Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 8 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.08.12
Prihlásený: 01.03.24
Príspevky: 5
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2012 18:56

potrebujem zmenit IP adresu respektíve niečo takého aby som napríklad zo Slovenska mohol pracovat s nap. anglickou IP adresou. zistoval som ohladom toho a takéto pojmy som poobjavoval co sa ohladom toho vsetkeho týkalo. vedeli by ste mi poradit?
mám internet od T-com, router Digor,

//Zvýšená inteligencia témy o dva stupne vymazaním pôvodného prvého príspevku. KocuR


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
VPN, proxy, IP, DNS

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2012 21:28

Začni tu: www.google.sk
Sem si to naťukať zvládol, určite zvládneš aj na google a som si istý, že nájdeš materiálov viac ako dosť. Keď budeš mať konkrétny problém, môžeš sa kľudne pýtať ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.08.12
Prihlásený: 01.03.24
Príspevky: 5
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.08.2012 10:17

walther píše:
Začni tu: www.google.sk
Sem si to naťukať zvládol, určite zvládneš aj na google a som si istý, že nájdeš materiálov viac ako dosť. Keď budeš mať konkrétny problém, môžeš sa kľudne pýtať ;)


no neni som sprostý a poznám gúúgla bodka eská ... nechcem ništ ziadnu pomoc lebo vidím ze walther je ochotný človek a radu za všetky peniaze mi dal. nie su všetci IT technici co maju vlastný svet co všetkemu rozumejú ja som normalny človek a žijem v tomto svete !!!!

ale ak si taký mudrlant tak mi povedz ako spraviť respektíve zamaskovať používanie TOR,ako si nastavim IPčku iba čisto zo Slovenska ale aby bola vzdy iná, aký modem si kúpiť, aký prídavný modul tam dorobit aby mi automaticky menil IP adresu v nejakých intervaloch co si nastavím...mal by som vyše otazok ešte ale neviem ci mi aj s týmto bude pomoci


Offline

Užívateľ
Užívateľ
VPN, proxy, IP, DNS

Registrovaný: 05.10.07
Prihlásený: 15.03.24
Príspevky: 731
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2012 10:26

Zaklad je opisat cely problem. A nie kopa neurcitych otazok na ktore je milion neurcitych odpovedi (ako ti dal najavo walther).

Za prve, co je TOR?
Pred tym si chcel zahranicnu IP, teraz chces neustale menit Slovenku IP. Dost podstatne je vediet za akym ucelom to potrebujes.

Ak mas od providera Dynamicku verejnu IP, tak vecsinou staci iba restartovat router.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.08.12
Prihlásený: 01.03.24
Príspevky: 5
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.08.2012 14:38

Daevid píše:
Zaklad je opisat cely problem. A nie kopa neurcitych otazok na ktore je milion neurcitych odpovedi (ako ti dal najavo walther).

Za prve, co je TOR?
Pred tym si chcel zahranicnu IP, teraz chces neustale menit Slovenku IP. Dost podstatne je vediet za akym ucelom to potrebujes.

Ak mas od providera Dynamicku verejnu IP, tak vecsinou staci iba restartovat router.


Odporucam pouzit google dobka eská..
TOR je v skratke na zmenu IP adresy len dá sa to objaviť ze ides cez TOR a to potrebujem zamaskovať ešte...ako som písal uz vyššie co vsetko potrebujem. Ja potrebujem mat aj zahraničnu a inokedy potrebujem zasa Slovensku..
Nie nedá sa to s tým routerom spraviť ako píšeš.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
VPN, proxy, IP, DNS

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2012 20:21

Citácia:
ja som normalny človek a žijem v tomto svete !!!!

Vyjadrím sa slušne - toto považujem za veľmi kvalitný žart. Rád by som ťa videl, ako by si došiel k hocijakému inému povolaniu a začal vykrikovať podobné :shit: Rád by som videl, čo by ti povedal taký stolár, ktorému by si sa snažil nahovoriť, že ty sa učiť nemusíš, pretože ty máš svoj život a on ti teda musí všetko dať ako na striebornej tácke, samozrejme zadarmo a hneď.

Čo sa týka konkrétneho problému, odhliadnuc od tvojej absolútnej arogancie, STÁLE si nepovedal, PREČO potrebuješ niečo podobné a k akému účelu to má slúžiť. Podľa toho sa dá navrhnúť riešenie. Na vyriešenie niektorých situácií sa dá požiť napríklad takáto služba: http://proxy.org/ TOR slúži na trošku iné účely a hlavne iným spôsobom. Tebe bude pravdepodobne bohate stačí nejaká proxy, len treba počítať s tým, že tá rýchlosť je rôzna...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
VPN, proxy, IP, DNS

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147
Bydlisko: Žilina / Os...
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2012 22:41

Zriaď si aj vpn spojenie do afriky, a potom si vygoogli tvoje "ultra" pojmy. Neboj sa, bude to také bezpečné spojenie, že ani Fico, Obama, Putin nebudú vedieť, že googliš čo je to VPN.







_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.06.14
Prihlásený: 09.06.14
Príspevky: 2
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 09.06.2014 0:44

daj 3 eura mesacne zaregistruj sa na bestproxyandvpn.com nastav si preferovane miesta a v akych intervaloch sa ti ma menit IP adresa tie IPcky sa ti budu prehadzovat automaticky a urcis si z ktorych statov a miest maju byt IP adresy,,maju to dobre spravene ziadna stranka nikdy omne nezistila ze idem cez proxy normalnee aj provider co blokoval a pododbne tak ja som si behal po vsetkych strankach blokovanych


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 8 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Proxy switcher - nestahuje nove proxy IP

v Sieťové a internetové programy

0

786

02.11.2008 14:22

D3mi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Netflix začína blokovať prístup na zahraničné verzie cez VPN, proxy a unblockery

v Novinky

5

3022

23.12.2022 8:16

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zmena IP(proxy)

v Poskytovatelia internetu

2

484

24.03.2013 12:49

bebuliq952 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. hladam vpn s americkou IP

v Sieťové a internetové programy

0

312

28.12.2010 12:32

c3po Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. VPN - 2x pripojenie z tej istej IP adresy

v Sieťové a internetové programy

0

355

14.10.2020 17:50

jumper Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Rovnaka IP adresa clienta po pripojeni na VPN

v Sieťové a internetové programy

0

384

09.11.2020 10:00

jumper Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Proxy switcher Standart - PRO ) nejde stahovat proxy

v Sieťové a internetové programy

0

697

20.09.2008 12:50

D3mi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. presmerovanie IP a portu na inu IP:Port (Visual Basic 6)

v Delphi, Visual Basic

0

585

07.11.2009 14:57

miamia Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. No-IP Problém komunikácie so statickou IP

v Sieťové a internetové programy

2

273

14.11.2014 21:21

kumasro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dynamicka IP a IP changer

v Sieťové a internetové programy

3

384

05.04.2010 18:54

Milanese Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. VPN ?

v Sieťové a internetové programy

4

563

12.05.2018 21:36

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. VPN

v Sieťové a internetové programy

0

730

09.10.2018 19:50

Birema Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. VPN

v Sieťové a internetové programy

4

509

15.09.2017 22:33

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. VPN

v Siete

0

818

20.10.2008 17:27

Daevid Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. VPN

v Ostatné programy

5

793

14.08.2017 7:37

molnart Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PROXY

v Sieťové a internetové programy

1

684

19.02.2008 12:07

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra