[ Príspevkov: 15 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problém z netom od  T-comu

Registrovaný: 03.05.08
Prihlásený: 15.06.26
Príspevky: 1005
Témy: 85 | 85
Bydlisko: Trenčín
NapísalOffline : 25.10.2009 12:51 | Problém z netom od T-comu

čaute mám taký problém mám net presnejšie t-com turbo 3 solo bez pevnej linky net my má ist vyše 3.5 mbit/s čo aj ide ale vždy po nejakej hodiny my padne ríchlost na nejakích posratích 1.5 mbit/s neviete v čom može byt problém? ps: vždy ked potom resetnem ruter tak to ide zas full ako má ps2: moj ruter je D-Link DSL-2641R ešte raz díky. :(


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problém z netom od  T-comu

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147 | 147
Bydlisko: Žilina / Os...
NapísalOffline : 26.10.2009 18:21 | Problém z netom od T-comu

podla coho vies ze ti dak padne ? stahujes nelegalny soft. z nejakeho torrentu a zato ze sa daky rus odpoji ti to ide pomaly ?? ak by tvoj problem pretrvaval v odozve [ping] alebo uplne vypadky tak zavolaj hot link providerovy netu.


_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problém z netom od  T-comu

Registrovaný: 03.05.08
Prihlásený: 15.06.26
Príspevky: 1005
Témy: 85 | 85
Bydlisko: Trenčín
Napísal autor témyOffline : 27.10.2009 15:50 | Problém z netom od T-comu

nie nestahujem nelegálny soft merám si ríchlost napr. cez dsl a to je overený server ktorí merá presne a vždy to vyskúšam aj niekoěko krát po sebe a aj iné spolahlivé servery na meranie ale zatial ten problem akoby prestal možno mali nejakú chybu fakt neviem už to ide full ako má keby sa čosi ešte posere tak sa ozvem zatím dík za rady caf.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problém z netom od  T-comu

Registrovaný: 25.05.07
Prihlásený: 10.03.25
Príspevky: 346
Témy: 58 | 58
Bydlisko: Partizanske
NapísalOffline : 27.10.2009 15:57 | Problém z netom od T-comu

no ja som mal podobny problem a bolo to v routri a ked som ho siel reklamovat ani sa ma nesnazili presviedcat ze ho opravia alebo co hned mi dali druhy kus a odvtedy slape ako hodinky


_________________
Ntbk 1: HP ProBook 640 Ntbk 2: HP EliteBook 840 G5
HTPC: Zotac Zbox BI320,120GB SSD, RAM 3Gb
Konzola: Xbox ONE 1Tb
TV: Samsung 65RU7402
Tel 1: Huawei P10lite
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problém z netom od  T-comu

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147 | 147
Bydlisko: Žilina / Os...
NapísalOffline : 27.10.2009 16:16 | Problém z netom od T-comu

tak potom bude najskor problem v pripojeni - zavolaj providerovy alebo im to tam chod hodit :P


_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problém z netom od  T-comu

Registrovaný: 03.05.08
Prihlásený: 15.06.26
Príspevky: 1005
Témy: 85 | 85
Bydlisko: Trenčín
Napísal autor témyOffline : 17.11.2009 20:00 | Problém z netom od T-comu

čaute sory že otváram tému po mesiaci ale mám na vás takú otázku mám net od t-com konkrétne turbo 3 solo bez pevnej linky ako som už písal a chcel by som zvýšit program na turbo 4 bo majú akciu neviete či je to za určitý poplatok alebo pezplatne? za odpovede dakujem vopred. :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problém z netom od  T-comu

Registrovaný: 23.04.09
Prihlásený: 22.01.26
Príspevky: 1112
Témy: 154 | 154
Bydlisko: Žilina , Brno
NapísalOffline : 17.11.2009 20:05 | Problém z netom od T-comu

poplatok tam bude za to že odstúpiš od turbo3 (lebo viazanost je 18mesiacov) .potom už asi žiadne. Môžu ešťe mať tak že za prechod medzi službami sa neplati nič alebo len nejaký poplatok ale to sa už musíš informovať v t-come.


_________________
CPU: AMD Ryzen 5600x + SilentiumPC Fera 3 MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS GPU: Sapphire NITRO+ Radeon RX 6700 XT RAM: Kingston HyperX Predator 24GB DDR4 3000Mhz (3X8GB) SSD1: Samsung PM981 NVMe 256Gb (Win10) SSD2: Samsung Evo 750 240GB (Fedora) HDD1: WD Blue SSD 1TB PSU: Corsair RMx Series RM550x CASE: Fractal Design Define Mini C MONITOR: Dell U2715H + BenQ GW2283 || Lenovo ThinkPad x230 || Lenovo ThinkPad P1 Gen 3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.02.08
Prihlásený: 17.12.23
Príspevky: 899
Témy: 41 | 41
Bydlisko: Trenčín
NapísalOffline : 17.11.2009 20:44 | Problém z netom od T-comu

Ziaden poplatok tam nieje. Na vyssi program prechadzas bezplatne.


_________________
CPU: Intel Core i7-12700KF MB: ASUS TUF Z690-PLUS RAM: Kingston Fury Beast 64GB DDR5 6000MHz CL36 VGA: ASUS TUF RTX 4070Ti OC HDD1: SSD Kingston Fury Renegade 1TB HDD2: Apacer AS2280Q4 2TB HDD3: WD Blue 1TB 7200rpm PSU: Seasonic Vertex GX-1000 CASE: Cougar Archon 2 Mesh RGB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problém z netom od  T-comu

Registrovaný: 18.06.07
Prihlásený: 10.03.23
Príspevky: 2940
Témy: 149 | 149
NapísalOffline : 17.11.2009 20:57 | Problém z netom od T-comu

Na vyssi program sice prechadzas bezplatne ale na akcie s tym spojene hned zabudni. Niesi novy zakaznik ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problém z netom od  T-comu

Registrovaný: 03.05.08
Prihlásený: 15.06.26
Príspevky: 1005
Témy: 85 | 85
Bydlisko: Trenčín
Napísal autor témyOffline : 18.11.2009 9:56 | Problém z netom od T-comu

ale šak turbo 4 už má skoro rok cenu 30 e tagže my to budú účtovat normálne za to turbo 4 30 e mesačne ne?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problém z netom od  T-comu

Registrovaný: 18.06.07
Prihlásený: 10.03.23
Príspevky: 2940
Témy: 149 | 149
NapísalOffline : 19.11.2009 0:36 | Problém z netom od T-comu

jaj tak to ano, ja som myslel ze chces vyuzit akciu ze 3 mesiace budes platit len 1 € ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problém z netom od  T-comu

Registrovaný: 03.05.08
Prihlásený: 15.06.26
Príspevky: 1005
Témy: 85 | 85
Bydlisko: Trenčín
Napísal autor témyOffline : 19.11.2009 10:45 | Problém z netom od T-comu

nie ok tak ešte tam zavoláma mohlo by to byt v poho že xD šak ja sa ozvem čo som zistal a ako to dopadlo potom.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problém z netom od  T-comu

Registrovaný: 03.05.08
Prihlásený: 15.06.26
Príspevky: 1005
Témy: 85 | 85
Bydlisko: Trenčín
Napísal autor témyOffline : 20.11.2009 15:54 | Problém z netom od T-comu

tagže vyriešené možete lock až 3 mesiace pred skončením zmluvy možem menit program tagže tak no mám smolu škoda.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.02.08
Prihlásený: 17.12.23
Príspevky: 899
Témy: 41 | 41
Bydlisko: Trenčín
NapísalOffline : 21.11.2009 1:44 | Problém z netom od T-comu

T-Com je skratka neskutocna firma. :wall:
Zapajali mi net (Turbo 3 Solo), ked este nebolo mozne u nas pripojit sa vyssou rychlostou. Zhruba tyzden po mojom pripojeni nam sem natiahli ADSL2+ a Magio TV. Volal som centrum sluzieb zakaznikom, aby som sa presne toto iste opytal. Povedali mi, ze na vyssi program v tej kategorii (v tomto pripade Turbo 4 Solo) je mozne kedykolvek prejst.
Fakt tam maju perfektne skolenych ludi :roll:


_________________
CPU: Intel Core i7-12700KF MB: ASUS TUF Z690-PLUS RAM: Kingston Fury Beast 64GB DDR5 6000MHz CL36 VGA: ASUS TUF RTX 4070Ti OC HDD1: SSD Kingston Fury Renegade 1TB HDD2: Apacer AS2280Q4 2TB HDD3: WD Blue 1TB 7200rpm PSU: Seasonic Vertex GX-1000 CASE: Cougar Archon 2 Mesh RGB
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Problém z netom od  T-comu

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0 | 0
Bydlisko: Opičí ostro...
NapísalOffline : 21.11.2009 15:02 | Problém z netom od T-comu

Lenže iba vtedy ak nemáš viazanosť. Podľa mojich informácií sa dá zrušiť aj viazanosť s tým, že sa doplatí rozdiel akcia/bez akcie a potom vytvoria nové pripojenie.


 [ Príspevkov: 15 ] 


Problém z netom od T-comu



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s T-Mobile Netom

v Internet, služby a sociálne siete

0

475

08.12.2008 20:05

.MORPHEUS.

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem wifi modem od t-comu

v Siete

4

780

30.11.2010 21:31

majdzi123

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Router ASUS WL-AM604g - problém nastavenie netu od T-comu

v Siete

6

2407

26.08.2009 8:54

ricci

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Rozdelenie T-comu

v Siete

14

1176

26.03.2008 0:16

Roberbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Počítač od T-COMu

v PC zostavy

25

1887

14.06.2007 18:17

eXistenZ

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

magio od T comu

v Sieťové programy

0

754

16.11.2011 17:13

KP118

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Internet od T-comu

v Internet, služby a sociálne siete

9

1116

23.04.2009 22:04

booom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

4G od T-comu

v Internet, služby a sociálne siete

13

1043

29.08.2007 13:34

dodo_mt

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Wifi od T-comu

v Siete

28

1577

12.06.2009 18:13

psichac

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

notebook od t-comu

v Notebooky a netbooky

1

1869

26.08.2009 0:11

AsuSmaNiaK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

net od t-comu

v Siete

5

988

16.05.2009 6:59

AsuSmaNiaK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Neet od T-comu

v Siete

2

857

10.02.2008 18:38

filip102

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook od T-Comu

v Notebooky a netbooky

10

2038

15.10.2006 17:06

thiery12

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problemy z netom T-com

v Ostatné

19

1064

25.12.2008 13:47

Thomas4492

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ping internetu od T-comu

v Siete

6

760

16.12.2009 9:28

McDog

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

D-link od T-comu

v Siete

6

650

22.03.2011 17:31

marttin123



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF