Ahojte.
Mám problém s týmto "súborom". Pri hrách mi žerie skoro
polovicu procesoru a hry mi pri tom sekajú. Je uložený v system 32 a
neviem čo s tým na čo to vlastne je.
Vedeli by ste mi poradiť?
_________________ Acer Aspire 6920,Intel Core 2duo 2,0Ghz T5750,Ram 4giga,NVIDIA Geforce 9500M GS
HDD 250Giga 5200ot/s
Windows Vista Home Premium 32bit |