Zdravím,
viete mi prosím poradiť nejaký software na zarovnávanie obrázkov? Fotil som na statíve, ale mal som ho zle utiahnutý (zistil som to, až keď som otvoril fotky v PC). jak by osm to takto povedal.. Urobil som viac fotiek v jednej kompozícii, ale nie sú presne zarovnané. proste, keď si rýchlo prepnem obrázok, tak je vidno posuv (pohyb). a potreboval by som nejaky soft, ktorý mi automatický fotografie zarovná (kludne aj keď ich má ostrihať). lebo fotiek je 77 a ručne sa mi to zarovnávať fakt nechce.
skúšal som googlovať, ale zatiaľ bezvýsledne, samé blbosti
_________________ Sorry za prelkepy |