getcher píše:
no zaujimava zostava ale ja som si uz vyhliadol tu v okoli bydliska komponenty kebyze nastal niejaky problem tak aby nebol problem s reklamaciou.Stranky su 7psro.sk a 3soft.sk komponenty som vyberal z tamade.MB MSI 790GX-G65. CPU PHENOM II X3 710 RAMKY:4GB DDR3 1600MHZ CL9 ZDROJ FORTRON 550W GPU ATI RADEON ULTIMATE HD4670 512MB GDDR3. moze byt?plus mam skrinku a hdd wd caviar 80gb IDE bude pasovat?
No super vsetky komponenty ok az natu grafiku tu zober najsilnejsiu aka ti vojde do rozpoctu. A kolko stoji ta zostava komplet ??? Ak je to zostava na hry bral by som tu co tu bola 2x na fore davana s Phenomom II 710 + ATI 4890.