Ahojte,
Potreboval by som radu ohľadom chladiča na CPU pre vyššie taktovanie.
Kúpil som
http://www.alza.sk/amd-phenom-ii-x4-960 ... 269457.htm mam kompletne novú zostavu, no ten chladič, čo bol pri PC stojí za hovno. Potreboval by som chladenie, ktoré je do 30€ a udrží normálnu teplotu pri frekvencii 3.4 až 4GHz pri hraní.
Moja skrinka je prevzdušnená, no základ je dobré chladenie až potom overclock.
Takto vypadá môj PC teraz... môžete tam vidieť aj ten "chladič"
http://imageshack.us/g/339/dsc00458at.jpg/