[ Príspevkov: 7 ] 
AutorSpráva
Offline

Čestný člen
Čestný člen
[Kritika] www.muaythai.sk

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5403
Témy: 30 | 30
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 17.07.2006 14:29 | [Kritika] www.muaythai.sk

Keďže sa mi práve podarilo sprevádzkovať (beta verziu) klubovej stránky, zaujímalo by ma čo si o tom myslíte - www.muaythai.sk
A nešetrite ma :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
[Kritika] www.muaythai.sk

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137 | 137
Bydlisko: Slovakia - ...
NapísalOffline : 17.07.2006 18:17 | [Kritika] www.muaythai.sk

pekna ale troxa prazdna vybral si dobre farby


_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
[Kritika] www.muaythai.sk

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5403
Témy: 30 | 30
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 17.07.2006 20:36 | [Kritika] www.muaythai.sk

Jasne že je prázdna, predtým čo bola bola pekná (po stránke grafickej) ale nie po stránke funkčnej. A nemám čo dať do obsahu a nemám poriadne fotky. Ale čoskoro všetko bude, viac položiek v menu a pod. Len či bude aj klub. Ak by niekto poznal trénera (najlepšie thajský box, kickbox ale môže byť aj celkovo tréner čo sa vie rozvrhnúť tréning) z Bratislavy a okolia nech sa ozve, my máme teraz nedostatok (žiadneho :D ).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
[Kritika] www.muaythai.sk

Registrovaný: 28.06.06
Prihlásený: 20.09.07
Príspevky: 48
Témy: 9 | 9
Bydlisko: Petrzka
NapísalOffline : 18.07.2006 21:38 | [Kritika] www.muaythai.sk

myslim ze fajn, mne sa to paci. ..

len jedna vec. ..
to menu, ked ukazes mysou nanho. .. to sa mi moc nepaci. ..
ale to je len moj osobny nazor ostatnym sa to asi bude pacit, ale mne nie

. .. no ale teda inak myslim, ze nie je co vytknut


_________________
szuppa web programmer :lammer:
Offline

Užívateľ
Užívateľ
[Kritika] www.muaythai.sk

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137 | 137
Bydlisko: Slovakia - ...
NapísalOffline : 18.07.2006 22:02 | [Kritika] www.muaythai.sk

ronny píše:
myslim ze fajn, mne sa to paci. ..

len jedna vec. ..
to menu, ked ukazes mysou nanho. .. to sa mi moc nepaci. ..
ale to je len moj osobny nazor ostatnym sa to asi bude pacit, ale mne nie

. .. no ale teda inak myslim, ze nie je co vytknut


nj to menu som si aj ja vsimol kapku gicove ale nexcem kritizovat kazdu vec ale taky ja uz som vzdy sa mi daco nepaci co sa tyka webdesignu (mojim heslom je "nic neni take dobre aby to nemohlo by teste lepsie")


_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
[Kritika] www.muaythai.sk

Registrovaný: 07.03.06
Prihlásený: 23.01.11
Príspevky: 404
Témy: 2 | 2
Bydlisko: Prešov / Pr...
NapísalOffline : 18.07.2006 22:45 | [Kritika] www.muaythai.sk

Ja som mu vravel, nech ten hover v menu zmení, ale nedal si povedať... :(
Ten hover efekt tam jednoducho vizuálne nepasuje...
:P


Offline

Užívateľ
Užívateľ
[Kritika] www.muaythai.sk

Registrovaný: 06.05.06
Prihlásený: 05.08.11
Príspevky: 171
Témy: 8 | 8
Bydlisko: Svaty Jur
NapísalOffline : 22.07.2006 10:34 | [Kritika] www.muaythai.sk

mne cely ten design je proti srsti, je tam vela prechodov, az moc na moj vkus, niekedy sa hovori
Citácia:
v jednoduchosti je krasa


 [ Príspevkov: 7 ] 


[Kritika] www.muaythai.sk



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

KRITIKA

v Frontend

8

846

20.05.2008 20:04

marco_polo2

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika :)

v Frontend

6

835

18.09.2011 21:46

pa3ick

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika

v Frontend

17

1358

27.05.2008 17:46

jablko05

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

KRITIKA

v Frontend

10

891

15.05.2008 20:23

2HAL5

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kritika

v Frontend

4

960

05.07.2007 15:50

shaggy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika dizajnu

v Frontend

16

1005

16.04.2008 21:53

Blackshadow

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika webstránky

v Frontend

4

916

11.08.2011 19:15

Bajzik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika eshopu

v Frontend

11

1041

10.01.2010 16:42

Svolo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika designu

v Frontend

11

940

15.08.2008 16:15

Paťulooo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika webu

v Frontend

23

1186

21.04.2008 13:10

jabo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika dizajnu

v Frontend

14

1170

02.08.2010 8:22

vladopt

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika webu

v Frontend

8

920

05.07.2011 19:39

joopan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kritika web

v Frontend

7

814

08.06.2008 22:32

jaji

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kritika webu

v Frontend

8

1010

25.07.2010 19:44

Dzin

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kritika desingu

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Frontend

58

2050

07.01.2008 7:18

tomasko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

KRITIKA WEBU

v Frontend

7

987

23.05.2010 19:14

ilooli



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF