Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 5 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Torchlight 2

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50
Bydlisko: Žilina, Pop...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2012 1:04

Tak ako pánstvo tešíte sa ? :) Niekto nejaké postrehy z bety ? :) ja som sa tam žiaľ nedostal ale PO som vybavil už dávno :)

http://torchlight2game.com/







_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Torchlight 2

Registrovaný: 08.01.09
Prihlásený: 21.10.17
Príspevky: 1349
Témy: 47
Bydlisko: Banská Štia...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2012 9:05

Po mojich zmiesanych pocitoch z diabla sa celkom tesim, hlavne na to ze to bude otvorene uzivatelskym modifikaciam a nebude tam ten dementny auction haus.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Torchlight 2

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50
Bydlisko: Žilina, Pop...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.08.2012 9:17

Tak tak ten AH to celkom poruinoval, ale čítal som vyjadrenia týpka že si tým tak pekne potom zarobil späť za Diablo 3 a potom našetril aj na Torchlight 2 :) Mne osobne sa najviac páči celkom vysoký lvl, ktorý sa bude dať dosiahnuť už len ako základ :) a to nehovorím že prídu modifikácie, kde bude možný aj vyšší lvl :) Pekne vymyslené zvieratká a hlavne tie random mapy ma zaujímajú :) čo bolo niekde ten obrázok s porovnaním tak mi to príde ako zaujímavé a teším sa na piatok, kedy ohlásia release-date







_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Torchlight 2

Registrovaný: 20.07.08
Prihlásený: 24.09.23
Príspevky: 506
Témy: 34
Bydlisko: PP
Príspevok NapísalOffline : 14.10.2012 23:55

ja uz som level 45, ale asi mi to bude prd platne, kedze v jednom boji s bossom, taky mechanicky robot, ma tento robot pretlacil pomedzi piliere, ktore maju medzi sebou male medzery, a ktore pravdepodobne maju zmiznut, ked ho zabijem...

lenze, nemozem sa cez ne pretlacit naspat, a jeho nevidno, takze ma ani nemoze zabit, a tym padom som tam ostal visiet, a nemozem odtial odist, pretoze sa mi neotvoril portal, ktory sa ma zobrazit, ked zabijete bossa...

neda sa tam ani pouzit ani zvitok na vytvorenie portalu, takze moja hra asi skoncila, kedzesa odtial neviem dostat... a odznova to hrat nemienim....

nejake rady ?


nastastie som nasiel riesenie :

We've made this issue much easier to resolve compared to the first game: If you are unable to move your character due to some issue with pathing or level design, simply load your character in a new LAN game and it will appear back in town.







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B560M-PLUS; CPU: Intel i5 11600; CPU Cooler: SilentiumPC Fera 5; CASE: Lian Li Lancool 205M; PSU: EVGA 550 B5; RAM: HyperX 16GB KIT DDR4 3200MHz CL16 FURY series; HDD:SSD Samsung 970 EVO 1000 GB M.2 ; VGA: SAPPHIRE PULSE RADEON RX 570 ITX 4GB GDDR5; LCD: Samsung UE40F6200
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Torchlight 2

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50
Bydlisko: Žilina, Pop...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.10.2012 9:26

No ja mám asi väčší problém :/ po fighte s Alchemistom, teda posledným bossom takmer mi z neho nepadlo to srdce a som v pasci asi ... :P ešte sa na to budem musieť pozrieť lepšie :)







_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 5 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Torchlight

v Počítačové hry

4

527

15.12.2009 13:20

tikend Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Torchlight 2 na steame

v Predám

0

242

25.01.2013 10:18

Pini Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra