[ Príspevkov: 7 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako pracovat s joomla

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 13.07.24
Príspevky: 803
Témy: 169 | 169
NapísalOffline : 31.08.2007 23:36 | Ako pracovat s joomla

Nazdar, nainstaloval som joomla international edition na moj web ale neviem ako ho upravovat nikde nevidem nieco ako administacia atd.. poradte ako to viem upravovat lebo teraz tam mam ako keby web joomla.sk


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.05.07
Prihlásený: 17.09.07
Príspevky: 207
Témy: 18 | 18
NapísalOffline : 31.08.2007 23:58 | Ako pracovat s joomla

Ahoj.
Tak ak si ho už nainštaloval tak zadaj do svojho webového prehliadača adresu svojho web www.adresatvojhowebu.sk/administrator
Ak chceš ešte niečo vedied napíš :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako pracovat s joomla

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 13.07.24
Príspevky: 803
Témy: 169 | 169
Napísal autor témyOffline : 01.09.2007 8:24 | Ako pracovat s joomla

diky, zatial to je vsetko


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.09.11
Prihlásený: 21.09.11
Príspevky: 2
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 21.09.2011 7:25 | Ako pracovat s joomla

hey pls tiez si robim cez joomla web, ale neviem nic :D nevedeli by ste mi pomoct? Ako dam meno webu a ako zacnem s tym robit? PS: Ked budete neco aj vy chciest, pomozem vam :)

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

a este mam joomla 1.7.3 stable full package

// pridané po 52 sekundách od posledného príspevku

potom mi napiste na mail urbanek@azet.sk lebo ma caka skola


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako pracovat s joomla

Registrovaný: 01.12.09
Prihlásený: 20.01.25
Príspevky: 862
Témy: 26 | 26
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 21.09.2011 11:17 | Ako pracovat s joomla

Nechápem prečo si tam inštaluješ niečo čo nevieš používať. Pred chvíľou tu bolo písané ako sa dostať do admina, a povedz mi ako chceš meniť, pridávať články, moduly, rozšírenia, keď ani neviemš zmeniť meno a desc. webu. Odinštaluj Joomlu, prečítaj si návody, a potom inštaluj.


_________________
PC :ASUSTeK M2A-VM, AMD Phenom X3 8650 AM2 @ 2,3 Ghz, 4 GB RAM DDR2 1800 MHz, SAPPHIRE HD 6770 VAPOR-X 1GB DDR5, 400W Zdroj, 500 GB HDD, Windows Vista 64 bit
Notebook : Asus EEEPC 1201NL, intel Atom N270 512 KB L2 Cache 533 MHz FSB @ 1,6 Ghz, 1 GB DDR2 RAM, nVidia ION, 320 GB HDD, Windows XP 32 bit
Iná technika : LG P500 (806 Mhz, Android 2.3.3 Gingerbread, root, JIT), Koss Pathfinder, kedysi iPhone =(
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.09.11
Prihlásený: 21.09.11
Príspevky: 2
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 22.09.2011 16:05 | Ako pracovat s joomla

joomla sa neinstaluje tu si iba stiahnes. alebo sa aj instaluje?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako pracovat s joomla

Registrovaný: 01.12.09
Prihlásený: 20.01.25
Príspevky: 862
Témy: 26 | 26
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 22.09.2011 16:07 | Ako pracovat s joomla

A prístupy k db si asi nastaví sama nie ?


_________________
PC :ASUSTeK M2A-VM, AMD Phenom X3 8650 AM2 @ 2,3 Ghz, 4 GB RAM DDR2 1800 MHz, SAPPHIRE HD 6770 VAPOR-X 1GB DDR5, 400W Zdroj, 500 GB HDD, Windows Vista 64 bit
Notebook : Asus EEEPC 1201NL, intel Atom N270 512 KB L2 Cache 533 MHz FSB @ 1,6 Ghz, 1 GB DDR2 RAM, nVidia ION, 320 GB HDD, Windows XP 32 bit
Iná technika : LG P500 (806 Mhz, Android 2.3.3 Gingerbread, root, JIT), Koss Pathfinder, kedysi iPhone =(
 [ Príspevkov: 7 ] 


Ako pracovat s joomla



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

c++ ako pracovat s triedami

v Backend

3

651

03.11.2008 20:13

tlacitko Enter

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pamäte:Budu pracovať ako chcem?

v Pamäte

2

596

31.10.2008 17:49

mimkork

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako pracovať s AV VCS Diamond

v Audio programy

1

915

30.04.2008 20:16

Chooosen

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako pracovat v Jave s GUI oknami?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Backend

35

1994

08.06.2015 20:05

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zišiel by sa návod - ako pracovať s SQL

v Databázy

1

2677

04.07.2006 11:31

wlacho

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Joomla ako wikipedia

v CMS

2

594

31.05.2011 20:58

brits

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako bude pracovat dual channel v zapojeni 4x 256mb 533mhz

v Pamäte

6

922

06.02.2007 22:17

chester55555

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako pridat PHP kod do clanku v red.systeme Joomla

v CMS

11

1870

04.07.2008 23:03

ser1a

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prestal spravne pracovat

v Ostatné

4

608

13.03.2010 19:28

Ma3xko_PN

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Program prestal pracovať

v Notebooky a netbooky

2

745

31.05.2014 18:31

wow

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sidebar Prestane pracovať

v Windows

0

400

05.06.2012 17:28

danq

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Program prestal pracovať

v Windows

1

616

07.05.2009 23:46

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Driver prestal pracovat

v nVidia grafické karty

11

669

28.12.2017 8:13

tarezni

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Program prestal pracovat

v Ostatné programy

7

2662

25.05.2009 21:55

Caliente

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ovladač prestal pracovať

v AMD grafické karty

2

538

05.02.2013 21:52

FanatiKKK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HDD prestal pracovať

v Ostatné úložné zariadenia

1

701

08.10.2011 1:51

FocusX



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF