Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 7 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.11.09
Prihlásený: 16.04.18
Príspevky: 94
Témy: 18
Bydlisko: Ružomberok
Príspevok NapísalOffline : 21.09.2010 21:32

Caute mam ani nie 2 mesiace HP ProBook 655b a v nom je DVD mechanika model (hp DVDRAM GT30L)-vypis z PC Wizard. Az teraz som si chcel napalit audio CD do auta a pokazilo mi kazde CD, vzdy mi vypise ze vlozene CD je pravdepodobne chybne alebo nekompaktibilne s DVD mechanikou. CO je ale blbost pretoze mechanika podporuje obidfa formaty aj +/-. Nechce sa mi ale ani verit ze by bola vadna DVD-ROM lebo som na nej prakticky este nic nenapalil (aj ked viem ze sa to moze stat aj ked je hned nova) Skor si myslim ze ci len netreba nieco nastavit pripadne..... a tu necham priestor pre vase vyjadrenia.
OS- W7-Profesional

-Skusal som to napalovat cez WIN, CDBurnerXP, Ashampoo/ jedine cez WIN sa mi podarilo napalit 1 CD, ale zmazat RWcko sa neda cez ziadny program.
-Skusal som aj odinstalovat ovladac a znovu nainstalovat/ nepomohlo


Offline

Užívateľ
Užívateľ
vypis chyby pri napalovani pri DVD hp DVDRAM GT30L

Registrovaný: 01.09.10
Prihlásený: 08.02.14
Príspevky: 95
Témy: 0
Bydlisko: East
Príspevok NapísalOffline : 21.09.2010 23:20

skus si stiahnut driver http://www.pcpitstop.com/drivers/downlo ... GT30L.html, daj pozor na verzie 32 a 64 win7


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.11.09
Prihlásený: 16.04.18
Príspevky: 94
Témy: 18
Bydlisko: Ružomberok
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.09.2010 9:41

nikde som tam nenasiel driver pre w7 64bit alebo ho neviem najst... :(


Offline

Užívateľ
Užívateľ
vypis chyby pri napalovani pri DVD hp DVDRAM GT30L

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 28.04.24
Príspevky: 20313
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 22.09.2010 10:43

driver na cd/dvd mechaniku? v ktorom storoci zijes?
bud to radio nema rado urcitu znacku medii, alebo to blbo napalujes. vyskusaj viacero znaciek a mensiu rychlost palenia.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.11.09
Prihlásený: 16.04.18
Príspevky: 94
Témy: 18
Bydlisko: Ružomberok
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.09.2010 13:59

Neviem ako ty ale ja zijem v 21. storoci. Nie som odbornik do PC ale tolko viem ze aj spominana DVD ma nejaky ovladac, alebo ze by si bol jediny komu na chod DVD netreba ovladac?????. Kazdy mame znalosti z niecoho ineho a od toho su fora aby ti skuseni v jednej oblasti poradili tim menej skusenym. Ty zmysel fora evidentne nechapes.
A tereaz k tvojej vecnej casti. Skusal som viacero druhov medii Verbatim, Xidex, Imation, Emtec, no bez uspechu...

Zavolal som na HP linku a zajtra mi pride nova mechanika, vymenim a napisem ci sa probrem odstranil....
Mimochodom aj na HP linke sa ma opytali najskor na ovladac. Myslis ze ani technici v HP nevedia v ktorom storoci ziju???


Offline

Užívateľ
Užívateľ
vypis chyby pri napalovani pri DVD hp DVDRAM GT30L

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 28.04.24
Príspevky: 20313
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 22.09.2010 17:13

nexter píše:
Neviem ako ty ale ja zijem v 21. storoci. Nie som odbornik do PC ale tolko viem ze aj spominana DVD ma nejaky ovladac, alebo ze by si bol jediny komu na chod DVD netreba ovladac?????.

Ano, dvd ma nejaky ovladac, a co? keby si vobec vedel o com hovoris tak uz davno vies ( a je to vseobecne zname uz cca 10r) ze s ovladacmi na cd mechaniky sa patlalo naposledy v dobach MSDOSu, vo windowse od 95 vyssie pre napalovanie nemusis nic riesit s ovladacmi mechaniky a preto ich ziaden vyrobca uz 10 rokov nedodava k nijakej mechanike.

nexter píše:
Kazdy mame znalosti z niecoho ineho a od toho su fora aby ti skuseni v jednej oblasti poradili tim menej skusenym. Ty zmysel fora evidentne nechapes.

toto je co za somarina? ako to suvisi s tym co tuna riesime? ale ok, na toto som uz zvyknuty,nakolko podobne brepty pise kazdy koho zdrbem za to ze pise kraviny a dojdu mu vecne argumenty.

nexter píše:
A tereaz k tvojej vecnej casti. Skusal som viacero druhov medii Verbatim, Xidex, Imation, Emtec, no bez uspechu...

no vidis, stacilo napisat toto a nie tu nepodstatnu omacku vyssie

nexter píše:
Zavolal som na HP linku a zajtra mi pride nova mechanika, vymenim a napisem ci sa probrem odstranil....

vacisnous a tym aj odstrani. Vadna mechanika byva pri zle citatelnych mediach hned na druhom mieste po zle vypalenych (rychlost) alebo doskrabanych mediach.

nexter píše:
Mimochodom aj na HP linke sa ma opytali najskor na ovladac. Myslis ze ani technici v HP nevedia v ktorom storoci ziju???

a vies preco sa to pytali? aby vylucili ci nemas mechaniku nejak vo windowse rozhodenu a ci nemas s nou nejaky problem. Nie preto, ze by ti k nej dali nejake ovladace.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.11.09
Prihlásený: 16.04.18
Príspevky: 94
Témy: 18
Bydlisko: Ružomberok
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.09.2010 17:53

Moja reakcia na tvoje "zdrbanie" ako si to sam nazval bola opodstatnena a vysvetlil som ti len tolko ze nie kazdy je expert v kazdej oblasti, ale asi si ma nepochopil.

Citácia:
Ano, dvd ma nejaky ovladac, a co? keby si vobec vedel o com hovoris tak uz davno vies ( a je to vseobecne zname uz cca 10r) ze s ovladacmi na cd mechaniky sa patlalo naposledy v dobach MSDOSu, vo windowse od 95 vyssie pre napalovanie nemusis nic riesit s ovladacmi mechaniky a preto ich ziaden vyrobca uz 10 rokov nedodava k nijakej mechanike.

preco si potom v predchadzajucom prispevku pisal ze
Citácia:
driver na cd/dvd mechaniku? v ktorom storoci zijes?

Z tohoto tvojho vyjadrenia je mozne usudit len jedno a to, ze podla teba driver na DVD mechaniku nie je treba, co nie je pravda takze si zavadzal od prveho tvojho prispevku.... Bud nevies spravne formulovat to co chces povedat alebo nemas vedomost o tom co pises....
Citácia:
toto je co za somarina? ako to suvisi s tym co tuna riesime? ale ok, na toto som uz zvyknuty,nakolko podobne brepty pise kazdy koho zdrbem za to ze pise kraviny a dojdu mu vecne argumenty.

to bola moja reakcia na tvoju nezmyselnu arogantny prispevok o tom ze kde vlastne zijem aby si pochopil to ze nie sme vsetci tak vzdelani ako ty... a preto sa tu pytame a preto tu ludia odpovedaju...
Citácia:
a vies preco sa to pytali? aby vylucili ci nemas mechaniku nejak vo windowse rozhodenu a ci nemas s nou nejaky problem. Nie preto, ze by ti k nej dali nejake ovladace

ver tomu ze som od nich ani ziadne ovladace nechcel len som sa opytal co s tym moze byt a ako prve sa ma opytal ci mam ake take znalosti s PC a si som skusil odinstalovat ovladac a znovunainstalovat... takze asi tak.

Mam rad vecnu diskusiu ktora je k veci a nie taku ktora sklzne do osobnych animozit. Takze ti zelam pekny den a uz to nebudem riesit.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 7 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WINDOWS 7 - CHYBY PRI NAPALOVANI CD/DVD

v Operačné systémy Microsoft

4

1426

20.02.2010 12:08

vazovski Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Napalovacka mi nici pri napalovani DVD/CD-cka

v Optické zariadenia

9

1356

01.11.2007 16:30

piethblank Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. CD-RW LG or DVD-RW LG - pri napalovani resetuju PC

v Optické zariadenia

0

635

19.11.2007 21:24

Iv0vI Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem pri napalovani

v Ostatné programy

2

553

05.04.2010 14:51

Panter Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pomaly pc pri napalovani

v Operačné systémy Microsoft

6

426

14.02.2008 9:25

111Biker111 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. vypisuje chybu pri napalovani

v Optické zariadenia

0

960

18.03.2008 16:40

ujobaris Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. posúva zvuk pri napaľovaní

v Optické zariadenia

4

746

30.07.2010 9:27

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chyba citania pri napalovani

v Ostatné programy

3

1332

19.05.2006 19:11

gen1us Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nero 7 - chyba pri napalovani

v Ostatné programy

5

928

09.05.2011 22:42

Logik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Súbory zväčšia veľkosť pri napalovaní.

v Video programy

2

389

28.10.2016 10:47

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problem pri napalovani cd , notebook Asus

v Notebooky a netbooky

4

569

31.08.2012 13:31

RadkoST Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problem pri napalovani v IMG BURN

v Optické zariadenia

0

631

04.11.2007 20:14

ovi77 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem s LG pri napalovani cez nero

v Optické zariadenia

11

2565

05.03.2010 20:54

dukeluke Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. chyby pri memteste

v Pamäte

7

517

29.08.2011 17:39

majky358 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. chyby pri bootovani HDD

v Pevné disky a radiče

3

1436

29.01.2010 0:13

street2style Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chyby pri prihlasovaní cez MySQL

v PHP, ASP

4

923

26.11.2011 22:02

peco.voki Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra