Stránka: 2 z 2
| [ Príspevkov: 41 ] | 1, 2 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 03.04.08 Prihlásený: 10.12.19 Príspevky: 4667 Témy: 37 | 37 Bydlisko: Trnava |
Mne to pride, ze ty pracovat nechces, iba chces dostavat peniaze napr. za flakanie... kto by nechcel. A co take si napriklad okrem vypisovania na PC forum spravil pre to aby si ziskal nejaku lepsiu pracu? Co tak zacat so samovzdelavanim? Naucit sa kodovat, programovat, hocico a mozes pracovat z domu nebude to vzdy staly prijem, ale lepsie ako vyplakavat ...
_________________ Hmmm .... Hrošíček ... [Homer] |
|
|
Za hodinu začinam s php
a čo som spravil? Poslal asi 25 žiadosti... od umyvača hajzlov po kodera web stranok... odpoveď ponekud žádna
|
|
Registrovaný: 02.07.06 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 14330 Témy: 319 | 319 Bydlisko: Bratislava |
No ak za hodinu zacinas s PHP, asi je pochopitelne, ze ako koder web stranok sa nezamestnas. Inak ta trochu chapem, bol som podobny, dost pohodlny a tiez som vsade hladal vyhovorky a dovody preco sa neda. Ach, tolko veci by som dnes urobil inak. Neostava ti ale nic ine, nez to skor ci neskor prekonat, pretoze to bude len horsie a tazsie 
_________________ PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA! |
|
|
Diky za psychicku podporu partizani... doteraz som robil len male weby, kde php netrebalo. Niečo cez wordpress, niečo jednoduche html+css... dostal som stovku a bol som rad... lenže zakaznici dajako nesu  Vedeli by ste mi poradiť nejaky dobry zdroj (literaturu), odkial sa da učiť php? Môže byť stranka, kniha, youtube tutorial... hocičo
|
|
Registrovaný: 02.07.06 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 14330 Témy: 319 | 319 Bydlisko: Bratislava |
skus portal devbook.cz 
_________________ PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA! |
|
Registrovaný: 24.01.08 Prihlásený: 13.09.17 Príspevky: 14571 Témy: 66 | 66 Bydlisko: Žilina |
Ja by som začal na google, aby si sa nepýtal takéto otázky  Ale tá tvoja snaha, že poslaných 25 žiadostí? To je podľa teba dosť?  Človeče, ty vážne nemáš potuchy, ako to dnes funguje  Kde si bol doteraz? Užíval si nezabudnuteľné leto, čo? 
_________________ C#, PHP, ... |
|
|
Leto a študentske časy... Vlastne neviem, čo všetci vidia na tej vysokej škole... temer tam nechodiš... ak myslia pod pojmom "študentsky život" non-stop pitie a neviazane suloženie, tak ďakujem, neprosim... ja si uživanie predstavujem kapičku inak
|
|
|
Ako ze tam "temer nechodis", ked na minulej strane si tam mal travit "60 hodin tyzdenne".
|
|
|
Ano, lebo mal... ale viem, že to pre mňa nema vyznam... takže tam pochopitelne nechodim
|
|
Registrovaný: 19.12.08 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 18812 Témy: 182 | 182 Bydlisko: Slovenský G... |
Takže za ten čas čo si tam nechodil si mal brigádovať.. v podstate si nežil žiaden študentský život keď si sa vyhováral na 60 hodín týždenne, na ktoré si nechodil.. a ani si nerobil.. takže si sa flákal... ak niekto povie že nemá čas na prácu ako napr moja priateľka, ktorá sa štúdiu venuje intenzívne tak to pochopím, nieje ani finančne náročná a príjem mám ja, takže finančné drobnosti viem riešiť.. ale takéto bludy a výhovorky čo ty vieš vypustiť to stoja zato  nerobil som lebo som chodil do školy, do ktorej som nechodil, bol som študent a keď som študent som študent a nemám pracovať, aj keď som reálne študent nebol.. vidíš ako to znie?
_________________ ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini |
|
|
Vidim... a prave preto, že teraz nechodim do školy, tak sa uplne logicky snažim najsť si job... problem?
|
|
Stránka: 2 z 2
| [ Príspevkov: 41 ] | 1, 2 |
|