poradil, že to isto bude tým bezdrôtovým pripojením. ale že jej to stále blbne aj na optike a že jej aj veľmi hučí v poslednej dobe bedňa... tak som došiel, zapol som, box sa po minúte roztočil asi na 4000 otáčok. mašina mala tuším 6 či 7 rokov a od nova nebola ani raz otvorená. keď som vybral bočnicu, som mal dojem, že otváram nejakú faraónsku hrobku. :lol:
všetko v prachu... tak vysavač a išlo sa na vec. a zrazu jak to išlo ticho, zázrak že ten ventilátor na boxe ešte žije. :)

druhá vec samozrejme prehliadač, bol tam IE 6 ešte od nova!!! že jej tam vyskakovalo sem-tam čosi o aktualizácii, ale že to stále zrušila, lebo sa bála či to nie je vírus. :) a sa čuduje, že prečo jej niektoré stránky vôbec nešli, alebo blbli. takto ľudia fungujú ešte dnes, znie to neuveriteľne, ale niekto proste vôbec nerieši a nezaujíma sa o tie veci, všetko čo vie o počítačoch je zapnúť bedňu, kuknúť net a vytlačiť si čosi z wordu. takže nemá šajn akým tempom sa technológie vyvíjajú ani že to treba mať aspoň trochu aktuálne. nie je to o tm, že by boli hlúpi, len to proste vôbec nesledujú. tak jak ja nemám prehľad povedzme o mobiloch. pre mňa je mobil na volanie a sms-ky, takže u mňa stále nokia za euro a iné neriešim. a tiež si zo mňa všetci okolo ťukajú na čelo. :lol:

takže nahodil som jej tam chrome aj operu, že nech si vyskúša čo jej viac sadne, ešte som doma vyhrabal jednu RAMku 512ku, tak som jej ju tam hodil a zrazu to totálne ožilo, mala druhé vianoce za týždeň. :)


_________________
WS/GAMING MB: Asus Strix B650E-F Gaming WiFi CPU: Ryzen 7 9800X3D CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 64 GB DDR5 Kingston FURY Beast 6000 CL30 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 23.07.10
Prihlásený: 24.08.14
Príspevky: 440
Témy: 53 | 53
Bydlisko: C:\wamp\www

ako som uz pisal "niektory ludia ani nevedia co je to internetovy prehliadac..."


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 14330
Témy: 319 | 319
Bydlisko: Bratislava

Ako ked sa mna raz kamos opytal, preco mu nejde ani jeden internet :rolleyes:


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 19.04.26
Príspevky: 11107
Témy: 166 | 166
Bydlisko: Brno

tak nezne pohlavie moc PC neriesi hlavne nech to ide a moze ist na FB popripade topky.sk :D to aky je PC je predovsetkym vizitka chlapa.


_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
 [ Príspevkov: 26 ] 


Chrome by se v polovině tohoto roku mohl stát jedničkou..



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chrome, chrome, chrome - berie cele cpu

v Sieťové programy

5

1003

11.12.2012 15:27

personal compuper

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vyskladanie tohoto PC?

v PC zostavy

15

720

02.01.2013 23:24

patricius001

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I: Hodnota tohoto PC

v Bazár

11

579

28.01.2010 19:58

Sapo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

OCENENIE tohoto PC :) 800 ?

v Bazár

10

822

12.02.2017 22:08

zazracnedieta

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

chcem z tohoto len cas

v Frontend

9

1020

06.03.2007 22:19

audiotrack

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

plz aku grafiku do tohoto

v Grafické karty

13

713

30.08.2008 11:37

pukepulos

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Akú grafiku do tohoto pc?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Grafické karty

40

2531

09.03.2019 15:32

DavidB

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nový Chrome 8 zamŕza a Chrome CB 10 nejde spustiť

v Sieťové programy

0

1031

22.12.2010 13:10

sareth

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktoru grafiku do tohoto starsieho stroja?

v Grafické karty

7

735

20.09.2008 17:55

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

zazracny stat

v Siete

8

565

28.05.2010 18:46

tonky51

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako sa stat ISP?

v Sieťové programy

5

980

30.06.2011 20:15

voltage123

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako sa stať programátorom :-D

v Krčma

19

4929

24.01.2008 19:58

filip102

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Diskusia

64

4977

06.01.2007 11:37

Tommy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Štát pokutoval podnikateľa, pretože používa Linux

v Novinky

7

713

01.06.2012 15:25

rybicka

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Štát bude sledovať diskusie a zakročí

v Krčma

5

701

09.09.2015 12:45

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Co sa mohlo stat s forom?

v CMS

2

1645

03.04.2009 22:34

RastoPD



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF