[ Príspevkov: 7 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.09.08
Prihlásený: 16.09.10
Príspevky: 32
Témy: 11 | 11
NapísalOffline : 24.08.2009 8:17 | tvorba stranky vo phptoshope

zdravim, mam jednu otazku, skusal som teraz vytvorit nejaky navrh stranky vo photoshope a rovno som to dal vygenerovat ako html stranku. Mam taku pre vas urcite jednoduchu otazku, ak si vytvorim nejake podstranky a potom zmenim napr. nejake tlacitko, pozadie... musim to na kazdej podstranke editovat osobitne?? neda sa to urobit nejak inak?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.09.08
Prihlásený: 16.09.10
Príspevky: 32
Témy: 11 | 11
Napísal autor témyOffline : 20.09.2009 12:34 | tvorba stranky vo phptoshope

do super sekcie ste mi to premiestnili, mozno sa o par mesiacov dockam aj nejakej odpovede :roll:


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 20.09.2009 12:49 | tvorba stranky vo phptoshope

Si dal zly topic.

Neviem co si generoval, ale urcite nie hotovu stranku. Dal si si vygenerovat len jej casti, teda obrazkove casti. Tie musis nakodovat. HTML, CSS.

Bez pouzitia ,napr. PHP, s ktorym by si dokazal zefektivnit tvorbu podstranok, ti ostava len stranky medzi sebou popreparat hyperlinkami.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
tvorba stranky vo phptoshope

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34 | 34
Bydlisko: Brno
NapísalOffline : 20.09.2009 12:54 | tvorba stranky vo phptoshope

Kludne si sprav prazdny <a>, ktoremu v externom CSS subore nastavis rozmery a na pozadie to tlacitko. Potom bude stacit zmenit jednu cestu v tom CSS subore a obrazok sa zmeni vsade.
Ale ako pise Dudko, s obycajnym HTML a CSS to nikdy nebude efektivne a zaroven spolahlive.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
tvorba stranky vo phptoshope

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Trnava
NapísalOffline : 20.09.2009 13:02 | tvorba stranky vo phptoshope

Dudko najpr si zisti potom pis lebo zavadzas... PS vygeneruje html stranku, ale ako vsetky wig editory to aj za to stoji ...
Takze wwww rozres si stranku, potom chod na jakpsatweb.cz, potom daj do google css a potom zacni ... a duri co je na HTML a CSS nespolahlive???


_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Čestný člen
Čestný člen
tvorba stranky vo phptoshope

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34 | 34
Bydlisko: Brno
NapísalOffline : 20.09.2009 13:10 | tvorba stranky vo phptoshope

Na samotnom HTML a CSS nic. Trochu som to blbo napisal, myslel som skladanie stranky z kuskov. Na vyber mas akurat tak ramy (blbost), <object> (nefunguje v IE7), XInclude (nefunguje nikde).
Preto je najlepsie pouzit PHP include.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 20.09.2009 15:03 | tvorba stranky vo phptoshope

don jebot píše:
Dudko najpr si zisti potom pis lebo zavadzas... PS vygeneruje html stranku, ale ako vsetky wig editory to aj za to stoji ...
Takze wwww rozres si stranku, potom chod na jakpsatweb.cz, potom daj do google css a potom zacni ... a duri co je na HTML a CSS nespolahlive???


Troska chytas cloveka za slovicka, ale nebudem sa s tebou hadat.

Tvoje riesenie problemu je 100% a hlavne pre cloveka, ktory generuje stranky PSom.


 [ Príspevkov: 7 ] 


tvorba stranky vo phptoshope



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Tvorba stranky pomoc

v CMS

6

440

15.09.2015 23:39

liqua1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Tvorba web stránky

v Ponuka a dopyt práce

0

1107

11.01.2010 21:38

Bamma_boy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

tvorba webovej stránky ...

v Ostatné

13

1043

24.01.2008 13:53

Lear111

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HELP! - tvorba www stranky

v Frontend

2

717

04.10.2008 10:39

dadmtb

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

tvorba stranky cez templates

v Internet, služby a sociálne siete

2

504

13.12.2013 17:52

accomody

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Tvorba stranky,Drag and Drop

v Backend

4

481

12.06.2016 10:50

BX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Tvorba stranky ak sa da /ZAPLATIM/

v Ponuka a dopyt práce

3

1442

12.05.2008 20:48

Blackshadow

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

poradte ako sa vypracovat, tvorba stranky

v Frontend

2

842

05.01.2012 7:35

Johnnny

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nenacitava stranky, najma stranky.com;po restarte nacita

v Sieťové programy

2

997

17.03.2012 20:17

Siriuse

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

vnorenie stranky do stranky

v Frontend

1

935

26.02.2011 23:27

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

tvorba webu

v Ponuka a dopyt práce

0

695

01.11.2011 20:39

stefantoto

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Tvorba aplikácie

v Backend

6

819

20.01.2014 22:46

XOLOO

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Tvorba tricka

v Diskusia

7

3043

15.08.2007 14:12

REmiX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Tvorba Ankety

v Frontend

8

485

12.04.2015 11:27

Jimi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Tvorba webstránky

v Frontend

15

810

03.03.2014 22:25

Kamahl

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Tvorba hudby

v Audio programy

1

1262

16.05.2012 16:48

Qpkqkma



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF