Ahojte. Dnes som osadil tento cooler CPU a dakedy s PC počuť také pípane. nerobí to furt zatial mi to spravilo 2x v rozmedí asi 2-3minút. (speaker nemám zapojený, ibaže by bol na doske) zostava z popisu PC2. Neviete čím to môže byť? PC nebol v záťaži, bol v idle. Teploty v norme, grafa 38st. cpu 35st.
_________________ uz nemam pocitadlo |