Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 8 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 04.01.23 Prihlásený: 04.01.23 Príspevky: 4 Témy: 1 | 1 |
Zdravim, uz dlhsie mam problem so zobrazenim farieb pri videach a hrach. ide o taketo zobrazenie, prechody medzi farbami: https://ibb.co/DVBdVqD https://ibb.co/wdbqCwpgrafiku mam AMD Radeon RX 5700 XT monitor AOC 2590g4 144hz kabel display port neviete o nejakom specialnom nastaveni ovladaca, alebo monitora? alebo kde moze byt chyba? dakujem
|
|
Registrovaný: 12.10.06 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 20996 Témy: 79 | 79 Bydlisko: Banska Byst... |
to vyzera akoby si fungoval na 16bit farbach, resp malej farebnej hlbke. Vo windows nic take nepozorujes, ked si zobrazis na plochu nejaky obrazok? Prejdi si nastavenia grafiky vo windows a tiez v ovladaci grafiky, ci tam nemas nastavenu 16bit farebnu hlbku, alebo daco podobne. Ak nic nenajdes, skus monitor na inom pc ci sa bude spravat rovnako. Ak ano, skus iny kabel. Takto zistis ci je problem v tvojom pc alebo v monitore/kabli.
_________________ Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM Xiaomi 14T 256GB |
|
Registrovaný: 05.07.07 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 4923 Témy: 170 | 170 Bydlisko: Trenčín |
chod do adrenalin ovladaca > vpravo hore ikonka nastavenie > zalozka "display" > pozri ako mas nastavene "color depth" a "pixel format" resp. sem hod screen celej tej zalozky "display"
driver od monitora nainstalovany?
_________________ CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000, DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK, Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar |
|
Registrovaný: 04.01.23 Prihlásený: 04.01.23 Príspevky: 4 Témy: 1 | 1 |
bitovu hlbku mam nastavenu na 8 a neda sa mi nastavit ina, iba nizsia 6 https://ibb.co/g4hJ40Ldriver od monitora som neinstaloval
|
|
Registrovaný: 05.07.07 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 4923 Témy: 170 | 170 Bydlisko: Trenčín |
tak to mas dobre, monitor mas 8bit (resp.6+frc), skus znizit obnovovaciu frekvenciu
ten driver minitora by som nainstaloval a ovladace od gpu su aktualne? zacalo to robit random alebo pri nejakej prilezitosti?
_________________ CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000, DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK, Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar |
|
Registrovaný: 04.01.23 Prihlásený: 04.01.23 Príspevky: 4 Témy: 1 | 1 |
driver mam aktualny z ich stranky. Vdaka za rady, asi sa s tym nic neda robit
|
|
Registrovaný: 29.12.10 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 14171 Témy: 127 | 127 Bydlisko: Zvolen |
patro16 píše: zacalo to robit random alebo pri nejakej prilezitosti?
_________________ PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared) PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery 2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB |
|
Registrovaný: 04.01.23 Prihlásený: 04.01.23 Príspevky: 4 Témy: 1 | 1 |
nevsimol som si konkretnu pricinu. random. drivere a ovladace mam vsetko aktualne
|
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 8 ] | |
|