explorer si nerobi vlastne zobrazenie, len je to zle nakodene (staci ze nemas spravne uzatvoreny tag, alebo chybu v css). ak je stranka dobre nakodena (html aj css) tak ti ich bude (az na male odchylky) zobrazovat vsade rovnako a spravne. niekedy sa robil jeden css subor zvlast pre internet explorer, na optimalizaciu, ale podla mna to nie je potrebne, nikdy som to nepotreboval. takze v prvom rade to nerob cez dreamweaver. dalsie - pouzivaj caniuse.com - tam uvidis ci vsetko co pouzivas je podporovane vo vsetkych prehliadacoch. a tiez validator.w3.org - nech si skontrolujes validitu html kodu
|