Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 7 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 19.12.08 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 18812 Témy: 182 | 182 Bydlisko: Slovenský G... |
Ahojte, dnes mi po 7 rokoch odišiel reprák na Microlab B73 tak hľadám náhradu s cenovkou okolo 100 eur, využitie 70% hry zbytok youtube videá a hudba, repro bude napojené na integrovanú zvukovku, zvuk Microlabov mi vyhovoval Rozmýšľam či by nestačili tieto https://www.datart.sk/reproduktory-fenda-f-d-r25bt-2-0-bluetooth-nfc-drevene.html?gclid=EAIaIQobChMItJmfj7Hc6QIVhIbVCh0pZQq2EAQYASABEgK_gfD_BwEale vôbec neviem čo sú zač alebo nejaké z týchto? Tie presonus aj vyzerajú perfektne https://www.muziker.sk/m-audio-av42https://www.muziker.sk/presonus-eris-3-5-active-pairhttps://www.muziker.sk/edifier-2-0-r1280db-blackje aj niečo lepšie za +/- podobnú cenu? A oplatí sa vôbec k tej integrovanej zvukovke priplácať za lepšie repro?
_________________ ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
Ja by som zobral hocijaké Edifiery, mironet majú aj lacnejšie modely  eris nezahrajú basy
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 12.02.10 Prihlásený: 20.06.26 Príspevky: 13971 Témy: 747 | 747 Bydlisko: Žilina - Li... |
Tie edifier mam (Tckovu verziu, čo je ale to isté len iná farba) a neviem si ich vynachváliť. Hrajú fakt dobre, nahradili Solo6C. Oproti 73 to budeš mať rozdiel ako prasa.
_________________ MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11 |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
T-ckova verzia nie je len iba farba  sú to úplne iné repro
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 19.12.08 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 18812 Témy: 182 | 182 Bydlisko: Slovenský G... |
Pozeral som nejaké porovnania a Tčková verzia má trochu utlmené stredy, čo mne vyhovuje, mám rád V-čkový prednes. DB majú navyše bluetooth, čo nevyužijem ale zas sú v peknej čiernej, 1280T sa mi naozaj k ničomu nehodia, už teraz som na prášky z B73  ale tie sú oveľa krajšie ako 1280T. Možno vyskúšam tie Edifier R1100 ale bude ma mrzieť, keď budú podstatne horšie ako 1280T, keĎže sú len o 14 eur lacnejšie. Každopádne myslím že všetko v podobnej cene bude lepšie ako B73 https://www.mironet.cz/edifier-r1100-cerna-20-reproduktory-rms-21x2w+dp365697/#736491713
_________________ ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini |
|
Registrovaný: 12.02.10 Prihlásený: 20.06.26 Príspevky: 13971 Témy: 747 | 747 Bydlisko: Žilina - Li... |
Tcko v reále vyzerajú pekne, drevo s decentne ladenou sivou. Čo sú B73 krajšie pochybujem  Každopádne tak zober čierne DB no. Ale ako vravím zvuk je tam bohatý, keď už sa aj laik zastaví a spýta na čom to púšťam že to hra super tak už len to niečo o tom hovori.
_________________ MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11 |
|
Registrovaný: 26.09.08 Prihlásený: 19.04.26 Príspevky: 11107 Témy: 166 | 166 Bydlisko: Brno |
Riesim podobnu dilemu, akurat uplne nerozumiem preco https://www.muziker.cz/edifier-r1580mb su lacnejsie ako https://www.muziker.cz/edifier-2-0-r1280db-black Podla testov https://www.muziker.cz/edifier-2-0-r1700-bt ma teda citelne lepsi zvuk ako R1280DB, ale nejake priame porovnanie R1580MB s R1280DB sa mi najst nepodarilo. Co myslite teda ze je lepsia volba - R1580MB alebo R1280DB ? Cirky ty si nakoniec kupil co ?
_________________ ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit
NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro
Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1
V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre. |
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 7 ] | |
|