http://www.google.sk/search?hl=sk&q=gta ... =&gs_rfai= ale nejdem sa tu hadat tema nieje otom. no tam ich je vela myslim stranok, neviem presne ktora to bola, ale na 100% tam boli ine HW naroky, ale ams pravdu tato tema nieje o tomto, jedine co chcem dodat je ze 2 jadra na gta4 stacia, ale ja by som bral 4 nie koli gta 4. ...