[ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.10
Prihlásený: 10.05.16
Príspevky: 92
Témy: 33 | 33
NapísalOffline : 30.11.2011 17:06 | špeciálne načítanie divu

Ahojte, robím stránku v php, oop, a chcel by som tam dať niečo také, že keď napr kliknem na hodnotenie članku, tak by som chcel aby sa refreslo iba to hodnotenie.
a môj problém je ten, že mám
Kód:
var auto_refresh = setInterval(
function (){
$('#hodnotenie_".$id"').load('niečo').fadeIn(\"slow\");
}
, 3000);

a ten div mám
Kód:
<div id=\"hodnotenie_".$id."\">Hodnotenie: ".nejaká funkcia()."</div>

ta nejaká funkcia hádže hodnotenie ktoré číta z databázi, celé je to v triede, a ako by som to mal refreshnut aby sa tam načítalo to niečo, myslím priamo informácie, nie súbor.

Ďakujem


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
špeciálne načítanie divu

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14571
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 30.11.2011 17:22 | špeciálne načítanie divu

ajax


_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
špeciálne načítanie divu

Registrovaný: 05.09.09
Príspevky: 1141
Témy: 127 | 127
Bydlisko: Lehota pod ...
NapísalOffline : 30.11.2011 18:01 | špeciálne načítanie divu

Bud tak že pridáš v load() k adrese "adresa.php?bla=1" alebo v druhom parametri napíšeš "bla=1". Script potom zaregistruje premennú GET['bla']...

PS: Ale načo sa každé 3 sekundy aktualizuje hodnotenie článku???


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.10
Prihlásený: 10.05.16
Príspevky: 92
Témy: 33 | 33
Napísal autor témyOffline : 01.12.2011 14:05 | špeciálne načítanie divu

to ešte ošetrím, bude to iba vtedy, keď bude odoslané ohodnotenie článku.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.10
Prihlásený: 10.05.16
Príspevky: 92
Témy: 33 | 33
Napísal autor témyOffline : 03.12.2011 16:23 | špeciálne načítanie divu

potreboval by som pomoc, ete s tým, že ja mám cool url, tak že cez htaccess mam toto
Kód:
RewriteRule ^(.*)/?$ index.php?p=$1 [L,QSA]
, a zvyšok url ci mením v php
číže url o-nas/3/plus/, a ja to prekuskujem v php, no a keďchcem refreshnut div, tak mi to hodí na zakladnu url, ale ja by som tam potreboval aj to o-nas.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.10
Prihlásený: 10.05.16
Príspevky: 92
Témy: 33 | 33
Napísal autor témyOffline : 06.12.2011 18:00 | špeciálne načítanie divu

našiel som na nete niečo takéto
Kód:
<script language=\"javascript\" type=\"text/javascript\">
<!--
// Get the HTTP Object
function getHTTPObject(){
   if (window.ActiveXObject) return new ActiveXObject(\"Microsoft.XMLHTTP\");
   else if (window.XMLHttpRequest) return new XMLHttpRequest();
   else {
      alert(\"Your browser does not support AJAX.\");
      return null;
   }
}   
 
// Change the value of the outputText field
function setOutput(){
    if(httpObject.readyState == 4){
        document.getElementById('1_plus').innerHTML = httpObject.responseText;
    }
 
}
 
// Implement business logic   
function doWork(asd,kde){   
    httpObject = getHTTPObject();
    if (httpObject != null) {
        httpObject.open(\"GET\", \"hodnotenie.php?inputText=\"+asd, true);
        httpObject.send(null);
        httpObject.onreadystatechange = setOutput;
    }
}
 
var httpObject = null;
 
//-->
</script>

všetko funguje, ale ja by som to potreboval dinamicky, aby sa mi menil text kde ja chcem, teraz sa mení v 1_plus, ale ja by som tak potreboval dat iné id.


 [ Príspevkov: 6 ] 


špeciálne načítanie divu



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nacitanie obrazkov do divu

v Frontend

1

410

14.11.2010 0:22

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

zobrazenie divu vedla divu centrovaného na stred

v Frontend

7

741

24.05.2011 0:08

DeaDMan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

specialne povolenie

v Ostatné

2

754

12.04.2008 10:42

pa3ck

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

špeciálne znaky

v Ostatné programy

3

1025

01.07.2011 9:56

cumeli

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Špeciálne efekty,...

v Video programy

7

1309

18.03.2012 0:29

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

špeciálne klávesnice

v Ostatné

1

616

20.05.2011 8:39

tairikuokami

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Specialne unarne operatory

v Backend

2

389

16.10.2012 0:14

Jurike

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sony vaio špeciálne tlačidlá

v Notebooky a netbooky

2

359

18.11.2012 14:56

hujco

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NTB špecialne pre mňa ;-)

v Notebooky a netbooky

3

437

30.07.2014 21:48

SKRiPT

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

XML Portfólio šablóna - špeciálne znaky

v Frontend

6

685

25.01.2013 19:17

dulius

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Specialne znaky na dotykovom displeji

v Prenosné zariadenia

1

945

10.11.2007 12:06

Hoomerr

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Špeciálne slúchadlá do 25-30€...

v Ostatné

4

413

02.08.2012 11:57

Johnnny

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Modifikácie,špeciálne úpravy a overkill zostavy...

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Modifikácie, návody a projekty

38

4453

08.03.2020 11:50

dank9o

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Specialne znaky do MS WORDU 2003

v Ostatné programy

0

513

25.03.2010 7:45

Rabbit

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

MOJE SPECIALNE CHLADENIE NA NOTEBOOK. Pozri FOTO.

v Notebooky a netbooky

6

766

11.02.2011 17:06

hornak

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Powercolor predstaví na Computexe špeciálne vybavené Radeony

v Novinky

1

446

02.06.2010 12:43

mirom



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF