Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 4 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
řůúčě

Registrovaný: 17.11.06
Prihlásený: 12.07.09
Príspevky: 65
Témy: 16
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2007 20:42

mám takový malý problém přenístoval sem forum na jiný hostink a kodování mám utf8 - v datábázy je vše v pořádku na foru co se oběvilo je také vše v pořádku , ale když chci něco odeslat a má to ř a nebo č - tak mě to udělá otazník - všechny soubory sou také přepsané v kodování utf8 - nevíte co bych měl ještě upravit - dřive sem už něco podobného dělal jinde , ale boužel sem to už zapoměl a mám v phpBB2


Offline

Užívateľ
Užívateľ
řůúčě

Registrovaný: 22.11.05
Prihlásený: 29.01.23
Príspevky: 712
Témy: 25
Bydlisko: SK-Martin
Príspevok NapísalOffline : 09.11.2007 10:20

pozri si môj príspevok v MAMBO/Joomla mäkčene: ->(SET NAMES utf8)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
řůúčě

Registrovaný: 17.11.06
Prihlásený: 12.07.09
Príspevky: 65
Témy: 16
Príspevok Napísal autor témyOffline : 10.11.2007 23:30

díky , ale nedalo mě to a udělal sem znova instal , ale tentokrát vše upravené utf8 i z enailem a tak a bylo vše úspěšné - ono není přesun jako přesun každý provozovatel má jiné nastavení a mody - já byl zviklej nejprv naiportovat databázy a pak udělat falešný instal , ale na tomto hostinku byla jen 1 databáze - hrůza - hned sem utek

->(SET NAMES utf8) - tím to neviřešíš - ten samodřejmě byl nastaven


Offline

Užívateľ
Užívateľ
řůúčě

Registrovaný: 22.11.05
Prihlásený: 29.01.23
Príspevky: 712
Témy: 25
Bydlisko: SK-Martin
Príspevok NapísalOffline : 14.11.2007 8:16

je mi celkom jasné, že len so SET NAMES to nevyriešiš, len ma toto napadlo, že by mohol byť tvoj problém, kódovanie treba nastaviť komplexne, ale o tom som tu už určite písal
a jedna databáza ma nemôže odradiť, ak je inak hosting dobrý, použitím prefixov tam môžeš mať viac častí (pre viac systémov)


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 4 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra