Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 4 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.04.06
Príspevky: 728
Témy: 31
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2010 23:00

zdravim

budem velmi rad ak skritizujete moj projekt http://thebestmoneyidea.com

Ide mi skor o kritiku vizualnej stranky - je web vyzorovo zaujimavy? Je prehladny? Mate motivaciu ostan na nom? Nie su farby webu prilis "kriklave"?

Za vsetky pripomienky by som sa Vam vopred velmi rad podakoval.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
thebestmoneyidea.com

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2010 23:08

Vizuálne je to nezaujímavý web, farby sú presne také, aké píšeš - krikľavé.
Ale je to viacmenej jedno, keďže ide iba o x-tú kópiu starého nápadu. Tento web nie je určený pre ľudí, bude mať minimálnu návštevnosť, takže na farbách nezáleží.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
thebestmoneyidea.com

Registrovaný: 01.04.10
Prihlásený: 08.10.11
Príspevky: 339
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 27.12.2010 0:44

Ja moc priebercivy nie som, ale na tomto webe mi nesadlo farebne zladenie, footer, header, font a ani menu sa mi moc nepaci :/ A som alergicky, ked na mna vyskakuje tooltip ktory pise PRESNE to iste ako menu item ... aky to ma vyznam?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
thebestmoneyidea.com

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.12.2010 13:02

Forty- - tu ani nejde o prieberčivosť, len nechápem, aký ten web bude mať úžitok pre návštevníkov? Prečo by tam mali chodiť? Myslím si, že tam chodiť nebudú a preto som napísal, že je vlastne jedno, ako to bude vyzerať.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 4 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra