[ Príspevkov: 488 ] 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 27.04.2008 0:35 | Call of duty 4

el mariachi píše:
no raz za cas hravam, ale neni moc s kym.. aj sme s dvoma kamosmi chceli zalozit mensi klan, ale akosi cz/svk zatial moc hracov (oproti napr cs scene) nieje...


tak ja mam minimalne 3 hracov, niekedy by sme mohli dat stretko, prakticky od nedele do stvrtka - piatka mozem hrat vzdy to som na intraku, domam mam na to slaby PC, ked chces napis mi na icq, a uz zajtra - vlastne dnes mozme nieco podniknut


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.05
Prihlásený: 22.10.12
Príspevky: 98
Témy: 17 | 17
NapísalOffline : 03.05.2008 12:37 | Call of duty 4

kolko ramky treba na plynule hranie? hram multipalyer mam 70FPS a cuka to mam iba 1GB je to tym?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Call of duty 4

Registrovaný: 02.09.07
Prihlásený: 19.01.20
Príspevky: 6373
Témy: 298 | 298
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 03.05.2008 13:13 | Call of duty 4

pri 70FPS neni sanca ze by ti to cukalo, pozeraj ci ti to nerobi framedropy...ak nie, mas slaby net=vysoky ping a to sposobuje cukanie - tj lagy


_________________
NTB: Dell Vostro 5470 - Core i5-4200U, GT 740M, 8GB DDR3-1600, Crucial MX100 256GB, 14" 1366x768
Audio: KRK RoKit 5 G2 White, Lexicon Alpha, M-Audio Axiom 25 MKII, AKG Y55
Phone: Samsung Galaxy S8
Vozenie: Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm 110kW - DPF/EGR/SWIRL OFF, BOSE SOUND
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Call of duty 4

Registrovaný: 14.07.07
Prihlásený: 26.02.16
Príspevky: 458
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 10.05.2008 14:42 | Call of duty 4

pri spusteni hry mi vypisuje toto:
ERROR:Could not find zone D:/Program Files/Call of Duty 4/zone/polish/common.ff
mam ten subor z dakade stiahnut?,alebo co mam robit?
mam polsky original....


_________________
"92% of teens have moved onto rap or hip-hop. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature"
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.06.08
Prihlásený: 11.06.08
Príspevky: 5
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 09.06.2008 16:35 | Call of duty 4

mam hru call of duty 4 a graficku kartu mam asus nvidia7600gs
procesor mam AMD 1,09 ramku mam 1 GB a stava sa my ze idem hrat singleplayer a na zaciatku my sekne hra ked strielam do tercoch mam to nastavene na najmensich detailoch . directx mam najnovsi os mam windows xp . co mam robit som bezradny.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Call of duty 4

Registrovaný: 23.02.08
Prihlásený: 10.06.26
Príspevky: 2720
Témy: 127 | 127
Bydlisko: Štúrovo
NapísalOffline : 09.06.2008 21:05 | Call of duty 4

ta to hra je zatial najlepšia zo serie CoD jedina chybaje kratka !


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Call of duty 4

Registrovaný: 02.09.07
Prihlásený: 19.01.20
Príspevky: 6373
Témy: 298 | 298
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 09.06.2008 21:09 | Call of duty 4

punisher222 píše:
mam hru call of duty 4 a graficku kartu mam asus nvidia7600gs
procesor mam AMD 1,09 ramku mam 1 GB a stava sa my ze idem hrat singleplayer a na zaciatku my sekne hra ked strielam do tercoch mam to nastavene na najmensich detailoch . directx mam najnovsi os mam windows xp . co mam robit som bezradny.

no skusil by som celu hru znova preinstalovat.
Ak nepomoze, skusil yb som nahoditt najnovsie ovladace a direct x nahod z decembra 2007, z marca stoji o hovne.
Dalej, ak an i to nepomoze, skus si kupit originalku, teda ak nemas. Ak mas, som bezradny


_________________
NTB: Dell Vostro 5470 - Core i5-4200U, GT 740M, 8GB DDR3-1600, Crucial MX100 256GB, 14" 1366x768
Audio: KRK RoKit 5 G2 White, Lexicon Alpha, M-Audio Axiom 25 MKII, AKG Y55
Phone: Samsung Galaxy S8
Vozenie: Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm 110kW - DPF/EGR/SWIRL OFF, BOSE SOUND
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.06.08
Prihlásený: 11.06.08
Príspevky: 5
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 10.06.2008 13:25 | Call of duty 4

a nebude to tym procesorom?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Call of duty 4

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 06.12.10
Príspevky: 15721
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 10.06.2008 13:53 | Call of duty 4

ten procesor je akoze AMD 1,09GHz? co je to zac stary athlon alebo duron?


Naposledy upravil Jaro dňa 10.06.2008 15:20, celkovo upravené 1

_________________
CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder
NB HP ProBook 6450b
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Call of duty 4

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135 | 135
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 10.06.2008 13:59 | Call of duty 4

No asi hej... To by som sa vôbec nečudoval keby to sekalo, akože procesor nejako extra neovplyvňuje hry, ale toto je fakt poriadne málo na gamesky. Tam už nestíha živiť grafiku.


