Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 65 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 03.11.06
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 1761
Témy: 41
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2007 17:34

no mne to az tak neprekaza..aj ked viem ze pasivne fajcenie je este horsie..ale aj napriek tomu nechcem fajcit..zasady su zasady







_________________
Oldcore user
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2007 17:47

Tommy píše:
a nie je, ked ti stat prikaze co smies a nesmies robit v TVOJOM podniku, to je akokeby ti stat zakazoval fajcit v obyvacke ked tam mas navstevu


to je jak keby si bol u mna v obyvacke a by som ta dokopal...nikto mi predsa nemoze povedat co mozem a nemozem robit v obyvacke. a tak isto by som ti ublizil ako ublizuju fajciary nefajciarom...







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.01.2007 11:12

Kamahl píše:
to je jak keby si bol u mna v obyvacke a by som ta dokopal...nikto mi predsa nemoze povedat co mozem a nemozem robit v obyvacke. a tak isto by som ti ublizil ako ublizuju fajciary nefajciarom...

no v pripade keby sme sa na tom ze ma dokopes nepriamo dopredu dohodli, respektive keby si to mal napisane na tvojom dome, ze kazdeho kto vkroci do tvojej obyvacke dokopes tak potom nie, predsa ked ides do podniku a vidis ze sa tam fajci, no ty tam naprik tomu vkrocis tak nepriamo suhlasis s tym ze beries na seba to iste riziko
to ako keby sa boxer ktory dobrovolne vkroci do ringu zazaloval supera za to ze mu rozbil nos, asi by velmi neuspel, teda samozrejme pokial by za sebou nemal armadu bruselskych lobistov







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2007 11:26

Tommy píše:
no v pripade keby sme sa na tom ze ma dokopes nepriamo dopredu dohodli, respektive keby si to mal napisane na tvojom dome, ze kazdeho kto vkroci do tvojej obyvacke dokopes tak potom nie, predsa ked ides do podniku a vidis ze sa tam fajci, no ty tam naprik tomu vkrocis tak nepriamo suhlasis s tym ze beries na seba to iste riziko
to ako keby sa boxer ktory dobrovolne vkroci do ringu zazaloval supera za to ze mu rozbil nos, asi by velmi neuspel, teda samozrejme pokial by za sebou nemal armadu bruselskych lobistov

aha takze podla teba nemam vkrocit do ziadneho podniku kde sa fajci? ale no tak, uznaj ze je to zvratene a stat urobil dobre ked fajcenie a fajciarov obmedzil a bude ich obmedzovat az kym si vsetci neuvedomia ze fajcit je blbost. a postupne bude zacinat fajcit menej a menej ludi lebo ich to bude obmedzovat.







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.01.2007 11:37

Citácia:
aha takze podla teba nemam vkrocit do ziadneho podniku kde sa fajci?

mozes, ale musis na seba vziat riziko dymu, tak ako ked ides boxovat musis na seba vziat riziko ze ti niekto rozbije usta, tak ako ked ides po dialnici 250km/hod musis brat do uvahy ze ked sa vykotis tak ta uz nedaju dokopy atd.... kazdy slobodny cin ktory spravime prinasa niejake riziko, niejaku zodpovednost a nemyslim si ze stat by mal byt nasou maminkou ktora nas pred nim chrani
Citácia:
a postupne bude zacinat fajcit menej a menej ludi lebo ich to bude obmedzovat.

ano tak ak ostat zacal obmedzovat v 60-tich rokoch tvrde drogy a dnes je ich konzumacia niekolkosto nasobna a cena niekolkostokrat nizsia, stat si totizto neuvedomuje dlhodobe nasledky svojho konania, neuvedomuje si ze kazda akcia ma svoju reakciu, vo fyzike tomu hovorime spetna väzba, a sposob akym spolocnost funguje do istej miery kopiruje fyzikalne zakony

P.S. a vobec sa nebojis mysienky ze stat si moze len tak zakazat nieco co ON povazuje ze je zle pre TEBA, potom sa jedneho dna necuduj ked sa zabudis tam kde sa starsia generacia zobudzala kazde rano
ajajaj vidim ze z historie narodov sa mozme naucit to, ze narody sa z nej nenaucili nic







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 65 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prestať fajčiť

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 9, 10, 11 ]

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

326

10603

16.08.2016 6:33

Smith Wesson Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zakazane porty

v Siete

3

444

30.06.2012 10:46

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Blokovanie internetu cez zakázané slová

v Ostatné programy

1

332

31.05.2013 10:58

Spixy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zazracny stat

v Siete

8

487

28.05.2010 18:46

tonky51 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako sa stat ISP?

v Sieťové a internetové programy

5

851

30.06.2011 20:15

voltage123 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako sa stať programátorom :-D

v Krčma

19

4792

24.01.2008 19:58

filip102 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co sa mohlo stat s forom?

v Redakčné systémy

2

1388

03.04.2009 22:34

RastoPD Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Štát bude sledovať diskusie a zakročí

v Krčma

5

591

09.09.2015 12:45

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SKLADAM KOMPIK - BUDE STAT ZA TO ?

v PC zostavy

14

639

04.01.2008 13:42

j-e-r-e-m-y Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Švédski piráti chcú založiť vlastný štát

v Novinky

7

583

18.01.2007 9:38

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Štát pokutoval podnikateľa, pretože používa Linux

v Novinky

7

607

01.06.2012 15:25

rybicka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Win8 (64) a stat menu aplikacie

v Operačné systémy Microsoft

2

267

25.07.2013 3:21

kuki_sk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako sa da stat odbornikom na bezpecnost?

v Bezpečnosť a firewally

9

844

14.10.2010 0:57

TommyHot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Jednorazový merač sa môže stať povinnou výbavou

v Automobily, motorky

16

832

08.08.2014 21:49

Spartan.Ex Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Štát bude dotovať občanom pripojenie k Internetu

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

32

3351

05.09.2006 21:39

marzo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Koľko budú stáť šesťjadrové AMD Phenom II X6?

v Novinky

7

776

22.03.2010 22:12

shiro Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra