Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 177 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2013 14:33

veď samozrejme. nebolo to myslené ako obhajoba pc ani ako obhajoba konzoly a už vôbec nie ako hateovanie nejakého zariadenia. len aby to nebolo ako Poki vraví, že sa porovnáva konzola bez zobrazovacieho zariadenia s PC zo zobrazovacím zariadením a okrem toho sa (neviem isto ale myslím si) dá pripojiť aj klasický PC monitor ku konzole







_________________
Math is the best!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2013 14:36

Samozrejme, pokial sa to berie tak, ze si kupis PC ktory budes pouzivat s TV, nebudes tam ratat monitor, to je logicke. Ja hovorim o tom, ze ku konzole si skratka nebudem uctovat TV, kedze je beznou sucastou domacnosti a mal by si ho bez ohladu na to ci si konzolu kupis, alebo nie. Aj ked samozrejme existuju vynimky kedy sa TV kopi len kvoli konzole, ale moj pripad to urcite nikdy nebude.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 18.11.09
Prihlásený: 31.03.24
Príspevky: 4445
Témy: 78
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2013 15:13

Preboha... To vám veta "Každý preferuje niečo iné." nič nehovorí? Zakaždým v podobných témach vidím hádky... Tí, čo tu chcú silou mocou propagovať PC a hovoriť, že je lepšie ako konzoly, nech sem nepíšu... Toto je téma o PS4 a nie o tom, či je podľa vás lepšie PS4 alebo PC... :roll:







_________________
DESK: (AMD R7 5800X + Noctua NH-U12S redux | ASUS TUF GAMING B550-PLUS | Kingston Fury Beast Black 32GB DDR4 3200 CL16 | Gigabyte OC Gaming RTX 4080 Super 16GB GDDR6X | LG BD ROM | Seasonic Focus GX 750 Gold | Fractal Define R5 Blackout Ed.) + Samsung G9 Neo (49", DWQHD, miniLED, 240Hz) + ROG Strix NX Wireless Deluxe + Logitech MX Vertical + Logitech Z-906
NB: MacBook Pro 13" 2020 (M1 | 16GB DDR4 | 256GB NVMe SSD | Space Gray), Dell XPS 15 9560 (Intel Core i7 7700HQ | 12GB DDR4 | GeForce GTX 1050 | 256GB NVMe SSD | FHD IPS)
MISC: Samsung Galaxy S21 Ultra (256GB | Shadow Silver | Android 14), iPad Pro 12,9" 2021 (M1 | 256GB | Space Gray | iPadOS 17)
CAM: SONY α6300 + Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD, RODE VideoMic Pro TV: PANASONIC VIERA TX-L39E6EK + Chromecast 4 w/ Google TV
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 08.01.09
Prihlásený: 21.10.17
Príspevky: 1349
Témy: 47
Bydlisko: Banská Štia...
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2013 17:13

Riesite nepodstatne veci...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2013 18:13

Takéto vymývanie mozgov už hádam ani nemá obdoby, to si už naozaj aj herné štúdiá myslia, že sme totálne vypatlaní ? :lol: Veď fifa 13 ide aj na kalkulačke :rolleyes: , ja by som ich normálne zažaloval za vymývanie mozgov chudákom konzolistom, ktorí si po tákýchto táraninách budú myslieť, že majú v nových konzolách nebodaj lepší hw ako v podpriemernom PC :-D Inak tá fifa 14 vyzerá oproti 13 fakt náročnejšie :lol:

http://www.eurogamer.cz/articles/2013-0 ... -nezvladlo







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2013 18:20

Ten clanok je blud, resp. vyhovorka, strasne lutujem, ze na NHL pripadne FIFU nema licenciu nejaka ina firma, ako EA Sports. VEd aj posledne rocniky NHL pre PC bolo len refreshovanie a updatovanie rosterov, zmena menu a hudby. Inak prinos ziadny, alebo nulovy...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2013 18:29

Ale takto trápna výhovorka ? Veď človek so štipkom rozumu v hlave ich musí vysmiať...pred nedávnom sa niekto vyjadril, že next gen konzole sú ďaleko pred PC. Veď by som ich za takéto klamstvá zavrel...už sa fakt nečudujem že u nás vládne firma smer, starých ľudí ovplyvňovať podobnými klamstvami ešte pochopím, ale aby na takéto reči len kvôli obhajobe zastaralých konzol presvedčili, že vlastne kupujú kvalitu, je dosť úbohé a trápne. Všetci vieme, že aj napriek faktom sa nové konzole budú predávať jak teplé rožky, ľudia si vždy nájdu dôvod ak majú niečím ovplyvnené myslenie, samozrejme bez urážky tým, čo si konzolu kúpia :) , viem že existujú dôvody pre výhodnosť konzoly, len ma zaráža, že nejaké renomované štúdio ešte s hrdosťou dokáže vypľuť takéto nehorázne klamstvo. Veď nech povedia pravdu, že si to PC hráči aj tak nekúpia, že to ukradnú a preto to tam nevydajú. Ale takéto prízemnosti ?? :filth: Hlavne keď všetci vieme, že fifa má už roky podobnú, takmer nulovú náročnosť a hlavne pre PC, nejaký engine dá dole tak 5 fps z milión na ktorých fifa xy priemerne na PC beží...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2013 20:28

EA Sports pre mna ziadne renome nema minimalne 5-6 rokov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.06.12
Prihlásený: 18.06.20
Príspevky: 599
Témy: 22
Bydlisko: Detva
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2013 21:31

Vcelku zaujimava diskusia.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 12.06.13
Prihlásený: 07.03.24
Príspevky: 658
Témy: 14
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2013 6:57

Ja žasnem ako sú tu niektorí ľudia obmedzení. Keď som sa sem registroval, dúfal som že tu budú dospelí jedinci, ktorých názory budú zodpovedať veku, ale ako vidno, všade sa nájde debil.

Apropo hlavná výhoda konzole nie je sedieť na gauči a držať gamepad, ale že si kúpim škatuľu za 350 € a tým veškeré moje investície do hrania na 7 rokov končia. Maximálne dám niečo na hry, alebo keď som starý pirát, capnem si tam chip/CFW alebo čo tam bude a nerátam už ani to. A 7 rokov mám kľud, že tie hry pôjdu plynulo, budú optimalizované a nemusím riešiť nič. Moja obľúbená konzola je PlayStation 2, tá ešte fungovala na princípe "Plug 'n Play". Strčíš DVD a o pár sekúnd už hráš. Dnes už niekedy tie povinné inštalácie, sťahovanie niekoľko MB/GB patchov približujú hranie k PC.







_________________
PC1 MB: Asus TUF B550M-PLUS, CPU: Ryzen 5 5600X, RAM: 32 GB RAM DDR4 3200MHz, VGA: EVGA RTX 3060 Ti XC 8GB, SDD: Crucial P5 1 TB (M.2), PSU: Corsair RM750
PC2 MB: GA B250N WiFi, CPU: Intel Core i5-6400, RAM: 16 GB RAM DDR4 2133MHz, VGA: MSI RX 470 Gaming X 4 GB, SDD: Crucial MX300 275 GB (M.2), PSU: Corsair SF450
PC3 MB: Intel Bearup Lake H67, CPU: Intel Core i5-2500, RAM: 8 GB RAM DDR3 1333MHz, VGA: Sapphire RX 580 4 GB, HDD: WD 1 TB Caviar Blue, PSU: Seasonic G-450
PlayStation 2 (SCPH-70004 a SCPH-90004), PlayStation 3 (Slim 240 GB SSD), PlayStation Portable (E-1004), PlayStation Vita (PCH-2000), New Nintendo 3DS
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2013 7:08

Zase to neskatulkuj, niekto to chape, niekto to nechape a niekto to chape, ale ma potrebu hadat sa. Niekto bude argumentovat grafikou alebo tym, ze nejakou "alchymiou" dosiahne rovnakeho efektu za mierne vyssi peniaz aj s PC. Mas tu vela inteligentnych ludi, ale bohuzial sa pri registracii IQ testy nerobia :) Inak ale suhlasim :)

PS: Pokial ti toto forum v niecom pomohlo a nechces sa nechat znechutit, nenavstevuj temy PC vs konzola a Apple vs zvysok sveta :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 12.06.13
Prihlásený: 07.03.24
Príspevky: 658
Témy: 14
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2013 8:58

Preco nie, ja mam aj PC aj konzolu (v podstate kazdy "konzolista" ma aj PC) ale tato oblast sa raketovo rozvija a ja som zaspal dobu. Jasne ze mi pomahaju nazory ludi co sleduju tuto tematiku. Keby sa mi neodpali doska tak by som mal este stale svoj stary Athlon. Hram sa aj tam aj tam a nikdy som nehanil ani jednu stranu. Tiez nechapem ako niekomu moze vyhovovat gamepad na FPS, ale to ze ja to tak nemam v ruke neznamena ze ich budem hanit ze to maju ako trest. Ale zas na 2. strane nebudem sa slepo bit ani za jednu platformu.







_________________
PC1 MB: Asus TUF B550M-PLUS, CPU: Ryzen 5 5600X, RAM: 32 GB RAM DDR4 3200MHz, VGA: EVGA RTX 3060 Ti XC 8GB, SDD: Crucial P5 1 TB (M.2), PSU: Corsair RM750
PC2 MB: GA B250N WiFi, CPU: Intel Core i5-6400, RAM: 16 GB RAM DDR4 2133MHz, VGA: MSI RX 470 Gaming X 4 GB, SDD: Crucial MX300 275 GB (M.2), PSU: Corsair SF450
PC3 MB: Intel Bearup Lake H67, CPU: Intel Core i5-2500, RAM: 8 GB RAM DDR3 1333MHz, VGA: Sapphire RX 580 4 GB, HDD: WD 1 TB Caviar Blue, PSU: Seasonic G-450
PlayStation 2 (SCPH-70004 a SCPH-90004), PlayStation 3 (Slim 240 GB SSD), PlayStation Portable (E-1004), PlayStation Vita (PCH-2000), New Nintendo 3DS
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2013 9:08

Velmi rozumny nazor :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2013 10:24

El_Scorpio píše:
Ja žasnem ako sú tu niektorí ľudia obmedzení. Keď som sa sem registroval, dúfal som že tu budú dospelí jedinci, ktorých názory budú zodpovedať veku, ale ako vidno, všade sa nájde debil.Apropo hlavná výhoda konzole nie je sedieť na gauči a držať gamepad, ale že si kúpim škatuľu za 350 € a tým veškeré moje investície do hrania na 7 rokov končia.


Minimálne týmto príspevkom sem podľa mňa zapadneš ako riť na šerbeľ...Neviem prečo, ale mám taký pocit, že týmto „úžasným“ a obmedzeným príspevkom si reagoval práve na mňa, takže by som ti rád vysvetlil, že aj keď je podľa väčšiny 1+1...3, ja budem na tvoju obmedzenú smolu vždy hovoriť, že výsledok je 2, aj keď ty a tebe podobný budú tárať niečo iné. To by sme už ako dopadli, ak by som sklonil hlavu a prikyvoval na každý podobný nezmysel ? ? A neboj sa, takých ako ja je tu strašne málo, takže môžeš byť vkľude zaregistrovaný aj ďalej.

Na PS2 som nejaký ten čas strávil a vždy o ňom budem hovoriť, že to bola paráda, určite lepšie ako hrať v tej dobe na PC. PS3 v čase uvedenia a ešte zopár rokov bola paráda tiež. Ale teraz sme už niekde inde, kadečo sa zmenilo však ? Takže máš pravdu, len obmedzení ľudia budú automaticky tlieskať niečomu len preto, že č.2 a č.3 bolo super, tak automaticky musí byť super aj č.4...veď ako ináč ? ? Inak práve veľa ľudí oblubuje konzoly práve pre ten gamepad a ten gauč, ale ty „neobmedzený“ to uznávaš pre toto, čo by som nepovedal ani keby som mal 5 rokov a mal mozgovú vadu, pretože od tej tvojej kúpy konzoly budeš momentálne už len platiť a platiť a práve aj to je ten nevyvrátiteľný fakt, pre ktorý sa nová generácia konzol absolútne nevyplatí. 2x tak drahé hry + platenie za online hranie ti príde ako beznákladových ďaľších 7 rokov ? Si asi padol z jablone a ako prvé si sa tu zaregistroval však ?

A čo sa týka optimalizácie, tak neviem či sa mi to len snívalo, ale keď hej, tak v tom sne bolo množstvo konzolových hráčov ktorí si sťažovali na neplynulosť hier ktoré ledva bežali v 30 fps a mnohokrát padali oveľa nižšie, pretože s tým HW v tej škatuly od topánok sa dalo v poslednej dobe vyžmýchať len na kilometre vzdialené rozlíšenie od FULL HD a s takmer žiadnymi detailami. Ešte k tomu, že ti to 7 rokov vydrží v kvalite a plynulosti by som dodal to, že kamoš hrá na 7 ročnom dvojjadre a grafike 9800 GTX+ BF3 MP vo full HD na low detailoch úplne bez problémov a plynule. A pre tvoju obmedzenosť ti pripomeniem, že LOW na PC znamená oveľa krajšiu grafiku ako bola na PS3 a nehovoriac o tom, že on to hrá vo FULL HD, kdežto na PS 3 si o full HD a aj o HD mohol len snívať.
Mne vôbec nejde o to, aby som tu hanil ľudí čo si idú nové konzoly aj napriek faktom kúpiť. Ako už bolo povedané vyššie, konzola má svoj význam, PS2 aj PS3 určite mala, aj keď tu PS3 nemusela byť zrovna tak dlho, keďže vďaka tomu sa reálny vývoj hier zastavil, PS4 mala prísť tak pred 3-4 rokmi, to by bolo ešte ako tak ok...Výhody konzol sú jasné:
1.) Vložím disk a za 5 sekúnd hrám...“na PC hrám tak za 10 sekúnd, keďže mám PC len uspatý“
2.) Hrám na telke a na gauči s gamepadom...“prepojím PC s telkou a mám to isté len s neobmedzenými možnosťami, výber periférií atď...“
3.) Kúpim za 400 eur konzolu a ďalej už neinvestujem...“toto skôr platí pri PC a nemusím ani vôbec pirátiť, ale v žiadnom prípade nie pri konzole a už vôbec nie pri týchto „nových“ v ktorých je zastaralý a pomalý HW už od začiatku, ako som už spomenul, na 9800GTX+ za pár centov ide BF3 vo full HD v neporovnateľne lepšej grafike a to hovorím o MP ako na PS3, chlapec tiež 7 rokov HW nemenil, nechápem aký je problém si na PC nastaviť low detaily, prečo by mal hneď každý kupovať ten najnovší HW, keď to aj na 7 ročnej grafike vyzerá 2x tak dobre ako na 7 ročnej konzole kde výrobcovia musia sekať a sekať aby sa tam tie kocky ako tak pohybovali aspoň tých 30 fps...fakt obrovská výhoda...
4.) Rozmery a prenesenie konzoly napr. na chatu...“ keby som už bol naozaj tak zúfalý, že ešte aj na chate chcem hrať, tak myslím si že zobrať PC bedňu na chatu by som nejako zvládol, za predpokladu, že na tú chatu nejdem s bicyklom a s vakom na chrbte, ale mám už 30 rokov, takže nejaké autá sa vždy nájdu...“
5.) Exkluzívne hry - toto by bol asi jediný dôvod prečo by som kúpil konzolu, nanešťastie aj takýmto nechutným spôsobom tlačia výrobcovia konzol ľudí, aby aspoň pre niečo tú ich predraženú škatulu kúpili. A môj názor je aj ten, že nič iné ako nejaké hopsačky a športy a na tom ich gamepade ani hrať nedajú. Vlastne dajú...človek si zvykne na všetko, aj na neprirodzené veci...pomaly ma neprekvapí ani to, ak sa ľudia tebe podobní budú korčulovať na lyžiach a na ostatných čo budú mať na klzisku obuté korčule budú nadávať, že sú obmedzenci a že čakal, že keď si už ten vstup na klzisko zaplatí, že tam budú aspoň „normálni“ ľudia ako ty, čiže na lyžiach...
6.) Kinect- pre niekoho môže byť aj toto hlavná výhoda...mal som Xbox a bola to celkom sranda, len ma to asi po týždni skákania prestalo baviť...

Takže ešte raz opakujem, že v žiadnom prípade nechcem haniť ľudí čo si nové konzole kúpia, len hovorím, že v dnešnej situácii je oveľa výhodniejšie nahratiť škatulu od konzoly škatulov od PC, za 400 eur sa dá postaviť oveľa výkonnejšie s tým, že tam je vždy možnosť upgrade pričom na low detaily sa bude dať hrať v pohode aj tých 7 rokov ako na konzole, len s rozdielom, že na PC to bude aj nejako na tom LOW vyzerať. Proste ak mám mať za tú istú cenu ferrari aj škodovku, tak mi aspoň nehovorte, že je výhodnejšia škodovka. To už kde sme ? Pomaly už bude možné naozaj všetko, včera s hrdosťou EA vypustí, že fifa 14 nevýde na PC preto, lebo by ten nový engine PC nezvládlo...A takýto ľudia mi budú rozprávať, že ja som ten obmedzený ? ? Zavrieť vás do klietky a vypustiť až keď bude vykopaná jama a pred ňou nastúpený farár so založenými rukami...predpokladám že v boha či iné nezmysli veríš tiež.

E3 som pozeral live a čakal som teda podstatne viac, nie to čo už na monitore vidím zopár rokov, to len niektorí ľudia sú z toho paf, asi taký čo doteraz jazdili na trabante a odteraz sa im ponúka stará felda za cenu ferrari. Takže nech si kúpi každý čo chce, ale svoj názor si povedať hádam môžem...hlavne keď mi takýto zadubenec bude hovoriť, že ja som tu ten zadubenec...Už som tu ten odkaz dával, mám na to presne takýto istý názor tak ak budeš mať chvíľku z tvojho drahocenného času, skús si to prečítať a objektívne posúdiť. Ale zrejme bude aj on jeho názorom a nevyvrátiteľnými faktami obmedzený...Je mi to jasné.
http://www.ddworld.cz/herni-sekce/herni ... vedet.html

P.s: Johnnny: Ja tiež nehaním ani jednu platformu, ako som už spomenul, mal som PS2 aj PS3 aj XBOX360, pričom PS3 som mal len kvôli GT5 a volantu a xbox360 len kvôli kinectu ;) Len táto nová generácia konzol neponúka absolútne nič nové, akurát len nehorázne ceny za hry, online hranie, predražené komponenty, ako napr. gamepad za 50-60 eu, keď origo ten istý XBOX na PC môžem mať za 20 eur a v neposlednom rade nenormálne obmedzenia. Takže keby sme tu nemali na výber a nebola by možnosť PC, tak by to bolo OK, ale teraz sa mi to už zdá, že MS aj Sony proste deti a vlastne všetkých doslova zneužívajú a keď nebude nejaká protistrana ktorá na to poukáže, tak sa môže ľahko stať, že budú ľudia až natoľko obmedzený ako nový kolega nadomnou. Klapky na očiach, práve sa zobudil , ale keďže 2 a 3 bolo super a 4 je predsa viac, tak PS4 musí byť zákonite absolútna bomba a každý kto si dovolí tvrdiť čo i len mierny opak, je obmedzený a že čo tu on vlasne aj medzi obmedzenými robí...veď on je predsa iný kápo...Takže Johnnny viem že sa ti môj prístup nepáči, keďže máme odlišné názory, ale nejako to prosím ťa rozdýchaj. :D







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2013 10:31

Ja nemam problem to rozdychat, len mam pocit, ze mas problem pozerat sa niekedy na veci z ineho uhla. Netahaj sem cenu, ta podla mna nie je dolezita. Ide skratka o to, ci ti konzola dokaze ponuknut nieco, co PC a nie a ci si ochotny za to zaplatit. Pokial si, tak to urobis, pokial nie, nechaj to urobit inych a ty dalej "mrv" na PC.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2013 10:45

Aj napriek tomu, že za týmito novými konzolami vidím maximálne zdieranie, PS4 by som si kúpil a to hlavne kvôli športom, tiež mi chýba NHL, sem tam by som si to rád zahral...Ale skôr ma štve to, že tí bastardi nedajú ani len možnosť zapojenia normálnej myšky a klávesnice aby sa na tom dalo zahrať aj niečo iné ako športy. Toto ma štve asi najviac, to je môj iný uhol pohľadu, lebo mne za to nerobí problém vysoliť ani 2x toľko eur, ale keď tam nie je možná ani základná a normálna vec, teda spoň pre mňa, tak to už považujem akože "nextgen" za riadnu....radšej nepoviem čo. Tak isto som sa nedozvedel nič o volante, vôbec by ma neprekvapilo keby bol podporovaný len jeden, nejaké staré koleso z bicykla za dobrých 500 eur ktoré by som drža pred sebou ako taký pako a krútil ním vo vzduchu ako to bolo pri xbox360. Jak u debilov a pre debilov. Takže ja sa pri svojom názore ani tak nepozerám na seba, ale práve narážam na to, že okrádajú a urážajú celkovo všetkých tým, že ich poriadne vyžmýchajú z peňazí za oveľa horšiu kvalitu a pritom ich ešte budú nehorázne obmedzovať. Sorry, ale ja na toto objektívne iné povedať nemôžem. To však neznamená, že si nejaké PS4 nekúpim aj ja. Ja zatiaľ na každé euro pozerať až tak nemusím, takže ja to aj tak beriem...viem že budem ogabaný a riadne, ale dajme tomu že NHL 14 mi za 400 eur stáť bude. Pre veľa ľudí budem zase v tomto divný, že akoby som mohol vyhodiť kvôli jednej hre 400 eur...No preto, lebo ja nehrám každú hovadinu čo výde. Hrám len BF3 na čo potrebujem myš a klávesnicu a žiadny nezmyselný gamepad. ďalej hrám fifu 13 na korú zase nepotrebujem žiadnu neznmyselnú klávesnicu, ale naopak gamepad, no a potom si sem tam rád zahrám kvalitné autá na kvalitnom volante. To je asi tak všetko a PC mi ponúka variabilitu podľa svojich požiadaviek, kdežto na poondenú zastaralú konzolu nevedia dať ani možnosť klávesnice, resp. podpora volantov je biedna alebo žiadna, ak nerátam nejaké kormidlá čo držím ja dementný vo vzduchu a tvárim sa aké je to reálne. Mňa skôr štvú takéto veci, že si z nás už pomaly každý robí dobrý deň a myslí si, že sme už totálne všetci blbí a stačí dobrý marketing a kúpime aj toho trabanta za cenu ferrari, len nech má pekný obal.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2013 10:49

Ako ja to chapem, tiez si nemyslim, ze konzola je vzhladom k ucelu prave vyhodne zariadenie, ale vyuzitie pre nu mam, takze nad kupou premyslam. A kde beries informacie o tom, ze tam nepripojis klavesnicu, mys, volant, atp ? V sucasnej generacii to ide, takze verim, ze to pojde aj v buducej ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2013 11:00

V súčasnej generácii si môžem pripojiť svoju myš a svoju klávesnicu do PS3, alebo do Xboxu ? Môžem si vre ponastavovať citlivosť, zmeniť klávesy atď...? Keď áno, tak potom sa ospravedlňujem, pretože som si myslel ( ani neviem sám že prečo ), že sa to nedá a práve toto ma na tom štvalo najviac. Hovorilo mi to viacero známich a ja som to potom ďalej neskúmal. Volant som k PS3 pripojiť vedel, ale skôr som si chcel zahrať forzu ako GT a xbox g27 nepodporoval, čo ma dosť nasralo...

Chcel som totiž na konzole sem tam hrať, ale za PC stolom a na monitore, na telke ma to nebavilo, je to moc ďaleko a ďaľšia vec, na gauči to pre mňa nie je ono, čiže som chcel mať konzolu pripojenú k monitoru a hrať na klávesnici a s myšou...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2013 11:07

Neviem ako je to, ale riadim sa tymto: http://forums.xbox.com/xbox_forums/b/co ... x-360.aspx

A je vela videii ktore tvrdia, ze to ide, aj ked neviem ci "stock", alebo je za tym nejaka alchymia. Osobne ale naopak zijem v tom, ze to ide aj ked ja osobne toto nepotrebujem. Taky volant uz ale ano :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 08.05.16
Príspevky: 2778
Témy: 163
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 19.06.2013 11:23

nicobb, chod si zasexovat, ocividne ti to prospeje. nechapem z coho si stale tak zakomplexovany. narazam hlavne na ten list co si pisal na 7 strane. Ako pises o "el scorpio" a obmedzenosti (a pri tom vsetkom o tebe mozno ani nepisal), tvoje nazory su tiez obmedzene na jednu stranu a nezodpovedaju tvojmu veku ktorym si sa uz par krat pochvalil v jednej teme. Az si toto precitas a vytocis sa do bezvedomia, prosim...prosim nepis slohy nechce sa to nikomu citat, proste napis ze som #$&! a je pokoj.







_________________
≡v≡
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2013 11:23

Viacerí známi čo sú gagovia do konzol mi tvrdili, že im to s ich klávesnicou a myšou nešlo, ja som to už potom neskúmal. Za seba hovorím že mi ide len o to, aby zo mňa nerobili debila a keď im za to aspoň toľko zaplatím, nech mi v tom ich akože next gen umožnia aspoň variabilitu a možnosť výberu, nech nemusím hrať BF na gamepade. Mi nepovedz, že tebe sa hrá FPS na gamepade prirodzene. Ja som skúšal hrať to ospevované red dead neviem čo od rockstaru a ledva som vedel vysadnúť na koňa. a to nehovorím keď som na niekoho mal namieriť. Strielal som všade len nie na neho. Pripadal som si vážne ako dement, krútiť s tým analógom a hladať polohu. Viem, že tam je možnosť automatického zameriavania, ale to už potom nemusím ani hrať, to je ako s tým xbox volantom čo držím nad kolenami v ruke a mám si pripadať realisticky. Fakt mi to pripadá ako keby z nás chceli urobiť tupé ovce...a celkom mi to vadí, hlavne keď vidím, že koľko ľudí im na to prikývne. "Trošku" ma nasral aj ten náš novozvolený prokurátor, takže uznávam, že som trošku rozladený..., ale naopak sú vytešení oblbnutí ficovoliči...proste všade sa len oblbuje a nakoniec je to považované aj za normálne. Lezie mi to všetko na nervy...Ok, ale to je už OT. Takže keď má niekto skúsenosti s tým, že na PS3 funguje pri všetkých fps hrách bežná klávesnica a myš tak, ako na PC, tak nech mi to ozrejmí. Potom by bola veľká šanca že by to fungovalo riadne aj na nových a možno by som nejakú PS4 aj kúpil. Ja to už nemám možnosť vyskúšať, PS3 aj xbox som predal.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2013 11:40

Poki píše:
nicobb, chod si zasexovat, ocividne ti to prospeje. nechapem z coho si stale tak zakomplexovany. narazam hlavne na ten list co si pisal na 7 strane. Ako pises o "el scorpio" a obmedzenosti (a pri tom vsetkom o tebe mozno ani nepisal), tvoje nazory su tiez obmedzene na jednu stranu a nezodpovedaju tvojmu veku ktorym si sa uz par krat pochvalil v jednej teme. Az si toto precitas a vytocis sa do bezvedomia, prosim...prosim nepis slohy nechce sa to nikomu citat, proste napis ze som #$&! a je pokoj.


Poki v pohode, chápem že sa ti nepáči reálna argumentácia na tvoju "novú" budúcu konzolu, ale aj s tvojím vekom by si mohol pochopiť, že príspevky s nickom nicobb proste nemáš čítať a hlavne keď vieš, že som a vždy budem objektívny, to proste nie je pre teba a tebe podobných. Ja nie som človek čo sa ide posilniť do kostola len preto, že to robí každý a odtiaľ ide do urny hádzať lístok s menom FICO...Keby som si mal od každého takéhoto ficoida brať k srdcu čo o mne povie, tak... :lol: A predsa si budem tvrdiť svoje a o ňom si myslieť svoje...presne tak ako to robíš ty o mne :D A zapamätaj si jedno, toľko krát tu už omielané, aby si sa cítil jak pán :lol: ...že vek nie je smerodatný, ja mám 30, ale podľa teba IQ húpacieho koníka, s týmito mojimi názormi byť väčšie nemôže...no a ty máš koľko ? 16 ? Ale IQ a hlavne názory...no einstein by sa musel červenať :lol: Takže ja to beriem a rešopektujem a práve preto by ineligent ako ty, nemal vôbec čítať príspevky od niekoho ako som ja :D Ale zatiaľ sme len na pol ceste k totalite, možnno aj vďaka takým inteligentom ako si ty, takže zatiaľ si ešte našťastie môžem povedať svoj názor, aj keď som samozrejme v menšine, to dá rozum nie ? :)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2013 16:14

Mna by pripajanie klavesnice nevzrusovalo. Kde si ju polozim? Vacsina ludi ma v obyvacke nizky konferencny stolik a pisat / b
hrat tak na klavesnici musi byt vysostne nepohodlne. Navyse konzola nie je nahradou za pc, takze take hry si radsej zahram na pc. Na konzole by som si vychutnal len hry, ktore si zahras rozvaleny z gauca.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2013 18:42

Ak by také hry vydávali aj na PC, tak nie je problém si PC prepojiť s TV, ako som už viac krát spomínal...zapojiť do neho gamepad a stačí sa už len rozvaliť do toho gauča. Lenže sa také hry na PC nerobia, pretože chce každý "výhodnejšiu" a predraženú konzolu :)

Mne by klávesnica smyšou chýbala, pretože ak si už to PS4 kúpim, chcel by som si na nom zahrať možno aj niečo iné, ako len futbal alebo hokej. Možno by som chcel vyskúšať aj tie exkluzivitky, ktoré sú väčšinou FPS a to ja s gamepadom hrať nebudem :D To nech si radšej strčia celú konzolu vieš kam. Ako som už spomínal, ja sa s lyžami na klzisku korčulovať nemienim...Ja by som si PS4 dal vedľa PC a mal by som ho prepojený s monitorom. Čiže by som hral na stole, tak ako hrám aj na PC. Vyhovuje mi posed, vziadelonosť od monitora, proste všetko. Nemienim sa prispôsobovať, hlavne keď ma chcú nasilo obmedziť ešte aj v tomto. Akokeby nestačilo, že im budem platiť 2x toľko za hry + online hranie...Na gauči by som sa rozvalil možno len kvôli športovým hrám a nejakým hopsačkám. Ale hopsačky ma nejako nezaujímajú, aj keď chcel by som byť o 15 rokov mladší, to je pravda :D







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 10.09.08
Prihlásený: 24.10.23
Príspevky: 2201
Témy: 125
Bydlisko: Harlow England
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2013 3:21

Mne na Pc najviac chýba NHL, teraz bude nová nextgen Fifa tiež len na konzole, ale nakoľko som aktívny hráč BF3, v buducnosti BF4, tak kúpa nehrozí. Aj keď som nad tým premýšľal.
Okrem toho NHL ani nie je toľko hier, kvôli ktorým by som zvažoval kúpu konzole :)







_________________
Laptop Asus TUF A15
Ryzen 5 4600
1650 Ti 4GB
8GB RAM
512gb ssd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2013 6:46

Myslíš si, že sa fifa 14 bude nejako líšiť od fify 13 na pc ? Balamútia hlavy konzolákom nejakým novým enginom, ale podľa traileru to vyzerá skôr jak fifa 11. Tie isté mramorové ksichty hráčov, žiadna zmena v ničom, očakával by som aspoň lepšiu a reálnejšiu grafiku, aspoň nejaký krok vpred, keď už sa hrajú na nejaký next gen čo bežné PC nezvládne. Nejaké reálnejšie vykreslenie ksichtov atď...proste aspoň niečo ako napr. tomb raider a vlasy...nech to naozaj nevyzerá jak hra na PC z pred 5tich rokov. Alebo si myslia, že tam zakomponujú jeden úhybný manéver navyše a už majú nový engine ? Podľa mňa len prepísali názov fifa 13 na fifa 14 a dali to vo vyššom rozlíšení. Konzolák z toho padne na riť tak či tak, keď hral 8 rokov vo VGA :lol:







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2013 7:01

Engine nie je len o grafike, ale aj o fyzike a AI, cim netvrdim, ze tam zakonite nemusi byt lepsia, ale v konecnom dosledku tam mozu byt prvky ktore na youtube nevidis.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2013 9:24

Johnnny viem, že engine je hlavne o fyzike, ale ak sa pozriem dozadu ( tiež hlásali obrovské zmeny ) na fifu 11, ktorá bola na PC ešte v starom engine a len konzolové fifa 11tky mali nový engine a porovnám to s 12tkou na PC ktorá už mala nový engine, tak graficky zmena žiadna, čiže stále tie isté mramorové ksichty, tie isté pohyby, možno jedna dve kľučky navyše. Ak porovnám fifu 12 s fifou 13, tak znova, žiadny rozdiel, tie isté mramorové ksichty, tie isté pohyby, akurát sa lopta po spracovaní vo fife 13 viac odrážala. Mne vyhovovala už aj fifa 11,12 aj 13 čo sa hrateľnosti týka, žeby tam bola ale nejaká badateľná zmena čo by stála za reč tvrdiť nemôžem. Preto som napísal, že ak sa už chcú hrať na next gen, tak nech to aspoň trošku vylepšia graficky, tým som myslel aj fizyku ako nie mramorové ksichty, niečo nové proste, napr. ako v tomb raiderovi vlasy...Pohyby tela a hru s loptou majú fajn už teraz, takže si neviem predstaviť čo myslia tým novým enginom, ktorý bežný PC nezvládne, ale tieto "next gen " rachotiny áno. Keby sa zachovali chlapsky a povedali by, že fifa 14 na PC nevýde, lebo sa tam kradne a sa nám to neoplatí, bolo by to určite lepšie, ako vypluť z huby takú trápnosť, že fifa 14 nevýde kvôli tomu, že je tam nový engine ktorý by bežný PC nezvládol. Zaujímavé, že BF3 hrajú online milióny hráčov a problém so zvládnutím nemajú, ale fifu 14 s novým enginom ( asi sa lopta odrazí ešte o cm ďalej ) už nezvládnu. Trápne a úbohé. Na tom e3 sa mi ešte aj trailer zdal byť celkom identický s trailerom s fify 13, až takí sú trápni...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2013 9:34

Ja fifu nehram, takze netusim k akym zmenam doslo/dojde a ani ma to uz moc nezaujima. Pre mna je konzola o oddcyhovom hrani a grafika ma nezaujima. Skutocni hraci ju podla mna ignoruju, pretoze v zapale hrania si proste nemozes vsimnut ci hracovi trci chlp z nosa. Iba hovorim, ze ten engine moze byt narocny aj bez toho aby si to na trailery videl, aj ked osobne si myslim, ze tvoja verzia je pravdepodobnejsia.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2013 9:40

Ani ja nie som náročný hráč a tiež si chlpy v nose nevšímam. Preto mám len 7950tku a nie 7990. Rozdiel medzi medium a mega TOP ultra nevidím, takže celkom aj ľutujem, že som vyhodil nejaké prachy za 7950tku. Mal som 570tku a na medium/high tam išlo všetko plynulo. 7950 má ukurát viac fps, ale či mám 50 fps alebo 80 fps je vcelku jedno.

No som zvedaví na ten nový engine. Snáď ku hre pribalia aj nejakú lupu.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 177 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Kody na Playstation Plus a Playstation Store

v Predám

6

645

05.03.2020 16:34

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. K: Playstation TV / Playstation 2

v Kúpim

1

526

23.05.2016 19:30

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Predstaveny BlackBerry Passport

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]

v Novinky

192

7816

04.07.2016 15:00

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Bielu Playstation 4 ( Playstation 4 Biela Farba )

v Predám

0

556

17.10.2015 17:31

Maxim Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Predstavený prvý dvojjadrový smartphone

v Novinky

18

953

16.12.2010 13:30

Anonym147147 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nvidia Ion 2 oficiálne predstavený

v Novinky

1

560

03.03.2010 17:49

SkyHiRider Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Android 2.3 (Gingerbread) oficiálne predstavený

v Novinky

11

1227

02.01.2011 23:40

delete Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Project Ara - skladací mobil od Google predstavený

v Novinky

8

548

16.04.2014 22:02

XOLOO Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Razer Edge, herný tablet s Windows 8 bol predstavený

v Novinky

16

1229

19.01.2013 12:27

screw Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bol predstavený najväčší, 200" FullHD bezokuliarový 3D TV

v Novinky

14

1380

05.11.2011 20:06

Cirky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Predstavený 2.5" 10 000-RPM VelociRaptor a disk s rýc

v Novinky

3

501

23.07.2008 22:22

Triminka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. playstation engine

v Herné konzoly

1

531

22.12.2010 23:05

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PlayStation Now

v Herné konzoly

1

604

23.07.2015 11:27

tarezni Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation 2

v Ostatné

1

809

05.02.2007 18:42

Stegos Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation 3

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Herné konzoly

34

2388

29.07.2007 9:05

cabo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation 3

v Ostatné

8

608

16.01.2012 12:02

walther Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra