[ Príspevkov: 8 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
call of duty -bordel

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 12.07.2012 16:19 | call of duty -bordel

cauko,mam dost nejasnosti ohladom serie tejto hry...

naposledy som pred x rokmi hral CoD 2 odvtedy som tuto hru nesledoval...

mohol by mi pls niekto napisat,ako idu poporade,podla roku vyroby,resp naročnosti na HW?

bo našiel som black ops,world at war,modern warfare a neviem ake somariny,absolutne sa v tom nevyznam


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Užívateľ
Užívateľ
call of duty -bordel

Registrovaný: 10.07.12
Prihlásený: 05.07.15
Príspevky: 729
Témy: 34 | 34
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 12.07.2012 17:31 | call of duty -bordel

CoD: Black Ops 2
CoD: Modern warfare 3
CoD: Black Ops
CoD: Modern warfare 2
CoD: World at War
CoD4: Modern Warfare

sa mi zdá :)


_________________

NTB: Lenovo Y580 i7
PC: Apple Mac mini i5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
call of duty -bordel

Registrovaný: 23.02.08
Prihlásený: 10.06.26
Príspevky: 2720
Témy: 127 | 127
Bydlisko: Štúrovo
NapísalOffline : 12.07.2012 17:37 | call of duty -bordel

http://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty tam mas krasne chronologicky popisane


Offline

Užívateľ
Užívateľ
call of duty -bordel

Registrovaný: 04.11.11
Prihlásený: 13.06.26
Príspevky: 1787
Témy: 222 | 222
Bydlisko: Vranov n/T
NapísalOffline : 12.07.2012 17:40 | call of duty -bordel

Verzie pre Windows:
Call of Duty
Call of Duty 2
Call of Duty 4 Modern Warfare
Call of Duty World at War
Call of Duty Modern Warfare 2
Call of Duty Black Ops
Call of Duty Modern Warfare 3
Call of Duty Black Ops 2


_________________
Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey
CPU - Intel® Core™ i7-13700HX 2.10/5.00 GHz / RAM - 32GB 4800MHz DDR5 (2x16GB) / GPU - NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB 100W (MUX Switch) / SSD - 1TB M.2 NVMe / Display - 15,6" FHD 144Hz IPS / OS - Microsoft Windows 11 Pro x64 SK
Offline

Užívateľ
Užívateľ
call of duty -bordel

Registrovaný: 26.09.10
Prihlásený: 31.12.17
Príspevky: 597
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Veselé
NapísalOffline : 14.07.2012 2:54 | call of duty -bordel

Narocnosti sa nemusis bat, najnarocnejsi diel je CoD World at War, ostatne novsie diely su narocne podobne...slabsie dvojjadro a nejaka slusna grafika ti na tieto hry staci...na notebooku sa to tiez da dobre hrat ;)


_________________
PC:CPU:Intel Core i7 4770K,CPU Cooler:BOX :(,MB:Gigabyte Z97MX-Gaming 5,RAM:Kingston 8GB DDR3 1866MHz CL10, VGA: GIGABYTE GTX660 2GB,SSD:Crucial M500 240 GB,HDD#1:WDC 250GB, HDD#2:WDC 500GB,PSU:Seasonic G Series 450W,CASE:Corsair Air 240 Carbide Series,FAN Regulator:SCYTHE Kaze Server, Mouse: A4tech Bloody Terminator TL8 Core 2 + SteelSeries QcK,Keyboard:CONNECT IT GK5500 Sniper,LCD:LG FLATRON IPS235P,PRINTER:Canon Pixma MP190,
NTB:ASUS K53SV-SX966
PHONE:Sony Ericsson CK13i
NAS:Synology DS214se + WDC 2000GB + WDC 500GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
call of duty -bordel

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 15.07.2012 11:35 | call of duty -bordel

lol,zo vsetkych co som mal na vyber som "získal" prave world at war... nevadi,bude drtenica...

myslim ze na i3-ke a ATI 6490 by som si mohol zahrat celkom slušne...


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Čestný člen
Čestný člen
call of duty -bordel

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5403
Témy: 30 | 30
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 15.07.2012 15:55 | call of duty -bordel

To, že je "najnáročnejšia" neznamená, že by ti nemala ísť. Mne išla na staršom počítači. A osobne sa mi z týchto páčila najviac. Ak máš rád druhú svetovú, mohla by sa páčiť aj tebe.


_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 780
Témy: 79 | 79
Bydlisko: KE
NapísalOffline : 15.07.2012 17:17 | call of duty -bordel

najlepsi multiplayer bol na cod2, potom 4 a mw2.. a singleplayer sa daju celkom zahrat vsetky az po mw3


 [ Príspevkov: 8 ] 


call of duty -bordel



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty

v Hry a herné konzoly

3

813

18.02.2007 22:47

Tom@S

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty: Ghost

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Hry a herné konzoly

94

3499

02.01.2014 8:33

AsuSmaNiaK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of duty:warzone

v Hry a herné konzoly

5

904

15.11.2020 20:57

misocko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktore call of duty...

v Hry a herné konzoly

26

941

03.12.2012 17:39

DJ46

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

battlefield / Call of duty

v Kôš

1

48

31.12.2016 15:51

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty 2

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Hry a herné konzoly

75

7454

31.08.2007 12:57

Tore1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty 2

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Hry a herné konzoly

66

6521

07.03.2010 13:25

miro19

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of duty 4

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 15, 16, 17 ]

v Hry a herné konzoly

487

31570

06.01.2014 23:00

Fry

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of duty 1

v Hry a herné konzoly

7

604

24.06.2013 19:50

Gravedigger

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty 4

v Ostatné

3

646

11.08.2008 21:13

tairikuokami

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty 4

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Hry a herné konzoly

78

9100

08.02.2011 20:53

Cirky

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty 5 ?

v Hry a herné konzoly

11

994

03.04.2008 21:52

Palec

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty: WWII

v Hry a herné konzoly

4

618

03.10.2017 13:33

fallenblue

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of duty 4

v Ostatné

3

658

07.07.2009 18:54

bandurek

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PC only Call of Duty

v PC zostavy

8

798

13.02.2008 20:14

sapphyr

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Call of Duty Vietnam (COD6)

v Hry a herné konzoly

8

1038

24.06.2009 13:33

clima



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF