Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 20 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 22.11.15 Prihlásený: 18.03.20 Príspevky: 16 Témy: 3 | 3 |
Zdravim. Potreboval by som vyskladat Pc zostavu na strih videa a upravu fotiek. Cize minimum hrania sa! Cena okolo 850eur iba cisto PC. Bez OS. Uz som tu nejake zostavy nasiel ale mozno sa odvtedy nieco zmenilo nove produkty atd, alebo mi sem jednoducho dajte link na nejaku takuto zostavu.  (a ak sa da nech je to pc tiche a rychle  Dakujem.
|
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 27.06.26 Príspevky: 18024 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
minimum hrania sa ci ziadne hranie?
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 22.11.15 Prihlásený: 18.03.20 Príspevky: 16 Témy: 3 | 3 |
Sorry zle som sa vyjadril, deti sa pohraju sem tam , ale ziadne narocne hry , nepotrebujem tam ziadnu GF za 300 eur.
|
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 27.06.26 Príspevky: 18024 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
co spada pod kategoriu ziadne narocne hry, mozes uviest priklad?
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 22.11.15 Prihlásený: 18.03.20 Príspevky: 16 Témy: 3 | 3 |
Fifu 2012, proste netreba to nejak riesit, ked hru nespustia abo im bude sekat to je jedno , aspon sa z nich nestanu zavislaci  ten pc bude primarne urceny na nieco ine ... A popride casom by sa tam kupila silnejsia grafika... teda az by to slo ....
|
|
Registrovaný: 22.01.15 Prihlásený: 04.04.16 Príspevky: 300 Témy: 2 | 2 |
V com strihas?
Aky tichy pc si predstavujes? tj. odhlucnena pc skrinka, tichy chladic procesora, tiche ventilatory.. popripade 2.5 disk alebo odhlucneny box na 3.5 disk. Su aj zdroje, ktore sa uchladia do istej zataze pasivne. Preto sa pytam ake mas v tomto smere naroky.
_________________ MB: Gigabyte B85M-D3H-A, CPU: i5 4460 + SilentiumPC Fera 2, RAM: Kingston HyperX 2x4GB DDR3 1866mhz, GPU: MSI Gtx 970 gaming 4G(oc) + Raijintek Morpheus + 2x Noctua , HDD: Seagate Momentus SpinPoint M9T 2TB + Scythe himuro, SSD: Transcend 370S 256GB PSU: Be quiet! 530W L8(CM), CASE: Nanoxia 4 + Noctua NF S12B |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 27.06.26 Príspevky: 18024 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 22.11.15 Prihlásený: 18.03.20 Príspevky: 16 Témy: 3 | 3 |
Hlavne aby boli ventilatory tiche ,disk mi nevadi , lebo na poslednom pc zacal hucat ventilator asi po pol roku a liezlo mi to na nervy riadne. Tak asi tak.
|
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 27.06.26 Príspevky: 18024 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
Tiche budu, pripadne sa daju vymenit ak ti nebudu vyhovovat
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 22.11.15 Prihlásený: 18.03.20 Príspevky: 16 Témy: 3 | 3 |
Super, este nejaku CD- Rom, je to trochu nad cenu ale nevadi az tak .....
|
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 27.06.26 Príspevky: 18024 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
isiel som za cenu co najvacsieho ticha, dalo by sa aj lacnejsie ak by sa vypustila nejaka poziadavka, napr lacnejsi zdroj
dvd hocijaku, napr samsung
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 22.01.15 Prihlásený: 04.04.16 Príspevky: 300 Témy: 2 | 2 |
_________________ MB: Gigabyte B85M-D3H-A, CPU: i5 4460 + SilentiumPC Fera 2, RAM: Kingston HyperX 2x4GB DDR3 1866mhz, GPU: MSI Gtx 970 gaming 4G(oc) + Raijintek Morpheus + 2x Noctua , HDD: Seagate Momentus SpinPoint M9T 2TB + Scythe himuro, SSD: Transcend 370S 256GB PSU: Be quiet! 530W L8(CM), CASE: Nanoxia 4 + Noctua NF S12B |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 27.06.26 Príspevky: 18024 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
a akoze u tej evgy nemas? preco by si tu evgu nebral?
s tou nanoxiuou suhlasim, fractalka je prilis draha
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 22.01.15 Prihlásený: 04.04.16 Príspevky: 300 Témy: 2 | 2 |
Mas ale do kolko... 150w priblizne? Corsair je lepsi. No myslim, ze postacil by mu aj ten be quiet alebo nieco podobne. Predsa stale tam je aj tak 3.5 hardisk.
_________________ MB: Gigabyte B85M-D3H-A, CPU: i5 4460 + SilentiumPC Fera 2, RAM: Kingston HyperX 2x4GB DDR3 1866mhz, GPU: MSI Gtx 970 gaming 4G(oc) + Raijintek Morpheus + 2x Noctua , HDD: Seagate Momentus SpinPoint M9T 2TB + Scythe himuro, SSD: Transcend 370S 256GB PSU: Be quiet! 530W L8(CM), CASE: Nanoxia 4 + Noctua NF S12B |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 27.06.26 Príspevky: 18024 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
Citácia: A popride casom by sa tam kupila silnejsia grafika... teda az by to slo .... k tomu be quiet? ee s corsairom si nad rozpoctom
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 22.01.15 Prihlásený: 04.04.16 Príspevky: 300 Témy: 2 | 2 |
Zalezi aku by kupil. Ale pokial to teraz neriesi..tak kym mu decka vyrastu atd. bude to na vymenu pc uz aj tak. A popripade nejaka gtx 960 sa da v pohode.
_________________ MB: Gigabyte B85M-D3H-A, CPU: i5 4460 + SilentiumPC Fera 2, RAM: Kingston HyperX 2x4GB DDR3 1866mhz, GPU: MSI Gtx 970 gaming 4G(oc) + Raijintek Morpheus + 2x Noctua , HDD: Seagate Momentus SpinPoint M9T 2TB + Scythe himuro, SSD: Transcend 370S 256GB PSU: Be quiet! 530W L8(CM), CASE: Nanoxia 4 + Noctua NF S12B |
|
Registrovaný: 20.12.14 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 5341 Témy: 8 | 8 Bydlisko: Čachtice |
Ak sa na PC nebudú hrať hry, tak ten PC nebude potrebovať ani tichú skrinku, pretože v nom nebude mať čo hučať. Slušný chladič CPU je takpovediac nepočutelný zvlášť na CPU ktorý sa netaktuje, zdroj sa bez vyťaženej hernej GPU nemá prečo extra hriať a všetko čo bude treba sú dva vetráky, jeden na vstup a druhý von a možno by stačil len vetrák čo bude tlačiť teplo von
_________________ PC: CPU Ryzen 5700G MB ASUS TUF GAMING B550-PLUS GPU Gainward RTX3060 12GB RAM Corsair 32GB KIT DDR4 3200 MHz SSD Apacer Pro 2 TB HDD 500GB + 2TB PSU Raijintek CRATOS 850W CASE Antec Three Hundred LCD AOC Q27P2Q Book: Fujitsu Lifebook E546, i5-6200, 8 GB RAM, 256TB SSD, 14" FHD IPS |
|
Registrovaný: 22.11.15 Prihlásený: 18.03.20 Príspevky: 16 Témy: 3 | 3 |
Dobre pani takze case sa vymeni za tu nanoxiu, a co s tym zdrojom dajte nejaky konecny verdikt. (Alebo svoj nazor aby som sa mohol ja rozhodnut ) 
|
|
Registrovaný: 22.01.15 Prihlásený: 04.04.16 Príspevky: 300 Témy: 2 | 2 |
Zalezi od grafickej karty: napr. r7 370, gtx 950, gtx 960 staci ti zdroj okolo 430w (spomenuty be quiet!). Sam si pisal ze nechces 300eurovu graficku kartu takze odpadavaju karty typu: gtx 970 a pod...o r9 390 pri tichej zostave sa ani nemusime bavit. Za mna: http://datacomp.sk/be-quiet-pure-power-cm-bqt-l8-cm-430w-bronze_d118862.html#.VlM9pF4idyoHoc je pravdou, ze spomenuty corsair,evga sa chladia do istej zataze pasivne = bez hluku. Vyber je na tebe.
_________________ MB: Gigabyte B85M-D3H-A, CPU: i5 4460 + SilentiumPC Fera 2, RAM: Kingston HyperX 2x4GB DDR3 1866mhz, GPU: MSI Gtx 970 gaming 4G(oc) + Raijintek Morpheus + 2x Noctua , HDD: Seagate Momentus SpinPoint M9T 2TB + Scythe himuro, SSD: Transcend 370S 256GB PSU: Be quiet! 530W L8(CM), CASE: Nanoxia 4 + Noctua NF S12B |
|
Registrovaný: 22.11.15 Prihlásený: 18.03.20 Príspevky: 16 Témy: 3 | 3 |
Okej rozumiem. Takze chcel by som sa vam velmi pekne podakovat , tento tyzden to objednam a dufam ze nejaky rocik bude spokojnost 
|
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 20 ] | |
|