Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 615 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21 ďalšia

Mobil akej znacky vlastnite?
 Nokia 17% 17% [ 27 ]
 Sony Ericcson 16% 16% [ 25 ]
 Apple 8% 8% [ 12 ]
 LG 8% 8% [ 13 ]
 Samsung 21% 21% [ 33 ]
 HTC 20% 20% [ 32 ]
 Motorola 2% 2% [ 3 ]
 BlackBerry 1% 1% [ 2 ]
 Orange/ZTE 3% 3% [ 4 ]
 Iny 2% 2% [ 3 ]
 Nemam mobil 3% 3% [ 4 ]


Celkom hlasov : 158

AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.07.2010 16:49

X10 dostane 2.1 koncom roka. Spickovy telefon to urcite nie je, pomale reakcie, na slnku takmer nevidiet na displej, moc sa nevydaril, navyse cena skoro ako od Apple.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aký mobil vlastníte?

Registrovaný: 29.04.10
Prihlásený: 27.08.14
Príspevky: 314
Témy: 9
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 05.07.2010 18:25

SpartanEx píše:
...Spickovy telefon to urcite nie je, pomale reakcie, na slnku takmer nevidiet na displej, moc sa nevydaril.,.

hodnotíš oproti Desire alebo z pohľadu bežného človeka?







_________________
PC : ASUS M4A785TD-V EVO | AMD Athlon X4 605e 2,3GHz Stock chladič | ATI Radeon Sapphire 5770 VAPOR-X | Kingston 2x2gb 1333 MHz | SATA 2 WD 320GB | DOWNGRADE No name 500 W | C-TECH Prism MIDI Tower | A4 Tech x7 | Logitech illuminated
NB : Dell Vostro 1015
Phone : SE Xperia x10 mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.07.2010 21:12

S pohladu bezneho cloveka. Desire je este lacnejsi a omnoho lepsí, nevidím dvôvod kupovat Xperiu X10 (ani X10 mini)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aký mobil vlastníte?

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 05.07.2010 21:17

aj mne sa zda...







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aký mobil vlastníte?

Registrovaný: 29.04.10
Prihlásený: 27.08.14
Príspevky: 314
Témy: 9
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 12:00

SpartanEx píše:
S pohladu bezneho cloveka. Desire je este lacnejsi a omnoho lepsí, nevidím dvôvod kupovat Xperiu X10 (ani X10 mini)

teda,čím ďalej tým viac ma nútiš o uvažovaní nad HTC







_________________
PC : ASUS M4A785TD-V EVO | AMD Athlon X4 605e 2,3GHz Stock chladič | ATI Radeon Sapphire 5770 VAPOR-X | Kingston 2x2gb 1333 MHz | SATA 2 WD 320GB | DOWNGRADE No name 500 W | C-TECH Prism MIDI Tower | A4 Tech x7 | Logitech illuminated
NB : Dell Vostro 1015
Phone : SE Xperia x10 mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 12:05

http://www.pcforum.sk/htc-desire-vs-iph ... 93909.html tu si mozes precitat vsetky moje narozy na tematiku, ak ta to zaujima. Ja som ten telefón vyberal 2 dni, zohladnil som vsetko, a rozhodol som sa správne.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 12:14

nech je to HTC dokonale ako chce, na iphone 4 jednoducho uz nestaci a ked pride dalsia verzia co prepokladam ze este bude tak to schova cele HTC do vrecka


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10353
Témy: 206
Bydlisko: Semily
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 12:16

za dvojnásobnou cenu přičemž HTC příjde opět s něčím lepším :rolleyes:







_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 12:33

Freelan píše:
nech je to HTC dokonale ako chce, na iphone 4 jednoducho uz nestaci a ked pride dalsia verzia co prepokladam ze este bude tak to schova cele HTC do vrecka

s Androidom 2.2 Froyo, neschova ani Desire.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 12:39

Luks píše:
za dvojnásobnou cenu přičemž HTC příjde opět s něčím lepším :rolleyes:
o tom silno pochybujem, pride cas kedy sa telefony dostanu na rovnaku uroven a uz nebude co inovovat, nie v takej razantnej miere ako doteraz

android neandroid, na os x to nema


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aký mobil vlastníte?

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 12:43

inovovať sa dá do nekonečna, stále prichádzajú nové technológie, ale vidím že si zaritý applista takže akákoľvek debata je s tebou nemožná







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 12:46

Freelan píše:
o tom silno pochybujem, pride cas kedy sa telefony dostanu na rovnaku uroven a uz nebude co inovovat, nie v takej razantnej miere ako doteraz

To je teda názor! Zjavne si v tejto oblasti expert. :D
Freelan píše:
android neandroid, na os x to nema


Statistiky hovoria inac.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 12:48

budis kamarat, nevies o com hovoris alebo nechapes co som tym myslel ja, nie som zarity applista ale ani neuznavam zaritych htckarov. iste inovovat sa da, ale v danej sfere dotykacov postupne uz nebude co, rovnako ako klasicke telefony zacali stagnovat, nabehol apple s novou erou dotykacov a o tom sa to teraz cele toci, potom mozno pride nokia s morph alebo nieco ine, moznosti je vela a na statistiky sa ti mozem vies co, statistiky nikdy neboli objektivne, zalezi od toho aka agentura s akou naklonnostou voci zadavatelovy ich vyhotovuje, pozri sa na americke stats, tam sa asi neuchytis


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 12:52

Freelan píše:
pride cas kedy sa telefony dostanu na rovnaku uroven a uz nebude co inovovat, nie v takej razantnej miere ako doteraz

Freelan píše:
potom mozno pride nokia s morph alebo nieco ine, moznosti je vela

to si trochu odporuje.
Freelan píše:
nabehol apple s novou erou dotykacov

Apple urcite nie. X firiem malo dotykace pred nim.
Freelan píše:
pozri sa na americke stats, tam sa asi neuchytis

Americania su sfanatizovany applom. Kupuju co sa da zo hociaku cenu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 12:59

vravim ze nevies pochopit co pisem, precitaj si prispevok este raz, iste apple nebol prvy ale bol prvy ktory to takto spropagoval a ostatne firmy zacali robit kopie, a to je fakt tomu sa neubranis, a fakt je aj ten ze apple bol prvy ktory vniesol dotykovy displej do beznych telefonov, pred tym to boli kvazy manazerske hracky a nie mobily urcene na full time entertainment... to ze som pisal ze pride morph si neodporuje s tym co som pisal o tom ze na tychto dotykovych uz nebudu tak viditelne inovacie, rovnako ak si pamatas sa jeden cas mobily pretekali len s megapixelmi na fotak... ak mas trochu rozumu domyslis si co som tym myslel... nie som applak na vecne casy o com svedci aj fakt ze teraz pouzivam blackberry lebo mi ovela viac vyhovuje nez iphone ci htc... SpartanEx pripadas mi ako dieta ktore dostalo prvykrat nejaky lepsi telefon do ruk a ide ho ukazovat svetu a vsetko ostatne topi do hlbin. Neber to osobne alebo ako urazku, nebolo to tak myslene. Ohanas sa androidom 2.2 pricom dane systemy sa vlemi nemozu zrovnavat, ano napisal som ze osx je lepsi ale uvedom si jedno, "porovnavas mac s linuxom" sice su to unix like systemy, kazdy ponuka nieco ine, apple to podchytil zo strany user friendly kym android stava otvorenu platformu. a ci sa to niekomu paci alebo nie, open source sa nikdy nemoze porovnavat so systemom na ktorom pracoval tym ludi a vyladil ho do tej najlepsej podoby. HTC nie je zla znacka, to nehovorim ale desire urcite nie je priekopnikom v tejto oblasti,


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 13:51

Freelan píše:
SpartanEx pripadas mi ako dieta ktore dostalo prvykrat nejaky lepsi telefon do ruk a ide ho ukazovat svetu a vsetko ostatne topi do hlbin. Neber to osobne alebo ako urazku, nebolo to tak myslene.


Rozhodne to tak nie je. Mam aj Desire aj iPhone 3GS (nevylucujem kúpu iPhone 4 ak uznám, ze je lepsí ako Desire a odstránia sa vsetky vady). V roku 2008 ked bol vydany iPhone 3G, tak to bol bezkonkurenčný telefón. Vtedajší hlavný konkurent SAMSUNG Omnia i900, zaostával takmer vo vsetkom (2G nehodnotim, lebo na SVK dostupný nebol). Dnes je však situácia taká, ze máme sirsí trh (myslim hing-end telefonov). Dnes ak chcem Hing end mozem vyberat medzi OS X, Androidom, WM a Symbianom, ktory mi vsak vobec nie je sympaticky. Uplny hing-end tychto systemov dnes predstavuju iPhone 3GS, Deire a HD2 (na Slovensku). WM nemam rad kvoli zlej plynulosti systému a prílišnej zložitosti. Vyberam teda teda medzi 3GS a Desire (obidva mam, takze cena ma netrápi) nebudem pisat preco som si vybral Desire, cele je to popísané tu: http://www.pcforum.sk/htc-desire-vs-iph ... 93909.html . Moje reakcie su objektivne a nemam dvovod byt nakolonený ku HTC, takze so sloganmi "pripadas mi ako dieta ktore..." nezabodujes.

Freelan píše:
open source sa nikdy nemoze porovnavat so systemom na ktorom pracoval tym ludi a vyladil ho do tej najlepsej podoby

System, ktorý mám v mobile vyvynulo Google a upravilo HTC, co je rozhodne tym ludi a nie "garážmajstri" s XDA Developers.

Freelan píše:
desire urcite nie je priekopnikom v tejto oblasti

Desire priekopníkom nie je. Priekopníkmi sú HTC Dream (t-mobile G1) a neskvor Google Nexus One, ktoreho vylepsenou verziou je HTC Desire.


Online

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 18728
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOnline : 06.07.2010 13:54

S človekom, ktorý nepozná konkurenciu a pozná iba Apple sa proste baviť nedá vždy to tak bolo a bude najmä tu poniektorý na fóre... to by mali zakázať a urobiť z toho trestný čin... :roll: Presne takto sa rozšíruje Appleizmus, neznalý proste bude počiť že je to skvelé bezkonkurenčné, čo teda vôbec nieje pravda a... hoplá ďalší do zbierky.. to je už nejaké náboženstvo... Vôbec nechápem čo je na iPhone taký genialnohypersuperužasné to čo ponúka on ponúka aj konkurencia za skoro 2x nižšiu cenu.. najmä iPhone 4 revolučný telefón zmenení od základov (popis na jednej Apple stránke) pričom celkovo je nový displej nový foťák a to je všetko... cena je takmer ako herný notebook.. ďakujem neprosím prečo kúpiť niečo rovnako dobré za dvojnásobok, navyše byť obmedzovaný Applom a Jobsom a jeho politikou? Hoc sa mi iPhone 4 páči ako rozmýšľam tak rozmýšľam nikdy by som si ho nekúpil.. kým by nestal 350 eur


Naposledy upravil Cirky dňa 06.07.2010 14:01, celkovo upravené 1






_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 14:01

Oni maju specificke argumenty (uz im ostalo len to uzivatelske prostredie). Ja pokial mam opacny nazor, tak ho viem podlozit. Oni len napisu "je to lepsie". Taketo diskusie vsak zbytocne nie su, lebo ich citaju aj iny ludia, ktory sa rozhoduju mozno aj na zaklade nich.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 15:20

Velmi by som sa netesil, ty podkladas svoje udaje statistikami, tod vse. Celkovo nechapes co je na apple take uzasne lebo si ho nikdy v rukach nemal. A vobec pripada mi naivne odsudzovat resp. komentovat nieco na zaklade len precitaneho. Mam aj iphone 2g a celkovo v roku vydania to bol jeden z najlepsich telefonov. Dal som do nho aj os 3.1.3 slape bez problemov, ziadne trhanie sekanie. Apple je firma kde ta technicke udaje produktu nemusia zaujimat pretoze vsetko co robia, robia tak aby to bolo kompatibilne s co najvacsim poctom produktov. iPhone sam uzasny o sebe nie je, majstrovsky kusok z neho robi kombinacia OSX a naozaj prepracovaneho displeja. Pri vsetkej objektivite mi musite dat za pravdu ze tak kvalitny displej ako ma iphone nema ani jeden z menovanych ani nic ine siroko daleko. Na toto sa proste konkurencia nechyta a nech by som apple akokolvek nenavidel tak displej najlepsi ma. A ked uz nic ine, co je podstatou u dotykoveho telefonu? predsa displej a ak ten neni kvalitny tak neni o com. Chces podlozeny nazor? OK 3gs je 3gs to je nove, ja ti mozem porovnat desire s 2g, coz je stara verzia a minimalne o 50% je displej na 2g lepsi. Od slnka az po reagovanie na dotyk prsta. Porovnavaj telefony nie len OS :) Pri vsetkej ucte toto nema dalej zmysel, porovnavat apple a HTC je debata do nekonecna, kazdy ma svoje argumenty, kazdy telefon vynika v niecom inom, iphone 4 by to mohlo trochu zjednotit kedze uz bude mat vsetko co ma "spravny telefon" podla teenagerov mat. Od fotaku cez full HD kameru po Full HD displej... a som velmi zvedavy ako rychlo na toto zareaguje HTC :) nebavime sa o cenach samozrejme


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 15:26

Freelan píše:
OK 3gs je 3gs to je nove, ja ti mozem porovnat desire s 2g, coz je stara verzia a minimalne o 50% je displej na 2g lepsi. Od slnka az po reagovanie na dotyk prsta.

To si dufam robis srandu :? Ved tomu snad ani sam neveris.
HTC uz zareagovalo. HTC EVO 4G presvedci vsetkych objektivnych ludi (nie, teba sa to netýka). Koncom roka to potom bude dvojjadrový vision.


Naposledy upravil Spartan.Ex dňa 06.07.2010 15:29, celkovo upravené 1

Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 15:27

ale verim,... inac by som to nepisal, mas nejaky dokaz ze to tak nie je? a zas sa ohanas technickym parametrami, coz pri apple zas nie je treba... s tou objektivitou nemas pravdu, zatial si nedal nijaky presvedcivy argument preco apple nie a HTC ano, sam si pisal ze nevylucujes iphone 4 a teraz pises ze HTC je zas lepsie... trochu protirecenie nie?


Naposledy upravil Freelan dňa 06.07.2010 15:33, celkovo upravené 1

Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aký mobil vlastníte?

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 15:33

Freelan píše:
Celkovo nechapes co je na apple take uzasne lebo si ho nikdy v rukach nemal
v článkoch desire porovnával s iphonom 3gs ktorý mal dovtedy :rolleyes:







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 15:33

Samozrejme, pozri si hocijake video. Osobne to mozem porovnat s 3G a 3GS a tie urcite na Desire nemaju.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 15:34

v akych clankoch? typu htc.estranky.sk?
spartan osobne mozem porovnat od 2g po 3gs s desire ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aký mobil vlastníte?

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 15:34

http://www.pcforum.sk/htc-desire-vs-iph ... 93909.html ;)







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 15:36

Freelan píše:
sam si pisal ze nevylucujes iphone 4 a teraz pises ze HTC je zas lepsie... trochu protirecenie nie?

nie, pisal som, ze nevylucujem kupu, ak uznam, ze je lepsi ako HTC, co je nepravdepodobne.
clanok je tu: http://www.pcforum.sk/htc-desire-vs-iph ... 93909.html , on to asi myslel na Cirkyho


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 15:37

clanok si sam pisal a amaterske clanky velmi ako podklad neuznavam :) ale budis nazor sa berie do uvahy... a aby sme sa s tym displejom chapali... hovorime o reakciach prsta viditelnosti na slnku atd. inac je potrebne uznat ze vo vhodnych podmienkach podava desire lepsi farebny zazitok nez apple


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 15:39

Uznavam viditelnost na slnku, ale reakcie prsta nie. BTW bol by som velmi vdacny, keby mi nejaky mod pridal hlasovanie do toho clanku http://www.pcforum.sk/htc-desire-vs-iph ... 93909.html , ze ktory phone sa ludom paci viac, ak sa to da.
Ja za amaterov povazujem ludi, ktorí neuznaju objektivne fakty, a su sfanatizovaní.


Online

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 18728
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOnline : 06.07.2010 15:41

áno uznávaš články produkované na http://www.macblog.sk/ áno gratulujem... osobne si myslím že je lepšie sa orientovať podľa osobných skúseností a objektivity nie podľa podplatených ,,profesionálnych" článkov

A presne ako bolo povedané Appleista proste povie že je to najlepšie.. prečo? no lebo je to najlepšie lebo to Jobs povedal.. To že rozumne uvažujúci človek aj od konkurencie napíše pádne dôvody prečo je konkurencia lepšia Appleistov nezaujíma lebo len oni majú pravdu... To že displej iPhone je najlepší na svete a neviem čo.... no možno bol keď iPhone vyšiel... ale môže konkurovať Samsungáckym OLED displejom kvalitou rozlíšením? Reagovanie na dotyk? v tom už Apple nieje sám čo to dokáže skvele... proste iPhone za tú cenu nestojí a basta... v Amerike stojí o polovicu menej ako u nás ale proste u nás celkovo Apple výrobky sú oproti konkurencii extrémne drahé a nevýhodné


Naposledy upravil Cirky dňa 06.07.2010 15:46, celkovo upravené 1






_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 15:44

iste mozem sa orientovat podla osobnych skusenosti a aj sa orientujem... celkovo neuznavam ziadne clanky, od macblog az po ine komercne weby propagujuce jeden druh... ale celkovo ma ani trochu nezaujima koho povazujes za amaterov, sfanatizovany nie som a uz o tom svedci fakt ze i napriek tomu ze apple mam ho nepouzivam lebo mi nevyhovuje a rovnako nepouzivam ani HTC lebo hoc je to zvlastne ale ani tento revolucny bombovy telefon nezodpoveda mojim potrebam, nakoniec to vyhralo blackberry a podme sa hadat co je lepsie


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 615 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aký vlastníte nožík?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]

v Krčma

181

21394

27.04.2016 20:27

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aký vlastníte bicykel?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 11, 12, 13 ]

v Krčma

389

35969

17.08.2009 7:19

12martin12 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Aky typ od Intel Vlastnite

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Intel - Integrated Electronics

54

8476

24.02.2010 9:06

marek_41 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aký procesor od AMD vlastníte?

v AMD - Advanced Micro Devices

7

3088

27.07.2012 14:56

neclovek Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aký procesor od Intelu vlastníte?

v Intel - Integrated Electronics

0

3110

24.03.2010 14:07

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky mobil ?

v Mobilné zariadenia

9

512

15.04.2012 19:19

EXIREXT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. aký mobil

v Mobilné zariadenia

16

507

04.12.2013 21:49

tomas_svk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aký mobil???

v Mobilné zariadenia

23

3467

31.10.2010 17:28

Spartan.Ex Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. aky mobil?

v Mobilné zariadenia

14

617

09.04.2012 13:23

KekkeiGenkai Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. R:aky mobil?

v Ostatné

5

618

17.08.2012 18:03

radoDM Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I: Aky mobil?

v Mobilné zariadenia

3

303

26.06.2014 12:34

Figio Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky mobil kupit ???

v Mobilné zariadenia

3

595

20.05.2010 12:52

chup44 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky dotykovy mobil odporucate?

v Mobilné zariadenia

27

2264

24.05.2011 16:34

Cirky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky mobil??? alebo OS???

v Ostatné

8

1075

20.11.2011 16:42

DMaMT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aký mobil mi poradíte ?

v Mobilné zariadenia

2

336

26.05.2013 15:57

qkrusty Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aký mobil do cca ???

v Mobilné zariadenia

9

820

20.10.2018 11:47

Miso122 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra