ronny píše:
myslim ze fajn, mne sa to paci. ..
len jedna vec. ..
to menu, ked ukazes mysou nanho. .. to sa mi moc nepaci. ..
ale to je len moj osobny nazor ostatnym sa to asi bude pacit, ale mne nie
. .. no ale teda inak myslim, ze nie je co vytknut
nj to menu som si aj ja vsimol kapku gicove ale nexcem kritizovat kazdu vec ale taky ja uz som vzdy sa mi daco nepaci co sa tyka webdesignu (mojim heslom je "nic neni take dobre aby to nemohlo by teste lepsie")