Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 21 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
"Porušenie" pravidiel

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 22.09.2013 13:13

Ďakujem za varovanie, no i napriek tomu nie ja nie som homofóbny, ale realista. Skrátka tak ako som to napísal to je. Nie je to žiadna homofóbia, tú si vymysleli LGBT loby, ktoré sú obzvlášť silné v Západnej EU. Je to zvrátené. Musia presadiť rozvracanie a vymýšlať si diskrimináciu :D Jasné, my ich diskriminujeme, rovnako ako aj cigánov a maďarov :D Zaujímavé bolo to, že som nikoho neurážal a ani nediskriminoval, nijako som neporušil pravidlá. No ty si si už asi v Nemecku v Kolíne zvykol, že je to normálne a ja som homofóbny. Jasné, ešte som aj rasista a extrémista :D

No hlavne, že mám BP za tento post: http://www.pcforum.sk/politika-vsetko-vt93093-5295.html#p1452671

Dať niekomu BP, len za to, že má pravdu v "demokratickej" (ako nám to tvrdia) spoločnosti, ak niekto nemá argumenty je smiešne. Smejem sa z vás všetkých, čo tu podporujete a tolerujete LBGT..... Ja tu diskutovať nemusím. Takže daron, kľudne mi pomaž posty a zmaž ma z fóra, mne je to už jedno! Jedno som však pochopil, zaspal si v totalite, kto má iný názor a nemáš argumenty, na toho zvalíme na "porušovanie pravidiel fóra".... DARON Povedz mi, kde som tu urážal nejakého buzeranta, užívateľa fóra, ktorý by sa k tomu priznal, hmm? Inú skupinu, kde som urážal???.... Poviem ti to tak. LGBT som presne rovnako pomenoval, ako si rovnako ty minule pomenoval asociálov! A kto sú väčšinou asociáli, hmm?? Dal si sebe minule tiež varovanie??? Zabudol si....

Nezabudni, že pravidlá, ktoré sú na fóre sa vzťahujú a ja ich tu vypíšem:

Citácia:
Zakázané je akékoľvek urážanie, osočovanie, rasistické narážky, rasistické a vulgárne vyjadrovanie, vtipkovanie s tematikou postihnutia, sexuálnej orientácie, náboženstva alebo rasovej diskriminácie, ďalej hanobenie národa, rasy alebo etnickej skupiny a akákoľvek národná, rasová alebo náboženská nenávisť, ktorá predstavuje podnecovanie k diskriminácií, nepriateľstvu alebo násiliu, musí byť zakázaná zákonom a bude znamenať vylúčenie z fóra.


Jednak som nikoho neosočoval. Napísal som pravdu. Nemal som rasistické narážky a ani vulgárne vyjadrovanie (nikde som nepoužil žiadny vulgarizmus ani nič také), nevtipkoval som s tematikou postihnutia, sexuálnej orientácie, ani rasovej, národa vôbec nie a aj žiadnu etnickú skupinu.... Skrátka DARON nemal argumenty a dal mi BP. Lebo sa mu to nepáči. A asi je zástanca LGBT.....

Inak, toto je rovnaké konštatovanie ako to moje, za čo som mal BRp. takže čo DARON?? Ak si spravodlivý, daj si aj sebe BP, alebo mi ho odober.

Daron píše:
Ja si tiez myslim, ze situacia okolo ciganov skor ci neskor skonci obcianskou vojnou. Pretoze ludia nebudu moct donekonecna zivit stale sa rozrastajucu komunitu, ktora len parazituje na spolocnosti (cest vynimkam). Nikto si uz nepamata rabovacky na vychode sr? Este stale su tu potraviny zamrezovane ako basa... Tu uz ludi nestrazia psy, ale ludia si strazia psov, aby im ich nepozrali a pokracovat by som mohol dalej, ale je to zbytocne vysvetlovat niekomu, kto neprisposobiveho cigana videl len v telke, alebo nahodou na zel. stanici...
Bohuzial pre slusnych ciganov, ak dojde k nasilnostiam a zie sa vymknu kontrole, mozu si to odniest aj oni, lebo to uz budu bieli zabijat hnedych a naopak, bez ohladu na to, kto aky zivot vedie.


A za ďalšie, už keď mňa ideš za diskrimináciu (LGBT), toto je náboženská dikriminácia podľa pravidiel!

Cirky píše:
Boha za chujoviny toti ľudia budu prostestovať, dajaky debilny pochod za život v košiciach zas bude obmedzovať ľudí, zas omše kadejake šalene 2 hodinove všade su, som išiel dnes po sestru do kotola, čert jej bol dlžný tam chodiť a hodinu som s autom okolo kostola krúžil jak dilino lebo ne a ne skončiť omša a ani jedno voľne miesto v okruhu 500m okolo kostola nebolo... prisambohu ti ľudia su trafeny... ale žeby išli protestovať za niečo, za lepší život proti tym hyenam v politike to nikoho ani nehne... pridrbany narod toto

a walther iď si svojich cigančikov a ľudske práva obhajovať kde kade a nerieš tu debiliny, je to na posúdení vedenia fóra nie teba tak nás tu neoznačuj nepriamo za rasistov


Boha a chujoviny..... To je jasné urážanie a diskriminovanie!!!!!

TAKŽE ČO ????? Dojdu argumenty a dáme BP ????

ŽIADAM VEDENIE buď o odobratie mne BP nakoľko som nič neporušil a ospravedlnenie, alebo BP aj pre ďalších previnilcov čo diuskriminovali - Darona a Cirkyho.... Za to že majú viac postov (alebo že je admin) neznamená že preňho neplatia pravidlá !!!!!!

Pekný deň!


Offline

Čestný člen
Čestný člen
"Porušenie" pravidiel

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.09.2013 14:08

Citácia:
Dať niekomu BP, len za to, že má pravdu

Ja som ti nedal BP, ale táto tvoja veta je trošku namyslená, nemyslíš? Skutočne si myslíš, že len ty máš pravdu?

Prečo ti tak veľmi vadia tí "buzeranti"? Väčšina ľudí, ktorým to veľmi vadilo, v kútiku duše o sebe vedeli, že ich priťahuje rovnaké pohlavie - a preto proti tomu iracionálne bojovali ;-)

Rozdiel medzi tebou a cirkym je ten, že ty nadávaš na skupinu ľudí len preto, že vyjadrili svoju sexuálnu orientáciu (raperi, ktorí spievajú o veľkých prsiach, ti nevadia?), kým cirky sa vyjadruje k imaginárnej bytosti, ktorej existencia nebola nikdy vedecky dokázaná. To je fakt.

Pravda je taká, že väčšina tohto fóra (vrátane niektorých príspevkov od Darona) sú xenofóbne, ale väčšina si ani nezaslúži BP - ja by som bol za prefackanie.

Ale aby si nepovedal, že sú tu len zlí admini a moderátori, tak ti dám ospravedlnenie: je mi naozaj ľúto, že si tak obmedzený, zaslepený a svoju iracionálnu nenávisť sa snažíš obhájiť paranoidnými konšpiračnými teóriami.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
"Porušenie" pravidiel

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.09.2013 14:23

shaggy píše:
Ja som ti nedal BP, ale táto tvoja veta je trošku namyslená, nemyslíš? Skutočne si myslíš, že len ty máš pravdu?


Však ty nie. DARON. Písal som to v texte. Nehovorím, že som jediný kto má pravdu. Ale to, čo som napísal je skrátka fakt

shaggy píše:
Prečo ti tak veľmi vadia tí "buzeranti"? Väčšina ľudí, ktorým to veľmi vadilo, v kútiku duše o sebe vedeli, že ich priťahuje rovnaké pohlavie - a preto proti tomu iracionálne bojovali ;-)


Azda jediný dôvod je, že je to nechutné. Mne je jedno, koľko ich je. Nech si to robia kde chcú... ale je NEMORÁLNE, ak sa prezentujú na verejnosti a prehlasujú, že je to normálne. Že je normálne ak sú dve ženy a tvoria "rodinu"....

shaggy píše:
Rozdiel medzi tebou a cirkym je ten, že ty nadávaš na skupinu ľudí len preto, že vyjadrili svoju sexuálnu orientáciu (raperi, ktorí spievajú o veľkých prsiach, ti nevadia?), kým cirky sa vyjadruje k imaginárnej bytosti, ktorej existencia nebola nikdy vedecky dokázaná. To je fakt.


Fakt, nefakt, obidve veci sa nachádzajú v pravidlách. A tak ako som údajne ja "porušil" pravidlá", tak aj Cirky. A aj Daron pri cigánoch, kde sa vyjadruje podobne.

Ten Tásler, to vôbec nebola narážka na buzerantov.... Neviem, či to DARON pochopil zle, alebo čo.... ALE téma bola POLITIKA. A tam to sadlo jak riť na šerbel. A ako píšem, nebola to na nich narážka a ani som nikde nepísal, že oni sú alebo že hahaha buzikom. Nič také som tam nedal!..... Bol to len obrázok vystihujúci politickú scénu, o ktorej sme počuli aj z médi, čo robil Števo s Robom a ako vždy to cynická podala vtipne (ako sa im to väčšinou darí, aj keď občas sú aj trápni)

shaggy píše:
Pravda je taká, že väčšina tohto fóra (vrátane niektorých príspevkov od Darona) sú xenofóbne, ale väčšina si ani nezaslúži BP - ja by som bol za prefackanie.


Aj ja. Tých čo tu v Bratislave podporovali tieto loby by si každý z nich zaslúžil dobrý kopanec, alebo facku.

shaggy píše:
Ale aby si nepovedal, že sú tu len zlí admini a moderátori, tak ti dám ospravedlnenie: je mi naozaj ľúto, že si tak obmedzený, zaslepený a svoju iracionálnu nenávisť sa snažíš obhájiť paranoidnými konšpiračnými teóriami.


Na fóre sa nedá diskutovať, človek nemôže napísať ani svoj názor, lebo ak sa to nepáči vyvoleným, tak vraj porušil "pravidlá fóra".... Môžeme byť radi, že admini nie sú kamaráti, členovia, alebo sponzori strany SMRAD a.s., inak by okrem admina a hornaka mali asi všetci BP a bany čo v tejto téme kritizovali SMRAD a.s.

LGBT a ich podporovatelia.... Si predstav teraz, čo sa stane ak nebude tolko detí (schválime interupciu), ani starších (schválime eutanáziu) a detí sa nebude vela rodiť (lebo šak žena-žena ani muž-muž "manželia" a ich "rodina" nebude mať ako deti...).... a potom čo bude??? No apokalypsa....

Na druhú stranu, možno je to aj plán ako efektívne a demokraticky znížiť populáciu.... Ale to by ste ma zas nazvali konšpirátorom.

Takže hor sa ovce, médiám žereme všecko, máme zaklopené uši a neprotestujeme. Držíme hubu a krok. Inak sme homofóbny, fašisti, rasisti, extrémisti a neviem čo ešte všetko. A v Amerike aj teroristi. Stačí ak neveríme dobrej rozprávke o tom, ako US zachraňuje svet............

Ale hlavne, že som "obmedzený, zaslepený a svoju iracionálnu nenávisť sa snažíš obhájiť paranoidnými konšpiračnými teóriami".... veď ešte raz uvidíme, ako to bolo a čo bolo nesprávne. Aj v EU zistia neskôr, v čom spravili chybu a ako nemali nasťahovať moslimov vo veľkom, keď sa im bude diať "arabská jar", podobne to bude s LGBT... Ale ja som konšpirátor. Veď uvidíme.

A ten tvoj výsmech voči mne si si mohol fakt odpustiť. Keby som ja toto napísal, už mi dá ktosi aj BAN, no "svatí" admini a modi to môžu. Môžu urážať ľudí.......


A viete čo.... zmažte mi moje posty aj účet. Kompletne. Diskutovať tu nie je o čom a za svoj názor je dotyčný zosmiešňovaný a diskriminovaný a to v medziach "pravidiel" priamo z vedenia fóra modov a adminov.....


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.09.2013 14:28

Neviem v akom roku zijes, ale interupcia je legalna. A ak chces, aby sa rodilo tolko vela deti, tak nech sa katolicky knazi zenia a mnisky nech tiez maju deti a rodiny...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
"Porušenie" pravidiel

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.09.2013 14:30

Však je, o tom viem. Píšem len, ako sa dá ľahko a efektívne likvidovať ľudí. A navyše demokraticky. Interupcie, eutanázie, LGBT a divné adopcie, predaje detí... A to sú len začiatky. No som fakt rád, že je toto celé "normálne"....

Inak pekne sa pomaly snazis odsmerovat temu....


