Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 17 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.12.16
Prihlásený: 18.01.18
Príspevky: 33
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 20.12.2016 22:08

caute! mam problem s aktualnym updatom win 10 z polovicky decembra cca ,jedna sa o Kumulatívnu aktualizáciu pre Windows 10 Version 1607 pre systémy s procesorom typu x64 (KB3206632) neustale mi to instaluje a po restarte proste stale vyhlasi ze aktualizacia nebola uspesna a vracaju sa zmeny, nasledne mi zase zacne stahovat ten isty update(ma cca 950mb) a znova restart a znova to iste, proste je to zacyklovane, ma niekto podobny problem s aktualnym updatom? chcel by som zistit chybovu hlasku a pozriet si kod chyby ako to vo win 10 vyvolam? v historii aktualizacii prd najdem tam je len napisane neuspesna aktualizacia.. skusal som aj priamo stiahnut manualne dany update z microsoft stranky a naistalovat a nepomohlo jedna sa o tento update https://support.microsoft.com/sk-sk/help/4004227/windows-10-update-kb3206632


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
problem s updatom win 10

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 4834
Témy: 22
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.12.2016 6:28

skúšal si aj toto?:
"Prejdite do priečinka C: \ Windows \ SoftwareDistribution \ download a odstrániť všetko v priečinku, ale neodstraňujte zložku samotnú. Ak chcete tak urobiť, stlačte CTRL + A vybrať všetko a stlačte klávesu DELETE na odstránenie súborov. Reštartuje a znova sťahovať aktualizácie,,


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.12.16
Prihlásený: 18.01.18
Príspevky: 33
Témy: 3
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.12.2016 15:27

este som si vsimol priecinok pod windowsom Downloaded Installations, aj obsah tohto priecinka je potrebne vymazat?

// Spojený príspevok 21.12.2016 16:01

takze nic, nepomohlo vymazanie priecinka download pod software distribution,.. pise to iste pri 7%tach po restarte vyhodilo hlasku nemohli sme dokoncit aktualizacie, vracaju sa zmeny.. a nasledny restart.. do prdele, bo mi bolo treba prechadzat z tej paradnej vyladenej win 7 na nedorobenu win 10 :-/ same fejkove aktualizacie.. zrejme si s tym neporadim, budem musiet zajst za nejakym servisnym technikom, lebo pc sa teraz neda pouzivat neustale mi to stahuje tu aktualizaciu a restartuje pc.. horsie bude ak koli tej jednej blbej aktualizacii budem musiet preinstalovat teraz cele pc.. :jaw:

// Spojený príspevok 21.12.2016 21:19

prosim vas pomozte mi niekto!!! neustale mi pc restartuje, neda sa aspon nejako zablokovat ta aktualizacia v PC, je to mozne vo win 10 nejako? nech mi to stale nestahuje..a nerestaruje, lebo pc nemozem pouzivat..

// Spojený príspevok 22.12.2016 4:24

74 pozreti prispevku a ani jeden mi neviete poradit ci napisat ako to zastavit ten update alebo aspon to blocknut vo win aby to stale nestahovalo? omg! to si vravite pc forum? :( vo win 7 sa dalo vsetko pekne nastavit ohladom aktualizacii aj stahovanie/ci nestahovanie vypnut, tu to neviem, hoci som sa snazil dopatrat cez net.. ak viete prosim vas o pomoc, lebo som bezradny.. ten update neustale stahuje a instaluje chybne..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
problem s updatom win 10

Registrovaný: 26.01.15
Prihlásený: 11.11.20
Príspevky: 79
Témy: 11
Bydlisko: Bratislava,...
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2017 8:32

Nazdar, mas to uz poriesene nejak ? Alebo uz mrtva tema ?







_________________
AMD Phenom 64 x4 (2,2ghz) + Arctic freezer silent or Scythe Katana silent rev.2, Ram 2x2GB zeppelin Gold 800mhz ddr2, MoBo ASRock NF7G HD ready, gk Gigabyte Radeon HD5770 128bit 1GB DDR5 (1700b benchmark). HDD 350GB + 160GB + 1TB, zdr. Coller master -thermal master 500W. 10 USB, 2x usb3.0, Monitor FTS 25" HDMI DVI repro, full HD 4ms. volant Logitech MOMO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
problem s updatom win 10

Registrovaný: 01.12.11
Prihlásený: 27.06.18
Príspevky: 144
Témy: 6
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2017 8:57

Nemas nahodou PGP? Nam isiel update urobit az potom co sme zastavili PGP servisy, inak sa to spravalo presne takto.







_________________
i5 4690K GTX 970
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
problem s updatom win 10

Registrovaný: 10.10.06
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 4990
Témy: 171
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2017 11:00

stanley777 píše:
74 pozreti prispevku a ani jeden mi neviete poradit ci napisat ako to zastavit ten update alebo aspon to blocknut vo win aby to stale nestahovalo? omg! to si vravite pc forum? :( vo win 7 sa dalo vsetko pekne nastavit ohladom aktualizacii aj stahovanie/ci nestahovanie vypnut, tu to neviem, hoci som sa snazil dopatrat cez net.. ak viete prosim vas o pomoc, lebo som bezradny.. ten update neustale stahuje a instaluje chybne..

Stiahni toto a spusti ako spravca: https://ulozto.sk/!al9wae9C2VIx/wf-bat







_________________
CASE Lian Li PC-7NB with 3x Noctua NF-S12A FLX | PSU Seasonic M12II-520 80 Plus Bronze | MB MSI B450 TOMAHAWK | CPU AMD Ryzen 5 3600 with Noctua NH-U12S | RAM 4x8GB ADATA XPG GAMMIX D10 DDR4 3200MHz CL16 | GPU MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC | DISK ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD 512GB
MOUSE Logitech M330 Silent Plus | KEYBOARD HP Wired Desktop 320K Keyboard | SOUNDCARD Creative Sound Blaster Z | HEADPHONES Sennheiser RS170 | MONITOR 24" AOC G2460VQ6 1920×1080@75Hz with FreeSync | INTERNET 400/40 Mbps | OS Home 11 & MS 365 Basic | EXTRA ImDisk Toolkit (Desktop/Caches)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.12.16
Prihlásený: 18.01.18
Príspevky: 33
Témy: 3
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.01.2017 20:55

A musím to spustiť ako správca? Lebo som to spustil klasicky normálne a nepomohlo to.. čistilo dajaké registre a následne zmizla prac.plocha ,musel som nahodiť naspäť v správcovi,pomocou príkazu explorer.exe..Ale potom následne nabehol win a restartovalo to znova a zase vypísalo nemohli sme dokončiť aktualizáciu , systém sa teraz restartuje a vráti do pôvodného bodu..Atď.. proste tak ako predtým..Odvtedy som mal už ďalších 5 restartov win a už ma to pekne serie.. keby to šlo tú konkrétnu aktualizáciu zablokovať aby ju nestahovalo ale asi sa to nebude dať že?

// Spojený príspevok 07.01.2017 5:53

Choleer píše:
Nemas nahodou PGP? Nam isiel update urobit az potom co sme zastavili PGP servisy, inak sa to spravalo presne takto.

kde to zastavim, o co sa jedna? co je to PGP? mal si na mysli plug and play? mam to v services zastavit?(bezi mi to tam-je tam stav running)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.12.16
Prihlásený: 18.01.18
Príspevky: 33
Témy: 3
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.01.2017 12:08

tak omrkol som historiu aktualizacii a poslednu uspesnu vramci tej linie upgradov vo win10 mam nainstalovanu KB3200970 este zac. decembra ,potom dalsie uz boli neuspesne, t.j. KB3201845 KB3206632 a najnovsie mi instaluje dokolecka KB3213986 ..snazil som sa aj manualne stiahnut poslednu neuspesne naistalovanu KB3201845,ale po restarte to iste bez zmeny hlasi problem a pri 7% instalacie zahlasi nemohli sme dokoncit aktualizacie, vracaju sa zmeny.. a nasledny restart.. zaujimave ze napr aktualne januarove kriticke updaty KB890830 a KB3214628 nainstalovalo bez problemov..
som totalne bezradny.. neviem ,mozem pc odstavit a zahodit(lebo je nepouzitelny ,kedze stale restartuje-niekolkokrat do dna/prip . v noci podla toho ako mu nastavim aktivny cas uzivania..zial separatne bloknut stahovanie toho suboru sa neda..) alebo ostava mi len posledna moznost zial.. formatnut cely SSD na ktorom je win 10 a cele nahodit nanovo.. comu som sa prave chcel vyhnut.. alebo este pc servis ale co oni budu vediet.. spravia a poradia tu moznost co som spomenul..format disk a nahodit nanovo system.. a to mi je naprd,lebo to nechcem..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.12.16
Prihlásený: 18.01.18
Príspevky: 33
Témy: 3
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.01.2017 23:53

tak skusam dalej podla iných pc for postupovat no zatial bez uspechu, skusil som aj klasicky cez MS support https://support.microsoft.com/en-us/help/10164/fix-windows-update-errors ,pouzil som najprv update troubleshooter, nasiel 4 chyby ,tvaril sa po prebehnuti ze akoze ich odstranil ale problem po restarte zostal, tak isto sa to sprava ,teda nemohli sme dokoncit aktualizacie, vracaju sa zmeny..atd atd potom druhy krok co mi to ponuklo su separatne instalacie z MS update stanky, to som uz skusil viackrát, nepomohlo, zakazdym to iste ,bez zmeny teda restart a po restarte pri 7% instalacie balika finito.. opat nedokoncena instalacia vracaju sa zmeny a restart ..uz mi to vazne lezie krkom..
teraz skusam dalsi krok co mi ponuklo.. Run DISM command... v príkazovom riadku som zadal podla pokynov.. DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth tak uvidíme..
..tak nepomohlo ani to.. zacinam mat pocit ze za tym bude nejaky spyware alebo malware prip mi moze blokovat aktualizacie nejaky virus.. aj ked avira nic nenasla
vsetky tieto updaty mi chybaju pocnuc od KB320070(vratane) az po najnovsi januarovy KB3213986 (ktory mi aktualne stale windows stahuje a pokusa sa neuspesne instalovat dokolecka ako kolovratok- uz mi odsralo vdaka tomu polovicu volneho disku na cecku!!!) https://support.microsoft.com/en-us/help/4000825
este som rozmyslal ci by to nemohol robit poskodeny SSD disk na ktorom mam OS, ale skontroloval som ho cez HDD regenerator a nenaslo ziadnu poskodenu particiu alebo prip chyby..

// Spojený príspevok 17.01.2017 2:00

tak konecne sa mi podarilo prist na to ako vypnut aktualizacie vo win 10 kedze ste mi v tomto neporadili, musel som na to prist sam.. siel som do services a vypol som resp deaktivoval windows update ,cize dufam ze uz teraz bude m mat svaty pokoj od tych nekonecnych restartov.. zial windows ostane bez dalsich updatov, co sa da robit.. aspon to do toho casu to v services neaktivujem opat, pokial nepridem na to co to sposobje a preco mi to od decembra zacalo takto blbnut s updatami..
..este rozmyslam zohnat bootovatelne dvd na win 10 a skusit spravit opravnu instalaciu.. so zachovanim vsetkych programov a instalacii


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.12.16
Prihlásený: 18.01.18
Príspevky: 33
Témy: 3
Príspevok Napísal autor témyOffline : 18.01.2017 7:35

Ak je SSD v háji alebo mi začína odchádzať keďže ho už mám taký piaty rok ta fasa.. lebo som si všimol že mi začalo nejako spomalene otvárať vo všetkých prehliadačoch webstránky nejak čudné sa to sprava, predtým to nerobilo tá neviem..Žeby to bolo tým že som dal deaktivovať v services win update? Alebo spustením toho súboru wf.bat čo ste mi tu ponúkli keďže to čistilo a zasahovali do kľúčov vo Windows a rôzne operácie to vykonalo.. pritom web doma je ok skontroloval som to cez mobil.. dúfam že teraz nebudem musieť kupovať nový SSD disk :(


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.12.16
Prihlásený: 18.01.18
Príspevky: 33
Témy: 3
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.01.2017 3:16

Tak moje zle obavy a predtuchy sa začínajú napĺňať ..Zrejme ide o odchádzajúci SSD disk.. Neprejavuje sa to nájdením vadnych sektorov ako u klasického disku a opakujúcim i sa zvukmi pri pokusoch o načítavanie ,ale oneskorenymi reakciami v systéme alebo mierne opozdenym spustanim nainštalovanych programov a občas takými cudnymi zvukmi alebo zasycanim spolu s akoby nejakým cvaknutim klapiek.. SSD už v záruke nie je keďže ho už mám cez 5 rokov aj možno.. a čo je horšie zarovno a tým mi odišiel aj 3TB záložný disk čo som ho mal napojený mimo ako externý

// Spojený príspevok 20.01.2017 14:01

Disk mi vie nájsť vo Windows ale nenacita, len cvaka..Najprv načítava a potom vypíše zlyhanie.. a ze disk je potrebné naformatovat.. ten 3 TB disk je ešte v záruke do konca mesiaca tak snáď ho vymenia no dovtedy skúsim z neho vytiahnuť aspoň data cez recuvu alebo iné softy na záchranu dát z poškodených diskov..


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.01.09
Príspevky: 10120
Témy: 8
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2017 12:25

Výrobca SSD nemá utilitku k disku ? Pozrel si sa na ten disk napr. cez https://osdn.net/projects/crystaldiskinfo/downloads/65980/CrystalDiskInfo7_0_5.exe/, čo ukazuje , prípadne cez http://aezay.dk/aezay/ssdz/







_________________
PC MB:ASUS Sabertooth P67 CPU:i5-3570S+cooler GEMIN II SF524 RAM:Kingston HyperX BEAST XMP 4x4GB 1866MHz GPU:MSI N750Ti-2GD5/OC
SSD1:
Samsung 850Pro 256GB SSD2:WD Blue 1TB SSD3: Crucial MX500 2TB SSD4:Kingston DC600M 1,92TB SSD5:WD RED SA500 4TB SSD6:WD RED SA500 4TB SSD7:Samsung 970 EVO PLUS 2TB
PSU:
Be quiet! Straight Power 11 650WCASE:CoolerMaster CMForce 500 LCD:Dell S2721DGF
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.12.16
Prihlásený: 18.01.18
Príspevky: 33
Témy: 3
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.01.2017 20:25

testol som ho v hd tune pro aj crystal disk mark 5 ale neviem to sem upnut, neviete ako sa tu dava priloha ako subor? kedze neviem ako sem dat prilohu a image mi neberie, dam sem priamo link z testu SSD http://www.mediafire.com/view/o1ea219d14ado9c/iC4-5UJrTQuNHn09nLSSUrh9gm5KbA2ECfHK3uuj36Y.jpg a aj zo skenu cez hdd tune pro http://www.mediafire.com/view/xsf1zbf5t00nlds/screen3.jpg


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.12.16
Prihlásený: 18.01.18
Príspevky: 33
Témy: 3
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.01.2017 10:54

Tak najnovšie sa už neviem dostať ani do systému ,ešte včera win na tom SSD nabehol v pohode(hoci programy a otváranie či spúšťanie reagovalo spomalene
dnes som akurát prehodil káble na SATA do dosky a už mi nabehne len modrá vlajka win 10 a po reštarte na to hned začne nabiehať opravná konzola pre win10, dal som klasickú opravu systému ,disk skontrolovalo, je ok, v zápätí sa pokusal o opravu systému ale zlyhala zakaždým(skúšal som viackrát) ..obnoviť z bodu nastavenia nejde lebo nenájde žiadny, takisto z predchádzajúceho nastavenia zamietlo ,potom je tam z možností oprava cez príkazovy riadok a potom už len obnoviť továrenské nastavenie buď so zachovaním súborov alebo bez.. a som zrejme nahraty.. ktovie či sa vôbec na disk do win z druhého pc dostanem.. SSD disk snáď neskapal ale win 10 je zrejme preč aj všetko čo som mal nainštalované :(. Mám silné podozrenie že mi win dodrbal práve ten spustaci súbor wf.bat čo ste tu dali.. možno ste chceli fakt dobre a helfnut a úmysel bol dobrý..Ale mne to totálne dodrbalo win a zrejme poškodilo spustacie súbory na disku. ..Lebo dovtedy mi win neblbol ani žiaden soft či web prehliadače všetko slapalo ako má akurát update sa cykloval..


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.01.09
Príspevky: 10120
Témy: 8
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 24.01.2017 11:31

Stiahni si z disku svoje súbory a preinštaluj Win.Môžeš aj obnoviť továrenské nastavenie so zachovaním súborov , tie súbory by som aj tak pre istotu zálohoval.Vlastne zálohu si mal mať spravenú aj pred tým, pretože aj SSD ,môže zmiznúť bez varovania aj s dátami.







_________________
PC MB:ASUS Sabertooth P67 CPU:i5-3570S+cooler GEMIN II SF524 RAM:Kingston HyperX BEAST XMP 4x4GB 1866MHz GPU:MSI N750Ti-2GD5/OC
SSD1:
Samsung 850Pro 256GB SSD2:WD Blue 1TB SSD3: Crucial MX500 2TB SSD4:Kingston DC600M 1,92TB SSD5:WD RED SA500 4TB SSD6:WD RED SA500 4TB SSD7:Samsung 970 EVO PLUS 2TB
PSU:
Be quiet! Straight Power 11 650WCASE:CoolerMaster CMForce 500 LCD:Dell S2721DGF
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.12.16
Prihlásený: 18.01.18
Príspevky: 33
Témy: 3
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.01.2017 18:35

No hej ale práve keď obnovim továrenské nastavenia(čo je asi jediná fungujúca možnosť čo ide cez tú opravnú win konzolovu utilitu) všetko vo tam je nainštalované pôjde hneď do píky.. preto najprv musím zazalohovať z neho čo ide, horšie že mi naraz odišiel aj záložný 4tb disk, tam toho boli oveľa viac.. no problem je že ten väčší disk ani len neotvorí aj keď nájde vo win..Tak na neho už musím použiť programky ako recuva a pod.. no nikomu toto neprajem čo sa stalo mne akurát..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.12.16
Prihlásený: 18.01.18
Príspevky: 33
Témy: 3
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.01.2017 0:26

Inak našiel som veľmi dobrý soft na obnovu zmiznutych a zdanlivo resp už takmer stratených dát z poškodených diskov , doteraz som používal recuvu ale toto je oveľa lepšie..(naslo to a obnovilo súbory kde recuva bola už bez šance) a odporúčam to aj ďalším ktorým sa niečo podobné stane keď potrebujete získať data z diskov alebo usb klucov späť volá sa to puran file recovery (samozrejme za predpokladu že disk vo win detekne a vidno ho ako logickú jednotku)

// Spojený príspevok 26.01.2017 19:33

Pocujte som napojil ten SSD disk pôvodný na druhý comp a mi neukázalo nic ani logickú jednotku akurat ho deteklo ozval sa zvuk a napísali resp ukazalo že je pripojené medium, no data neukázalo.. aj som ten SSD skontroloval viackrát cez hd tune či crystal clear a disk by mal byť ok, nevyhodilo resp nenašlo žiadne chyby,dokonca píše že 100% health..budem sa ešte volaako vedieť dostať k dátam ak sa tam pravdepodobne odsral Windows,na tím spustacom SSD..?
Doplnenie- takže práve som sa k tomu.u dostal cez ten puran file recovery, všetko je tam ako má byť dokonca aj celý Windows a v dobrej kondícii, súbory sú všetky tam ako majú byť.. čiže jediné čo sa pos.ralo sú spustacie súbory na win 10 na tom SSD disku čo mi ale nedokázalo cez tú win opravnu konzolu opraviť takže pomôže len záloha SSD disku na iný zalozny disk celý jeho obsah, nasledne formát disku resp obnova továrenských nastaveni..Alebo nová inštalácia Windows..Čomu som sa chcel vyhnúť do poslednej chvíle ale žiaľ nebude to asi možné ..A zrejme sa nebude dať spraviť už ani obraz systému z toho starého disku že? Mal som na mysli obraz starého win spolu s instalaciami a hodiť to na novy disk napr crucial alebo samsung..Keďže sa nedostanem resp mi Windows riadne nenabehne..


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 17 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. M Firefox problém so sťahovaním a GCH problém s updatom

v Sieťové a internetové programy

0

1364

23.01.2015 16:06

Stary Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem s updatom grafiky na Sony Vaio notebooku

v ATI/AMD grafické karty

2

568

24.01.2012 17:20

Ageiris Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Malware sa aktualizuje Windows Updatom

v Novinky

1

408

11.05.2007 15:23

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problém s napáleným Win na DVD pri inštalovaní Win

v Operačné systémy Microsoft

10

565

22.08.2008 13:51

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. win vista a win 7 problem pri instalacii

v Ovládače

2

1181

13.06.2009 20:20

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem po preinštalovaní WIN 10 na WIN 7 nefunguje touchpad

v Operačné systémy Microsoft

3

572

04.01.2017 21:52

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem pri prechode z Win XP Home na Win XP Prof

v Operačné systémy Microsoft

2

475

07.01.2010 8:44

Remus61 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problem zosietovat Win XP home s Win XP prof

v Siete

5

629

10.04.2007 12:27

Devil_SK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Win XP problem

v Operačné systémy Microsoft

6

413

28.07.2010 12:18

mmmmmm Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. win vista problem?

v Operačné systémy Microsoft

7

376

23.10.2010 5:22

hornak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. win 7 problem

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Operačné systémy Microsoft

32

603

23.02.2013 22:16

PEDROS 123 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem Win 7

v Operačné systémy Microsoft

3

391

22.06.2010 13:31

pjoter444 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problem win xp

v Operačné systémy Microsoft

10

536

09.04.2010 21:17

milan1966 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WIN XP PROBLEM

v Operačné systémy Microsoft

3

447

09.04.2008 10:21

deCode666 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Win installer - problém

v Operačné systémy Microsoft

0

320

01.02.2009 11:47

gaffrey Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem Win 32

v Operačné systémy Microsoft

4

348

18.11.2014 20:10

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra