[ Príspevkov: 7 ] 
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 30.05.2020 22:05 | Repro k pc cca 100 eur

Ahojte, dnes mi po 7 rokoch odišiel reprák na Microlab B73 tak hľadám náhradu s cenovkou okolo 100 eur, využitie 70% hry zbytok youtube videá a hudba, repro bude napojené na integrovanú zvukovku, zvuk Microlabov mi vyhovoval

Rozmýšľam či by nestačili tieto
https://www.datart.sk/reproduktory-fenda-f-d-r25bt-2-0-bluetooth-nfc-drevene.html?gclid=EAIaIQobChMItJmfj7Hc6QIVhIbVCh0pZQq2EAQYASABEgK_gfD_BwE
ale vôbec neviem čo sú zač

alebo nejaké z týchto? Tie presonus aj vyzerajú perfektne

https://www.muziker.sk/m-audio-av42
https://www.muziker.sk/presonus-eris-3-5-active-pair
https://www.muziker.sk/edifier-2-0-r1280db-black

je aj niečo lepšie za +/- podobnú cenu? A oplatí sa vôbec k tej integrovanej zvukovke priplácať za lepšie repro?


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Online

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 18022
Témy: 144 | 144
Bydlisko: Bratislava
NapísalOnline : 31.05.2020 8:54 | Repro k pc cca 100 eur

Ja by som zobral hocijaké Edifiery, mironet majú aj lacnejšie modely :) eris nezahrajú basy


_________________
ITX >>> ATX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Repro k pc cca 100 eur

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 20.06.26
Príspevky: 13971
Témy: 747 | 747
Bydlisko: Žilina - Li...
NapísalOffline : 31.05.2020 8:56 | Repro k pc cca 100 eur

Tie edifier mam (Tckovu verziu, čo je ale to isté len iná farba) a neviem si ich vynachváliť. Hrajú fakt dobre, nahradili Solo6C.
Oproti 73 to budeš mať rozdiel ako prasa.


_________________
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11
Online

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 18022
Témy: 144 | 144
Bydlisko: Bratislava
NapísalOnline : 31.05.2020 9:03 | Repro k pc cca 100 eur

T-ckova verzia nie je len iba farba ;) sú to úplne iné repro


_________________
ITX >>> ATX
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
Napísal autor témyOffline : 31.05.2020 9:51 | Repro k pc cca 100 eur

Pozeral som nejaké porovnania a Tčková verzia má trochu utlmené stredy, čo mne vyhovuje, mám rád V-čkový prednes. DB majú navyše bluetooth, čo nevyužijem ale zas sú v peknej čiernej, 1280T sa mi naozaj k ničomu nehodia, už teraz som na prášky z B73 :D ale tie sú oveľa krajšie ako 1280T.

Možno vyskúšam tie Edifier R1100 ale bude ma mrzieť, keď budú podstatne horšie ako 1280T, keĎže sú len o 14 eur lacnejšie. Každopádne myslím že všetko v podobnej cene bude lepšie ako B73 :)

https://www.mironet.cz/edifier-r1100-cerna-20-reproduktory-rms-21x2w+dp365697/#736491713


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Repro k pc cca 100 eur

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 20.06.26
Príspevky: 13971
Témy: 747 | 747
Bydlisko: Žilina - Li...
NapísalOffline : 31.05.2020 10:04 | Repro k pc cca 100 eur

Tcko v reále vyzerajú pekne, drevo s decentne ladenou sivou. Čo sú B73 krajšie pochybujem :D

Každopádne tak zober čierne DB no. Ale ako vravím zvuk je tam bohatý, keď už sa aj laik zastaví a spýta na čom to púšťam že to hra super tak už len to niečo o tom hovori.


_________________
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Repro k pc cca 100 eur

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 19.04.26
Príspevky: 11107
Témy: 166 | 166
Bydlisko: Brno
NapísalOffline : 06.09.2020 16:48 | Repro k pc cca 100 eur

Riesim podobnu dilemu, akurat uplne nerozumiem preco https://www.muziker.cz/edifier-r1580mb su lacnejsie ako https://www.muziker.cz/edifier-2-0-r1280db-black

Podla testov https://www.muziker.cz/edifier-2-0-r1700-bt ma teda citelne lepsi zvuk ako R1280DB, ale nejake priame porovnanie R1580MB s R1280DB sa mi najst nepodarilo.

Co myslite teda ze je lepsia volba - R1580MB alebo R1280DB ? Cirky ty si nakoniec kupil co ?


_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
 [ Príspevkov: 7 ] 


Repro k pc cca 100 eur



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Repro do cca 100€

v Ostatné

10

626

12.10.2013 22:28

Dadko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

tablet cca 100 eur

v Prenosné zariadenia

2

615

15.05.2014 17:32

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Smartphone do cca 100 Eur

v Prenosné zariadenia

1

428

16.12.2019 22:24

Arťom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PC zostava okolo 500 eur (100 eur max navysenie)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

30

2115

30.04.2015 15:08

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Repro do 100€

v Ostatné

5

379

09.10.2013 21:09

KocuR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PC do cca 850 EUR (cca 25000 sk)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

32

2305

20.11.2009 8:36

Skeld

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Repro k TV do 100€

v Externé zariadenia

9

655

09.07.2016 22:39

Fry

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Repro 2.0 k PC 100€

v Externé zariadenia

25

1145

25.02.2021 19:52

Smith Wesson

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Repro k PC do max 100€

v Externé zariadenia

9

578

16.02.2022 13:36

Cecekhunter

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Repro k PC (2.0) za +/- 100€

v Ostatné

22

1515

11.05.2019 17:13

hanesovic

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Repro cca 300 €

v Ostatné

21

611

10.08.2025 13:40

Sh4d0W

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Repro cca 200€

v Externé zariadenia

16

1011

19.11.2018 16:56

KocuR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Repro cca 80€

v Ostatné

18

892

15.11.2015 17:21

Suit

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Malé repro, cca 20e

v Ostatné

10

821

01.03.2012 18:27

matobb

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Reproduktory cca 100€

v Externé zariadenia

3

482

18.08.2018 12:41

patro16

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mobil cca 100€

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Prenosné zariadenia

35

1834

29.12.2015 14:51

Cirky



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF