don jebot píše:
Dudko najpr si zisti potom pis lebo zavadzas... PS vygeneruje html stranku, ale ako vsetky wig editory to aj za to stoji ...
Takze wwww rozres si stranku, potom chod na jakpsatweb.cz, potom daj do google css a potom zacni ... a duri co je na HTML a CSS nespolahlive???
Troska chytas cloveka za slovicka, ale nebudem sa s tebou hadat.
Tvoje riesenie problemu je 100% a hlavne pre cloveka, ktory generuje stranky PSom.