čaute,mám problém...keď zapínam PC, tak sa mi iba zobrazí hneď na začiatku obrázok Asusu (lebo od neho mám dosku) A8N-SLI,ale potom už len je čierna obrazovka v lavo hore začne blikať taká pomlčka (-)...včera večer som to skúšal riešiť Resetom CMOS ,a fungovalo to,lenže teras to už nezaberá...
Ďakujem za rýchle odpovede...
_________________ Programovanie PHP,MySQL,CSS,HTML |