Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 667 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Správca fóra
Správca fóra
pccko.sk

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 13259
Témy: 421
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2011 21:14

ac.milan 24.5.2011 píše:
neposlali mi fakturu za prevzaty a zaplateny tovar, uz vyse 3 tyzdnov, ani postou, ani na mail. fakturu potrebujem a na ziadost cez e-mail neodpovedali. asi sa to tu riesilo uz velakrat, ale toto sa mi nepaci

pred mesiacom mi slubili fakturu konecne poslat, ale faktura stale nikde. pisal som dalsie 2 maily, na tie sa uz pan Fuchs rozhodol nereagovat a racil ich ignorovat, jeho jednanie so mnou nie je na urovni predajcu a zakaznika, mal by sa naucit zasady profesionalneho komunikovania. Zajtra to idem doriesit oznamenim na Obchodnu inspekciu a tym pre mna tento obchod skoncil. radsej nakupim v o nieco drahsom shope, ale s lepsim pristupom.







_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Microlab SOLO9C / Microlab B77 / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 10 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S9 Phone2: Samsung Galaxy S20+
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Online

Užívateľ
Užívateľ
pccko.sk

Registrovaný: 04.06.09
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 2703
Témy: 42
Bydlisko: Rožňava/Brz...
Príspevok NapísalOnline : 17.07.2011 23:11

Ja prave rozmyslam nad reklamaciou Pevneho Disku bo zas hapruje ako vzdy :roll: Len teraz neviem ci mu mam napisat email na ktore neodpoveda :rolleyes: Alebo mu zajtra zavolat na telefonne cislo ktore nedviha :roll: Teraz som fakt v rozpakoch ze budem musiet cestovat 60 kilacov len preto ze sa mu nechce odpovedat na email a atd... :jaw:







_________________
Car - Alfa Romeo 159 SW TI 2.0 JTDM 2012 125kw+chip
Moto - 2004 Honda XR 650R Supermotard
Mobil - Xiaomi Redmi Note 12S // Notes - Asus FX506HC
GIGABYTE B650M DS3H // AMD Ryzen 7 7800X3D - DeepCool AK620 // Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT 16GB // WD BLACK SN850X NVMe 2TB // Kingston Fury Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL36 // XPG CORE REACTOR 750 W 80 PLUS Gold // Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint //
32" Samsung Odyssey G65B // ASUS TUF GAMING M3 Gen II // Rapture X-RAY Outemu Blue //
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2011 23:45

Sak ho normalne posli na reklamaciu a hotovo. Naco mu chces pisat email? Zbytocnost.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.07.11
Prihlásený: 24.08.11
Príspevky: 15
Témy: 4
Bydlisko: Levice
Príspevok NapísalOffline : 20.07.2011 13:43

absolutna neochota odpovedat na mail alebo dvihat telefon...velke minus


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.07.11
Prihlásený: 30.07.11
Príspevky: 1
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 30.07.2011 19:10

Ak nieco objednavam a je tam napisane ze je tovar skladom,neznamena to ze tento tovar maju na predajni. Sklad maju niekde uplne inde a pokial im tovar ktory objednavam poslu,tak to trva podla skusenosti aj dva dni. Aj to je dane skladom odkial to ide. Takisto nevedia ovplyvnit to,aby tento tovar ktory chcem si medzitým niekto neobjednal a bol vobec k dispozicii do tych dvoch dni a nie az pri dalsom naskladneni. Toto vsetko som sa dozvedel pri priamom rozhovore s predavačom na predajni,ktory mi to ochotne bez problemov vysvetlil. Takže konečne plne chapem že potom nie je možne dodržať vždy dodaciu lehotu dvoch dni. A co sa týka toho čo čítam o fakturach,neviem ako je možné že vraj nie su pri tovare,kedze som videl,ako priamo predo mnou boli riesené objednávky a predavaci davali do krabic s tovarom aj vystavene faktury. Takze zeby tam medzitym mali nejakeho skriatka,ktory ich s tych krabic vybral :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
pccko.sk

