Pokiaľ potrebuješ lepší zaplatíš viac tento drahší model od asusu je nový ktorý beží na : 802.11n, ktorý umožňuje až o 650 % rýchlejší prenos dat než bezdrôtové pripojenie 802.11g. Tá lacnejšia verzia asusu je : 802.11g. Snáď rozumieš ten rozdiel. Ta drahšia verzia je proste najlepšie čo môžeš v tejto cenovej kategórii kúpiť si myslím, pokiaľ až taký potrebuješ a máš nato tak je to dobré riešenie. A potom záleží na značke lacnejšie je ten D-Link a drahší Asus.
_________________ CPU: Intel C2D E8400 3,60GHz / MB: MSI P45 NEO / VGA: MSI N9800GTX Plus-512M OC GeForce 9800 GTX+ 512MB 256-bit GDDR3 / RAM: 2x2GB A-data Vitesta 800MHz / DVD: LG / PSU: Corsair VX450 / CPU COOLER: AC Freezer 7 pro / HDD: WD6400AAKS / LCD LG W2253TQ / Mouse: A4Tech WOP-35 / Keyboard: Genius / OS: Windows 7 64bit Ultimate |