Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 6 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 28.04.10 Prihlásený: 28.04.10 Príspevky: 3 Témy: 1 | 1 |
Som pripojena na siet a neda sa mi zobrazit ziadna stranka, v com moze byt problem?
|
|
Registrovaný: 03.04.08 Prihlásený: 10.12.19 Príspevky: 4667 Témy: 37 | 37 Bydlisko: Trnava |
skus start > spustit > napis cmd a stlac enter > napis ping www.google.com a posli nam sem co ti to vypisalo ...
_________________ Hmmm .... Hrošíček ... [Homer] |
|
Registrovaný: 28.04.10 Prihlásený: 28.04.10 Príspevky: 3 Témy: 1 | 1 |
poziadavka na testovanie dostupnosti nemoze najst hostitela www. google.com. Skontrolujte nazov a skuste to znova.
|
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 17249 Témy: 111 | 111 Bydlisko: Košice |
cez router alebo priamo? ked cez router skus reset routra
_________________ PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat |
|
Registrovaný: 28.04.10 Prihlásený: 28.04.10 Príspevky: 3 Témy: 1 | 1 |
cez router....uz som skusala......druhy pc je napojeny priamo a ten ide v pohode
|
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 17249 Témy: 111 | 111 Bydlisko: Košice |
vypni router zo siete elektrickej, pockaj pol minutky zapni ho resetni comp. Ak je to novy router mozno musis sklonovat MACku
_________________ PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat |
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 6 ] | |
|