Zdravim, mam problem so zvukom v Skype. Ked niekomu volam, tak pocujem len taky trhajuci zvuk. Druha strana ma pocuje normalne. Posielam vam ukazku z Skype Test Call. Ostatne zvuky v pocitaci idu ok (hudba, filmy,…) V internetovom pripojeni chyba tiez nebude, lebo je postacujuce. Pouzivam Window Vistu a najnovsiu verziu Skypu. Pred posledným výpadom bolo všetko poriadku ale akonáhle sa to rozbehlo tak mi toto začalo robiť.
http://www.youtube.com/watch?v=HwYj9luDZcs
0:11 sa to začína
Prosim pomozte.