| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Zdravím, plánujem si kúpiť Gamepad tento: zaujímalo by ma či je dobrý, a chcel by som ho hlavne kvôli GTA 5 lebo čo som počul... v Externé zariadenia | SamerLp | 21 | 1020 | 24.12.2015 16:01 SamerLp |
 | Zdravím, kúpil som si novú tlačiareň HP DeskJet 1510 a akože ide v pohode ale pri Microsoft Office Word 2013 proste ak idem... v Externé zariadenia | SamerLp | 15 | 3279 | 09.12.2015 19:06 shiro |
 | Zdravím, mám taký problém že mám repráky 2.1 (repráky a subofér) a taký problém že kábel čo ide zo suboféra zapojím do... v Zvuk | SamerLp | 8 | 666 | 04.12.2015 7:03 SamerLp |
 | Tak mal by to byt notebook pre 13 ročného chalana . cena max 400€. prevažne na hranie . Ďakujem v Notebooky a netbooky | an_tuz | 4 | 611 | 03.12.2015 21:44 an_tuz |
 | Zdravím, plánujem momentálne telku cez optický internet, a určite použijem Extender teda jeden pri routri a jeden pri telke,... v Siete | SamerLp | 5 | 651 | 29.11.2015 11:05 SamerLp |
 | Zdravím, chcel by som sa spýtať či takáto atramentová tlačiareň je asi dobrá: lebo momentálne mám nejakú EPSON ktorá má cez 4... v Externé zariadenia | SamerLp | 5 | 564 | 26.11.2015 20:21 marekk5111 |
 | Zdravim planujem si kupit pocitac ale budem potrebovat wifi kartu kebo kabel nie je mozne natiahnut. Do takych 25€ a aby... v Rozširujúce karty | SamerLp | 16 | 1919 | 26.11.2015 19:50 Miso122 |
 | Zdravim, potreboval by som poradit monitor IPS najlepsie 24" a do 150€. Najlepsie znacka AOC ci Benq ale ked tak by bol... v Monitory, televízory a projektory | SamerLp | 4 | 494 | 25.11.2015 20:35 SamerLp |
 | Zdravím. Máme internet od T-com cez kábel. Internet má neustále výpadky a spomalenia. Keď som volal na podporu t-com povedali... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Internet, služby a sociálne siete | Kyuube | 35 | 1114 | 13.11.2015 0:28 Melouch |
 | Zdravím, niekedy začiatkom roka 2015 youtube zrušil podporu na modely roku výroby 2010. Táto funkcia mi tam chýba. Ak niekto... v TV | DiPo | 11 | 1283 | 09.11.2015 20:03 walther |
 | Potrebovala by som poradit, ako to funguje, resp. co mi k tomu treba, ak by som chcela opticky internet s wifi routrom na PC... v Internet, služby a sociálne siete | miljak | 16 | 1054 | 06.11.2015 17:14 SamerLp |
 | Akoze dost tomu nechapem,ukazuje ze je plny D disk,ale ked dam vlastnosti na veci ktore su v nom,vypise lan par kilobajtov,ako... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Notebooky a netbooky | tarezni | 44 | 744 | 01.11.2015 15:26 tarezni |
 | Zdravím mám starší externý HDD tuším 700GB či kolko má a mám ho k notebooku. Ale s ničoho nič žiada formátovanie, súbory už mi... v Ostatné | SamerLp | 5 | 952 | 19.10.2015 20:09 michalesku |
 | Zdravím rád by som sa spýtal či utiahne síce na low nejak môj notebook CS:GO. CPU: Intel Celeron B800 1,50GHz GPU: AMD Radeon... v Hry a herné konzoly | SamerLp | 3 | 405 | 17.10.2015 19:25 brmbo |
 | Čaute, kámoš si objednal smart watch cez ebay a uvažujem, že by som si objednal aj ja. Len rád by som vedel váš názor na tieto... v Prenosné zariadenia | erik518 | 10 | 1023 | 17.10.2015 13:10 Johnnny |
 | Čaute, sestre padol 3 mesačný mobil do vody (Honor 3C). Ona ho dala do ryže na jeden deň a potom ho zapla, čmuhy na displayi a... v Obchody, reklamácie a právo | sailer | 16 | 2248 | 16.10.2015 21:31 sailer |
 | Zdravim, planujem si k pausalu kupit novy mobil a neviem sa rozhodnut medzi samsung edge a iphone 6, so samsungom a celkovo... v Prenosné zariadenia | raro | 5 | 797 | 14.10.2015 22:43 ac.milan |
 | Čaute, chcel by som sa spýtať od operátora by som si chcel vybrať nový mobil. Rozhodujem sa medzi Apple a Samsungom. Konkrétne... v Prenosné zariadenia | romo195 | 10 | 532 | 14.10.2015 21:52 SKRiPT |
 | Ahojte Predom sa ospravedlňujem keď to je zle zaradené ale táto sekcia mi príde ako najlepšia. Potreboval by som nejaký free... v Ostatné úložné zariadenia | Yacko | 8 | 504 | 12.10.2015 19:22 Yacko |
 | Zdravím, mám momentálne myšku A4tech Bloody V7 V-Track Core 3 kovové pojazdy a to už cca 2 roky aj, pozeral som že od A4Techu... v Externé zariadenia | SamerLp | 10 | 491 | 12.10.2015 19:09 SamerLp |
 | Ahoj potreboval by som vedieť či sa aj na slovensko vsťahuje EULA pre MC servery ? Č´tal som že v ČR nie je a ked ju porušia... v Hry a herné konzoly | WebProg | 12 | 538 | 11.10.2015 20:50 Kraliček |
 | Zdravím, mám raspberry pi 2 model b a mám taký problém že naištaloval som si Rasbian a nemám možnosť nastiahniuť internet takže... v Mikropočítače | SamerLp | 14 | 3103 | 01.10.2015 11:11 Mandy |
 | Zdravím prednedávnom som si kúpil 32GB pamätovú kartu a nejak sama od seba proste má zrazu 63MB... Nechápem to kde je problém?... v Ostatné | SamerLp | 2 | 375 | 29.09.2015 14:59 SamerLp |
 | Zdravím, kamarát by potreboval pomôcť s výberom mobilu, najlepšie do +/- 100€. Požiadavky: - Android - fotoaparát nezáleží -... v Prenosné zariadenia | Koey | 21 | 1031 | 25.09.2015 17:27 Mandy |
 | Zdravím našiel som že niekto si kúpil takúto klávesnicu: na to ako vyzerá sa mi zdá moc lacná :D nemáte ju niekto? odporúčili... v Externé zariadenia | SamerLp | 12 | 672 | 23.09.2015 17:38 Johnnny |
 | Zdravim kupil som si klavesnicu GIGABYTE GK-K6800 a ta ma moznost spustit napr VLC player a ja som to skusal a spustilo mi to... v Externé zariadenia | SamerLp | 0 | 384 | 22.09.2015 21:47 SamerLp |
 | Ahoj potreboval bi som aby ste vybrali tu lepšiu stránku : a) b) v Frontend | WebProg | 18 | 970 | 12.09.2015 19:51 WebProg |
 | Zdravíčko, neviete prosím niekto kto sa registroval alebo by vedel odpoveď na túto otázku: presnejšie ju majú na... v Internet, služby a sociálne siete | SamerLp | 8 | 642 | 06.08.2015 17:43 banzai |
 | Zdravím, potreboval by som prosím poradiť nejaký dobrý bluray prehrávač do 50€ ktorý podporuje hlavne .mp4 súbor a .mkv kde by... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Ostatné | SamerLp | 50 | 1493 | 06.08.2015 12:35 Mandy |
 | Zdravím, potreboval by som poradiť nejakú dobrú SD Kartu presnejšie ju plánujem použiť do mini PC Raspberry Pi 2 model B a tam... v Pamäte | SamerLp | 3 | 332 | 02.08.2015 20:08 Ivan-K |
 | Zdravím, snažím sa napáliť cez Nero Express pesničky ktoré sú .mp3 a chcem to dať na DVD-R od imationu. Len keď som u Nero... v Ostatné programy | SamerLp | 11 | 630 | 26.07.2015 10:31 shiro |
 | Zdravím, objednal som si s jednej českej stránky niečo a mám to zaplatiť cez internetbanking a dali mi k dispozícii len ich... v Obchody, reklamácie a právo | SamerLp | 6 | 724 | 25.07.2015 14:00 SamerLp |
 | Caute, potreboval by som poradit pri kupe USB kabla k 2-amperovej nabijacke (min. 1,5 metra), existuje nejaky trik na zistenie... v Ostatné | maRT | 18 | 1748 | 29.06.2015 11:21 shiro |
 | Zdravím poradili by ste mi prosím kde by som zohnal najlacnejšie garrys mod prosím? Viem že aj momentálne bol čo boly zlavy na... v Hry a herné konzoly | SamerLp | 8 | 467 | 23.06.2015 16:56 shiro |
 | Zdravím, dúfam že to píšem do správnej sekcie ak nie sorry fakt neruším kde to inam zaradiť. Presnejšie by som sa rád spýtal na... v Hry a herné konzoly | SamerLp | 3 | 574 | 20.06.2015 21:20 stewinko |
 | Zdravim potreboval by som prosim poradut nejaky dobry prenosny reprak presnejsie do 20€ predom dakujem. v Externé zariadenia | SamerLp | 9 | 794 | 16.06.2015 17:49 kllr007 |
 | Dobrý deň potreboval by som pre sestru poradiť telefón do 140€(max 150€ ale viac nie). Android, 2 kamery. Niečo aby to vydržalo... v Prenosné zariadenia | sailer | 20 | 858 | 12.06.2015 22:14 sailer |
 | Zdravím, potreboval by som poradiť nejakú dobrú panätovú kartu presnejšie 16GB do 20€. Presnejšie ju potrebujem do tabletu,... v Prenosné zariadenia | SamerLp | 11 | 647 | 11.06.2015 13:59 SamerLp |
 | Ahojte. Zháňam nejaký mobil pre holku. Mali sme tú možnosť odskúšať Honor 3C, ale nebola spokojná s jeho veľkosťou. Chcela by... v Prenosné zariadenia | jakubko4ever | 12 | 809 | 09.06.2015 19:50 cpt.chill |
 | Zdravím, píšem hneď znova by som potreboval poradiť. Mám momentálne túto klávesnicu k notebooku: kúpil som si ju cca pred... v Externé zariadenia | SamerLp | 6 | 662 | 07.06.2015 15:33 SamerLp |
 | Čaute :) Chcel by som si objednať PC ktorý si poskladam ale potrebujem niekoho kto mi s tým pomôže lebo ja sa do nejakých veci... [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v PC zostavy | Kubik1122 | 77 | 1917 | 06.01.2015 21:16 Kubik1122 |
 | Ahojte, chcel by som trosku upgradnut zostavu a neviem teraz ci je lepsie investovat do procesoru, alebo vymenit graficku... v PC zostavy | Innocent | 11 | 336 | 04.01.2015 15:35 dark_globe |
 | Zdravím, hľadá nejaké slúchadlá do 50€.. Aby bol dobrý zvuk aj mikrofón. v Ostatné | Cyanes | 12 | 626 | 03.01.2015 15:45 Error |
 | Zdravím, potreboval by som poradiť s notebookom do 1000 €. Displej 15,6" je pre mna ideálny. Rád hrávam hry, čiže čo... v Notebooky a netbooky | kvikX | 16 | 535 | 03.01.2015 15:36 kvikX |
 | Zdravím neviete či by sa dala zohnať zadarmo niekde nálepka AMD Radeon? lebo chcel by som si ju dať na môj notebook kde mám... v Ostatné | SamerLp | 5 | 531 | 02.01.2015 9:03 shiro |
 | Zaujimavy konfig s cenovkou pod 500$. Presnejsie 481$ co je v prepocte necelych 400 €. i7 4500u, 2x8GB RAM, 15,6" FHD... v Novinky | Lessik | 7 | 690 | 02.01.2015 0:09 Kraliček |
 | Ak vlastníte tablet alebo plánujete jeho kúpu prosím Vás o vyplnenie tohoto dotazníku, ktorý je zameraný na výskum Vašich... v Krčma | Denis-09 | 3 | 637 | 01.01.2015 18:08 Denis-09 |
 | Zdravím, po kúpe notebooku som sa rozhodol trochu prevetrať aj skriňu. Aktuálne v nej mám toto: MB: Proc: - zatiaľ... v PC zostavy | maro01 | 17 | 559 | 30.12.2014 17:36 maro01 |
 | Ahojte, po študovaní pár fór som prišiel k takejto zostave. CPU - CPU COOLER - MB - GPU - RAM - HDD CASE - PSU - Vás by som sa... v PC zostavy | myllan11 | 15 | 709 | 29.12.2014 14:27 brmbo |
 | Dobrý deň, Potrebujem poradiť nejakú dobrú grafiku do 270 € na hry. Ďakujem. [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Grafické karty | rapid200 | 32 | 988 | 27.12.2014 13:09 C0lder |