Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 8 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 23.06.13 Prihlásený: 10.03.19 Príspevky: 14 Témy: 6 | 6 | |
Registrovaný: 16.06.11 Príspevky: 5183 Témy: 120 | 120 Bydlisko: Lovinobaňa |
_________________ ASUS ROG Strix G18 Intel Core i9 14900HX,RAM 32GB DDR5,NVIDIA GeForce RTX 4060,SSD 4Tb,IPS 18" 2560X1600,Windows 11... Lenovo ThinkPad T14 Gen2 Intel Core i5-1145G7,RAM 24Gb DDR4,SSD 512Gb,Windows 11 Pro car: Ford Puma
Bernardín je to posledné, čím by som chcel byť. Stále nosiť fľašu na krku a nikdy sa nemôcť napiť. |
|
Registrovaný: 23.06.13 Prihlásený: 10.03.19 Príspevky: 14 Témy: 6 | 6 |
Dik za radu, máš inak aj nejaké konkrétne skúsenosti s msi? Lebo veľa o tej značke neviem, čítal som o nich, teda hlavne o tomto nb, aj veľa dobrého.
|
|
Registrovaný: 16.06.11 Príspevky: 5183 Témy: 120 | 120 Bydlisko: Lovinobaňa |
osobné mám len 2 a to negatívne + kopu postrehov od uzivatelov,cela rada leopard je dost nizkej kvality...sasi ma navonok kvalitu ale po case sa doslova rozpada,licovanie je mizerne...nb su hlucne aj sa viac prehrievaju,poruchy komponentov su bezne...msi sa pod cca 1500-170€ neoplati kupit,vyrobca tam prilis nedba na kvalitu...naproti tomu je acer predator odskusana kvalita s minimom poruch a velmi dobrym servisom v cechach...
_________________ ASUS ROG Strix G18 Intel Core i9 14900HX,RAM 32GB DDR5,NVIDIA GeForce RTX 4060,SSD 4Tb,IPS 18" 2560X1600,Windows 11... Lenovo ThinkPad T14 Gen2 Intel Core i5-1145G7,RAM 24Gb DDR4,SSD 512Gb,Windows 11 Pro car: Ford Puma
Bernardín je to posledné, čím by som chcel byť. Stále nosiť fľašu na krku a nikdy sa nemôcť napiť. |
|
|
Pepkov a aký máš názor na herne ntb od Asus sú na tom podobne ako msi?
|
|
Registrovaný: 16.06.11 Príspevky: 5183 Témy: 120 | 120 Bydlisko: Lovinobaňa |
su lepsie ako msi...
_________________ ASUS ROG Strix G18 Intel Core i9 14900HX,RAM 32GB DDR5,NVIDIA GeForce RTX 4060,SSD 4Tb,IPS 18" 2560X1600,Windows 11... Lenovo ThinkPad T14 Gen2 Intel Core i5-1145G7,RAM 24Gb DDR4,SSD 512Gb,Windows 11 Pro car: Ford Puma
Bernardín je to posledné, čím by som chcel byť. Stále nosiť fľašu na krku a nikdy sa nemôcť napiť. |
|
Registrovaný: 23.06.13 Prihlásený: 10.03.19 Príspevky: 14 Témy: 6 | 6 |
Aha chápem. Dik za postrehy... v cenovej relácií do tých cca 1400e teda asi najviac odporúčaš predator helios, ano? Alebo je ešte niečo iné čo stojí za zváženie? Nezáleží mi veľmi na veľkosti a váhe nb.
|
|
Registrovaný: 16.06.11 Príspevky: 5183 Témy: 120 | 120 Bydlisko: Lovinobaňa |
ano,je to tak...ak ti nezalezi na hmotnosti a velkosti,tak sa lepsie oplati velkost 17,3" ak nepouzivas externy monitor... https://www.acer-shop.sk/acer-predator-helios-300-ph317-52-71nw-nhq3dec001vacsia velkost,vacsi ssd za doplatok necelych 120€
_________________ ASUS ROG Strix G18 Intel Core i9 14900HX,RAM 32GB DDR5,NVIDIA GeForce RTX 4060,SSD 4Tb,IPS 18" 2560X1600,Windows 11... Lenovo ThinkPad T14 Gen2 Intel Core i5-1145G7,RAM 24Gb DDR4,SSD 512Gb,Windows 11 Pro car: Ford Puma
Bernardín je to posledné, čím by som chcel byť. Stále nosiť fľašu na krku a nikdy sa nemôcť napiť. |
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 8 ] | |
|