Prosim Vas, vie mi niekto poradit, s akymi programami sa daju vytvarat animacie(take poriadne animacie), vlastne desingy na webove stranky. Bol si som rad, keby ste mi aj pomohli, ako s nimi narabat
Ten program nemusis odnikial stahovat, staci zajst do obchodu a kupit si ho /pokial chces riesit warez - teda nelegalne stahovanie, myslim ze for s touto "tematikou" je v poslednej dobe ako hub po dazdi, a na tomto fore sa o takychto veciach nediskutuje