raggamuffin píše:
No poradim ti aj ja, citacia z mojho prispevku: No karta ukazala iny neduh. Z nicoho nic, aj pocas surfovana po nete, sa rozhucal ventilator na nej, zablikalo cervene svetielko a zhasol monitor. Neostavalo nic ine ako tvrdy reset.
Nikdy som to nevyriesil a jedine co mi ostalo bolo reklamovat kartu.
tak toto som potreboval .... dakujem
inak tie kontrolky su na plosnom spoji grafickej karty (cervene) preblikavaju len pri starte PC inak nesvietia ... ak ta kontrolka zasvieti pocas chodu PC tak zmrzne a vetraky na grafike sa roztocia na max. otacky