Offline

Čestný člen
Čestný člen
"Porušenie" pravidiel

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.09.2013 14:41

Vieš, mne osobne tiež vadí, že je uzavretá polovica Starého mesta a predpokladám, že s mojim výzorom a tým, čo nosím u seba, by ma tam ani nepustili (bohužiaľ, aj ja som často obeťou predsudkov).
Ale to je nevýhoda štátu, ktorý nie je založený na liberálnych základoch. Nezmením, neriešim to.

Prídu ti gayovia nechutní, nedá sa na to pozerať? A čo takto lesbičky? To už je iné, však? Dve ženy spolu, to ti určite nevadí... pokrytec.

Ja zastávam názor, že tvoje súkromné veci majú zostať doma - čiže aj náboženstvo, sexuálna orientácia atď.
Ale keď ťa spoločnosť diskriminuje, tak je dobré poukázať na to, že chceš žiť normálnym životom.

Príklad 1:
Ak máš priateľku a v robote povieš, že si ju berieš na firemnú chatu, tak je to ok. Ale nechcem vidieť, ako by sa tvárili, keby si povedal, že si tam berieš priateľa.
Je v tom rozdiel? Nie - berieš si tam svojho partnera, tak ako nebudeš nútiť kolegov, aby sa vyspali s tvojou priateľkou, tak nebudeš nútiť kolegov, aby išli s tvojim partnerom do vane.

Príklad 2:
Keď v práci povieš kolegom, že tvoje dieťa bolo na krste, tak je všetko ok. Ale ak mi povieš, že v 30tich rokoch stále veríš na Santa Clausa, tak v tom lepšom prípade sa pousmejú.
Toto je tiež diskriminácia a ešte horšia, ako v prípade homosexuálov. Prečo je jedna imaginárna bytosť prípustná a druhá nie? A prečo neprotestuješ proti tomu, že ľudia svoju vieru verejne prezentujú (minimálne nosia kríže na krku)? Je to rovnaké, ako prezentovanie svojej sexuálnej orientácie.

Viem, že ťa to nepresvedčí, na to si až moc zaslepený.
Ospravedlnenia sa nedočkáš, si xenofób a BP si dostal oprávnene. Ak sa ti nepáči, nemusíš sem chodiť.

Citácia:
Tých čo tu v Bratislave podporovali tieto loby by si každý z nich zaslúžil dobrý kopanec, alebo facku.

Aj keď ani ja moc nemusím verejnú prezentáciu gayov, podporujem ich a chápem ich snahu. Ak si dosť odvážny, príď mi dať kopanec, alebo facku ;-)







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
"Porušenie" pravidiel

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.09.2013 14:50

No jasne, mal som ich opravnene... :D A ty mas ake opravnenie mne nadavat azosmiesnovat ma, robit si zo mna "prdel"?? "" je mi naozaj ľúto, že si tak obmedzený, zaslepený a svoju iracionálnu nenávisť sa snažíš obhájiť paranoidnými konšpiračnými teóriami."" HMM??? Tiez si porusil pravidla, ale elita, ta nebude mat BP ze... vy mozete secko, este sa cudujem, ze mi nik nevynadal do kktov, lebo sak u vas by to bolo OK a vedenie by to mohlo.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
"Porušenie" pravidiel

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 22.09.2013 14:56

Kde ti kto nadáva? Nie si náhodou trochu paranoidný? Bagatelizovať situáciu je porušenie pravidiel, hmm, čo si ešte vymyslíš?







_________________
always is always wrong
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
"Porušenie" pravidiel

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.09.2013 15:03

Neviem o co tu konkretne ide, ani to riesit nemienim, nie som sudca. DMaMT ci sa ti to paci ci nie, tak ludia s inou orientaciou tu su, vzdy boli a to aj prednami a budu, aspon co som si tu tak precital tak o takom dacom tu je rec ci co, ci to je normalne ci nie ty to nikdy nezmenis, nezmeni to ani masa ludi, je to ich osobna vec, tak isto ako ine veci ktore sa ti nepacia. To ze tu hovoris o tom ze nejake elita, tym asi myslis vedenie fora, ci skusenych uzivatelov ci niekoho ineho, nedostanu bp a pod, tak toto forum nie je stat, toto forum nie je ani kralovstvo, je to nas akysi virtualny svet, lepsie povedane komunia ludi s rovnakymi zaujmami a vedenie tu dohliada na poriadok, aby sa tu neporusovali ani zakony SR ani ine, ci uz moralne veci, ci neviem ake ine. Citoval si tu dost uryvkov z pravidiel, zacitujem aj ja jedno podpravidlo:
Citácia:
•Prístup na PCforum.sk bola, bude a je len výsada, nie právo a na to treba pamätať!

To sa samozrejme netyka len teba ale kazdeho kto sa zaregistruje a prihlasi do tejto komunity. Kazdy ma svoj nazor a musi byt respektovany samozrejme, ale nazor nemozes vnucovat niekomu inemu, teraz nenarazam na teba aby si to nepochopil, ale myslim to vseobecne. Je nedela, sice nijak nadherne, vypnite pocitace a chodte do lesa na hriby ci dakam na pivo...







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
"Porušenie" pravidiel

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.09.2013 15:09

JanoF ja jedine na co narazam je to, ze som dostal neopravnene BP a neporusil som pravidla fora. Tento post: politika-vsetko-vt93093-5295.html#p1452671 za ktory som mal od darona dostat BP predsa nijako neporusuje pravidla, na ktore sa odvolavam. To je vsetko. Preto som ziadal odobratie BP.

S tou vysadou mi je to jasne, no ak som napisal svoj nazor na LGBT preco mam BP?? K voli tomu ze Daron ma na to iny nazor....


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
"Porušenie" pravidiel

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.09.2013 15:22

Pozri sa co si tam napisal v 4. odstavci a vo vete nad obrazkom, predpokladam ze asi za to si dostal najskor BP. Tiez si zabudol na to, ze toto je verejne forum, nie je to nejaka krcma, ci klub par kamaratov kde mozes o niekom hovorit ako sa ti zachce, vies toto je verejne forum a kludne mozes za to niest aj pravnu zodpovednost a na nejake BP sa mozes potom aj vykaslat ;)

Cize v tvojom vlastnom zaujme vykonam po tvojom precitani daneho prispevku cenzuru a zmazem ho, nabuduce si poriadne premysli co verejne napises, lebo aj ked je toto len nejaka komunita ludi s rovnakymi zaujmami, zakony SR tu platia rovnako ako na verejnosti.







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.05.07
Prihlásený: 15.12.15
Príspevky: 484
Témy: 15
Bydlisko: Humenné ...
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2015 23:43

"Porušenie" pravidiel


Offline

Správca fóra
Správca fóra
"Porušenie" pravidiel

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2015 23:46

Čo tým chcel básnik povedať?







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.05.07
Prihlásený: 15.12.15
Príspevky: 484
Témy: 15
Bydlisko: Humenné ...
Príspevok NapísalOffline : 30.01.2015 0:20

Adblock by uz nikto nevypol, keby sa s nim rozlucite, alebo o co ide?

Po amnestii dostava ban za banom


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
"Porušenie" pravidiel

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 30.01.2015 0:24

Skus pisat po slovensky a opisat presnejsie s cim mas problem? Co ma nejaky adblock spolocne s porusenim pravidiel?







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.05.07
Prihlásený: 15.12.15
Príspevky: 484
Témy: 15
Bydlisko: Humenné ...
Príspevok NapísalOffline : 30.01.2015 0:52

JanoF, vaz slova. Som arogantny k tebe?

Vnucovanie reklam som si vsimol po roku ako prvu zmenu, tak prepac, ze som zacal zosiroka.

K teme - sam si napisal, ze po amnestii sa bude blokovat, preto sa ponuka otazka, preco liqua1 obide stale miernejsie?


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
"Porušenie" pravidiel

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 30.01.2015 1:20

Ja slova vzdy vazim, som ja snad arogantny k tebe? Ty sem prides po roku, vlozis do cudzej temy nejaky obrazok ktory sa nenacital ked som to tu cital a az teraz vidim ze co si tam vlozil, pricom tema je o niecom uplne inom. Za dalsie, tema nema ziadny suvis s nejakym adblockom, to ze sa ti to nepaci, tak trh je velky a mas moznost vyberu ak tu s niecim nesuhlasis. liqua1 dostal vzdy len docasny ban a nikdy permanentny, on dobre vie preco ho dostal druhy krat, nerobi tu bordel, vyzna sa, len jeho pristup je voci novym uzivatelom fora dost casto arogantny. Cize vobec nechapem o co ti ide a s cim mas problem, nieco alebo niekto ta obmedzuje v pouzivani fora? alebo na co konkretne sa stazujes? prides sem po roku, ake zmeny cakas aspon podla tvojho podpisu ako pozeram? ak sa ti tu nieco nepaci, s niecim vyslovene nesuhlasis, mas moznost odist ako kazdy z ludi tu na fore ucp.php?i=profile&mode=my_acc_delete







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2015 19:11

Chcel by som vidiet toho idiota,ktory by cital tu tie vase dlhe pravidla.A potom sa idete vsetci pokakat ,ked tu niekto napise ze ma nieco stiahnute a nekupil si to.Druhykrat vas radsej ojebem,urcite pravdu nenapisem


Offline

Čestný člen
Čestný člen
"Porušenie" pravidiel

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27825
Témy: 149
Bydlisko: Sládkovičovo
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2015 19:27

Pokial sa ti nepacia pravidla mozes si zmazat konto a riesit nelegalne veci inde, tu sa riesit nebudu, nakolko moze byt z toho pravny postih, preto je to v pravidlach







_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10353
Témy: 206
Bydlisko: Semily
Príspevok NapísalOffline : 18.02.2015 23:20

Chcel by som vidiet toho idiota,ktory by cital tu tie vase dlhe pravidla.A potom sa idete vsetci pokakat ,ked tu niekto napise ze ma nieco stiahnute a nekupil si to.Druhykrat vas radsej ojebem,urcite pravdu nenapisem
My tu vidíme jednoho idiota,navíc je línej jako veš :)







_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
"Porušenie" pravidiel

Registrovaný: 18.11.09
Prihlásený: 31.03.24
Príspevky: 4445
Témy: 78
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 19.02.2015 0:12

Chcel by som vidiet toho idiota,ktory by cital tu tie vase dlhe pravidla.A potom sa idete vsetci pokakat ,ked tu niekto napise ze ma nieco stiahnute a nekupil si to.


Idiot je jedine ten, kto si ich neprečíta a potom sa neskutočne čuduje, prečo mu po ich porušení niekto lockne tému, prípadne ho odmení.

Citácia:
Druhykrat vas radsej ojebem,urcite pravdu nenapisem


Ináč dobré vedieť, po tomto príspevku sa každý pohrnie, len aby ti poradil. :rolleyes:







_________________
DESK: (AMD R7 5800X + Noctua NH-U12S redux | ASUS TUF GAMING B550-PLUS | Kingston Fury Beast Black 32GB DDR4 3200 CL16 | Gigabyte OC Gaming RTX 4080 Super 16GB GDDR6X | LG BD ROM | Seasonic Focus GX 750 Gold | Fractal Define R5 Blackout Ed.) + Samsung G9 Neo (49", DWQHD, miniLED, 240Hz) + ROG Strix NX Wireless Deluxe + Logitech MX Vertical + Logitech Z-906
NB: MacBook Pro 13" 2020 (M1 | 16GB DDR4 | 256GB NVMe SSD | Space Gray), Dell XPS 15 9560 (Intel Core i7 7700HQ | 12GB DDR4 | GeForce GTX 1050 | 256GB NVMe SSD | FHD IPS)
MISC: Samsung Galaxy S21 Ultra (256GB | Shadow Silver | Android 14), iPad Pro 12,9" 2021 (M1 | 256GB | Space Gray | iPadOS 17)
CAM: SONY α6300 + Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD, RODE VideoMic Pro TV: PANASONIC VIERA TX-L39E6EK + Chromecast 4 w/ Google TV
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 21 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bazar porušenie pravidiel??

v Správy pre vedenie fóra

5

881

12.03.2014 4:50

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Bolo detekované porušenie pravidiel

v Správy pre vedenie fóra

0

5989

04.11.2005 17:34

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. ponuka prace, porusovanie pravidiel?

v Správy pre vedenie fóra

8

858

13.03.2012 12:05

Luks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nastavovanie pravidiel v Kerio Winroute

v Bezpečnosť a firewally

0

944

12.04.2006 21:59

Celebi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Novinky - návrh na doplnenie pravidiel

v Správy pre vedenie fóra

7

1272

16.09.2008 17:55

GICaesar Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra