Vidicon píše:
ja som sa prednedávnom chcel vrátiť do času hier ale akokoľvek som skúšal nešlo to .
Aj ja som mal také tiky asi pred rokom, ale už ma to proste nebaví. Celé hodiny dokola klikať v tratégii, alebo NFS - doľava-doprava-doľava-doprava

Radšej som sa začal zaujímať o video a po roku neharnia si aspoň viem prerobiť dvd, divx na hocičo aj komplet s úpravami zvuku a so strihom. Tošku lepšie, ako byť majster v doome3
