| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Krčma Téma: Kolik je vám let? |
Odpovede: 1600 Zobrazenia: 76001
| |
Fórum: Krčma Téma: Kolik je vám let? |
Odpovede: 1600 Zobrazenia: 76001
| skoro si si spomenul že maš narodky skoro si to prepásol |
|
Fórum: Backend Téma: Ako zobrazit na stranke stale aktualny cas? |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 1127
| yop
Len teraz nestíham, už mám rozpracované 3 programy a termín odovzdania prvého je už budúcu sobotu
Ale ak si nájem zajtra chvíľku času tak ti to napíšem, nie je to zložité. A možno ma aj niekto predbehne
//edit: no paráda, ušetrili ste mi robotu  |
|
Fórum: Backend Téma: Ako zobrazit na stranke stale aktualny cas? |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 1127
| no lebo to je strašný problém zobraziť serverový čas pomocou spomínaného date a potom pomocou js tento čas upravovať každú sekundu :/
si hovoríte programátori? |
|
Fórum: Krčma Téma: Akú hudbu práve počúvate ? |
Odpovede: 2988 Zobrazenia: 86866
| | REM - The Ascent of Man (album: Around The Sun) |
|
Fórum: Frontend Téma: Problem so strankou |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 812
| | zrejme si používal absolútne cesty namiesto relatívnych |
|
Fórum: Frontend Téma: Pridanie nejakeho textu do input textarea |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 982
| pitrik1: nezdá sa mi to ako js ;)
a on asi chcel že kliknem na smajla a v textarea sa objaví jeho znaková reprezentácia...
načrtnem ti to:
function smajl(text); { document.forms['mainform'].text.value+=text; }
Potom volanie funkcie by bolo napríklad: smajl(': )') |
|
Fórum: Backend Téma: z input do sql |
Odpovede: 16 Zobrazenia: 861
| | pred názvami stlpcov nemajú znaky dolára čo robiť, inak sa nahradia hodnotami premenných |
|
Fórum: Ostatné Téma: Potrebujem pomoc v turbo pascale |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 755
| zoznam, nie záznam
je to smerník na triedu, ktorá sa si okrem hodnoty ucháva ešte smerník na predchodcu a nasledovníka a tých zabezpečíš možnosť prechádzať po záznamoch. Má to iste nevýhody oproti poľu, ale v tomto prípade keď nemôžeš deklarovať tak veľké pole je to asi jedno z mála riešení.
PS: m... |
|
Fórum: Frontend Téma: nemám šajnu |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 629
| | keď to nerobíš v php, čo tam robí ten get? |
|
Fórum: Frontend Téma: Pridanie nejakeho textu do input textarea |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 982
| vedeli
ale to by sme museli vidieť tvoj form, aby som mohol spraviť adresovanie k tomu textarea. |
|
Fórum: Ostatné Téma: Potrebujem pomoc v turbo pascale |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 755
| | lebo jeho indexy musia byť ordinálneho typu (teda integer alebo char) a teda nemôžeš deklarovať väčšií rozsah ako 65535. To však môžeš obísť tým, že si spravíš dvojrozmerné pole, alebo to vyriešiš lineárnym zoznamom |
|
Fórum: Frontend Téma: ...par. dotazov v HTML |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1406
| hej, to je hlavné.. programovanie je svetový jazyk, programom napísaným v japonsku rozumie američan tak isto ako rus
keby to tak bolo ako píšeš, bolo by fajn. Ale nemám rád že si lama nahovára že je profík. Ja si o sebe hovorím že som looser ale tak toto ma dostalo  |
|
Fórum: Backend Téma: lekcia v C++ |
Odpovede: 127 Zobrazenia: 13643
| ako funguje while rozdelovac, napr ak je pravdivy tak vypise nieco alebo spravi neico a ak je nepravdivy a pre mna nepotrebny tak ten krok mozem vynechat alebo musim napisat continue; alebo break (to ukonci cely program?),[/code] while (n==0) { printf("pocet musi byt>0, znovu... |
|
Fórum: Backend Téma: lekcia v C++ |
Odpovede: 127 Zobrazenia: 13643
| zmeň to takto:
if(a%2==1) suma+=a;
(povodne sa mi tá premenná volala císlo a suma sa volala súčet. Potom som to prepisoval aby to sedelo s tými premennými čo si zadal ako príklad a túto jendú som zabudol) |
|
Fórum: Frontend Téma: ...par. dotazov v HTML |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1406
| Hmmm ja som v HTML profik a robim aj PHP a v JAVASCRIPTE som tiez a CSS iez profik len PHP s nim len zacinam ... viem zakdady .
No , ako napriklad ked zakliknem checkbox aby sa zmenila funkcija tlacidla viem ze je to zlozite a ze sa to roby cez skript. Alebo ....
neviem ako "profík"... |
|
Fórum: Backend Téma: lekcia v C++ |
Odpovede: 127 Zobrazenia: 13643
| #include <stdio.h> #include<stdlib.h>
int main() { int n; //pocet cisel int a; //aktualne cislo int suma=0; //ratanie suctu int i; //riadiaca premenna cyklu
printf("PROGRAM NA URCENIE SUMY NEPARNYCH CISEL\n"); printf("zadaj pocet cisel:\n"); ... |
|
Fórum: Backend Téma: Editor na programovanie v jazyku C |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 922
| |
Fórum: Backend Téma: Editor na programovanie v jazyku C |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 922
| Turboc C++, Microsoft Visual Studio (možno sú aj nejaké jednoduchšie, tieto dva používam ja tak ich odporúčam ) |
|
Fórum: SEO, marketing a reklama Téma: Vyhľadávanie stránky v google a inde |
Odpovede: 23 Zobrazenia: 2146
| | Kto by chcel reálne do toho so mnou ísť, dám mu názvy domén. Určite sú zaujímavé, možno neskôr sa budú dať aj dobre predať. máš dosť skreslené predstavy. Napísať stránku je jedna vec, ale optimalizovať je niečo úplne iné. Napísanú ju máš za niekoľko mesiacov (vravíš že nie je profi, tak možno za me... |
|
Fórum: Krčma Téma: Avatary |
Odpovede: 2369 Zobrazenia: 112594
| JanoF píše: ved prave, paci sa mi a kazdy ma podla neho pozna  a nejaky krajsi som nenasiel, ani neviem aky by mi pasoval  dement  |
|
Fórum: Ostatné programy Téma: Aplikácie pre Mobilný telefón |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 1543
| Jimm - ICQ klient - http://www.jimm.org/ MidpSSH - SSH and Telnet klient - http://www.xk72.com/midpssh/ Opera Mini - Internetový prehliadač - http://www.operamini.com/ j, všetky mám rád a aktívne využívam.. a ešte je veľmi dobre spravený ten mailklient od gmailu ktorý sa dá stiahnuť cez mobil (ni... |
|
Fórum: Krčma Téma: Avatary |
Odpovede: 2369 Zobrazenia: 112594
| erytrocyt píše: Audiotrack keď som ťa zbadal, hneď som vedel čo hľadáš  No predsa Johny Bravo Stupid Man  no už len teba sme tu potrebovali  |
|
Fórum: Krčma Téma: Avatary |
Odpovede: 2369 Zobrazenia: 112594
| | pozeram ze ja tu mam svojho avatara asi najdlsie :lol: ale pouzivam ho este dlhsie cca uz to mozno mozu byt aj 3 roky, asi by to chcelo uz zmenu :D rovnako ako ja používam svoj origoš na hojkovi už od začiatku (od 09 Sep 2005, 18:39) ale tu sa mi nejak nehodí.. neviem, asi budem bez avika kým nenáj... |
|
Fórum: Ostatné Téma: Ako pripojit delphi aplikaciu na ORACLE server? |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 1398
| no také niečo by sa aj mne zišlo..
som lenivý hladať |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: Blokovanie web stránok |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 1205
| otvor si súbor c:\windows\system32\drivers\etc\hosts a pridaj tam napríklad riadok
127.0.0.1 pcforum.sk |
|
Fórum: Krčma Téma: Avatary |
Odpovede: 2369 Zobrazenia: 112594
| |
Fórum: Krčma Téma: Avatary |
Odpovede: 2369 Zobrazenia: 112594
| |
Fórum: Ostatné Téma: pascal a zaciatky |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 1388
| |
Fórum: Frontend Téma: kto by mi vyrobil ? |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 955
| | daj si zobraziť zdroják a máš to tam. Je to jednoduchý skript |
|