Registrovaný: 26.06.11
Prihlásený: 22.11.22
Príspevky: 81
Témy: 20
Bydlisko: Bojnice
Príspevok NapísalOffline : 31.07.2011 16:40

Ja som od nich objednaval komponenty, prakticky celu bednu. Trvalo to sice dost dlho (pritom vsetko bolo oznacene ako dostupne), asi tak 4 pracovne dni. Skrina mi prisla v jednom baliku - orginalnom k skrini a ostatok v druhej krabici vsetko spolu tiez v originalnych baleniach az na HDD (tu mam obavu, ci to nebude nejaky vyreklamovany kus). Komponenty v druhej krabici boli vypchate skartovanym papierom. V tejto krabici bola aj faktura. Takze v podstate spokojnost. Zatial.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
pccko.sk

Registrovaný: 08.01.09
Prihlásený: 21.10.17
Príspevky: 1349
Témy: 47
Bydlisko: Banská Štia...
Príspevok NapísalOffline : 31.07.2011 20:00

HDD ked prijde iba v antistatickom sacku zalepenom nalepkou so seriovym cislo je uplne ok, ono to sa vola bulk balenie a cena je potom nizsia, to iste aj pri grafikach a mechanikach.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.03.11
Prihlásený: 17.01.20
Príspevky: 995
Témy: 106
Bydlisko: Martin, Slo...
Príspevok NapísalOffline : 31.07.2011 20:47

objednaval som odtial 4 veci ktoré mali skladom čakám už 2 týždne na doručenie stale nič na maily/telefonaty neodpovedaju







_________________
uz nemam pocitadlo
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 14:22

To je divne, skontroluj si, ci ti objednavka presla, pripadne ci ti prisiel potvrdzujuci email. Sam som tam objednaval dokopy mozno 20x a nikdy som sa s tym nestretol, ani som o tom nepocul. Skor byvaju problemy s fakturami.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
pccko.sk

Registrovaný: 19.10.09
Prihlásený: 15.03.16
Príspevky: 279
Témy: 49
Bydlisko: Púchov
Príspevok NapísalOffline : 02.08.2011 22:26

Ako to tu tak čítam, tak už aj ľutujem že som u nich včera objednal grafiku. Dúfam že niečo neposerú, inak neviete či môžem ešte zrušiť objednávku? Akurát som pozeral jej status a je tam "uzavreté", tak už mám asi smolu...







_________________
PC
CPU: Intel Core i3-2100 3.1GHz + Noctua NH-U12P SE2; MB: Asus P8P67 LE (rev 3.0); RAM: 8GB Kingston HyperX "blu" DDR3 1600MHz CL9 (4x2GB) ; VGA: Asus GTX560Ti DirectCU II TOP 1GB; HDD: Samsung SpinPoint F3 500GB; PSU: CoolerMaster Real Power M620; Case: Antec Twelve Hundred; LCD: LG Flatron W2261V 22"; Speakers: Logitech X-230; Keyboard: Razer Lycosa Gaming Keyboard; Mouse: Razer Abyssus 3500dpi + Razer Goliathus Standard Mousepad (Speed Edition); OS: Windows 7 Ultimate 64-bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.12.10
Prihlásený: 13.12.12
Príspevky: 14
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2011 23:01

ac.milan píše:
pred mesiacom mi slubili fakturu konecne poslat, ale faktura stale nikde. pisal som dalsie 2 maily, na tie sa uz pan Fuchs rozhodol nereagovat a racil ich ignorovat, jeho jednanie so mnou nie je na urovni predajcu a zakaznika, mal by sa naucit zasady profesionalneho komunikovania. Zajtra to idem doriesit oznamenim na Obchodnu inspekciu a tym pre mna tento obchod skoncil. radsej nakupim v o nieco drahsom shope, ale s lepsim pristupom.


fiha :) este furt nemas fakturu :) ta to zajimave :D

// pridané po 32 sekundách od posledného príspevku

Lukas23 píše:
Ako to tu tak čítam, tak už aj ľutujem že som u nich včera objednal grafiku. Dúfam že niečo neposerú, inak neviete či môžem ešte zrušiť objednávku? Akurát som pozeral jej status a je tam "uzavreté", tak už mám asi smolu...


nema sa co posrat bo nic sa neserie len ludia sa seru do toho co vobec nieje pravda ...

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

KeNNi píše:
objednaval som odtial 4 veci ktoré mali skladom čakám už 2 týždne na doručenie stale nič na maily/telefonaty neodpovedaju


ze mne nikto nevolal ze caka 14 dni na veci :}}} to tu take novinky zase citam ze neskutocne .... ano my potrebujeme neposielat ludom tovar my nechceme predat:D

daj nejake meno abo cislo objednavky ....

// pridané po 57 sekundách od posledného príspevku

Pistuk_14 píše:
Ja prave rozmyslam nad reklamaciou Pevneho Disku bo zas hapruje ako vzdy :roll: Len teraz neviem ci mu mam napisat email na ktore neodpoveda :rolleyes: Alebo mu zajtra zavolat na telefonne cislo ktore nedviha :roll: Teraz som fakt v rozpakoch ze budem musiet cestovat 60 kilacov len preto ze sa mu nechce odpovedat na email a atd... :jaw:


len kludne volaj je tam cca 3 telefone cisla s pevnou 4 ... kde vy furt volate nechapem

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

Skolacik píše:
niekde som zachytil, ze sa uz da platit priamo kurierovi.
je to pravda, alebo ostava stary princip?


uz sa da platit priamo kurierovi ak je to nad 166 eur

// pridané po 4 minútach od posledného príspevku

baltimora píše:
Stránka pccko.sk - funguje Vám vyhľadať tovar, lebo nemôžem sa dostať k rozšírujúcim PCI USB 3.0 kartám, stále vyhodí že nič nenašlo keď vyhľadávam a normálne sa tam neviem dostať, aby to bolo prehľadne v nejakej kategórii napr. USB radiče a pod. z menu.


dik za postreh napravime

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

Millfox píše:
Ahoj, ako citam reklamacny poriadok pccka tak mam tu viacero nejasnosti.
Poprve v clanku 4:
"# Na uplatnenie práv zo zodpovednosti za vady ( reklamáciu )postačuje doklad o zakúpení (pokladničný blok)
# V prípade reklamácie tovaru zakúpeného v e-shope je potrebné reklamovaný tovar k nám zaslať na adresu In. Ľubomír Fuchs - F. Ľ. , Trolejbusová 1, 040 01 Košice a pribaliť servisný list s popisom vady, ktorý si vytvoríte vo formulári."

Ako pokladnicny blok staci faktura ktoru mi poslal emailom?
Dalej co to je servisny list s popisom vady?

Sry za blbe otazky, ale doteraz som reklamoval len v kamennych obchodoch.


ano staci fa ktora bola poslana na meil servisny list je vlastne oznamenie o reklamacii a nasledne jeho vyplnenie kde popises aky tovar co mu je atd... nic zlozite


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.03.11
Prihlásený: 17.01.20
Príspevky: 995
Témy: 106
Bydlisko: Martin, Slo...
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2011 23:50

pccko píše:
fiha :) este furt nemas fakturu :) ta to zajimave :D

// pridané po 32 sekundách od posledného príspevku

nema sa co posrat bo nic sa neserie len ludia sa seru do toho co vobec nieje pravda ...

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

ze mne nikto nevolal ze caka 14 dni na veci :}}} to tu take novinky zase citam ze neskutocne .... ano my potrebujeme neposielat ludom tovar my nechceme predat:D

daj nejake meno abo cislo objednavky ....

// pridané po 57 sekundách od posledného príspevku

len kludne volaj je tam cca 3 telefone cisla s pevnou 4 ... kde vy furt volate nechapem

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

uz sa da platit priamo kurierovi ak je to nad 166 eur

// pridané po 4 minútach od posledného príspevku

dik za postreh napravime

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

ano staci fa ktora bola poslana na meil servisny list je vlastne oznamenie o reklamacii a nasledne jeho vyplnenie kde popises aky tovar co mu je atd... nic zlozite


veci mi už dávno prišli z iného shopu a keď sa mi konečne ozval kurier že mam balik za 200€ zniekadial z kosic, tak som mu pekne povedal nech to odosle naspat. sory, neskoro.







_________________
uz nemam pocitadlo
Offline

Správca fóra
Správca fóra
pccko.sk

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 13259
Témy: 421
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2011 23:52

pccko píše:
fiha :) este furt nemas fakturu :) ta to zajimave :D

nie, nemam. a fakt uchvatny pristup







_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Microlab SOLO9C / Microlab B77 / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 10 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S9 Phone2: Samsung Galaxy S20+
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Čestný člen
Čestný člen
pccko.sk

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 13.04.18
Príspevky: 7744
Témy: 127
Bydlisko: BA/TT
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2011 23:56

Daron píše:
Skor byvaju problemy s fakturami.

to mi hovor...







_________________
CPU: AMD Ryzen5 1600 @ 3,9GHz, Hyper 212, MB: Fatal1ty AB350 Gaming K4, RAM: 2x8GB DDR4 Kingston 3000MHz, GPU: MSI RX 580 GAMING+ X 8G, SSD: Samsung EVO 500GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 2TB,
LCD: AOL Q3279VWF, Key/M: A4Tech Bloody B318, A4Tech Bloody P93, Seasonic 520W, Antec 300, OS: Win10 x64 , NAS: Synology DS115(2TB)
CP: Honor 9, PlayStation4 NB: Lenovo IdeaPad 110, Galaxy Tab
Inteligencia je to, čo používaš keď nevieš čo máš robiť Jean Piaget
Offline

Čestný člen
Čestný člen
pccko.sk

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2011 0:31

Ak som aj náhodou uvažoval nad tým, že nakúpim v pccku, tak predchádzajúci príspevok od nemenovaného zástupcu ma presvedčil, že sa im mám vyhnúť oblúkom.

Citácia:
fiha :) este furt nemas fakturu :) ta to zajimave :D

To takto sa baví dospelý človek? A so svojim zákazníkom.

Nie, už nejdem nič hovoriť... nech si každý pozrie, ako sa dotyčný správa, ako píše (x roztržitých štekov odoslaných po minúte) a potom nech si rozmyslí, komu dáva svoje peniaze.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
pccko.sk

Registrovaný: 19.10.09
Prihlásený: 15.03.16
Príspevky: 279
Témy: 49
Bydlisko: Púchov
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2011 9:30

Tak grafika včera prišla, doniesol ju kuriér od UPS. Platil som kuriérovi, čiže dobierka. Dokonca som našiel v krabici aj faktúru, z čoho som bol prekvapený. Takže spokojnosť. Bola to moja druhá objednávka v pccku, cca pred pol rokom som bral od nich tiež grafiku, tiež spokojnosť. Faktúra bola tiež v krabici, akurát mi neprišla karta na dobierku ako som chcel, ale musel som ju platiť až po prebratí na ich účet. Po tom ako som tu čítal niektoré príspevky som sa bál že mi príde iný tovar, alebo nefunkčný, ale všetko dopadlo dobre. Možno som mal len šťastie, neviem. Som zvedavý ako dopadne reklamácia, keby náhodou karta odišla.. Ale zatiaľ spokojnosť.







_________________
PC
CPU: Intel Core i3-2100 3.1GHz + Noctua NH-U12P SE2; MB: Asus P8P67 LE (rev 3.0); RAM: 8GB Kingston HyperX "blu" DDR3 1600MHz CL9 (4x2GB) ; VGA: Asus GTX560Ti DirectCU II TOP 1GB; HDD: Samsung SpinPoint F3 500GB; PSU: CoolerMaster Real Power M620; Case: Antec Twelve Hundred; LCD: LG Flatron W2261V 22"; Speakers: Logitech X-230; Keyboard: Razer Lycosa Gaming Keyboard; Mouse: Razer Abyssus 3500dpi + Razer Goliathus Standard Mousepad (Speed Edition); OS: Windows 7 Ultimate 64-bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2011 9:33

Ja mam z pccka dve cele zostavy a pri oboch prebehlo vsetko bez problemu takze ja sa tiez stazovat nemozem len ma zaraza ten pristup co tu teraz vidim..
//a dalsim dvom kamaratom som od tial tiez vyskladal zostavy a tak isto to bolo bezproblemu..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.12.10
Prihlásený: 13.12.12
Príspevky: 14
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2011 15:08

shaggy píše:
Ak som aj náhodou uvažoval nad tým, že nakúpim v pccku, tak predchádzajúci príspevok od nemenovaného zástupcu ma presvedčil, že sa im mám vyhnúť oblúkom.

Citácia:
fiha :) este furt nemas fakturu :) ta to zajimave :D

To takto sa baví dospelý človek? A so svojim zákazníkom.

Nie, už nejdem nič hovoriť... nech si každý pozrie, ako sa dotyčný správa, ako píše (x roztržitých štekov odoslaných po minúte) a potom nech si rozmyslí, komu dáva svoje peniaze.


:D :lol: :D sorry naozaj prepac

// pridané po 4 minútach od posledného príspevku

ac.milan píše:
nie, nemam. a fakt uchvatny pristup


a akoze co cakas ked pises taketo hluposti lebo netusim ocom pises na icq neracis ani odpisat netusim jak sa volas a zatial len vidim spliechanie ze nemas fakturu kazdy tu toci dookola o fakturach ktore alebo princip z fa je uz davno iny a fnugnuje uplne inac ako to fungovalo preto sa cudujem ze ty presne ty nemas fa to mi je cudne a zaroven smiesne ... no pretoze ked doteraz tovar siel rovno zakaznikom aby chudacik zakaznik mal cim skor tovar a nasledne sa posielala fa tak teraz chodi tovar na predajnu rozobere sa to komplet kazde rano a znovu sa to zabaluje s pribalenou fa tak vies preto mi je cudne ze nemas ziadnu fa a znovu sa pytam jak sa volas abo cislo objednavky daj bo zatial mam len od teba asi pol roka vypisovania ze nemas fa ... to je asi tak setko co vidim

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

a naozaj sa cudujem ze nakoniec je zle ze tu niekto pise z danej firmy nechcete mi este diktovat ako a jak mam pisat alebo popripade nechcete este ma dat zavriet ??? lebo pisem presne ako pisu zakaznici ... nepisem nijak horsie ani lepsie pisem ako vy ci co cakate ze na fore budem pisat jak majitel firmy ci co? sak to je sukromne forum ja pisem z domu ked mam cas niesom ani v robote ani nikde uz neblaznite :D preboha ....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
pccko.sk

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.08.2011 21:50

mám vybratý nejaký tovar a už nejakú dobu som sa rozhodoval medzi viacerími obchodmi, a týmto chcem podakovať pánovi majitelovi, že mi výber ulahčil ;) Stačí si dať do google výraz pccko a najvýraznejší výsledok je táto téma, a síce aj negatívna reklama je reklama, ale aby tomu pomáhal aj samotný obchod, to vidím prvý krát.
Citácia:
ako vy ci co cakate ze na fore budem pisat jak majitel firmy ci co?
Možno by pre začiatok stačilo nesprávať sa ako sedlák, alebo 13 ročné decko. Vždy som si myslel že majitelom je človek ráno, poobede, cez noc, na vianoce...stále, a zákazník je pre nich ten najvzácnejší človek, ktorý im dobrovolne prinesie svoje peniaze, len vy zjavne zákazníkov k fungovaniu nepotrebujete :rolleyes:







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.12.10
Prihlásený: 13.12.12
Príspevky: 14
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 07.08.2011 18:49

nie takych mi netreba ktory tu vypisuju bludy ... dakujem pekne


Offline

Užívateľ
Užívateľ
pccko.sk

Registrovaný: 18.03.06
Prihlásený: 13.10.23
Príspevky: 477
Témy: 126
Bydlisko: Bardejov
Príspevok NapísalOffline : 11.08.2011 18:55

Tiez pridam svoju skusenost.
Problemy som nezaznemanal ziadne ale ked som davnejsie objednaval graficku kartu tak nebola skladom tak som stornoval objednavku a objednal druhu ta prisla do 48 hodin ale na pocudovanie o 5 dni prisla aj tak co nebola skladom :) a tak som mal doma 2 GPU ale ja ako dobry clovek som jednu vratil a poslal s5 na naklady obchodu... ak by som vedel vtedy co viem teraz tak to takto nespravim...

+ znamy si objednaval nejaky CPU od AMD 3 jadro a dostal 4 jadro ktore bolo o dost drahsie... cize ak to tak prebieha aj u inych tak klobuk dolu ze este neskrachovali :)

Inak som bol spokojny...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.12.10
Prihlásený: 13.12.12
Príspevky: 14
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 12.08.2011 23:22

no tak zas si nefandi ze neviem kde mi pride nejaka grafika 2 krat jo :} a dnes to uz chodi knam na predajnu a fyzicky sa setko rozbaluje prebaluje a tak posiela ... pred tym to slo rovno a priamo zo skladu kvam preto sa to posielalo a spravilo sa sem tam chyba pretoze sklad to drzal ako objednavku ktora sa zrealizuje nasledne ak ten tovar bdue skladom cize dnes je to osetrene tak ze aj ked je nejaka objednavka ktora dojde neskor lebo nebola skladom tak pride mne uz priamo na predajnu a nie kvam domov ...

kazdopadne dakujem za slusnot ze si sa ozval a poslal si ju spet ale znovu opakujem videl by som kde sla grafika a komu ... a ze zanu nemam prachy :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
pccko.sk

Registrovaný: 13.10.09
Prihlásený: 02.06.13
Príspevky: 59
Témy: 11
Bydlisko: Bratislava ...
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2011 10:53

No tak pridam ja moju prvu a aj poslednu skusenost s tymto obchodom. Kamaratka si vybrala uz zlozenu zostavu z ponuky pretoze jej stary comp uz dosluzil tak chcela nieco na rychlo pre seba. Ja som uz par zostav zlozil takze sa vyznam celkom do tejto problematiky PC. Priniesol som PC ku sebe domov zabaleny lebo chcela aby som jej naistalovan windows. Otvoril som krabicu vybral comp a hned ma trocha prekvapilo hrkanie, tak som si povedal ok zabudli srobik vo vnutry a lieta po bedni. Otvoril som comp a boom dostal som sok za sokom. Tie tri sroby poletuce po bedni kaslat nato, ale To ze zamenili skoro vsetky komponentny za ine ako ze ponukana zostava aj ked su vykonnostne "rovnake" v poriadku ok beriem,DVD romka zasrobovana len na jednej strane jednym srobom a pri stlaceni lietala, HDD uvolnene obidva sroby a posuval sa tam jak suplik. Ale to najhorsie... totalne zle uchyteny chladic + nedotiahnuty a ked som sa pozriel blizzsie tak na chladici zospodu nalepeny vodivou pastou procesor ktory nebol vobec uchyteny v patici a poletoval spolu s chladicom to znamena ze procesor je totalne uz kaput! Toto nemoze spravit jedna firma zaoberajuca sa pocitacmi. Ako niekto moze osadzat chladic na zle osadeny procesor a este nasilu ho tam nasrobovat a poskodit tym cely procesor a seriozne to zabalia a daju do krabice a poslu to zakaznikovy domov. Je mi do placu lebo kamaratka sa dotoho voobec nevyzna anevie co ma robit tak teraz to vsetko vybavovanie zostava na mne :jaw:







_________________
Core i5 750@3.6GHz, Artic Freezer 13 PRO, Patriot 2x4GB RAM, MSI GTX660 OC TFIII, WD 1TB, WD 650GB,MSI P55 CD53, Corsair TX650 Enthusiast 80 PLUS Bronze, Logitech G11, Logitech MX518, Logitech X-540, Logitech Driving Force GT, SteelSeries H5v2 USB, SpeedLink Medusa 5.1 USB, Philips FHD 32'', SteelSeries Qck, X360, PS3
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2011 16:23

Hmm, to by ma dost zaujimalo ako sa dokaze, ze kto to "poskodil". Daj vediet, ako to dopadlo. Btw, ked si uz taky kamos, urcite si jej to mal poskladat radsej ty doma, v tomto by som ja neveril ziadnemu obchodu, skladal som uz nejednemu kamosovi :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
pccko.sk

Registrovaný: 13.10.09
Prihlásený: 02.06.13
Príspevky: 59
Témy: 11
Bydlisko: Bratislava ...
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2011 16:35

Ja som mu hned pisal mail okamzite jak to priniesol kurier aka je vada, evidentne ale normalne sa snim neda komunikovat. Otvoril som kasnu a ten chladic da sa povedat ze visel a ten procesor nalepeny zospodu na nom mimo patice. Kamaradka povedala ze si kupi zlozeny comp. Ale to je jedno moze toto skutocne urobit jedna firma ktora sklada PC..zle oasadit do patice procesor? a nacpat tam chladic stym ze to nieje utiahnute? Ja som tiez zvedavy pretoze som z BA a oni z KE a ja proste neposlem bez nejakeho dokladu naspat komp a nemam zaruku ze ho niekedy uvidim alebo peniaze. Ak sa toto vyriesi tak som jej povedal ze jej zlozim ja comp lebo toto sa fakt neda vtomto verit nikomu.Vyzera to ako keby to zlozil nejaky brigadnik na kolene v predajni za 5 minut. :(
Bohvie ako stym aj kurier ktory to niesol zachadzal ci to nehadzal tu krabicu jak pytel zemiakov ale to mna nemusi zaujimat. Prislo to , aje to cele zle a musite uznat nemozem povedat kurierovy pockajte dole hodinu ja to idem skontrolovat ci nieje nieco poskodene. By sa zasmial ci mi nahodov ne....e :D







_________________
Core i5 750@3.6GHz, Artic Freezer 13 PRO, Patriot 2x4GB RAM, MSI GTX660 OC TFIII, WD 1TB, WD 650GB,MSI P55 CD53, Corsair TX650 Enthusiast 80 PLUS Bronze, Logitech G11, Logitech MX518, Logitech X-540, Logitech Driving Force GT, SteelSeries H5v2 USB, SpeedLink Medusa 5.1 USB, Philips FHD 32'', SteelSeries Qck, X360, PS3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2011 16:40

Keby som z BA tak by som objednaval z alzy aj ked je to cosi drahsie. Mas tam kamenny obchod a urcite je to lepsie ako brat az z KE v tomto pripade.
Hadam sa ti to podari vyriesit. Tiez sa vudujem, ze si hned neskladal ty.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
pccko.sk

Registrovaný: 13.10.09
Prihlásený: 02.06.13
Príspevky: 59
Témy: 11
Bydlisko: Bratislava ...
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2011 16:54

mirom píše:
Hadam sa ti to podari vyriesit. Tiez sa vudujem, ze si hned neskladal ty.


Som pouceny uz az dost! Tazko sa stym panom komunikuje on mi jednoducho napisal najprv ze posle kuriera v pondelok preto a dalsi mail uz bol ze to mam poslat do kosic kurierom a ze do 14 dni pridu na ucet peniaze :( . Poslali by ste nieco len tak bez dokladu?Asi tazko







_________________
Core i5 750@3.6GHz, Artic Freezer 13 PRO, Patriot 2x4GB RAM, MSI GTX660 OC TFIII, WD 1TB, WD 650GB,MSI P55 CD53, Corsair TX650 Enthusiast 80 PLUS Bronze, Logitech G11, Logitech MX518, Logitech X-540, Logitech Driving Force GT, SteelSeries H5v2 USB, SpeedLink Medusa 5.1 USB, Philips FHD 32'', SteelSeries Qck, X360, PS3
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2011 17:03

A aky dosklad by si chcel? Ved to normalne posles, mas emailovu komunikaciu. Ked som "nadialku" reklamoval botasky, tiez som nemal ziaden doklad, ze som ich poslal, len podaci listok z posty. Ty budes mat listok z posty, alebo od kuriera. Ine potvrdenie tazko od niekoho dostanes.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
pccko.sk

Registrovaný: 13.10.09
Prihlásený: 02.06.13
Príspevky: 59
Témy: 11
Bydlisko: Bratislava ...
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2011 17:09

Emailovu komunikaciu ano ale stym panom sa velmy zle komunikuje. Uvidim no co poriesim lebo som na toto fakt zvedavy ako to dopadne. Zas mozno krivdim im neviem bud to zle namontovali oni naozaj alebo kurier si to prehadzoval ako chcel. Toto fakt netusim ale podla mna by sa veci takehoto obsahu mali znackovat ako krehke. Neviem. :cry:







_________________
Core i5 750@3.6GHz, Artic Freezer 13 PRO, Patriot 2x4GB RAM, MSI GTX660 OC TFIII, WD 1TB, WD 650GB,MSI P55 CD53, Corsair TX650 Enthusiast 80 PLUS Bronze, Logitech G11, Logitech MX518, Logitech X-540, Logitech Driving Force GT, SteelSeries H5v2 USB, SpeedLink Medusa 5.1 USB, Philips FHD 32'', SteelSeries Qck, X360, PS3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2011 17:29

Tvojim dokladom by mal byt aj screenshot mailu kde ti pisali, ze to mas poslat. ;) Toho by som sa az tak nebal. Kludne to posli.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 667 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem s pccko.sk

v Obchody, reklamácie a právo

13

1148

07.02.2010 16:49

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. pccko.sk - problemy :D

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Obchody, reklamácie a právo

113

8574

13.04.2011 21:21

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC zostava z pccko.sk

v PC zostavy

9

680

31.08.2012 1:11

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pccko

v Obchody, reklamácie a právo

2

1139

22.03.2008 13:51

gadgetsk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PCCKO

v PC zostavy

18

697

13.11.2011 8:26

oser Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PCcko

v PC zostavy

17

1081

14.04.2009 18:52

Frantik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PCčko

v PC zostavy

15

1302

30.07.2009 18:59

W-ShikAre Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Padajuce PCCKO?

v Obchody, reklamácie a právo

6

693

25.05.2011 14:25

EXIREXT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pccko-linky

v Sieťové a internetové programy

7

2663

15.08.2010 11:13

ultimateman Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. otazka pccko

v Obchody, reklamácie a právo

12

759

14.02.2010 15:16

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pccko- RMA

v Obchody, reklamácie a právo

1

525

21.09.2010 12:25

Pistuk_14 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. D: Tri zľavové kódy - Pilulka.sk , Martinus.sk , 4home.sk

v Vymením a darujem

0

548

20.03.2022 18:32

ramaya Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PCcko okolo 666€

v PC zostavy

16

789

10.04.2009 12:38

Milan14 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pc zostava z PCCko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

34

1626

16.08.2010 18:55

123vos123 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pc zostava z PCCko

v PC zostavy

13

692

14.09.2010 20:57

killer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PCcko pre grafika cca 500€

v PC zostavy

4

371

26.08.2012 19:25

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra