Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 16 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 24.02.10 Príspevky: 1302 Témy: 152 | 152 |
_________________ PC: CPU: Intel Core 2 Duo E7400 2,8 GHz, MB: ASUS IPIEL-LA REV. 1.03, GPU: Intel G45/G43 Express Chipset - Intel GMA X4500HD, RAM: 8 GB RAM: Kingston 2 GB DDR2 PC2-6400 800 MHz CL6 + Samsung 2 GB DDR2 PC2-6400 800 MHz CL6 + 2x Patriot 2 GB DDR2 PC2-6400 Non-ECC 800MHz CL6, HDD1: TOSHIBA/(HITACHI) DT01ACA200 3,5" 2 TB 7200 RPM 64 MB SATA 6.0 Gb/s JAN-2013 2 Platne max. 200 MB/s 4-2013, HDD2: TOSHIBA/(HITACHI) DT01ACA200 3,5" 2 TB 7200 RPM 64 MB SATA 6.0 Gb/s MAR-2014 2 Platne max. 200 MB/s 4-2014, HDD3: TOSHIBA/(HITACHI) P300 HDWD120 3,5" 2 TB 7200 RPM 64 MB SATA 6.0 Gb/s NOV-2016 2 Platne max. 200 MB/s 1-2017, Optical Drive: HITACHI LG DVD-RAM GH40L, Sound: Realtek High Definition Audio - Realtek ALC888, Network Adapter: Intel 82567V-2 Gigabit Network Connection, PSU: LITEON PS-5301-08HF 300 W, Monitor: HP 24f 24" IPS LCD LED podsvietenie 1920 x 1080, Keyboard: Logitech K120, Mouse: inphic B1 PC Wired Mouse with Programmable Keys Silent micro-switch 4 DPI levels (1200, 2400, 4800, 7200), OS: Microsoft Windows 10 22H2 Pro SK 64-bit |
|
Registrovaný: 11.05.09 Prihlásený: 20.08.12 Príspevky: 227 Témy: 19 | 19 Bydlisko: nespomeniem si |
nie len klobuk. uz sa tesim, ked sa to zacne vyuzivat. mat 160 tisic dvd na disku je pomerne pekne cislo 
|
|
Registrovaný: 24.01.08 Prihlásený: 13.09.17 Príspevky: 14571 Témy: 66 | 66 Bydlisko: Žilina |
pekná kapacita, akurát si nie som úplne istý, ako na tom budú rýchlosti - kopírovanie, defragmentácia... 
_________________ C#, PHP, ... |
|
Registrovaný: 11.05.09 Prihlásený: 20.08.12 Príspevky: 227 Témy: 19 | 19 Bydlisko: nespomeniem si |
itnews.sk píše: Dosiahnutá bola aj veľká prenosová rýchlosť dát, až 30-násobne vyššia oproti prenosovej rýchlosti súčasných pevných diskov. Vysoká prenosová rýchlosť je pritom kľúčovým prvkom na možné praktické využitie takéhoto média.
|
|
Registrovaný: 24.01.08 Prihlásený: 13.09.17 Príspevky: 14571 Témy: 66 | 66 Bydlisko: Žilina |
mm, nabudúce dočítam aj poslednú vetu 
_________________ C#, PHP, ... |
|
Registrovaný: 26.11.06 Prihlásený: 09.10.24 Príspevky: 4118 Témy: 319 | 319 Bydlisko: HE/BA |
Mám pocit, že defragmentácie nebude možná na takomto médiu, keďže tam niekde spomínali laser na nejaký fotografický film, predopkladám že to bude niečo ako CD-R.
|
|
Registrovaný: 25.12.08 Príspevky: 2945 Témy: 89 | 89 |
konecne si stiahnem cely internet
_________________ PC:AMD phenom 9950BE, GIGABYTE MA790X-DS4, Kingston HyperX 800mhz 2x2GB, 1TB samsung spinpoint F1, Ati 5770 vapor-x, zdroj Seasonic S12II-520W Phone: Galaxy s4Tab: Galaxy Tab 8.4 Pro NTB: TOSHIBA Satellite L505-13G: i5-430M, 4gb ram, ati5165 Foťák: Nikon D90 + 18-105, 35 1.8 |
|
Registrovaný: 31.03.10 Prihlásený: 31.12.20 Príspevky: 1014 Témy: 83 | 83 Bydlisko: Košice |
Ale este dlho si pockame na taketo disky 
|
|
Registrovaný: 17.04.08 Prihlásený: 19.06.26 Príspevky: 13344 Témy: 438 | 438 Bydlisko: Myjava |
ElNorka píše: konecne si stiahnem cely internet
takychto medii by si potreboval peknych par tisic...ak vobec, kedze objem dat na nete sa zvacsuje ako rozpinavost vesmiru a je zda sa takmer nekonecny
_________________ PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Edifier R1700BT / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 11 64-bit FPP PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300 NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz Phone: Samsung Galaxy S24 Ultra Phone2: Google Pixel 8 Pro Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E |
|
Registrovaný: 25.12.08 Príspevky: 2945 Témy: 89 | 89 |
ElNorka píše: konecne si stiahnem cely internet
myslene ako ftip
_________________ PC:AMD phenom 9950BE, GIGABYTE MA790X-DS4, Kingston HyperX 800mhz 2x2GB, 1TB samsung spinpoint F1, Ati 5770 vapor-x, zdroj Seasonic S12II-520W Phone: Galaxy s4Tab: Galaxy Tab 8.4 Pro NTB: TOSHIBA Satellite L505-13G: i5-430M, 4gb ram, ati5165 Foťák: Nikon D90 + 18-105, 35 1.8 |
|
Registrovaný: 17.04.08 Prihlásený: 19.06.26 Príspevky: 13344 Témy: 438 | 438 Bydlisko: Myjava |
ale ked nezaratas porno a warezy,mohlo by sa to tam vojst aj na 1 kus  a vobec,je nejaka informacia ci to bude zaznamove medium na principe? ako dnes DVD, alebo ako dnes HDD ?
_________________ PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Edifier R1700BT / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 11 64-bit FPP PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300 NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz Phone: Samsung Galaxy S24 Ultra Phone2: Google Pixel 8 Pro Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E |
|
Registrovaný: 08.08.09 Príspevky: 12446 Témy: 38 | 38 |
@ac.milan
Citácia: feromagnetický film s využitím laserovej technológie
zrejme kombinacia HDD (feromagneticky film) a DVD (laser) 
_________________ always is always wrong |
|
Registrovaný: 26.12.06 Prihlásený: 26.05.26 Príspevky: 3971 Témy: 181 | 181 Bydlisko: Nitra / Bra... |
ac.milan píše: objem dat na nete sa zvacsuje ako rozpinavost vesmiru a je zda sa takmer nekonecny
pekne povedané 
_________________ Sorry za prelkepy |
|
Registrovaný: 02.07.06 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 14330 Témy: 319 | 319 Bydlisko: Bratislava |
uz teraz lutujem ludi ktori ten disk omylom zformatuju 
_________________ PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA! |
|
Registrovaný: 18.12.08 Prihlásený: 15.06.22 Príspevky: 18912 Témy: 479 | 479 Bydlisko: Považská By... |
Parada, ze dokazali spravit taku obrovsku kapacitu, aj ked ja si myslim, ze buducnost je v preincipe na akom funguje SSD.
-ak si tento prispevok precita niekto za par rokov tak sa mozno pousmeje.
|
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 16 ] | |
|