[ Príspevkov: 15 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.06.09
Prihlásený: 01.12.20
Príspevky: 666
Témy: 101 | 101
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 02.08.2011 22:21 | Pískanie grafiky (občas)

Zdravím, mám jeden progblém z grafikou, občas píska, chcem sa spýtať, môže to byť tými cievkami alebo ako? lebo niekedy ide cely PC pekne, a zrazu zacnne daco pískat, povedal by som to na tú grafiku, co s tým? dá sa to poslať na RMA ako pádny dôvod na reklamáciu? uznali by to? dik


_________________
Procesor:Intel Core i3 2100 ,Chladič procesora: BOX ,Grafická Karta: Gigabyte 650GTX 2GB ,Základná Doska:Gigabyte Z68 D2H B3, RAM:1x4GB A-Data 1333Mhz CL9 Superme,Zdroj: Fortron Saga II 500W , HDD: Samsung F3 DT 500GB 7200Rpm @ Scythe Quiet Drive 3.5, Case: Fractal Design Define R3 + 3x Noctua NF-S12B FLX
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Pískanie grafiky (občas)

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12446
Témy: 38 | 38
NapísalOffline : 02.08.2011 22:29 | Pískanie grafiky (občas)

taktoval si?
urcite je to grafika? moze to byt zdroj alebo aj doska
zostava z podpisu?


_________________
always is always wrong
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Pískanie grafiky (občas)

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 02.08.2011 22:52 | Pískanie grafiky (občas)

piskanie grafiky mozu sposobovat zle zaliate cievky a kludne to moze byt grafikou, daj to reklamovat


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.06.09
Prihlásený: 01.12.20
Príspevky: 666
Témy: 101 | 101
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 03.08.2011 8:56 | Pískanie grafiky (občas)

hej, zostava z podpisu, netaktoval som, ona prisla z reklamacie a asi je to servisny kus, tak to bude asi ona

edit: potom ju vyberiem a dam len integrovanu, uvidim potom ci je to GPU alebo cimsi inym, jedine co som na nej robil, reguloval ventilátor, ale tým to byť nemôže však? :)


_________________
Procesor:Intel Core i3 2100 ,Chladič procesora: BOX ,Grafická Karta: Gigabyte 650GTX 2GB ,Základná Doska:Gigabyte Z68 D2H B3, RAM:1x4GB A-Data 1333Mhz CL9 Superme,Zdroj: Fortron Saga II 500W , HDD: Samsung F3 DT 500GB 7200Rpm @ Scythe Quiet Drive 3.5, Case: Fractal Design Define R3 + 3x Noctua NF-S12B FLX
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Pískanie grafiky (občas)

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 03.08.2011 16:32 | Pískanie grafiky (občas)

pri asusoch boli trocha problemy s hlucnejsimi a piskajucimi motorcekami na vetrakoch chladenia, recenzisti na to pindali, takze to skus, ak si sa babral s regulovanim fanu na chladeni a je to asus vga mohlo to byt ono


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.06.09
Prihlásený: 01.12.20
Príspevky: 666
Témy: 101 | 101
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 03.08.2011 20:54 | Pískanie grafiky (občas)

nenadavaj :) reguloval som to len cez MSI-Afterburner a cez Easy tune co bolo k doske, myslis, ze som to pokazil sam?


_________________
Procesor:Intel Core i3 2100 ,Chladič procesora: BOX ,Grafická Karta: Gigabyte 650GTX 2GB ,Základná Doska:Gigabyte Z68 D2H B3, RAM:1x4GB A-Data 1333Mhz CL9 Superme,Zdroj: Fortron Saga II 500W , HDD: Samsung F3 DT 500GB 7200Rpm @ Scythe Quiet Drive 3.5, Case: Fractal Design Define R3 + 3x Noctua NF-S12B FLX
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Pískanie grafiky (občas)

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 03.08.2011 21:04 | Pískanie grafiky (občas)

kto nadava? iba ti davam co o tej grafike bolo vedene na recenzovych strankach, toto som nepochopil trocha
mohol sa ten motorcek prave pri tomto prejavit, vyskusaj rozne urovne otacok cez uveden softy a pocuvaj ci sa bude zvysovat alebo znizovat piskot


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.06.09
Prihlásený: 01.12.20
Príspevky: 666
Témy: 101 | 101
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 03.08.2011 21:38 | Pískanie grafiky (občas)

no, ale ja myslim, ci moze byt ten motorcek pokazeny, píska to, aj ked mam afterbudner odinstalovany, cize ked sa to reguluje samo


_________________
Procesor:Intel Core i3 2100 ,Chladič procesora: BOX ,Grafická Karta: Gigabyte 650GTX 2GB ,Základná Doska:Gigabyte Z68 D2H B3, RAM:1x4GB A-Data 1333Mhz CL9 Superme,Zdroj: Fortron Saga II 500W , HDD: Samsung F3 DT 500GB 7200Rpm @ Scythe Quiet Drive 3.5, Case: Fractal Design Define R3 + 3x Noctua NF-S12B FLX
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Pískanie grafiky (občas)

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 04.08.2011 13:33 | Pískanie grafiky (občas)

pokazeny by bol vtedy ak by nesiel ale od vyroby to piskat moze - preto som ti naisal ze na toto konkrtne hromzili recenzisti pri asus kartach


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.06.09
Prihlásený: 01.12.20
Príspevky: 666
Témy: 101 | 101
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 04.08.2011 13:55 | Pískanie grafiky (občas)

jaj, ale nepisti to preto, ze som to reguloval? myslim tak, ze aby to nebola moja chyba :)


_________________
Procesor:Intel Core i3 2100 ,Chladič procesora: BOX ,Grafická Karta: Gigabyte 650GTX 2GB ,Základná Doska:Gigabyte Z68 D2H B3, RAM:1x4GB A-Data 1333Mhz CL9 Superme,Zdroj: Fortron Saga II 500W , HDD: Samsung F3 DT 500GB 7200Rpm @ Scythe Quiet Drive 3.5, Case: Fractal Design Define R3 + 3x Noctua NF-S12B FLX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.07.09
Prihlásený: 25.03.19
Príspevky: 310
Témy: 75 | 75
Bydlisko: Horne Obdok...
NapísalOffline : 04.08.2011 14:32 | Pískanie grafiky (občas)

Podla mna nebude vobec pistat Grafika, piska ti to pri zatazi alebo kedy? ja som mal podobny problem, a vymenil som aj grafiku, a na koniec to robil zdroj, ale mne piskal len ako som behol do zataze, teda ked sa najviac zatazoval Zdroj.


_________________
Intel i5 4460 + CoolerMaster 212+,GPU: Gigabyte GTX 780OC 3gb MB: MSI g43 b85, hdd 500gb Wd Blue, ST1000DM003 1tb, SSD 128gb SanDisk, Monitor 27° Benq 1920x1080
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.06.09
Prihlásený: 01.12.20
Príspevky: 666
Témy: 101 | 101
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 04.08.2011 14:35 | Pískanie grafiky (občas)

nie, praveze v klude


_________________
Procesor:Intel Core i3 2100 ,Chladič procesora: BOX ,Grafická Karta: Gigabyte 650GTX 2GB ,Základná Doska:Gigabyte Z68 D2H B3, RAM:1x4GB A-Data 1333Mhz CL9 Superme,Zdroj: Fortron Saga II 500W , HDD: Samsung F3 DT 500GB 7200Rpm @ Scythe Quiet Drive 3.5, Case: Fractal Design Define R3 + 3x Noctua NF-S12B FLX
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Pískanie grafiky (občas)

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 05.08.2011 14:58 | Pískanie grafiky (občas)

n ie nepisti to lebo si to reguloval, moze to byt vada od vyroby alebo sa prejavila pocas pouzivania komponentu


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.06.09
Prihlásený: 01.12.20
Príspevky: 666
Témy: 101 | 101
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 06.08.2011 22:11 | Pískanie grafiky (občas)

a este sa chcem spytat, keby na nu nahodim iny chladic, napr Scythe Setsugen, tak musm chladit tie VRM? ako pasivy v tom balicku pre setsugena pre VRM niesu, pripadne by som kupil AC VRM001, ale treba to chladit? lebo ani teraz nemam na nich chladic (ziaden pasiv), dik


_________________
Procesor:Intel Core i3 2100 ,Chladič procesora: BOX ,Grafická Karta: Gigabyte 650GTX 2GB ,Základná Doska:Gigabyte Z68 D2H B3, RAM:1x4GB A-Data 1333Mhz CL9 Superme,Zdroj: Fortron Saga II 500W , HDD: Samsung F3 DT 500GB 7200Rpm @ Scythe Quiet Drive 3.5, Case: Fractal Design Define R3 + 3x Noctua NF-S12B FLX
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Pískanie grafiky (občas)

Registrovaný: 21.12.06
Prihlásený: 31.12.19
Príspevky: 9438
Témy: 95 | 95
NapísalOffline : 06.08.2011 23:11 | Pískanie grafiky (občas)

ak na nich teraz nemas tak netreba, ale take pasivcekyby bodli. Skusal si ten fan zastavit rukov na chvilu ci je to naozaj on, ten piskac?


_________________
NB: ACER Aspire TimeLineX 3820TG: i5-460M; ATI HD5650; 4GB DDR3; HDD 640GB; OS: Win7 64bit + Taška: Zeroshock 3; USB Hub: aktiv Belkin 4port - USB2
Myš: MS laser mouse 6000; Headset: Logitech Digital Precision PC Gaming; Klávesnica: Logitech 200; USB key: Patriot SUPERSONIC USB3 - 32GB ; Mobil: SE Xperia Neo V
Repro:Bach 2.0; Tlač:HP 1410, 1315, 3330-kopírka
 [ Príspevkov: 15 ] 


Pískanie grafiky (občas)



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pískanie grafiky

v AMD grafické karty

6

538

13.04.2012 14:59

thrax12

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pískanie grafiky Gtx 960

v nVidia grafické karty

2

448

03.12.2017 13:12

Sheldorr

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Winfast TV 2000XP Expert - občas funguje občas nie

v TV

3

1551

27.08.2007 13:39

OmeGa

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Rezim spanku - obcas funguje, obcas nie

v Windows

0

452

03.01.2008 0:55

kiwibibo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

mensi vykon grafiky nez je maximum grafiky

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v nVidia grafické karty

33

2701

25.03.2007 11:14

raddo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

obcas nefunkcne cookies

v Backend

13

707

01.06.2009 15:18

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Obcas nejde internet

v Siete

7

711

28.11.2008 17:31

Toxin_SK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Klávesnica sa občas zablokuje

v Ostatné

0

305

18.12.2016 18:23

XpresS

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Občas zlyháva detekcia IDE drives....

v Ostatné platformy

4

998

20.04.2009 10:58

kimmi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

MA78LMT-US2H , obcas nejde zapnut

v AMD platformy

9

603

28.01.2011 17:35

lame

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sietovka obcas prestane prijimat pakety

v Siete

3

677

30.12.2007 12:50

Seto

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Občas sa samo mení rozlíšenie

v Windows

2

515

18.04.2011 20:35

Janed

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zvuk - obcas ide, vacsinou nie

v Zvuk

8

582

03.10.2011 14:42

Skyro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

pc obcas zamrza alebo sa resetuje

v Ostatné

0

432

09.10.2008 13:15

breznev

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

amd 7850 a youtube + obcas hra

v AMD grafické karty

16

863

03.01.2013 22:17

mino_85

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PC do 350€ obcas na hry

v PC zostavy

17

969

05.04.2010 16:13

brmbo



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF