ono FAT32 musis pouzit s toho dovodu, ze pokial by si nabootoval z diskety msdos, tak na NTFS disk nenahodis win, proste ti ho nenajde
povedal by som ze bez CD mechaniky je to dost obtiazne riesitelne

ale dalo by sa,
poradil by som ti toto, vyber disk, vloz ho do nejakeho pc, naformatuj na FAT32, s tym ze tam bude MSDOS, nakopiroval tam instalacku winu (adresar i386) a potom ho dal naspet do notasu, a nainstaloval