Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 177 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.06.2013 14:37

Ja si konzolu napriek tomu kupim a nemyslim, ze som preto idiot, alebo ze mam vymyty mozog :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 13.06.2013 14:57

Johnnny: Keď ju bude mať každý, možno si ju kúpim aj ja, aby som nevyzeral jak nejaký suchár :D

Ja len že 70 eur za jednu akože next gen hru ktorá vyzerá horšie jak hra na priemernom dnešnom pc za 30 eur ? Ja len neviem v čom je akože tá konzola výhodnejšia od pc ? Veď konzola je len bedňa ktorá sa napojí na telku a tá bedňa bude stáť 400 eur. Za 400 eur si kúpiš výkonnejší PC, čiže tiež len bedňu ktorú tiež napojíš na telku, lenže na pc budeš môcť okrem hrania hier v lepšej kvalite robiť aj neporovnateľne viac vecí...Nebudeš mať 24h online kontrolu ani nič podobné. Ak je niekto zaťažený na gamepad tak si ho tam jednoducho zapojí, môže si vybrať z desiatok, či mu viac vyhovuje ps4 ovládač, alebo xboxový je na ňom...na PC funguje všetko. Takže mne je len divné, že konzola nemá ani len jednu jedinú výhodu oproti PC, pričom je drahšia a jej prevádzka ťa stojí mnohonásobne viac ( hry + platený internet ). Za jednu hru dať 70 eur ?? To je už fakt drzosť, či nie ? :rolleyes: Aký máš ty dôvod aby si uprednostnil konzolu pred PC ? Veď kúpiš si takú skriňu ktorá sa ti bude hodiť do obývačky, nejaké miesto pre ňu určite nájdeš a prepojíš si to s telkou cez HDMI...neni to lepšie a výhodnejšie ako konzola ? Veď aj keď by si išiel na nejakú chatu, je problém tam preniesť skriňu počítača ? Alebo je to len kvôli exkluzívnym hrám ? :roll:







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.06.2013 15:05

No tak zacnem.

1. Na PC dost pracujem a teda nehrozi aby som mal PC pri TV. Pokial by priatelka hladela na TV, rusilo by ma to.
2. Ja konzolu neberiem ako nahradu PC. Ani sportiak si nekupis ako nahradu rodinneho sedanu. Sluzi len ako nejaky doplnok na volne chvile. Pre mna konzola znamena to iste. Alebo si zahram s priatelkou nejaku hru a mne (a obzvlast jej) bude uplne jedno aku to ma grafiku. Rovnako tak si mozem zahrat nejaku hru s kamosmi, co je zase o niecom inom ako ked sedi 10 ludi kazdy pri svojom PC so sluchadlami na usiach. Mimo toho su tu zaujimave periferie a exluzivne tituly vyhradne pre konzoly.
3. 70 eur dnes, 30 zajtra. Ako som povedal, je to len doplnok a ja vidim kopec hier na PS/Xbox ktore by som si raz zahral aj pod 10 eur.
4. Minimalne PS 4 je strasne sexy :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 19.09.12
Prihlásený: 28.04.23
Príspevky: 106
Témy: 16
Bydlisko: levice
Príspevok NapísalOffline : 13.06.2013 15:21

70 eur za next gen hru? nehadam sa, ale niekde som videl ze to bude menej ako za sucasne x360/ ps3 hry, kedze nove konzoly su stavane na PC architekture, to znamena menej narocny vyvoj...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 08.05.16
Príspevky: 2778
Témy: 163
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.06.2013 7:26

Johnnny píše:
No tak zacnem.

Rovnako tak si mozem zahrat nejaku hru s kamosmi, co je zase o niecom inom ako ked sedi 10 ludi kazdy pri svojom PC so sluchadlami na usiach.



^This
Tak tak, neda sa to porovnat s pc. na konzole sa vzdy zabavime ked sa stretneme s par ludmi doma (NHL, Fifa). Nehovoriac o chatach (xbox smola), je to lahko prenosne co je neskutocna vyhoda proti PC, okrem toho si na tej chate pustis daky ten film + XY inych veci.
Nevadi mi ze bude grafika horsia ako najnovsie hry na PC, tak ci tak moc nehravam, a aj keby som mohol tak by som to nerozbehal na full tak ako polovica ludi tu na fore. Pri konzole sa to riesit nemusi, zapnes a hras.







_________________
≡v≡
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 14.06.2013 8:08

Tak ja keď hrám niečo s kamošmi, tak jedine online, skúšali sme dvaja hrať fifu aj na telke ( prepojené PC ), ale neviem prečo, proste to nebolo ono aj keď to bolo na veľkej telke, ale 3,5m od nej to nebol taký zážitok ako pár cm od monitora...

No ale ja som skôr narážal na to, že veď aj k PC vieš pripojiť gamepad a dokonca si môžeš vybrať ktorý ti najviac vyhovuje, čiže nemal by byť problém si zahrať aj na jednej telke dvaja tak ako pri konzele. Aj keď je pravda, že NHL na pc chýba. A čo sa týka tej chaty, tak koľko krát za rok chodíte na chatu ? Raz, dva krát ? A keď už idem na pár dní na chatu, určite nejdem pešo s batohom na chrbte ale s autom, takže raz za rok by sa dal zobrať na chatu aj pc nie ? A z neho pokiaľ viem sa dajú púšťať filmy tiež celkom v pohode :D Ale ok, ak v tom niekto vydí takéto výhody, tak 400e za ps4 je v pohode, skôr ma zarizili ceny hier a ešte k tomu aj platené online hranie.

Inak neviem sa nabažiť toho traileru z THE CREW, ak to bude fungovať tak ako to predstavujú v trailery a dajú tam schopnejší jazdný model aj na volanty, tak to bude pre mňa zrejme hra storočia :-) Jediné šťastie že to výde aj na pc, lebo inak by ma asi šľak trafil. A aj keby som kvôli tomu kúpil konzolu, mal by som z toho prd zážitok...hrať to na gamepade :cry:







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 08.05.16
Príspevky: 2778
Témy: 163
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.06.2013 13:18

dva krat rocne urcite, a neviem ked si predstavim kam do auta by sme nabalili PC a monitor. neprakticke naozaj, na to je urceny notebook. chata je nepodstatna v podstate ale je to moznost kam si zoberes PS4, Xbox musi ostat doma, jedine ze by si mal v lese internet :D
a neviem preco, okrem FPS titulova samozrejme, sa mi vsetky hry pacia viac na konzole. pekne si lahnes do postele a hras sa.







_________________
≡v≡
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.06.2013 13:27

Zalezi od miesta kde mas chatu, ak chytas mobilny signal, spravis si wifihotspot a konzola sa uz snad pripoji. Ale je to neprakticke a blbe riesenie, to suhlasim, no je mi to jedno, vsetky tieto konzoly idu mimo mna, neviem si predstavit ze pojdem na chatu a budem tam hrat hry. Ved to som mohol ostat doma. Na chatu idem za kamosmi, budeme pit, grilovat, varit gulas, rozpravat sa... A aj keby nie, tak je kopa lepsich sposobov ako zabit cas, nez cumiet na konzolu, napriklad klasicke stolove hry, maju urcite lepsie caro, ako priblbla konzola.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 14.06.2013 13:30

Ok, ok...len stále nechápem, prečo by si musel baliť aj monitor, ku konzole tiež balíš telku ? A keď si k PC pripojíš gamepad, vtedy sa nemôžeš hrať z postele ? :?







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 12.06.13
Prihlásený: 07.03.24
Príspevky: 658
Témy: 14
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.06.2013 19:12

Chlapi, nechápem tu niektorých čo tak hanobia konzoly. Ja som bol vyslovený PC hráč, ale kvôli Metal Gear Solid 3 som si musel zohnať PlayStation 2. Rovnako ako som si zohnal PS3 kvôli MGS4. A musím povedať, že za tú PS3 som dal vtedy asi 12-13 tis. korún, čiže 400 € +/-. A stále sa na tom dajú hrať hry, idú plynulo, síce väčšinou to je 720p a určite nie Ultra details ale vyzerajú pekne (nie som úplne vysadený na grafiku). Navyše mám to na metrovej TV a hrám sa v pohode z gauča. Teraz tá PS4 má stáť 400 €. Potrvá tak 6-7 rokov kým oznámia PS5. Dovtedy na tej konzole budete hrať všetko vo Full HD a stálych 60 fps. Ak by som si mal v tomto roku postaviť celú skriňu za 400 eur a skúsiť na nej za 5 rokov pustiť niečo na Full HD a aby mi to fachalo aspoň 60 fps tak to by som sa pozrel. Táto generácia má výhodu, že tie konzoly sú lacné. PS2 stála 26 000 korún, PS3 cez 21 000 korún. A to tie platy boli iné.

Čo sa týka hanobenia toho výkonu, že to má súčiastky priemerného PC. Pokiaľ viem, tak GDDR5 pamäte sa do PC ešte ani nepredávajú. Takisto veľkú rolu hrá na konzolách optimalizácia. A najviac milujem, keď sa tzv. "pcčkári" tvária, akoby mal každý doma high-endový komp za 2000 € a pritom píšu tie svoje komentáre z kancelárskeho notebooku, kde hrajú tak maximálne Minecraft. Ja mám aj PC aj konzoly a nehaním ani jedno ani druhé. Rád sa zahrám aj na PC, také FPS je pre mňa na konzole nepohodlné a stratégie tam absolútne chýbajú. Ale udržiavať PC v takej kondícií aby som mohol kľudne hrať nové hry v dobrej kvalite, stojí oveľa viac peňazí ako kúpiť konzolu. Aspoň pre mňa.

Ešte ohľadom toho, že hry sú nehorázne drahé. Oproti upiráteniu sú drahé áno, ale kto chce vie si dať do konzoly CFW a môže sťahovať zadarmo keď už má taký prístup. Inak tých hier je toľko, že kým človek niečo dohrá, tak tie hry aj zlacnejú. RDR som kúpil za 17 euro, 2 roky po launchi. Skôr som sa k tomu nedostal. Naopak God of War tento najnovší za 33 eur, 4 mesiace po launchi. Niektorí ľudia proste operujú s číslami ako sa im páči a vyťahujú ceny asi z Brlohu alebo ja neviem. Takisto PS+ stojí asi 50 eur, alebo na bristkom účte 36 eur a každý mesiac je tam niekoľko AAA hier, ktoré sú zadarmo cez digitálnu distribúciu. Ciest je mnoho. Inak novinky stoja 45 € a nie 70 €.







_________________
PC1 MB: Asus TUF B550M-PLUS, CPU: Ryzen 5 5600X, RAM: 32 GB RAM DDR4 3200MHz, VGA: EVGA RTX 3060 Ti XC 8GB, SDD: Crucial P5 1 TB (M.2), PSU: Corsair RM750
PC2 MB: GA B250N WiFi, CPU: Intel Core i5-6400, RAM: 16 GB RAM DDR4 2133MHz, VGA: MSI RX 470 Gaming X 4 GB, SDD: Crucial MX300 275 GB (M.2), PSU: Corsair SF450
PC3 MB: Intel Bearup Lake H67, CPU: Intel Core i5-2500, RAM: 8 GB RAM DDR3 1333MHz, VGA: Sapphire RX 580 4 GB, HDD: WD 1 TB Caviar Blue, PSU: Seasonic G-450
PlayStation 2 (SCPH-70004 a SCPH-90004), PlayStation 3 (Slim 240 GB SSD), PlayStation Portable (E-1004), PlayStation Vita (PCH-2000), New Nintendo 3DS
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.06.2013 20:44

El_Scorpio píše:
akoby mal každý doma high-endový komp za 2000 €


Nebudem ti brat iluzie, ale za 600€ poskladam PC, ktory si s tvojou konzolou vytrie prdel. Za zvysnych 1400 si este mozem kupit obrovsku telku namiesto monitora, volant, gamepad, joystick na pilotovanie a sud piva k tomu.
Tym sa nechcem zastavat haterov, ja konzoly na jednej strane chapem, na druhej strane by som si to ja nikdy nekupil, no uz som prekonal ten vek, kedy som na vsetko co sa mne nepacilo hovoril, ze to je zle. Lebo pre niekoho je to dobre a ten si to kupi a to je fajn, ked si ludia maju z coho vyberat. Keby si to nikto nekupil, tak sa to nevyraba a nepredava. No ako vidime, vzdy sa robia nove a nove verzie, ludia ako vzdy pindaju, no to je asi tak vsetko co im ostava :-)

Nevyhovuje mi OS X, preto si mac v zivote nekupim, ale nebudem tvrdit, ze to je somarina. Ved ma ine prednosti, ktore vyhovuju inym ludom. Takisto konzola ma svoje prednosti. Hokej, futbal, to je parada hrat taketo hry z gauca. Ale na druhej strane FPS si na tom nikdy poriadne nezahras, v tom ma navrch PC.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 12.06.13
Prihlásený: 07.03.24
Príspevky: 658
Témy: 14
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.06.2013 20:53

To o tebe dosť hovorí. Súdiš niečo, čo si nikdy nemal. Za 5 rokov ten tvoj 600 eurový PC bude umierať, nehovoriac o tom, koľko vecí tam medzitým budeš musieť vymeniť. Ja mám konzoly už... 7 rokov a ešte ani jedna sa nepokazila v ničom V PC mi už odišiel HDD aj MB. Ale príklad z reality. Ak by spravili PC port pre TLoU na PC, chcel by som vidieť ako by si ho rozbehal na PC z roku 2006.

PC má veľa výhod áno, napríklad modovanie (teraz píšem v rámci hrania, lebo aj tak 90% ľudí sa tam len hrá a surfuje). Ale konzola ti zaručí hernú zábavu na dlhú dobu bez nutnosti upgradovania HW. A hranie na konzole je viac také zážitkové. Veľká uhlopriečka, Dolby Surround, hra je optimalizovaná (zober si, že PS3 má 512 MB RAM a čo dokáže), nesekne, nemrzne, nepadá.

PS: Inak FPS je o vkuse, mnoho ľudí čo prešli na X360 tvrdia, že ten s tým gamepadom sú lepší ako s myšou. Ja si to tiež neviem predstaviť, ale vážne to funguje.







_________________
PC1 MB: Asus TUF B550M-PLUS, CPU: Ryzen 5 5600X, RAM: 32 GB RAM DDR4 3200MHz, VGA: EVGA RTX 3060 Ti XC 8GB, SDD: Crucial P5 1 TB (M.2), PSU: Corsair RM750
PC2 MB: GA B250N WiFi, CPU: Intel Core i5-6400, RAM: 16 GB RAM DDR4 2133MHz, VGA: MSI RX 470 Gaming X 4 GB, SDD: Crucial MX300 275 GB (M.2), PSU: Corsair SF450
PC3 MB: Intel Bearup Lake H67, CPU: Intel Core i5-2500, RAM: 8 GB RAM DDR3 1333MHz, VGA: Sapphire RX 580 4 GB, HDD: WD 1 TB Caviar Blue, PSU: Seasonic G-450
PlayStation 2 (SCPH-70004 a SCPH-90004), PlayStation 3 (Slim 240 GB SSD), PlayStation Portable (E-1004), PlayStation Vita (PCH-2000), New Nintendo 3DS
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.06.2013 21:07

PC nemrzne, neseka a nepada. Mrzli a padali mozno Xpcka a W98, ale moderne OS su stabilne.
S konzolami som si dost uzil, aj napriek tomu, ze som nikdy ziadnu nevlastnil. Nejedno leto som stravil u kamarata s PS1, a takisto nejedno leto som stravil pri PS2. S Kinectom som sa hral este ked sa nepredaval a vy ste o nom len citali na webe...
CO sa tyka poruchovosti, mozes sa pozriet do bazaru, kolko pokazenych opravovanych konzol najdes. Urcite neplati, ze konzola je synonymom bezporuchovosti a PC naopak.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 14.06.2013 21:15

ojoj bodaj by to bola pravda, co ja som mal modrych obrazoviek bsod, kolkokrat aj od nova, ked som nainstaloval a mam original windows, co som dostal k notebooku.
praveze mne skor tie XP nemrzli.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 30.12.09
Prihlásený: 21.08.18
Príspevky: 115
Témy: 48
Príspevok NapísalOffline : 14.06.2013 21:38

neviem či to tu je, je to dosť dobré, funkcie Dualshocku 4 a využitie Eye
http://www.viddler.com/v/944416f2?secret=82898940







_________________
CPU: Intel i5 750, VGA: ATI HD 5770 Vapor-X, MB: Gigabyte P55, RAM: 4GB Kingston HyperX 1600Mhz, Case: CoolerMaster Storm Scout, HDD: 500GB Seagate Barracuda, Monitor: 23" Philips, PSU: Corsair 450W, OS: Windows 7 Home Premium
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 19.09.12
Prihlásený: 28.04.23
Príspevky: 106
Témy: 16
Bydlisko: levice
Príspevok NapísalOffline : 15.06.2013 9:44

Dualshock 4 je urcite viac prepracovanejsi ako xbox controller (dotykovy touchpad, tie blikacky a xbox gamepad je este stale na baterky :O )
na druhej strane dizajnovo sa mi ale viac paci xboxovy ovladac, to je pre mna dokonalost. Jedna vec s ktorou mozno Microsoft prekvapi, bude implementacia kinectu 2.0 do serioznejsich hier typu FPS, ci RPG ( http://www.sector.sk/novinka/75043/kine ... epadom.htm ) mohlo by to byt celkom zaujimave, kedze kinect bude mat uz kazdy a vyvojari by tie prvky mohli zapracovat do kazdej hry- to by aj ciastocne ospravedlnovalo tu cenu. Ostatne veci ale posrali, za tym si stojim


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 08.01.09
Prihlásený: 21.10.17
Príspevky: 1349
Témy: 47
Bydlisko: Banská Štia...
Príspevok NapísalOffline : 15.06.2013 10:33

A dualshock je na nuklearny pohon? Ked pises ze xboxovy ovladac je stale na baterky... Inak xboxovy ovladac ma zase na druhu stranu podla prvych skusenosti velmi prepracovane vibracie a pre mna lepsiu ergonomiu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 19.09.12
Prihlásený: 28.04.23
Príspevky: 106
Témy: 16
Bydlisko: levice
Príspevok NapísalOffline : 15.06.2013 14:35

nie, nuklearny pohon zial nema, vola sa to bluetooth :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.06.2013 14:54

Teraz neviem ci srandujes, alebo toto naozaj myslis vazne.

http://www.giantbomb.com/playstation-4/ ... y-1438122/


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 08.01.09
Prihlásený: 21.10.17
Príspevky: 1349
Témy: 47
Bydlisko: Banská Štia...
Príspevok NapísalOffline : 15.06.2013 15:57

xman360 píše:
nie, nuklearny pohon zial nema, vola sa to bluetooth :)

:facepalm:
nahradit baterky za bluetooth to som este nepocul :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 12.06.13
Prihlásený: 07.03.24
Príspevky: 658
Témy: 14
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.06.2013 18:35

Samozrejme že má integrovanú Li-Ion batériu, ktorú za bežných okolností nemeníš. Neviem presne koľko vydrží pri DS3, ale odhadujem to na circa 16 hodín, nenabíjam to vôbec často. Pri DS4 má byť ešte vyššia kapacita. Niektorí si ale tužkové pochvaľujú, proste to len jednoducho prehodia a hrá sa ďalej, treba mať 2 sady. Pri DS3 stačí zapojiť USB kábel asi na 5 minút a to by malo nabiť batériu na 1,5 - 2 hod. hrania. Čiže ani tam to nie je otrava.







_________________
PC1 MB: Asus TUF B550M-PLUS, CPU: Ryzen 5 5600X, RAM: 32 GB RAM DDR4 3200MHz, VGA: EVGA RTX 3060 Ti XC 8GB, SDD: Crucial P5 1 TB (M.2), PSU: Corsair RM750
PC2 MB: GA B250N WiFi, CPU: Intel Core i5-6400, RAM: 16 GB RAM DDR4 2133MHz, VGA: MSI RX 470 Gaming X 4 GB, SDD: Crucial MX300 275 GB (M.2), PSU: Corsair SF450
PC3 MB: Intel Bearup Lake H67, CPU: Intel Core i5-2500, RAM: 8 GB RAM DDR3 1333MHz, VGA: Sapphire RX 580 4 GB, HDD: WD 1 TB Caviar Blue, PSU: Seasonic G-450
PlayStation 2 (SCPH-70004 a SCPH-90004), PlayStation 3 (Slim 240 GB SSD), PlayStation Portable (E-1004), PlayStation Vita (PCH-2000), New Nintendo 3DS
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.06.12
Prihlásený: 03.04.23
Príspevky: 1249
Témy: 81
Bydlisko: Kysucké nov...
Príspevok NapísalOffline : 16.06.2013 1:30

Ja mám v XBOXE v dvoch ovládačoch nabíjacie batérie s TESCA naozaj nesmejte sa :) a v druhých dvoch nabíjacie s LIDLA. Po testoch oba druhy vydržali cca 15-16 Hodín hrania zo zapnutými vibráciami keď sa to vybije jednoducho hodím druhé výhodou barteri s lídla je asi cena cca 1Euro kus na takéto používanie stačí a druhe dá jednoducho človek nabiť. Výhodu vidím v tom keď sa PS3-PS4 baterka vymláti a nebude mať už takú kapacitu asi ju tak lachko a lacno človek nevímeni ako u xboxového.

No ale k veci PS4 ma samozrejme plus zato ako vyzerá ten gamepád je fakt krásny. No xbox ma lepšiu ergonomiu a nová typa ma vibrujúce tigre čo môže byť tiež celkom sranda :-)

xman360: Zaujímave napájanie použilo sony :-) nieje to nahodou iba technológia na komunikáciu gapádu s konzolou? Aj v telefóne mám bluetooth môžem ho tým napájať :D







_________________
CHLADENIE: Vodné Chladenie EK Water Block MB: MSI Z97 PC Mate CPU: I7 4790K RAM: 8GB Kingston HyperX FURY Blue VGA: Gigabyte GTX 970G1 Gaming Full Cover WaterBlock PSU: SuperFlower Leadex Platinium 850W HDD: 1000GB WD SSD: Samsung 840 Pro CASE: Fractal R4 Titanium Grey + Windows Monitor: Philips 235PQ2EB TV: SAMSUNG UE40ES5500 Keyboard: Roccat ISKU Myš: Logitech G500 NB: HP ProBook 450 AUDIO: Harman Kardon Aura
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 08.01.09
Prihlásený: 21.10.17
Príspevky: 1349
Témy: 47
Bydlisko: Banská Štia...
Príspevok NapísalOffline : 16.06.2013 8:15

No neviem, ale tento krat to vyzera na prevahu sony... uz len to, aky trapas MS sposobil, ze prezentoval hry na Nvidia grafike a nie na xboxe. Popri tom aj ten vykon, zakladna cena, to vsetko bolo pri minulej generacii na strane xboxu, no teraz Sony vedie. Este som zvedavy ake exkluzivne dalsie tituly budu jednotlive konzoly mat.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.06.10
Príspevky: 2086
Témy: 134
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 16.06.2013 17:56

Tieto vianoce budu pekne.Pod stromcekom si najdem PS4))))). :D







_________________
CPU:i9 9900k delid-lapovanie jadra,MB:Aorus Z390 Pro,COOLER:Noctua Nh-D15,Ram:HyperX 32GB 4x8 3200MHz ,GPU:MSI Gaming Trio RTX 2080 TI,SSD:Plextor M8Pe 512GB,HDD:Seagate Barracuda 2TB,CASE:Fractal Design Define R6,PSU:Corsair RM750x,OS:Windows 10 Profesional
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 08.05.16
Príspevky: 2778
Témy: 163
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 17.06.2013 8:39

Daron píše:
El_Scorpio píše:
akoby mal každý doma high-endový komp za 2000 €


Nebudem ti brat iluzie, ale za 600€ poskladam PC, ktory si s tvojou konzolou vytrie prdel.



poprosim teda komplet zostavu ktora nam "vytre prdel", nezabudni zaratat monitor, bednu, original Win7. TV je bezna sucast domacnosti, monitor nie, a nie nebudeme ratat ze sa PC napoji na telku. nikto si nekupuje PC aby si ho slahol len na telku. :)







_________________
≡v≡
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 17.06.2013 8:49

ani bez monitora nepostavi za 400eur ziadny delobuch, lebo ta PS4 trochu predrazena je, ale neni to volaky extrem.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 17.06.2013 8:52

Toto je fakt zbytocne riesit. Ludia maju svoje dovody preco kupit konzolu. Mna osobne nejaka horsia grafika uz dlho netankuje. Co potrebujem na tom ide a pojde vo velmi peknej grafike dlhe roky. Nic viac ma nezaujima.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10615
Témy: 69
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 17.06.2013 12:12

Poki píše:
nikto si nekupuje PC aby si ho slahol len na telku. :)


Blbosť, keď si staviam HTPC tak s monitorom nerátam. A rozdiel medzi HTPC a PC na hry s výkonom konzoly je len malý.
Keď boh (steam) dá, tak v budúcnosti možno ani ten windows nebude až takou nevyhnutnosťou.







_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Corsair K70 mk.2 Low Profile + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x PureWings2 92; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Logitech Multimedia Keyboard & G5; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 08.05.16
Príspevky: 2778
Témy: 163
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 17.06.2013 13:28

KocuR píše:
Poki píše:
nikto si nekupuje PC aby si ho slahol len na telku. :)


Blbosť, keď si staviam HTPC tak s monitorom nerátam. A rozdiel medzi HTPC a PC na hry s výkonom konzoly je len malý.
Keď boh (steam) dá, tak v budúcnosti možno ani ten windows nebude až takou nevyhnutnosťou.



bavime sa o beznom pouzivatelovi. Kludne sa da kupit PC a bude sluzit len na bla bla bla to je jasne. ja chcem vidiet komplet PC za 600 co vytre PS4.







_________________
≡v≡
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.06.2013 13:29

Poki píše:
poprosim teda komplet zostavu ktora nam "vytre prdel", nezabudni zaratat monitor, bednu, original Win7. TV je bezna sucast domacnosti, monitor nie, a nie nebudeme ratat ze sa PC napoji na telku. nikto si nekupuje PC aby si ho slahol len na telku. :)


Popros si o co chces a nastav si este vyhovujucejsie podmienky.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 177 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Kody na Playstation Plus a Playstation Store

v Predám

6

643

05.03.2020 16:34

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. K: Playstation TV / Playstation 2

v Kúpim

1

524

23.05.2016 19:30

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Predstaveny BlackBerry Passport

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]

v Novinky

192

7804

04.07.2016 15:00

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Bielu Playstation 4 ( Playstation 4 Biela Farba )

v Predám

0

554

17.10.2015 17:31

Maxim Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Predstavený prvý dvojjadrový smartphone

v Novinky

18

951

16.12.2010 13:30

Anonym147147 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nvidia Ion 2 oficiálne predstavený

v Novinky

1

559

03.03.2010 17:49

SkyHiRider Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Android 2.3 (Gingerbread) oficiálne predstavený

v Novinky

11

1226

02.01.2011 23:40

delete Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Project Ara - skladací mobil od Google predstavený

v Novinky

8

545

16.04.2014 22:02

XOLOO Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Razer Edge, herný tablet s Windows 8 bol predstavený

v Novinky

16

1228

19.01.2013 12:27

screw Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bol predstavený najväčší, 200" FullHD bezokuliarový 3D TV

v Novinky

14

1379

05.11.2011 20:06

Cirky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Predstavený 2.5" 10 000-RPM VelociRaptor a disk s rýc

v Novinky

3

499

23.07.2008 22:22

Triminka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PlayStation Now

v Herné konzoly

1

602

23.07.2015 11:27

tarezni Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation 2

v Ostatné

1

805

05.02.2007 18:42

Stegos Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation 3

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Herné konzoly

34

2383

29.07.2007 9:05

cabo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation 3

v Ostatné

8

604

16.01.2012 12:02

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PLAYSTATION 3

v Ostatné

3

570

11.04.2008 21:30

referer Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra