hyperthreading ma aj core 2 duo pokial viem, vykon nezalezi od toho co je napisane na papieri a ani od frekvencie, napriklad pentium d na 4ghz je slabsie ako core 2 dou na 2ghz, ta i3 je vykonnejsia
Core 2 Duo nemá HT ! A na papieri máš napísané, že Pentiumy D pečú ako šialené, že sú o pár rokov staršie ako C2D a že je to iná architektúra ako C2D Bobo415 to napísal správne.. frekvencia pätica a funkcie sú tam novšie..