_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.06.08
Prihlásený: 11.06.08
Príspevky: 5
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 10.06.2008 16:22 | Call of duty 4

takze je chyba v procesore?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Call of duty 4

Registrovaný: 14.07.07
Prihlásený: 26.02.16
Príspevky: 458
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 13.06.2008 22:27 | Call of duty 4

mam polsky original,ale nechce ma propojit na origo servery,preco?


_________________
"92% of teens have moved onto rap or hip-hop. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature"
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Call of duty 4

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 06.12.10
Príspevky: 15721
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 13.06.2008 22:34 | Call of duty 4

nieco hadam vypise ked ta nechce pripojit


_________________
CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder
NB HP ProBook 6450b
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 13.06.2008 22:45 | Call of duty 4

xentoo píše:
mam polsky original,ale nechce ma propojit na origo servery,preco?



preco mas polsky original??
ved hrat nemusis na origo serveroch, take reci ze su tma cheateri a pod, su o hovne...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Call of duty 4

Registrovaný: 14.07.07
Prihlásený: 26.02.16
Príspevky: 458
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 13.06.2008 23:57 | Call of duty 4

Daron píše:
preco mas polsky original??
ved hrat nemusis na origo serveroch, take reci ze su tma cheateri a pod, su o hovne...
mam ho preto,lebo som stihol kupit posledny kus a EN uz nemali,kvalitne tituly kupujem,ostatne ani nehram co nemam origo
preto na origo,lebo som si chcel zahrat na United-Games ,proste ma pripojovalo a vypisalo,ze zlyhalo pripojenie na server vzdy overoval CD KEY..


_________________
"92% of teens have moved onto rap or hip-hop. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature"
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 15.06.2008 15:16 | Call of duty 4

skus ho nainstalovat u kamosa, ked nepojde ani tam, chod s tym do shopu..

alebo skus iny server, mozno len na UG nejde


a este jedna otazka pre vsetkych:

uz som sa razy pytal, kto hra multiplayera?? mohli by sme sa niekedy dohodnut a zahrat spolu...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Call of duty 4

Registrovaný: 14.07.07
Prihlásený: 26.02.16
Príspevky: 458
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 15.06.2008 15:24 | Call of duty 4

zacal som po 3 mesiacoch zase hrat


_________________
"92% of teens have moved onto rap or hip-hop. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature"
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 15.06.2008 16:33 | Call of duty 4

daval niekto uz do COD4 mapy?? nemyslim teraz tie mepy, ktore su obsiahnute v patchoch...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Call of duty 4

Registrovaný: 29.08.07
Prihlásený: 11.09.08
Príspevky: 511
Témy: 34 | 34
Bydlisko: čadca
NapísalOffline : 15.06.2008 16:45 | Call of duty 4

mam otazku. ked mam nainstalowany COD 4 na C:/ dalo by sa nejak nainstalowat aj na D:/ ???cize chcem mat tu istu hru na 2 diskoch


_________________
CPU: Intel C2D E6550, MB: Asus PK5C, VGA: Asus EAH 2600PRO, RAM: 2x1 GB 800MHz CL5 DDR2, Zdroj: Fortron Blue Storom II 500W, HDD: Hitachi 500GB 16MB cache 7200rpm SATA2 , DVD RW sony SATA , Case: Colermaster Centurion, Monitor: LCD Benq FP93GX 19´ . 2 +1 repro Altec Lansing, Tlaciaren: HP Deskjet F370, Mouse: Logitech wirelles , GAmepad: Hama Whitestorm.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 30.06.11
Príspevky: 67
Témy: 25 | 25
Bydlisko: nove zamky
NapísalOffline : 15.06.2008 18:15 | Call of duty 4

mam jednu otazku preco mi cod4 neide na 100fps ????? niekedy mam aj 50fps graficka nemyslim a 800x600 a vsetko low nechapem zly driver alebo co??


_________________
CPU:amd 4850e MB: gigabyte m52s - s3p
RAM: ddr2 1GB kingston 800mhz cl5 VGA: Sapphire 3850 256mb MONITOR: relysis 17 HDD: seagate 250gb sata2 PSU: Fortron Saga 400w Mys: Logitech mx518 + everglide titan
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 15.06.2008 20:19 | Call of duty 4

ked je tych 50 FPS stabilnych, mozes to mat softwareovo obmedzene, nejakym prikazom maxfps, alebo nieco podobne by sa to malo dat nastavit, alebo otvor subor config.cfg a pohladaj tam.
ak ti to skace aj nad/pod 50, tak to nie je SW obmedzene

2 sike9 - neviem, lebo uz pri vlozeni install DVD ti alebo spusti hru, alebo budes mat moznost odinstalovat, takze asi nie


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 30.06.11
Príspevky: 67
Témy: 25 | 25
Bydlisko: nove zamky
NapísalOffline : 15.06.2008 21:27 | Call of duty 4

daron ty mas 100fps stabilne?


_________________
CPU:amd 4850e MB: gigabyte m52s - s3p
RAM: ddr2 1GB kingston 800mhz cl5 VGA: Sapphire 3850 256mb MONITOR: relysis 17 HDD: seagate 250gb sata2 PSU: Fortron Saga 400w Mys: Logitech mx518 + everglide titan
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 15.06.2008 22:37 | Call of duty 4

nie, ale keby som znizil rozlisenie a detaily, verim tomu ze by som mal


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Call of duty 4

Registrovaný: 30.10.06
Prihlásený: 23.03.10
Príspevky: 182
Témy: 19 | 19
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 18.06.2008 0:51 | Call of duty 4

ja som tam daval mapy len cez automaticke downloady. mapa sa mi stiahne a nainstaluje vtedy, ked sa na serveri nacita taka aku este nemam


_________________
A64 X2 4200; RAM: 2GB 800MHz Vitesta; VGA: Gainward 9800GT Golden Sample; HDD MAXTOR 300GB & 30 GB; PSU: Fortron BS II 400W,A4tech Gamer X-718, steelpad quick, Samsung T220
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 18.06.2008 16:02 | Call of duty 4

to poznam... ale som myslel ci ste davali aj nejak inak a ci sa to da


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 30.06.11
Príspevky: 67
Témy: 25 | 25
Bydlisko: nove zamky
NapísalOffline : 18.06.2008 16:24 | Call of duty 4

teraz som kupin new VGA zajtra by mala dojst sapphite 3850 256mb dufam
ze uz budem mat 100fps


_________________
CPU:amd 4850e MB: gigabyte m52s - s3p
RAM: ddr2 1GB kingston 800mhz cl5 VGA: Sapphire 3850 256mb MONITOR: relysis 17 HDD: seagate 250gb sata2 PSU: Fortron Saga 400w Mys: Logitech mx518 + everglide titan
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 18.06.2008 16:31 | Call of duty 4

neviem k comu ti to bude dobre


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Call of duty 4

Registrovaný: 24.04.08
Prihlásený: 30.03.14
Príspevky: 4774
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 18.06.2008 16:37 | Call of duty 4

a naco? len aby si sa s tym mohol chvalit? to je cista tvrdohlavost lebo 100fps budes mat akurat tak s nizkymi detailami to ich podla mna zvysis lebo hra je plynula od 30-40 fps tak neviem co sa rozculujes


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 18.06.2008 16:48 | Call of duty 4

fox551 píše:
k...t chcem mat 100fps !!!!!



k...t - tak sa ockovi nehovori...

a nepytal som sa naco ti je dobra ta grafika, ale naco bude dobrych tych 100FPS... 60FPS je uuuuplne v pohode, a ked budes hrat na mensich detailcoh, alebo rozliseni, len aby si mal 100FPS, tak robis blbost (neviem ako to pojde na HD3850)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 30.06.11
Príspevky: 67
Témy: 25 | 25
Bydlisko: nove zamky
NapísalOffline : 18.06.2008 16:50 | Call of duty 4

mofg ja hram multiplayer a potrebujem 100fps! to je take tazke pochopit!


_________________
CPU:amd 4850e MB: gigabyte m52s - s3p
RAM: ddr2 1GB kingston 800mhz cl5 VGA: Sapphire 3850 256mb MONITOR: relysis 17 HDD: seagate 250gb sata2 PSU: Fortron Saga 400w Mys: Logitech mx518 + everglide titan
 [ Príspevkov: 488 ] 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17


Call of duty 4



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty

v Hry a herné konzoly

3

813

18.02.2007 22:47

Tom@S

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

call of duty -bordel

v Hry a herné konzoly

7

763

15.07.2012 17:17

Sh4d0W

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

battlefield / Call of duty

v Kôš

1

48

31.12.2016 15:51

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of duty:warzone

v Hry a herné konzoly

5

904

15.11.2020 20:57

misocko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty 2

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Hry a herné konzoly

75

7454

31.08.2007 12:57

Tore1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty 2

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Hry a herné konzoly

66

6521

07.03.2010 13:25

miro19

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty: Ghost

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Hry a herné konzoly

94

3499

02.01.2014 8:33

AsuSmaNiaK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktore call of duty...

v Hry a herné konzoly

26

941

03.12.2012 17:39

DJ46

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty 4

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Hry a herné konzoly

78

9100

08.02.2011 20:53

Cirky

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty 4

v Ostatné

3

646

11.08.2008 21:13

tairikuokami

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty: WWII

v Hry a herné konzoly

4

618

03.10.2017 13:33

fallenblue

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty 5 ?

v Hry a herné konzoly

11

994

03.04.2008 21:52

Palec

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of duty 4

v Ostatné

3

658

07.07.2009 18:54

bandurek

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of duty 1

v Hry a herné konzoly

7

604

24.06.2013 19:50

Gravedigger

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty: Black Ops

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 11, 12, 13 ]

v Hry a herné konzoly

362

23242

31.07.2014 14:07

krrr

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

call of duty 1 multiplayer

v Hry a herné konzoly

2

545

03.03.2010 14:11

peti1



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF