Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 8 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 4114 Témy: 415 | 415 Bydlisko: Bratislava |
cauko,mam dost nejasnosti ohladom serie tejto hry...
naposledy som pred x rokmi hral CoD 2 odvtedy som tuto hru nesledoval...
mohol by mi pls niekto napisat,ako idu poporade,podla roku vyroby,resp naročnosti na HW?
bo našiel som black ops,world at war,modern warfare a neviem ake somariny,absolutne sa v tom nevyznam
_________________ -PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO -NB: Apple MacBook PRO late 2013
|
|
Registrovaný: 10.07.12 Prihlásený: 05.07.15 Príspevky: 729 Témy: 34 | 34 Bydlisko: Bratislava |
CoD: Black Ops 2
CoD: Modern warfare 3
CoD: Black Ops
CoD: Modern warfare 2
CoD: World at War
CoD4: Modern Warfare
sa mi zdá 
_________________
NTB: Lenovo Y580 i7 PC: Apple Mac mini i5
|
|
Registrovaný: 23.02.08 Prihlásený: 10.06.26 Príspevky: 2720 Témy: 127 | 127 Bydlisko: Štúrovo | |
Registrovaný: 04.11.11 Prihlásený: 13.06.26 Príspevky: 1787 Témy: 222 | 222 Bydlisko: Vranov n/T |
Verzie pre Windows:
Call of Duty
Call of Duty 2
Call of Duty 4 Modern Warfare
Call of Duty World at War
Call of Duty Modern Warfare 2
Call of Duty Black Ops
Call of Duty Modern Warfare 3
Call of Duty Black Ops 2
_________________ Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey CPU - Intel® Core™ i7-13700HX 2.10/5.00 GHz / RAM - 32GB 4800MHz DDR5 (2x16GB) / GPU - NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB 100W (MUX Switch) / SSD - 1TB M.2 NVMe / Display - 15,6" FHD 144Hz IPS / OS - Microsoft Windows 11 Pro x64 SK |
|
Registrovaný: 26.09.10 Prihlásený: 31.12.17 Príspevky: 597 Témy: 37 | 37 Bydlisko: Veselé |
Narocnosti sa nemusis bat, najnarocnejsi diel je CoD World at War, ostatne novsie diely su narocne podobne...slabsie dvojjadro a nejaka slusna grafika ti na tieto hry staci...na notebooku sa to tiez da dobre hrat 
_________________ PC:CPU:Intel Core i7 4770K,CPU Cooler:BOX :(,MB:Gigabyte Z97MX-Gaming 5,RAM:Kingston 8GB DDR3 1866MHz CL10, VGA: GIGABYTE GTX660 2GB,SSD:Crucial M500 240 GB,HDD#1:WDC 250GB, HDD#2:WDC 500GB,PSU:Seasonic G Series 450W,CASE:Corsair Air 240 Carbide Series,FAN Regulator:SCYTHE Kaze Server, Mouse: A4tech Bloody Terminator TL8 Core 2 + SteelSeries QcK,Keyboard:CONNECT IT GK5500 Sniper,LCD:LG FLATRON IPS235P,PRINTER:Canon Pixma MP190, NTB:ASUS K53SV-SX966 PHONE:Sony Ericsson CK13i NAS:Synology DS214se + WDC 2000GB + WDC 500GB |
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 4114 Témy: 415 | 415 Bydlisko: Bratislava |
lol,zo vsetkych co som mal na vyber som "získal" prave world at war... nevadi,bude drtenica...
myslim ze na i3-ke a ATI 6490 by som si mohol zahrat celkom slušne...
_________________ -PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO -NB: Apple MacBook PRO late 2013
|
|
Registrovaný: 21.02.06 Prihlásený: 08.12.14 Príspevky: 5403 Témy: 30 | 30 Bydlisko: Bratislava |
To, že je "najnáročnejšia" neznamená, že by ti nemala ísť. Mne išla na staršom počítači. A osobne sa mi z týchto páčila najviac. Ak máš rád druhú svetovú, mohla by sa páčiť aj tebe.
_________________ Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme. |
|
Registrovaný: 07.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 780 Témy: 79 | 79 Bydlisko: KE |
najlepsi multiplayer bol na cod2, potom 4 a mw2.. a singleplayer sa daju celkom zahrat vsetky az po mw3
|
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 8 ] | |
Podobné témy | | Témy | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | v Hry a herné konzoly | 3 | 813 | 18.02.2007 22:47 Tom@S |  | [ Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ] v Hry a herné konzoly | 94 | 3499 | 02.01.2014 8:33 AsuSmaNiaK |  | v Hry a herné konzoly | 5 | 904 | 15.11.2020 20:57 misocko |  | v Hry a herné konzoly | 26 | 941 | 03.12.2012 17:39 DJ46 |  | v Kôš | 1 | 48 | 31.12.2016 15:51 brmbo |  | [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v Hry a herné konzoly | 75 | 7454 | 31.08.2007 12:57 Tore1 |  | [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v Hry a herné konzoly | 66 | 6521 | 07.03.2010 13:25 miro19 |  | [ Choď na stránku: 1 ... 15, 16, 17 ] v Hry a herné konzoly | 487 | 31570 | 06.01.2014 23:00 Fry |  | v Hry a herné konzoly | 7 | 604 | 24.06.2013 19:50 Gravedigger |  | v Ostatné | 3 | 646 | 11.08.2008 21:13 tairikuokami |  | [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v Hry a herné konzoly | 78 | 9100 | 08.02.2011 20:53 Cirky |  | v Hry a herné konzoly | 11 | 994 | 03.04.2008 21:52 Palec |  | v Hry a herné konzoly | 4 | 618 | 03.10.2017 13:33 fallenblue |  | v Ostatné | 3 | 658 | 07.07.2009 18:54 bandurek |  | v PC zostavy | 8 | 798 | 13.02.2008 20:14 sapphyr |  | v Hry a herné konzoly | 8 | 1038 | 24.06.2009 13:33 clima |
|