[ Príspevkov: 12 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
V Holandsku otvárajú centrum liečby závislosti na počí

Registrovaný: 24.06.05
Príspevky: 1085
Témy: 76 | 76
Bydlisko: sc

Citácia:
Holandské centrum pre závislosti otvára prvú kliniku pre liečbu ľudí závislých ých na počítačových hrách v Európe.

http://magazin.atlas.sk/veda_a_technika/26253/


_________________
PODPIS BOL ZMAZANY Z DOVODU NERESPEKTOVANIA PRAVIDIEL FORA!!!
Offline

Čestný člen
Čestný člen
V Holandsku otvárajú centrum liečby závislosti na počí

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 16.01.26
Príspevky: 1294
Témy: 69 | 69
Bydlisko: - - -

ideme ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
V Holandsku otvárajú centrum liečby závislosti na počí

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 02.11.21
Príspevky: 3331
Témy: 91 | 91
Bydlisko: Prešov

johny128 píše:
ideme ?
iba ak si mozem zo sebou vziat pocitac :D


_________________
Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

idem sa vami :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.05.06
Prihlásený: 19.06.09
Príspevky: 475
Témy: 23 | 23

Z hier som našťastie vyrástol, aj ked sa musím priznať, že ako malý som strávil pred pc a hrami doooosť veľa času.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

Paldo píše:
Z hier som našťastie vyrástol, aj ked sa musím priznať, že ako malý som strávil pred pc a hrami doooosť veľa času.

si môj človek . ja som sa prednedávnom chcel vrátiť do času hier ale akokoľvek som skúšal nešlo to .


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.05.06
Prihlásený: 19.06.09
Príspevky: 475
Témy: 23 | 23

Vidicon píše:
ja som sa prednedávnom chcel vrátiť do času hier ale akokoľvek som skúšal nešlo to .


Aj ja som mal také tiky asi pred rokom, ale už ma to proste nebaví. Celé hodiny dokola klikať v tratégii, alebo NFS - doľava-doprava-doľava-doprava :loony: Radšej som sa začal zaujímať o video a po roku neharnia si aspoň viem prerobiť dvd, divx na hocičo aj komplet s úpravami zvuku a so strihom. Tošku lepšie, ako byť majster v doome3 ;)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

Presne tak ... :shit: ... ziadna pocitacova hra neni hodna zavislosti .. mna zaujima internet programming a phpBB .


Offline

Správca fóra
Správca fóra
V Holandsku otvárajú centrum liečby závislosti na počí

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10631
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Košice

Mohli by tiež otvoriť liečebňu pre závislých na PCfóre :hacker:

Inak ja som neskutočne závislý na hudbe, keď som dlhšie bez zdroja hudby (PC alebo discman) tak si začnem púšťať melódie na mobile :wall:


_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Keychron K5 + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid OC/UV (Passmark 3D Mark: 9242) + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Keychron K1 Pro + M2; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
V Holandsku otvárajú centrum liečby závislosti na počí

Registrovaný: 02.08.06
Prihlásený: 18.09.14
Príspevky: 233
Témy: 48 | 48
Bydlisko: Bratislava

a preco by som sa mal dat liecit ked ma to bavi?! ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
V Holandsku otvárajú centrum liečby závislosti na počí

Registrovaný: 25.07.06
Prihlásený: 15.05.14
Príspevky: 189
Témy: 18 | 18
Bydlisko: Slovakia \ KE

neni sanca aby bol niekto zavysli mozno na counter strike su take blbe pripady :D ale clovek z toho vyrastie tiez som minule skusal sa vratit do mladych casov ale akosi po 5 minutach som hru vypol znudeny....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
V Holandsku otvárajú centrum liečby závislosti na počí

Registrovaný: 05.01.06
Prihlásený: 03.11.09
Príspevky: 151
Témy: 9 | 9
Bydlisko: Kosice

suhlasim...este sem tam zahram, ale inac uz fakt vypinam


 [ Príspevkov: 12 ] 


V Holandsku otvárajú centrum liečby závislosti na počí



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

COD na Slovensku a v Holandsku

v Hry a herné konzoly

0

405

30.08.2022 17:47

PetSpr

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Stranky sa otvaraju a zatvaraju trhane.

v Monitory, televízory a projektory

2

438

10.07.2010 16:59

Bobesko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Teplota disku v závislosti na zatížení zdroje

v Pevné disky a radiče

6

575

24.01.2008 17:03

Intelman

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Excel 2010 - podmienené formátovanie riadka v závislosti na jednej bunke

v Ostatné programy

4

1888

15.09.2014 11:33

demiurg

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Multimedialne centrum

v Ostatné

6

813

05.12.2011 23:52

gufacx

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Datove centrum

v Hosting, servery a domény

0

747

15.01.2009 13:56

Blackshadow

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Centrum Zabezpecenia

v Windows

0

483

27.03.2011 11:56

Marquez

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Multimedialne centrum....

v Ostatné

6

763

29.11.2019 19:08

mig07

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

multimedialne centrum

v Ostatné

6

560

26.02.2013 19:39

Qpkqkma

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Multimediálne centrum

v Ostatné

3

546

17.01.2013 23:48

Modelar7

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Centrum zabezpečenia

v Windows

11

662

12.09.2006 14:36

markesy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

centrum.sk

v Internet, služby a sociálne siete

11

2063

25.11.2009 20:41

Dany

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Multimediálne centrum

v Ostatné

2

626

30.12.2011 17:28

Qpkqkma

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Multimediálne centrum

v Ostatné

2

1734

29.10.2011 17:23

stanosklenka

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

multimediálne centrum

v Externé zariadenia

3

884

16.05.2011 20:22

labtec222

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Centrum synchronizace

v Windows

1

539

24.03.2008 17:05

socket



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF