audiotrack - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 6 z 23 [ Vyhľadávanie našlo 677 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Krčma   Téma: Kolik je vám let?


Odpovede: 1600
Zobrazenia: 76001


všetko najlepšie shark

 Fórum: Krčma   Téma: Kolik je vám let?


Odpovede: 1600
Zobrazenia: 76001


skoro si si spomenul že maš narodky :D skoro si to prepásol

 Fórum: Backend   Téma: Ako zobrazit na stranke stale aktualny cas?


Odpovede: 10
Zobrazenia: 1127


yop
Len teraz nestíham, už mám rozpracované 3 programy a termín odovzdania prvého je už budúcu sobotu :(
Ale ak si nájem zajtra chvíľku času tak ti to napíšem, nie je to zložité. A možno ma aj niekto predbehne

//edit: no paráda, ušetrili ste mi robotu :)

 Fórum: Backend   Téma: Ako zobrazit na stranke stale aktualny cas?


Odpovede: 10
Zobrazenia: 1127


no lebo to je strašný problém zobraziť serverový čas pomocou spomínaného date a potom pomocou js tento čas upravovať každú sekundu :/
si hovoríte programátori?

 Fórum: Krčma   Téma: Akú hudbu práve počúvate ?


Odpovede: 2988
Zobrazenia: 86866


REM - The Ascent of Man (album: Around The Sun)

 Fórum: Frontend   Téma: Problem so strankou


Odpovede: 13
Zobrazenia: 812


zrejme si používal absolútne cesty namiesto relatívnych

 Fórum: Frontend   Téma: Pridanie nejakeho textu do input textarea


Odpovede: 7
Zobrazenia: 982


pitrik1: nezdá sa mi to ako js ;)
a on asi chcel že kliknem na smajla a v textarea sa objaví jeho znaková reprezentácia...

načrtnem ti to:

function smajl(text);
{
document.forms['mainform'].text.value+=text;
}

Potom volanie funkcie by bolo napríklad: smajl(': )')

 Fórum: Backend   Téma: z input do sql


Odpovede: 16
Zobrazenia: 861


pred názvami stlpcov nemajú znaky dolára čo robiť, inak sa nahradia hodnotami premenných

 Fórum: Ostatné   Téma: Potrebujem pomoc v turbo pascale


Odpovede: 6
Zobrazenia: 755


zoznam, nie záznam
je to smerník na triedu, ktorá sa si okrem hodnoty ucháva ešte smerník na predchodcu a nasledovníka a tých zabezpečíš možnosť prechádzať po záznamoch. Má to iste nevýhody oproti poľu, ale v tomto prípade keď nemôžeš deklarovať tak veľké pole je to asi jedno z mála riešení.
PS: m...

 Fórum: Frontend   Téma: nemám šajnu


Odpovede: 3
Zobrazenia: 629


keď to nerobíš v php, čo tam robí ten get?

 Fórum: Frontend   Téma: Pridanie nejakeho textu do input textarea


Odpovede: 7
Zobrazenia: 982


vedeli ;)
ale to by sme museli vidieť tvoj form, aby som mohol spraviť adresovanie k tomu textarea.

 Fórum: Ostatné   Téma: Potrebujem pomoc v turbo pascale


Odpovede: 6
Zobrazenia: 755


lebo jeho indexy musia byť ordinálneho typu (teda integer alebo char) a teda nemôžeš deklarovať väčšií rozsah ako 65535. To však môžeš obísť tým, že si spravíš dvojrozmerné pole, alebo to vyriešiš lineárnym zoznamom

 Fórum: Frontend   Téma: ...par. dotazov v HTML


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1406


hej, to je hlavné.. programovanie je svetový jazyk, programom napísaným v japonsku rozumie američan tak isto ako rus ;)

keby to tak bolo ako píšeš, bolo by fajn. Ale nemám rád že si lama nahovára že je profík. Ja si o sebe hovorím že som looser ale tak toto ma dostalo :D :D :D

 Fórum: Backend   Téma: lekcia v C++


Odpovede: 127
Zobrazenia: 13643


ako funguje while rozdelovac, napr ak je pravdivy tak vypise nieco alebo spravi neico a ak je nepravdivy a pre mna nepotrebny tak ten krok mozem vynechat alebo musim napisat continue; alebo break (to ukonci cely program?),[/code] while (n==0) {
printf("pocet musi byt>0, znovu...

 Fórum: Backend   Téma: lekcia v C++


Odpovede: 127
Zobrazenia: 13643


zmeň to takto:
if(a%2==1) suma+=a;

(povodne sa mi tá premenná volala císlo a suma sa volala súčet. Potom som to prepisoval aby to sedelo s tými premennými čo si zadal ako príklad a túto jendú som zabudol)

 Fórum: Frontend   Téma: ...par. dotazov v HTML


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1406


Hmmm ja som v HTML profik a robim aj PHP a v JAVASCRIPTE som tiez a CSS iez profik len PHP s nim len zacinam ... viem zakdady .

No , ako napriklad ked zakliknem checkbox aby sa zmenila funkcija tlacidla viem ze je to zlozite a ze sa to roby cez skript. Alebo ....

neviem ako "profík"...

 Fórum: Backend   Téma: lekcia v C++


Odpovede: 127
Zobrazenia: 13643


#include <stdio.h>
#include<stdlib.h>

int main()
{
int n; //pocet cisel
int a; //aktualne cislo
int suma=0; //ratanie suctu
int i; //riadiaca premenna cyklu

printf("PROGRAM NA URCENIE SUMY NEPARNYCH CISEL\n");
printf("zadaj pocet cisel:\n");
...

 Fórum: Backend   Téma: Editor na programovanie v jazyku C


Odpovede: 4
Zobrazenia: 922


 Fórum: Backend   Téma: Editor na programovanie v jazyku C


Odpovede: 4
Zobrazenia: 922


Turboc C++, Microsoft Visual Studio (možno sú aj nejaké jednoduchšie, tieto dva používam ja tak ich odporúčam ;) )

 Fórum: SEO, marketing a reklama   Téma: Vyhľadávanie stránky v google a inde


Odpovede: 23
Zobrazenia: 2146


Kto by chcel reálne do toho so mnou ísť, dám mu názvy domén. Určite sú zaujímavé, možno neskôr sa budú dať aj dobre predať. máš dosť skreslené predstavy. Napísať stránku je jedna vec, ale optimalizovať je niečo úplne iné. Napísanú ju máš za niekoľko mesiacov (vravíš že nie je profi, tak možno za me...

 Fórum: Krčma   Téma: Avatary


Odpovede: 2369
Zobrazenia: 112594


JanoF píše:
ved prave, paci sa mi a kazdy ma podla neho pozna :rolleyes: a nejaky krajsi som nenasiel, ani neviem aky by mi pasoval :lol:
dement :-D

 Fórum: Ostatné programy   Téma: Aplikácie pre Mobilný telefón


Odpovede: 10
Zobrazenia: 1543


Jimm - ICQ klient - http://www.jimm.org/
MidpSSH - SSH and Telnet klient - http://www.xk72.com/midpssh/
Opera Mini - Internetový prehliadač - http://www.operamini.com/ j, všetky mám rád a aktívne využívam.. a ešte je veľmi dobre spravený ten mailklient od gmailu ktorý sa dá stiahnuť cez mobil (ni...

 Fórum: Krčma   Téma: Avatary


Odpovede: 2369
Zobrazenia: 112594


erytrocyt píše:
Audiotrack keď som ťa zbadal, hneď som vedel čo hľadáš :P
No predsa Johny Bravo Stupid Man :D
no už len teba sme tu potrebovali :sick:

 Fórum: Krčma   Téma: Avatary


Odpovede: 2369
Zobrazenia: 112594


pozeram ze ja tu mam svojho avatara asi najdlsie :lol: ale pouzivam ho este dlhsie cca uz to mozno mozu byt aj 3 roky, asi by to chcelo uz zmenu :D rovnako ako ja používam svoj origoš na hojkovi už od začiatku (od 09 Sep 2005, 18:39) ale tu sa mi nejak nehodí.. neviem, asi budem bez avika kým nenáj...

 Fórum: Ostatné   Téma: Ako pripojit delphi aplikaciu na ORACLE server?


Odpovede: 4
Zobrazenia: 1398


no také niečo by sa aj mne zišlo.. :D
som lenivý hladať

 Fórum: Sieťové programy   Téma: Blokovanie web stránok


Odpovede: 5
Zobrazenia: 1205


otvor si súbor c:\windows\system32\drivers\etc\hosts a pridaj tam napríklad riadok
127.0.0.1 pcforum.sk

 Fórum: Krčma   Téma: Avatary


Odpovede: 2369
Zobrazenia: 112594


nechceme

 Fórum: Krčma   Téma: Avatary


Odpovede: 2369
Zobrazenia: 112594


zmena

 Fórum: Ostatné   Téma: pascal a zaciatky


Odpovede: 3
Zobrazenia: 1388


http://kifri.fri.utc.sk/~zjavka/pascal/pascal.htm
http://www.programovanie.kromsat.sk/prog-b/index.htm

 Fórum: Frontend   Téma: kto by mi vyrobil ?


Odpovede: 6
Zobrazenia: 955


daj si zobraziť zdroják a máš to tam. Je to jednoduchý skript
Stránka: 6 z 23 [ Vyhľadávanie našlo 677 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF