[ Príspevkov: 5 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.07.07
Prihlásený: 17.05.13
Príspevky: 78
Témy: 17 | 17
Bydlisko: Šaľa
NapísalOffline : 25.09.2008 14:49 | VISTA32 or VISTA64

Cawte. Kupil som novy comp a rozmyslam ci tam dat vistu 32b alebo 64b verziu. Ktoru by ste mi doporucili? Zostava viď popis.


_________________
MB: GIGABYTE GA-EP45-DS4 | CPU: INTEL Core 2 Quad Q9400 | CPU FAN: Coolink Corator DS | GK: GAINWARD HD4870 Golden Sample 512MB DDR5 | HDD: Samsung SpinPoint F1 750GB | RAM: OCZ ReaperX HeatPipe Edition, 4GB (KIT 2x2GB) DDR2 800MHz | PSU: FORTRON BlueStorm II 500W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.08
Prihlásený: 03.12.25
Príspevky: 884
Témy: 3 | 3
NapísalOffline : 25.09.2008 14:57 | VISTA32 or VISTA64

Kup 64 bitovu, inak by si nevyuzil celu kapacitu pamate (ale len dakych 3.5 GB). :)


_________________
Empty your memory, with a free()… like a pointer!
If you cast a pointer to an integer,
it becomes the integer, if you cast a pointer to a struct, it becomes the struct…
The pointer can crash…, and can overflow…
Be a pointer my friend…
Online

Správca fóra
Správca fóra
VISTA32 or VISTA64

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 19.06.26
Príspevky: 13344
Témy: 438 | 438
Bydlisko: Myjava
NapísalOnline : 25.09.2008 15:10 | VISTA32 or VISTA64

ano jednoznacne 64bit, ovladace na to mas a prakticky inu volbu ani nemas...:) az ked niekedy pride Win 7


_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Edifier R1700BT / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 11 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S24 Ultra Phone2: Google Pixel 8 Pro
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.07.07
Prihlásený: 17.05.13
Príspevky: 78
Témy: 17 | 17
Bydlisko: Šaľa
Napísal autor témyOffline : 25.09.2008 15:11 | VISTA32 or VISTA64

Ja sa bojim len toho, aby mi isli hry a programy. Preto vaham nad tou 64-kou.


_________________
MB: GIGABYTE GA-EP45-DS4 | CPU: INTEL Core 2 Quad Q9400 | CPU FAN: Coolink Corator DS | GK: GAINWARD HD4870 Golden Sample 512MB DDR5 | HDD: Samsung SpinPoint F1 750GB | RAM: OCZ ReaperX HeatPipe Edition, 4GB (KIT 2x2GB) DDR2 800MHz | PSU: FORTRON BlueStorm II 500W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.08
Prihlásený: 03.12.25
Príspevky: 884
Témy: 3 | 3
NapísalOffline : 25.09.2008 15:16 | VISTA32 or VISTA64

No, vacsina 32bit software by mala ist, problemom by mohli byt 16 bitove aplikacie... Precitaj si http://www.microsoft.com/windows/window ... 4-bit.aspx ;)


_________________
Empty your memory, with a free()… like a pointer!
If you cast a pointer to an integer,
it becomes the integer, if you cast a pointer to a struct, it becomes the struct…
The pointer can crash…, and can overflow…
Be a pointer my friend…
 [ Príspevkov: 5 ] 


VISTA32 or VISTA64



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vista64 a Wifi

v Windows

2

321

24.07.2008 12:44

robeno

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prechod z Vista32 na XP - ale ktore?

v Windows

4

243

30.03.2008 19:57

Qpkqkma

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vista64 a aky modem/router/

v Siete

6

693

21.04.2008 21:40

ScorpionSX



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF