T-Com je skratka neskutocna firma.
Zapajali mi net (Turbo 3 Solo), ked este nebolo mozne u nas pripojit sa vyssou rychlostou. Zhruba tyzden po mojom pripojeni nam sem natiahli ADSL2+ a Magio TV. Volal som centrum sluzieb zakaznikom, aby som sa presne toto iste opytal. Povedali mi, ze na vyssi program v tej kategorii (v tomto pripade Turbo 4 Solo)
je mozne kedykolvek prejst.
Fakt tam maju perfektne skolenych ludi
